Opinie o Deruiante Leisure Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Deruiante Leisure Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Deruiante Leisure Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deruiante Leisure Sp. z o.o. w Gdańsk

Marek Nowy wpis

Dlaczego żaden pracownik nie zagląda tutaj i nie daje opinii o firmie ?

Była stażystka Nowy wpis

Ja odbyłam niedawno staż w tejże firmie, lecz otrzymałam go poprzez PUP. I ten najzwyklejszy staż to już katastrofa. Pierwszego dnia otrzymałam perfidny mobbing od pracownic biurowych które liczyły, że każdego zadania nauczę się jak na palca pstryknięcie. Gdy jedną z nich poprosiłam o powtórzenie tematu, z premedytacją zaczęła drwić ze mnie wraz z koleżanką. Rozmawiałam o tym z prezesem oraz główną księgową która odparła że nikt nie będzie się ze mną tutaj pieścić, zaś prezes dodał, że w każdej innej firmie mogę mieć to samo, co najwyżej jeszcze gorzej. Do jasnej cholery; czy w ich definicji okazanie szacunku oraz tolerancji drugiej osobie to cackanie się?! Przez kolejne dni sytuacja się powtarzała i atmosfera nie wieje tam przyjemnością: jedna z nich nieustannie chodzi i z impetem wszystko rzuca dookoła, siedząc sama dyszy jak stary samochód, a gdy ma kogoś do konwersacji to klnie więcej niż menel spod monopolowego. Dodam jeszcze, że pracownice zachowują się jak dojrzewające małolaty, które krzty godności w sobie nie mają aby chociaż odpowiedzieć na moje powitanie i niestety panuje tam samo-edukacja. Mają jeden wielki chaos w firmie - czasu na nic nie mają, prócz dla samych siebie. Nie potrafią w konstruktywny sposób przekazać swojej wiedzy potrzebnej do pracy, a nawet trzeba się jej domagać. Nie uważają za stosowne aby zachęcić do współpracy i pokazać się z jak najlepszej strony, tylko odpychają ewidentnie.

Weronika Nowy wpis

@paoa wziąłeś udział w rekrutacji? Możesz nam napisać konkretne informacje na temat pracy w firmie? Dla wielu forumowiczów, informacje o wysokości wynagrodzenia i rodzaju umowy sa kluczowe, w podjęciu decyzji zawodowych.

paoa Nowy wpis

Hej, wiecie jakich średnich zarobków może się spodziewać specjalista ds. promocji? koordynacja działań reklamowych i promocyjnych wydawnictwa to normalne obowiązki

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Deruiante Leisure Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
Kejti

Pod nazwą ukrywa się Laboratorium Badawcze Baltic LAB. Ogólnie cała firma jest na skraju bankructwa... każdy kto przychodzi na staż to od razu po jego zakończeniu ucieka. Jedyne co was czeka to najniższa krajowa... Dodatkowo o pieniądze na wszystko trzeba się prosić, nawet na odczynniki.. Odradzam.

Ala

Branża bankowa?? chyba nie ta firma...

Ala

Ja się nie godzę, bo nie pracuje już tam od roku :) pieniędzy nie dostałam, ale się sądzę, bo po dobroci nie dało rady, a odpuścić takiemu oszustowi nie można!

Ala

Ja czekam na "benefit" w wysokości ponad 2 tysięcy pensji za maj 2015. Pan prezes jest zwykłym oszustem (ładnie go nazywając). Są jeszcze dziesiątki osób którym nie zapłacił prowadząc Spółkę Odys. Odradzam!!

Sami

Poczytaj opinie o ODYS Stocznia Sp. z o.o., tam będziesz mieć potwierdzenie - to ten sam właściciel.

Sami

W moim przekonaniu Pan Prezes jest równie (usunięte przez administratora) bo ten kto nie płaci za wykonaną pracę po prostu okrada ludzi! Uważajcie i najlepiej uciekajcie z tej firmy!

Sami

Tylko żeby zarządzać twardą ręką, bądź w ogóle zarządzać, to trzeba mieć pieniądze.. Jak można zarządzać firmą, jak nie ma się pieniędzy na wypłaty dla pracowników?! Tu leży problem w pracodawcy a nie w pracownikach!!!!

Sami

W firmie są sami Dyrektorzy, Kierownicy i Prezesi. Sposób zarządzania nią pozostawia wiele do życzenia! Nie płacą na czas. Ogólnie tragedia.

Spóźniają się z wypłatą! Część umowy to umowa o pracę a część o dzieło na inną spółkę. Najchętniej biorą stażystów z urzędu pracy, bo płaci im urząd a sami nie mają kasy. STAY AWAY.

myself

Spółka wywodząca się od ODYS Stocznia Sp. z o.o. i Metal Contractor - ten sam właściciel. poczytajcie sobie o nich opinie!! Firma jest niewypłacalna, pracodawca nie płaci pracownikom w terminie... albo wcale!! Trzymają ludzi bez umowy miesiacami... Bo niby nie mają czasu ich sporządzić.. Prowadzą laboratorium które jest wzięte na kredyt i nawet nie mają kasy żeby płacić za sprzęt czy odczynniki. Wystrzegajcie się tej firmy - dorze wam radzę!

Zostaw merytoryczną opinię o Deruiante Leisure Sp. z o.o. - Gdańsk

Deruiante Leisure Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mjr. Hubala 14
    80-289 Gdańsk

Deruiante Leisure Sp. z o.o.