HARMONY

Opalenica

Opinie o HARMONY

Joanna

@affs próbowałeś znaleźć dane kontaktowe na ich stronie internetowej? Jest widoczna w sieci, więc na pewno jest umożliwiony kontakt. Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Czy firma prowadzi aktualnie nowe rekrutacje?

affs

Ma ktoś do nich jakiś kontakt? Choćby maila

affs

Ma ktoś do nich jakiś kontakt? Choćby maila

beata

Oj ciężko powiedzieć tutaj chyba są bardziej rekrutacje wewnętrzne bo firma nie ma nawet swojej strony internetowej a wszystko dzieje się w małej miejscowości

zos

zabawne to stwierdzenie o podejrzanej ciszy ;) nie ma podejrzanej ciszy - widocznie nic ciekawego i godnego uwgi sie w harmony nie dzieje. a ze malo konkretne pytania ludzie zadaja to nikou sie odpisac nie chce. lepiej zadac jedno porzadne pytanie o zarobki harmony niz o cokolwiek innego :) powiedzcie mi czt warto mi sie interesowac tutaj dalej tematem?

kleosia ktosia

coś taka podejrzana cisza tutaj panuje.a bardzo mi zależy bo myslałam o pracy u nich ale musze najpier wiedzieć ile wynosi podstawa netto i ile procentowo wynosi wartość prowizji, w ciemno nie pójdę, już nie te lata.oczywiście najbardziej interesuje mnie sprzedaż bo najwięcej za prowizje zawsze można wyrwać

jola jelcyn

http://www.tvp.pl/bialystok/informacje/obiektyw/wideo/18032012-godz-2145/6785163 warte obejrzenia,

atena

jakie głupoty ludziska wypisujecie wypłatny nie na czas to jakies brednie pracuje już 2 lata ani razu nie spóżnili się z wypłatą. Ktoś chyba nie w tej firmie pracował

lego

Pracowałem jako handlowiec i prowizje otrzymywałem tylko z aktualnych obrotów Prowizji ze spłaconych przez klientów weksli miesiąc, dwa później nigdy nie widziałem Firma fatalnie traktuje osoby, które z nią współpracują i klientów, zwłaszcza tych, którzy chcą zwrócić towar do 10 dni Jeśli ktoś chce się przekonać, nich spróbuje sam

Men

Bez przesady!Ani jakubowski nie jest chamem, ani nie ma problemów z wypłatami.Na działalności jest ten kto chce, normalnie jest umowa o pracę.Po tym co wypisujecie wnioskuję,ze nikt z was tu nie pracował, bo ja pracuję ponad pół roku i jestem zadowolony.A w handlu jak to w handlu, ten kto sprzedaje i to lubi ten ma z tego kasę:)

malina

Faktycznie jest tak jak piszą inni. Wypłaty nieterminowo wypłacane, [usunięte przez moderatora] Nie potrafia rozstać się z pracownikami na przyjacielskiej stopie. Towar który oferują to niestety chinski chłam nie wart tej 1/10 ceny. Nie polecam nikomu tej firmy

bill

katastrofa!!! firma dla handlowców z instynktem samobójcy! Kasę kapią tygodniami. bomba zegarowa już tam tyka. raz już zmienili nazwę więc czekać tylko aż klękną.

jaguar

wyplaty nie sa na czas a pracownikow traktuja jak przedmioty a poza tym z tego co widac to firma wisi na ostatnim wlosku

pomocna dloń

nie polecam, nie mieszajcie sie w to, wypłaty nie sa na czas, opoznienia nawet 10 dni, zarobki marne, na własnej dzialalnosci musisz byc i nikt sie nie martwi czy masz na zus itd, kolega tam pracowal- wiem, mowil mi i wiem ze nie klamał. szukaja naiwniaków

Zostaw opinię o HARMONY - Opalenica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HARMONY