Opinie o Lingua Club Sp. z o.o. w Gliwice

Szkoła językowa poszukuje lektorów do współpracy. Oddziały na terenie całej Polski.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lingua Club Sp. z o.o. w Gliwice

Nie wiem dlaczego nie ma tutaj tych wszystkich komentarzy które pojawiały się o tej szkole, ale pozwolą Państwo, że podsumuję: -Właściciele Lingua club nie wypłacają wynagrodzenia pracownikom, po prostu, milczą, nie odbierają telefonów -Klienci chcąc zakończyć umowę mają problemy z dokonaniem tego, właściciele nie odpowiadają, automatycznie miesięczne składki są pobierane z konta a potem pieniędzy nie oddają -Właściciele kłamią, nie obchodzi ich w ogóle działanie firmy, mają gdzieś, że pracownik na umowie kilka miesięcy dopytuje się o wynagrodzenie którego ostatecznie nigdy nie otrzymuje Jeżeli ktokolwiek jest chętny do pracy w tej firmie bądź chce zostać jej klientem, proponowałbym zacząć od znalezienia prawnika i przygotowania pozwu, bo bez po prostu straci się pieniądze, bądź będzie się pracować za darmo.

Agata

Dokładnie! To są zwyczajni (usunięte przez administratora) Zapłaciłam za cały kurs z góry, po trzech miesiącach firma zwinęła się z Lublina i nie odpowiadali na żadne telefony i wiadomości. Od lektorów również słyszałam skargi na brak wynagrodzenia... Strzeżcie się przed tą firmą!

Weronika Nowy wpis
@Agata

A może to nie miało żadnego związku, Firma upadła np. przez kryzys i po prostu tak się stało, może to nie było celowe? Udało ci się w końcu z nimi skontaktować?

MONIKA Nowy wpis

NIE ODZYSKAŁAM WYPŁATY ZA ROK 2016. CZY KOMUŚ SIĘ UDAŁO ?? PROSZĘ O KONTAKT

Marta Nowy wpis
@MONIKA

6 lat po terminie dopiero o tym piszesz? wczesniej nic w tym temacie nie robiles? serio ?

MONIKA Nowy wpis
@Agata

Czy Pani również nie odzyskała swojej pensji ? Bo ja nie odzyskałam miesięcznej pensji za rok 2016r. Proszę o kontakt

Anka

Właśnie wróciłam z 2 lekcji i jest super, fajni lektorzy i native speakerzy, a cena też przyzwoita, lepsze od speak up gdzie biorą kredyt na użytkownika :D

marysia
@Anka

tak, speak up ponoć wrabia człowieka w kredyt i de facto spłaca się podobno kredyt a nie normalnie raty w szkole jak w innych szkołach. Tak więc kasy ponoć się tam juz nie dostanie z powrotem jak się rezygnuje, serio poczytajcie o tym w necie, mnóstwo takich historii, też w zabrzu,podobno, tragedia jakaś

hanka

bardzo niewydajnie pracująca szkoła, nie da się umówić sali na termin, bo potem okazuje się, ze sala zajęta i trzeba nagle zmienić miejsce. I przechodzić i szukać, cyrk! Jak lektorka jakaś fajna to krótko pracuje, bo warunki mają fatalne i marnują się tam. Sekretariat nic nie ogarnia, ale na pogaduchy czas mają. Kierownicy ciągle zmieniani, bo tak daremni. Czy ta szkoła nie miała w Katowicach najdroższego budynku? a może lepiej opłacić lektorów, bo mnie niektórzy dobrze uczyli (inni tragicznie)

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Lingua Club Sp. z o.o.?

Nikola

Dzien dobry. Gdzie działa obecnie Lingua Club ? Pod jakim adresem znajduje sie szkoła ? :)

Dominika
@Nikola

Adres szkoły Lingua Club bez większego problemu powinnaś znaleźć w Internecie. Mam nadzieję, że to Ci się uda. A co? Byłabyś może zainteresowana podjęciem tam nauki jakiegoś języka obcego? Musisz koniecznie dać mi znać.

