Superspecjalista Sp. z o.o.

Kraków

Superspecjalista Sp. z o.o.

Opinie o Superspecjalista Sp. z o.o.

COCZKOEE

Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM !!! FIRMA OSZUST ,TRAKTUJĄ LUDZI JAK ŚMIECI , WYPŁATY SIĘ NIE ZGADZAJĄ ,POD KONIEC MIESIĄCA BRAK ŚRODKÓW DO SPRZĄTANIA , MOŻNA DZWONIĆ ZGŁASZAĆ ,PROSIĆ I NIC MAJĄ WSZYSTKO W DU*IE !! DZIWIE SIĘ ŻE TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE !!!!!!!!!! ODRADZAM

Pracownik pana boga

Co za wyzyskiwacze i oszuści! Ludzie nawet Impel daję lepsze stawki i większa w nim kultura Kierowników a wiadomo, że Impel to dno!!!! Niech ikt tam nie pracuje bo za ich stawki nie da się wyżyć.... głodowe stawki 5 zł na godzinę a prezesunio i jego pies pan Łukaszek jeżdżą furami że głowa boli!!!!! Masz pracować i zamknąć mordę bo przecież pracujesz dla samego pana boga bo za takich ta firma się uważa a szczegolnie ten cały pan łukaszek...zero szacunku do człowieka!

kama
@Pracownik pana boga 10.07.2015 11:16

Ja pracuje w tej firmie od roku. jestem bardzo zadowolona. Moja stawka to 15 zł za godzinę. Dbają o pracownika. Dla nich ważniejszy jest pracownik niż firma w której on pracuje. Miałam nieprzyjemną sytuację z Panią Dyrektor na obiekcie która nawyzywała mnie za to że nie chciałam zmyć jej okna od zewnątrz na 6 piętrze otwierającego się na dwór z ptasich odchodów. Zadzwoniłam do mojej koordynatorki która mnie reprezentowała, sytuacja poruszyła wszystko. Bronili mnie do końca. :) Polecam

@kama 20.07.2017 17:34

Gdyby nie ta zaległa pensja, to bym się mię udzielała, z kierownictwem sklepu miałam dobry kontakt, I na wysokościach, też działałam, jeśli dałam radę, atmosfera super, natomiast fakt, jak często zmieniają się koordynatorzy, a ten nad no.i nie wie, jakie standardy są na obiektach żle świadczy o firmie.

tajemniczy

glodowe stawki na ekskluzywnym obiekcie ponoc 6,5 za godz pan Jerzy dyrektor wozi pupe najnowszym vw a jakiego giermek p. Jaroslaw chodzi za nim jak piesiek banda idiotow i tyle pan jerzy podono zjadl zeby na sprzataniu a szyb nie umie umyc :)

@tajemniczy 16.11.2016 23:55

Nie szanują ludzi, to nie będą mieli, w Wawie za 15 nie prosto znależć, ja za mniej nie idę , daję z siebie 100%, I też symagam

Marzena

Witam, jestem strasznie zawiedziona ta firma dosc, ze z dnia na dzien stracilam prace bo nic nie powiedzieli ze obiekt traca to za wrzesien 2017r nie dostalam wyplaty. Ponad miesiac mowia bedzie jutro do konca tygodnia itd. Moze jak zamkna im ta farse to zrozumieja jak traktowac ludzi juz ja oto zadbam pojde gdzie sie da i mam duzo swiadkow. Nie moga tak traktowac ludzi pracowac a dyrektorzy nasze pieniadze zabieraja. Pozdrawiam i nie polecam ta firma to klamstwo. Marzena

Magda
@Marzena 17.11.2017 12:51

Pani Marzeno, a gdzie Pani pracowała, w jakim mieście?

@Marzena 17.11.2017 12:51

Ja mam podobną sytuację w Warszawie, nie dostałam wypłaty za 1 mc , na ktory nue dano mi umowy, zmienił się koordynator i głupa rżną, mało profesjonalnie wygladają tu standardy, wiec pozwalam sobie na takie słownictwo.Pieniedzy nie widzę od prawie roku.

