Opinie o Karpat-Bud Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Karpat-Bud Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Karpat-Bud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karpat-Bud Sp. z o.o. w Rzeszów

Tormer

Totalne dno, jeżeli chcecie zacząć swoją "przygodę" w biurze firmy to stanowczo odradzam, co prawda współpracownicy w porządku, ale rozwój w biurze jest zerowy, zero czegokolwiek, marne pensje, zero dodatków. Na pół roku można iść, ale nie wiążcie swojej przyszłości z tą firmą. Rotacja pracowników na baaardzo wysokim poziomie, co chwile ktoś się zmienia ( nie bez przyczyny ).

Dejw
@Tormer

Szczerze ? Nie zgodzę się z tym, pracowałem w tej firmie 2 lata i zmieniłem ze względu na lokalizację. Ekipa w biurze świetna. Robota jak robota , trzeba zrobić co należy do obowiązków. Ale mimo wszystko szanuje Twoja opinie, każdy ma swoją na szczęście. ale dam ci radę - jeśli chce Ci sie pracować i zdobywać wiedzę odnajdziesz sie wszędzie, zadasz pytanie, otworzysz książkę czy Google i polubisz swoją robotę. A jeśli chcesz zrobić minimum i nie osiągnąć niczego więcej to nie będzie szans na trochę pozytywnych słów o jakimkolwiek miejscu pracy w Polsce i na świecie. Jakie nastawienie do pracy taka opinia o miejscu pracy, czy nie jest tak? Pozdrawiam

W Rzeszów Karpat-Bud Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Cieśla. Brałeś udział w rekrutacji? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądał ten proces. Twoja opinia może okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w przedsiębiorstwie.

@????

Powroty do Polski są ustawiane indywidualnie najczęściej to jest 2/2 czyli 2 miesiące i 2 tygodnie w domu. Powroty zbiorowe najczęściej są na święta aczkolwiek zdarza się jeśli wypada dłuższy weekend to puszczają busa.

W sieci można znaleźć ofertę pracy na stanowisko operatora żurawia wieżowego. Czytam w ogłoszeniu, że można zarobić tutaj od 5500 złotych do 8000 złotych brutto. Co w takim razie trzeba zrobić, aby otrzymywać wynagrodzenie w tej górnej granicy widełek, którą podano? :) Poza tym, widzę informację, że wynagrodzenie nie składa się tylko z gołej pensji, ale także z systemu premiowego. Na czym on polega? Dajcie znać, jeśli cokolwiek wiecie.

Cześć. Przybliży mi ktoś stawkę na kierowcę? 3 miesiące temu jak zerknąłem w starą ofertę bylo 5000-6500 no ale to jeszcze przed nowym rokiem, a przecież po nowym się zmieniły nawet te minimalne. Była jakaś 'aktualizacja' z inicjatywy pracodawcy? :p ew jak patrzą na negocjacje

Tormer

Dejw Nowy wpis
@Tormer

Hej. Widzę ze firma szuka chętnie pracowników i na stronie piszą o umowie o prace i dobrych warunkach. Nie zależy mi na pracy w biurze ale właśnie na budowie i zastanawiam się jak jest w firmie z bhp? Wszystko jest dobrze przestrzegane ? I właśnie myslalem nad praca wyjazdowa, czy ktoś w nowym roku już próbował się do firmy dostać ?

Rozmowę kwalifikacyjną w Karpat-Bud Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Inżynier budowy?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Jak na ten moment sytuacja z pracą na budowie? Czy można liczyć na stałą pracę na terenie Rzeszowa, czy jednak trzeba wyjeżdżać za granicę do Niemiec? Dajcie znać, jak to wygląda, bo chciałbym się tutaj zatrudnić. Jednak zależy mi na pracy na miejscu. Nie chcę nigdzie wyjeżdżać.

Firma obecnie realizuje większe budowy poza Rzeszowem, ale w Polsce. Praca w Niemczech zawsze aktualna.

To gdzie realizowane są te większe budowy? Możesz podać konkretną lokalizację? :) Czyli pracuje się cały czas na delegacji wraz z zakwaterowaniem na tym miejscu? Czy nie jest tak daleko i wraca się codziennie do domu? Jak to jest, daj znać, bo myślę nad tym, czy składać cv :p

Jak wygląda praca na stanowisku laboranta?