Nikola
@Dominika

Chciałabym podszkolić język angielski do matury :)

Recepcjonistka

[Rekrutacja w Jaworznie]Na swoją kolej należy czekać na korytarzu galerii handlowej ponieważ sama szkoła nie ma jako tako albo przynajmniej tym momencie nie miała swojej własnej poczekalni. Rekrutuje jedna osoba, na początek zadają pytania o przebieg zatrudnienia a później proponują stawkę (7,5 zł/h) i pytają się czy odpowiada, jeśli nie to następuje koniec rozmowy.

-Przebieg kariery zawodowej -Wysokość stawki

Tomasz

Jaki macie powód, że od tak dawna nikt nie korzystał z forum?

Sebastian

@Agata, jeżeli prawdą jest to, co piszesz, to są to informacje niepokojące. Jak wygląda twoja aktualna sytuacja, czy starasz się odzyskać swoje pieniądze? Jeżeli takich osób, jak Ty było więcej, to na pewno będą się one starać o odzyskanie tych pieniądze. Firmy i ludzie nie mogą zniknąć tak po prostu.

@Sebastian

Starałam się je odzyskać - wydzwaniałam do siedziby w Gliwicach. Oczywiście dział finasowy twierdził, że zwrócą środki za niewykorzystane części kursów. Po jakimś czasie przestano jednak odbierać wszystkie telefony.... Zgłosiłam sie do Miejskiego Rzecznika Praw Konsumenta - pani rzecznik skierowała do nich pisma, lecz żadne nie zostało odebrane. Rzecznik powiedziała mi, że mogę sprawę skierować na drogę sądową i pewnie sąd zasądzi, by zwrócono mi wszelkie koszty, ale jeśli firma upada to ja na moje 1500 zł mogę czekac i 5 lat.... Polskie prawo jest śmieszne w takich sytuacjach, nie broni zwykłego konsumenta. Niestety większość kursantów płaciła za kurs miesięczne raty, więc kiedy zajęcia przestaly się regularnie odbywać, oni przestali płacić - logiczne. Był jeden rodzic, który opłacił z góry cały kurs dla dziecka, nie chciał jednak dochodzić oddania należności, twierdząc że to za dużo naszych starań, a prawdopodobnie i tak pójdą na marne. Jak sie okazało miał rację... Ja indywidualnie nie rozpczynałam dochodzenia zwrotu zapłaconej kwoty na drodze sądowej, bo to kolejne koszty sądowe, pewnie znów trudne do odzyskania... Nie mieści się to w głowie, ale niestety takie firmy wydająsię bezkarne, oszukują wielu ludzi na stosunkowo niewysokie kwoty (choć dla mnie to spora kwota niestety) i w ten sposób zarabiają.

Agata

Oszuści! Dwa lata temu funkcjonowali w Lublinie. Zapłacilam za dwa kursy j. angielskiego z góry - dla siebie, i dla dziecka. Od grudnia mieli problemy z lokalem (nie płacili czynszu, więc ich gaeria Felicity przegoniła). Szkoła oczywiście wymyślala, że jest awaria ogrzewania i od czasu do czasu organizowała zajęcia w innych róznych miejscach.... w lutym zniknęli całkowicie - zero kontaktu, namierzyć ich się nie da. Pisma wysylane indywidualnie, jak i od rzecznika konsumenta, do siedziby w Gliwicach nie są odbierane. Pieniądze za kursy przepadły... Lektorom też nie płacili wynagrdzeń... Oszuści, na których nie ma rady! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: być uczciwym!

Sebastian

Jakim pracodawcą jest Lingua Club? Możecie powiedzieć coś na temat pracy w firmie? Czy oferuje ona zniżki na swoje usługi, zapewnia szkolenia, wyjazdy integracyjne? Jak podoba wam się atmosfera w pracy?

Lenka

Super lektorzy i atmosfera panująca w szkolę, ceny dużo niższe niż w innych szkołach. Polecam !

Nie nie nie

Ludzie wpiszcie sobie w wyszukiwarce "szkola tanca iskra michal szuba opinie gowork" i poczytajcie bo lingua club to nic innego jak druga maszynka prezesa do robienia pieniedzy kosztem naiwnych ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o Lingua Club Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Lingua Club Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lingua Club Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lingua Club Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lingua Club Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lingua Club Sp. z o.o.
  • Karolinki 58