Może i robią ładne domy. Czy solidne - nie wiem. Natomiast podejście do klienta (a właściwie nawet nie klienta, bo nie zdążyłam jeszcze nic kupić; przed planowanym zakupem chciałam dopytać o kilka spraw) (usunięte przez administratora)Przyznam, iż jestem tym zszokowana, bo dawno nikt tak mnie nie potraktował.
Zacznę od tego, że podają (na aukcjach Allegro) numery telefonów, gdzie nikt się nie zgłasza. Po co je więc umieszczać jako telefony kontaktowe, skoro nie ma kto ich odbierać. Nie zacytuję, co pan mi powiedział na uwagę na ten temat. Na e-mail pan odpisał mi po 4 dniach... Ponieważ w wiadomości nie było wszystkich informacji, więc zadzwoniłam, a teraz bardzo żałuję. Rozmawiałam - (usunięte przez administratora) spokojnie i grzecznie, choć asertywnie, bo szybko zorientowałam się, że nie lubią, gdy ktoś myśli inaczej niż oni, albo czegoś nie wie, albo obawia się dokonać zakupu poza Allegro (gdzie, i owszem, okno jest, ale bez szyb, które MUSISZ kupić bezpośrednio w firmie)... ZDECYDOWANIE ODRADZAM kontakt z tymi panami!!! Z pewnością nic u nich już nie kupię, i gdzie tylko będę mogła będę odradzać współpracę z nimi (a mam rodzinę na południu Polski).