Czy w Karpat-Bud Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Pracownik cieśla szalunkowy

Praca na budowie jak wszędzie, ale to jest stabilna firma, zawsze jest praca jak nie na terenie Rzeszowa to wyjazdowa. Wypłata co miesiąc terminowo, dla chetnych sa tez budowy w Niemczech, chlopaki sobie chwala, teraz jest tam nowe mieszkanie i mówia ze sa fajne warunki. Pracuje w tej firmie od 8 lat i nie narzekam, polecam

Barbara
@Pracownik cieśla szalunkowy

Jeżeli jest praca wyjazdowa, to ile dni najczęściej jest się w delegacji i po ile godzin dziennie? Poza tym jeśli chodzi o pracę w Niemczech, to ile osób zamieszkuje to nowe mieszkanie?

Pracownik cieśla szalunkowy
@Barbara

budowy wyjazdowe 5 dni i weekend do domu najczęściej, w Niemczech chyba jest ich koło 10-12 osób, śpią z tego co wiem 1-2 osoby w pokoju. Dom jest duży, na budowy blisko

????
@Pracownik cieśla szalunkowy

A jak ktoś pracuje w Niemczech to co ile może wracać do Polski i na ile? W ogóle wtedy organizują takie zbiorowe powroty, czy to jednak jest we własnym zakresie?

@????

Majki

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w biurze. Na rozmowie o pracę zadawane są osobiste pytania, między innymi o posiadanie dzieci. Nie szanują swoich pracowników - krzyk i podnoszenie głosu to jest tam codzienność. Zarządzanie w biurze jest fatalne, trzeba mieć nerwy ze stali żeby pracować w takim miejscu. Obgadują byłych pracowników, poza tym wszystko co złe jest winą pracownika, nigdy zarządzających (taka ironia).

Hanna
@Majki

No to pytanie osobiste faktycznie nie na miejscu, ale chyba bez problemu można odmówić odpowiedzi? Powiesz coś więcej o tym zarządzaniu w biurze? Z tego co piszesz to chyba warto zwrócić na to uwagę, a ja stoję przed wyborem firmy właśnie :(

Majki
@Hanna

Jeżeli, chcesz możesz odmówić odpowiedzi ale chyba nie zmienia to faktu, że pracodawca w tym momencie przekracza nie tyle co granice dobrego smaku ale też przepisy prawa. Masz do wyboru inna firmę - nie zastanawiaj się nawet. Zarządzanie - ciężko pisać nawet o czymś czego tam nie ma, nikt Cię nie wdroży, zapomnij też o jakimkolwiek wstępnym szkoleniu - jesteś zdana tylko na siebie, nie masz kogo zapytać o radę. Na pewno usłyszysz od zarządzających, że jako pracownik biurowy jesteś tam niepotrzebna. Atmosfera napięta jak plandeka na żuku przez osiem godzin pracy. Co więcej można dodać - traktują nawet osoby na stażu jako swoich pracowników, opiekunów mają chyba tylko na „papierze”. Ogółem jeden wielki chaos.

Aneta

Hej wiecie cos o pracy jako Księgowa? Mieli parę lat temu ogłoszenie i interesuje mnie czy firma daje branżowe szkolenia? Piszą tam o możliwości podnoszenia kompetencji. Ale wiecie jakie konkretnie, dotyczą programów do księgowości?

xxx
@Aneta

Ogłoszenie o pracę w księgowości pojawia się bardzo regularnie ;) Wybierz inna firmę- szkoda Twojego zdrowia psychicznego. Szkoleń BRAK!

Jaki jest wkład kierownictwa Karpat-Bud Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Jeden z wielu

Żaden. Tam prawdę powiedzą jak się pomylą... Nie należy się spodziewać niczego dobrego jak taki przykład idzie z samego szczytu zarządu w dół :⁠-⁠(

@Jeden z wielu

Akurat Pan się myli. Kierownictwo nawiązuje z pracownikiem relacje i z pewnością próbuje żeby ta relacja była jak najlepsza. Nie wiem jak jest w Polsce ale w delegacji w Niemczech jest jedna rodzina. Wiadomo czasami zdarzają się inne poglądy na dany temat, tzw zgrzyty ale to jak w każdej pracy. Jeżeli chodzi o zarząd według mnie prawidłowo działa. Jeżeli człowiek jest ambitny, który chce pracować a nie liczyć że będzie "ślizgał" się po innych to z pewnością zarząd doceni takiego pracownika. @Jeden z wielu, opowiedz o swojej sytuacji z chęcią wysłuchamy co się stało że masz aż tak negatywną opinię.

Jak długo trwa proces awansu w Karpat-Bud Sp. z o.o.?

Grzegorz

Witam. Zależy jakie masz doświadczenie, jak szybko się uczysz... Wszystko zależy od doświadczenia i nauki... Jeśli masz jakieś pytania proszę pisać śmiało z chęcią odpisze ????

