Opinie o Eco-House Tomasz Kasiak w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eco-House Tomasz Kasiak. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Eco-House Tomasz Kasiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-House Tomasz Kasiak w Rzeszów

A.P. klient spod Łodzi Nowy wpis

Zakupiliśmy w firmie kilka okien i dwie pary drzwi. Czas oczekiwania nie jest natychmiastowy, ale ponieważ producent zaznacza to na wstępie dokonaliśmy zakupu w zimie. Okna przyszły na na wiosnę. Mieliśmy mały kłopot z drzwiami, które nie zostały zapakowane, ale problem został szybko i miło rozwiązany. Dostaliśmy je bardzo szybko następną przesyłką. Okna i drzwi są ładne i stylowe. Ale mają proste mechanizmy. To zakup dla osób, którym podobają się klasyczne drewniane formy, bez dodatkowych mechanizmów w ościeżnicach. Warto zwrócić uwagę, że ceny są bardzo przystępne jak na drewniane okna i drzwi, jest to więc wersja budżetowa, która może nie być idealnie wykończona, co nie zmniejsza walorów produktu innego niż z Castoramowej półki, nadającego szczególnych klimat drewnianym domkom. Produkcja polska, miła obsługa. Ps. Właśnie dokupiłam okienko, którego nie planowaliśmy i udało się je dostać od ręki. Dziękujemy serdecznie.

Czy można liczyć w Eco-House Tomasz Kasiak na prywatną opiekę medyczną?

Beti

Może i robią ładne domy. Czy solidne - nie wiem. Natomiast podejście do klienta (a właściwie nawet nie klienta, bo nie zdążyłam jeszcze nic kupić; przed planowanym zakupem chciałam dopytać o kilka spraw) (usunięte przez administratora)Przyznam, iż jestem tym zszokowana, bo dawno nikt tak mnie nie potraktował. Zacznę od tego, że podają (na aukcjach Allegro) numery telefonów, gdzie nikt się nie zgłasza. Po co je więc umieszczać jako telefony kontaktowe, skoro nie ma kto ich odbierać. Nie zacytuję, co pan mi powiedział na uwagę na ten temat. Na e-mail pan odpisał mi po 4 dniach... Ponieważ w wiadomości nie było wszystkich informacji, więc zadzwoniłam, a teraz bardzo żałuję. Rozmawiałam - (usunięte przez administratora) spokojnie i grzecznie, choć asertywnie, bo szybko zorientowałam się, że nie lubią, gdy ktoś myśli inaczej niż oni, albo czegoś nie wie, albo obawia się dokonać zakupu poza Allegro (gdzie, i owszem, okno jest, ale bez szyb, które MUSISZ kupić bezpośrednio w firmie)... ZDECYDOWANIE ODRADZAM kontakt z tymi panami!!! Z pewnością nic u nich już nie kupię, i gdzie tylko będę mogła będę odradzać współpracę z nimi (a mam rodzinę na południu Polski).

Ja Nowy wpis
@Beti

Dokładnie tak jest, ja zamówiłam usługę, zostałam (usunięte przez administratora) ludzie spisujcie z nimi umowy piszcie w umowie o terminie realizacji i ewentualnych karach za spóźnienie. Olewają ludzi, grożą, nie polecam zdecydowanie, odradzam.

Klient Nowy wpis

niestety nie mam pochlebnej opinii na temat komunikacji z firmą. Mimo już kilkukrotnych zapytań o konkretne produkty nie otrzymuję od pewnego czasu konkretnej (żadnej) odpowiedzi. A na swojej stronie firma zachęca - masz pytanie skontaktuj się z nami . Ale jak to zrobić jak firma lekceważy klienta i nie odpowiada. Grzegorz

Brałeś udział w rekrutacji do Eco-House Tomasz Kasiak. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Borman

Sprzedawca nie słowny ,zamówilem 8 kompletów zawiasów , wysłano 4 komplety Produkt opisie miałbyć proszkowo malowany okazuje się że jest wymalowany zwykłą frabą również długość i szerokość nie zgadza się z opisem NIE POLECAM!!

Eco-House
@Borman

Kompletne bzdury ! Proszę pokazać fakturę zakupu na 8 kpl.

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-House Tomasz Kasiak - Rzeszów

Eco-House Tomasz Kasiak
  • Krakowska 150