Karpat-Bud sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Karpat-Bud sp. z o.o.

Chłop

Robiłem dla nich przy dużej budowie w Jasionce. Kiero no budowie był ostry ale sprawiedliwy. Pieniądz całkiem dobry, zawsze jakieś premie, premia na świeta. Była też propozycja żeby jechac do roboty do niemców za lepsze pieniadze.

kapselka

Witam, mój mąż pracował w tej firmie w ubiegłym roku- Niemcy. Zarobki przeliczane na złotówki ok. 6 tys złotych. Nigdy nie udało mu się zarobić więcej niż 1700 eur mimo iż pracował od poniedziałku do piątku od godziny 7 do 19 i we wszystkie soboty od 7 do 15. Obowiązywała go umowa zadaniowa według, której żeby dostać wynagrodzenie musiał wykonać określone zadanie, ale zadanie to była współpraca kilku specjalistów i wynagrodzenie dzielono przez osoby a nie patrzono na wkład pracy każdej z nich. Nigdy nie pozwolono mu wpisać w karcie iż pracował w sobotę i w razie kontroli kazano mówić, ze pracuje po 8 godzin. Przerwy były 2 po 30 min i pomiędzy nimi nie można było wyjść nawet do toalety. Kiedy mąż nie miał akurat pracy na swoim stanowisku kazano mu wykonywać inną pracę ( dodam, ze był zatrudniony jako operator żurawia). Warunki mieszkaniowe dobre( jeden pokój na 4-5 osób, telewizja, normalna łazienka osobno toaleta, wszystkie sprzęty i przybory kuchenne na miejscu, brak jedynie pralki i internetu, który można sobie było wykupić u właściciela mieszkania), ale reszta osób zatrudniona później mieszkała w budynkach gdzie na kilkudziesięciu mężczyzn był jeden prysznic i wiem, że męża tam też zamierzali przenieść, bo koszty mieszkanka w którym mieszkał były za wysokie. Zjazdy były co 2 miesiące na tydzień, czasem krócej i w tym czasie pracownik przebywał na urlopie bezpłatnym. Dojazd do firmy tj ok 2 dni był mu odliczany z urlopu.

czarny

Witam mam propozycję pracy w firmie KARPAT BUD ,może mi ktoś powiedzieć co to za firma czy warto się związać na stałe ?Proszę o możliwie szybkę odpowiedz do usłyszenia z góry dziękuję

Zostaw opinię o Karpat-Bud sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karpat-Bud sp. z o.o.