Dawno nie było wypowiedzi na temat Superspecjalista Sp. z o.o., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Konrad

Czy rzeczywiście nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Idealnych firm nie tak jak i ludzi.

Monika
@Konrad 06.03.2018 17:44

Witam pracuję w tej firmie już kilka lat i nie narzekam, co najważniejsze wypłata zawsze się zgadza z przerobionymi godzinami i zawsze na czas , umowy i zaświadczenia nigdy nie miałam z tym problem ,jeśli chodzi o kierowników nigdy nie miałam problemu z dogadaniem się ,tak że jeśli chodzi o mnie to nie narzekam i polecam !!!

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kraków.

Daria

zgadza sie oszusci jakich malo! Jureczek struga wielkiego dyrektora a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] robi chodzi i pier.doli tylko i poucza innych sam nic nie umiejac. Traktuja ludzi jak smieci a jak chca sie Cb pozbyc nawet nie maja odwagi powiedziec prosto w oczy tylko knuja za plecami. Szczerze nie polecam nikomu pracy w tej firmie chyba ze ktos lubi byc popychadlem

sówka
@Daria 25.05.2017 02:21

witam pracowałam w tej firmie i mogę potwierdzić ,że to co tam się wyprawia to jakaś kpina, mówiłam o umowie i co po tygodniu upominania się .

oczekujący na rozmowę
@sówka 19.02.2018 13:53

w jakim mieście ?

leszek

Potrzebowaliśmy z żoną zaswiadczenie o zarobkach i otrzymaliśmy scan drogą mailową z informacją że jeśli jest potrzebny orginał to należy wysłać kopertę zwrotną i takowe zaswiadczenie otrzymamy. Wysłaliśmy kopertę wraz ze scanem, aby było jasne o które zaświadczenie chodzi. Po jakimś czasie przychodzi mi pocztą list gdzie jest nic innego jak scan który im wysłaliśmy (dokładnie ten sam) . No sorry ale w urzędzie nikt tego mi nie przyjmie. Czy w tej firmie nikt nie potrafi rozróżnić orginału od scanu dokumentu? Toż to jest kpina.

Stawka 5,3 zł superspecjalista górą!!!

A to się zgadza. Że niby ryczałt, że będzie wyrównanie, a potem jak się upomnisz to biorą następnego. No i wielki prezes - tomek 5 zł - tak się chyba nazywa. A czeka ich wielki dramat, bo od nowego roku będzie trzeba podnieść stawki. Pewnie i tak znajdą sposób żeby płacić dalej swoje stawki. Ja na aptece miałam 5,3 zł. Ale wreszcie ich wyrzucili z aptek. Brawo dla p. Prezes. Bieda teraz Co?

Szary ludzik

Oj nic nie warta ta firemka... Stawki głodowe i zero szacunku dla pracownika. Pracuję w Warszawie i tylko fatalna sytuacja z dzieckiem zmusiła mnie do pracy dla tej firmy bo za te stawki sie nie da wyżyć! A co najlszpe jak chce sie podwyżkę i dobrze naciska to dają, ale zwalniają kilka dni później jak tylko znajdą kolejnego głupka na twoje miejsce który zgodzi sie na te głodowe stawki! NIE POLECAM. A przed wszystkim ciągłe ściemy przy wypłatach i nigdy nie zgadzające się kwoty..miało być tyle a wychodzi tyle! Zwykli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszuści!

Niewolnik

Ta firma to jakaś kpina. 5 złotych za godzinę a umowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warta. Ludzie szanujcie się i nie pracujecie dla takich wyzyskiwaczy.

dynio

potwierdzam SuperSpecjalista to wyzyskiwacze jakich mało - umowa śmieciowa, w której prawa ma tylko SS. Na koniec wychodzi ci mniej niż 5 zł (bez ubezpieczeń, podatku itd.) za godzinę zasuwu na wysokich obrotach. Bezczelny wyzysk i ściema.

Zostaw opinię o Superspecjalista Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Superspecjalista Sp. z o.o.