Sylwia
@Grzegorz

ale awans jest możliwy dla ludzi którzy dobrze pracują? Były takie przypadki w firmie?

Grzegorz
@Sylwia

Dobry Wieczór Pani Sylwio... Nie jestem rozeznany jak jest w biurze jedynie mogę powiedzieć jak jest na budowach.. Jeśli ktoś dobrze pracuje, pokazuje coś więcej.. chce coś osiągnąć, firma stara się pomóc. Firma pomaga podnosić kwalifikacje zawodowe.. Jeśli chce Pani wiedzieć coś więcej, najlepszym sposobem będzie skontaktowanie się z firmą w celu zebrania informacji...

Łukasz

Ktoś był w Niemczech i powie jak zakwaterowanie?

@Łukasz

Jeśli chodzi o warunki mieszkaniowe są dobre. Jeśli chcesz więcej konkretów podaj e-mail albo po prostu tu zadaj pytanie.

@Grzesiek

W ile osób się mieszka? Czy w Karpat-Budzie można wyjechać z kimś i mieć zapewnione wspólne zakwaterowanie? :) Czy za mieszkanie się coś płaci?

@Dominika

@Dominika Firma stara się aby na pokoju mieszkało dwie osoby. Oczywiście można wyjechać z kimś, z zakwaterowaniem w tym samym pokoju zależne jest od kilku czynników i jest to kwestia dogadania. Zakwaterowanie oczywiście pokrywa pracodawca. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji mogę podać adres e-mail. Pozdrawiam!

@Grzesiek

A jakie dokładnie czynniki mają wpływ na to zakwaterowanie? :D Jednak jak wyjeżdża się razem to fajnie by było i razem mieszkać :P Zawsze raźniej mając obok znajomą osobę..

@Dominika

@Dominika tak jak pisałem jest to kwestia dogadania. Jakie czynniki? Zależy czy takowy pokój jest wolny. Tak masz rację fajnie mieszkać ze znajomą osobą no ale czasami naprawdę tak nie udaje się, myślę że dałoby radę żeby zamieszkać we dwóch w jednym pokoju. Jeśli masz jakieś jeszcze pytania proszę pisać. Pozdrawiam serdecznie Grzesiek!

@Łukasz

Jeśli chodzi o zakwaterowanie jest w dobrych warunkach. Firma tymczasowo wynajmuje dom. Od nowego roku już firma nie będzie wynajmować tylko będzie miała własne w związku z czym warunki mieszkalne jeszcze się zwiększą. Jeśli masz jakieś pytania, pytaj śmiało. Pozdrawiam!

Darek

Ile można zarobić w Niemczech netto i czy firma daje umowę polską

Grzesiek

Wiem. Czytając opinie przed moim wyjazdem do pracy w tej firmie zagranicę miałem mieszane uczucia... aczkolwiek na przestrzeni lat zmieniło się bardzo dużo. Warunki mieszkaniowe są dobre, wypłaty na czas, atrakcyjne zarobki. Naprawdę polecam. Jeśli chcesz zdobyć nowe doświadczenie i czegoś się nauczyć to zapraszam do firmy która zagwarantuje Ci to co napisałem wyżej. Pozdrawiam gorąco!

Pan Jacek wie kto.

Świeżo po rozmowie. Żadnych konkretów. Przepraszam, konkretem było tylko to ile mi dadzą na rękę bez możliwości negocjacji. Pytania o rodzinę, dzieci, znak zodiaku (!), życie osobiste. Duże przeświadczenie o renomie firmy, ale jak zapytać rzeszowian to nie kojarzą. Kontakt bez zarzutu. Rozmowa miła z elementami chwalenia się co to firma nie zbudowała. Płacą mało, niestety. Na inżyniera budowy 4000 brutto na okresie próbnym (3m-ce). Po okresie z rozmowy wynikało, że coś podwyższą. Ale ile? Kto to wie? Na rozmowie padła deklaracja że jest system premiowy. Wielkość premii może iść w nieskończoność!. Dwa razy dopytywałem, czy to nie chwyt na "jeleni", ale dwa razy padła odpowiedź, że nie. Profil firmy ciekawy. Tylko nie wiadomo kogo tam szukają do pracy? Ja obstawiam, że ludzi świeżo po studiach bez doświadczenia. Jak ktoś ma już swoje zdanie to chyba nie pasuje do zespołu Karpat-Bud. Pozdrawiam i czekam na merytoryczną odpowiedź od Pana Jacka.

@Pan Jacek wie kto.

Witajcie, może ktoś z pracowników się do tego odniesie i napisze o tym ile dostaje się tej podwyżki po 3-miesięcznym okresie próbnym w Karpat-Budzie? Oraz jak z tymi premiami? Są? Jeśli tak, to za co i ile wynoszą? :D Super by było uzyskać aktualne informacje :)

Miki

Wszystko ok, tylko trzeba uważać na braci syjamskich bo kapusie.

kapselka

Witam, mój mąż pracował w tej firmie w ubiegłym roku- Niemcy. Zarobki przeliczane na złotówki ok. 6 tys złotych. Nigdy nie udało mu się zarobić więcej niż 1700 eur mimo iż pracował od poniedziałku do piątku od godziny 7 do 19 i we wszystkie soboty od 7 do 15. Obowiązywała go umowa zadaniowa według, której żeby dostać wynagrodzenie musiał wykonać określone zadanie, ale zadanie to była współpraca kilku specjalistów i wynagrodzenie dzielono przez osoby a nie patrzono na wkład pracy każdej z nich. Nigdy nie pozwolono mu wpisać w karcie iż pracował w sobotę i w razie kontroli kazano mówić, ze pracuje po 8 godzin. Przerwy były 2 po 30 min i pomiędzy nimi nie można było wyjść nawet do toalety. Kiedy mąż nie miał akurat pracy na swoim stanowisku kazano mu wykonywać inną pracę ( dodam, ze był zatrudniony jako operator żurawia). Warunki mieszkaniowe dobre( jeden pokój na 4-5 osób, telewizja, normalna łazienka osobno toaleta, wszystkie sprzęty i przybory kuchenne na miejscu, brak jedynie pralki i internetu, który można sobie było wykupić u właściciela mieszkania), ale reszta osób zatrudniona później mieszkała w budynkach gdzie na kilkudziesięciu mężczyzn był jeden prysznic i wiem, że męża tam też zamierzali przenieść, bo koszty mieszkanka w którym mieszkał były za wysokie. Zjazdy były co 2 miesiące na tydzień, czasem krócej i w tym czasie pracownik przebywał na urlopie bezpłatnym. Dojazd do firmy tj ok 2 dni był mu odliczany z urlopu.

K.art
@kapselka

"warunki mieszkaniowe dobre (jeden pokój na 4-5 osób)..." - he he he to jest koczowanie, a nie dobre warunki. Po 12h pracy człowiek potrzebuje odpocząć fizycznie i psychicznie, a nie patrzeć na te same "gęby". Takie kontrakty oblicza się na jedno osobowe pokoje i to są dobre, normalne warunki. Wszystko co gorsze to jest dodatkowy zysk dla firmy. Zjazdy co 2 miesiące, dojazdy odliczane z urlopu i jakieś bezpłatne urlopy - he he he to już się kwalifikuje pod (usunięte przez administratora). 12h dziennie + soboty 8h i max 1700euro? To nawet nie jest połowa z tego co powinien zarabiać za tyle godzin pracy.

K.art
@K.art

Żeby była jasność, mój komentarz dotyczy jedynie wypowiedzi @kapselka i NIE jest opinią o firmie Karpat-Bud, której nie znam. Poza tym nie sądzę, aby aż takie przegięcia mogły występować, dlatego postanowiłem skomentować wypowiedz @kapselka.

Operator żurawia
@kapselka

to jest katastrofa a nie warunki do pracy , a "mieszkanie" żenada.

@kapselka

Czy ktoś zatrudniony w Karpat-Bud może się odnieść do tego wpisu? Zaniepokoił mnie fragment o bezpłatnym urlopie na czas zjazdu do domu oraz warunkach mieszkaniowych. Będę wdzięczna za aktualne informacje!

Krzysiek

Bardzo dobra firma, wynagrodzenie zawsze wypłacane w terminie, chętni mogą wyjechać do Niemiec, z opinii chłopaków wiem że dobre warunki i dobra kasa, są tacy co siedzą tam od lat. Godny polecenia pracodawca.

@Krzysiek

A jakie stawki na wyjeździe do Niemiec? Czy firma załatwia nocleg? Jeśli tak to napisz proszę na jakich warunkach i na jaki okres czasu przeważnie wyjeżdżacie. Z góry dziękuję.

Edyta

Wiecie może czy szykują się jakieś zatrudnienia w Karpat-Bud? Byłabym zainteresowana, nie wiem jednak czy w firmie pracuje dużo kobiet, z racji tego, że zawód jest postrzegany jako męski. Czy sądzicie, że jest szansa?

Zostaw merytoryczną opinię o Karpat-Bud Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Karpat-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Karpat-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karpat-Bud Sp. z o.o.?

Karpat-Bud Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 305
    36-060 Rzeszów