Marzena

Witam, jestem strasznie zawiedziona ta firma dosc, ze z dnia na dzien stracilam prace bo nic nie powiedzieli ze obiekt traca to za wrzesien 2017r nie dostalam wyplaty. Ponad miesiac mowia bedzie jutro do konca tygodnia itd. Moze jak zamkna im ta farse to zrozumieja jak traktowac ludzi juz ja oto zadbam pojde gdzie sie da i mam duzo swiadkow. Nie moga tak traktowac ludzi pracowac a dyrektorzy nasze pieniadze zabieraja. Pozdrawiam i nie polecam ta firma to klamstwo. Marzena

Pracownik pana boga

Co za wyzyskiwacze i oszuści! Ludzie nawet Impel daję lepsze stawki i większa w nim kultura Kierowników a wiadomo, że Impel to dno!!!! Niech ikt tam nie pracuje bo za ich stawki nie da się wyżyć.... głodowe stawki 5 zł na godzinę a prezesunio i jego pies pan Łukaszek jeżdżą furami że głowa boli!!!!! Masz pracować i zamknąć mordę bo przecież pracujesz dla samego pana boga bo za takich ta firma się uważa a szczegolnie ten cały pan łukaszek...zero szacunku do człowieka!

gapcio

Nie polecam firma zwalnia z dnia na dzień bez żadnego powodu ,o środki czystości trzeba się prosić a i tak przywiozę co innego niż potrzebne , wypłata się nie zgadza, o zaswiadążenie o zarobkach proszę się już drugi tydzień . NIE POLECAM!!!

Pracownik Nowy wpis

Ale macie problem, zadzwońcie do Firmy do centrali i po problemie a nie użalać się nad sobą jak zostałam/zostałem pokrzywdzony, ktoś przecież musi być nad tyki kierownikami.

Marta Sz. Nowy wpis

Nie rozumiem niektórych komentarzy. Pracuję 4 lata i wypłata zawsze na czas. Kokosów nie ma, ale minimalna krajowa za godzinę ale nie 6/7 zł jak nie którzy piszą!!! Nic na czarno wszystko z umową zlecenie (a jak ktoś chce składki chorobowe, to znajomość przepisów się kłania, pracodawca na umowę zlecenie nie odprowadza tej składki z automatu chyba że ktoś zgłosi taką potrzebę).Środki czystości zawsze na czas. Co poniektórzy sądząc po komentarzach mylą pracę dla superspecjalisty z pracą dla danego sklepu (fimy zewnetrznej). Jak jesteś fair to i oni są fair!!! Z zaświadczeniem nigdy nie miałam problemu. Przeżyłam trochę "współpracowników" i jak ktoś ściemnia i nie pracuje to niech nie wymaga...A mam wrażenie, że większość opinii jest pisanych w tym tonie. Zero od siebie za to roszczeniowość na najwyższym poziomie. P.s Pomijam, że do sprzątania nie trzeba mieć mgr a niektórzy i z taką pracą mają problem. Można się czasem zachetać fizycznie, ale to żadna filozofia.

MartA..... Nowy wpis
@Marta Sz.

to zrozum i nie zciemniaj ze się wszystko zgasza cudna firma i tyle poszanowania dla pracownika zero szacunku jak oddawałam klucze Edyta Dalczynska powiedziała do mnie " (usunięte przez administratora) " tak się odnosi do pracowników ????? zresztą jest monito ring w sklepie i można zobaczyć .Cudna i staroswiecka firma i czekam na rachunki bo policje powiadomię.

Pracownik Nowy wpis
@MartA.....

Zadzwoń do Firmy i wyjaśnij sprawę.

K.M

Całkowicie odradzam pracę w tej firmie.Dostalam połowę wypłaty odjeto mi godziny pracy.Zgłaszam do inspekcji pracy (usunięte przez administratora)ludzie nie podejmujcie pracy w tej firmie.I za takie pieniądze 6/ 7 zł nikt nie będzie pracował.

M.K.

Odradzam pracę w tej firmie brak środków do pracy.Zwalniam się szkoda mojej pracy i zdrowia .Brak poszanowania pracownika przez kierownika Tomasza Komara i zmięjszanie liczby godzin co do wyplaty.Żenada wstyd.Beszczelni kłamcą i (usunięte przez administratora) Brak rachunków z wypłata mi proszę się od grudnia.

MartA.....
@M.K.

A ja nie mam zastrzeżeń do pracy w tej firmie.Polecam gorąco .Środki czystości zawsze na czas i dobrej jakości .Z wypłaty jestem zadowolona .Kierownik wyrozumiały człowiek zawsze doradzi pomorze wybrnąć z trudnej sytuacji .Tylko praca w takiej firmie..Pozdrawiam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

M.K.

Brak poszanowania pracownika jak oddawałam klucze zwyzywala mnie i kazała " (usunięte przez administratora) na cały sklep buzię darła. Nie dała powiedzieć żadnego slowa. Szok nie polecam tej firmy a wiem ze szukają ludzi nie bierzcie wcale tej roboty płacą za godzinę 6 / 7 zł. Zenada

Beata

U mnie podobna sytuacja .Marna wyplata nie zgadza się obiecują na początku co innego a wypłata różni się o 300 zł mnie żenada naprawdę zgłaszam do inspekcji pracy szkoda zdrowia jakaś popaprana firma.A kierownik się wyśmiewa z ludzieckiem i glupka rznie.Nie zatrudniajcie się w tej firmie.Nawet adres usunęli.

COCZKOEE

Z CAŁEGO SERCA ODRADZAM !!! FIRMA OSZUST ,TRAKTUJĄ LUDZI JAK ŚMIECI , WYPŁATY SIĘ NIE ZGADZAJĄ ,POD KONIEC MIESIĄCA BRAK ŚRODKÓW DO SPRZĄTANIA , MOŻNA DZWONIĆ ZGŁASZAĆ ,PROSIĆ I NIC MAJĄ WSZYSTKO W DU*IE !! DZIWIE SIĘ ŻE TA FIRMA JESZCZE ISTNIEJE !!!!!!!!!! ODRADZAM

Kasia
@COCZKOEE

Traktują jak śmieci bezczelna Edyta kłamie taka kretaczka.Nie oddala mi kasy za poprzedni miesiąc zlodziejka jedna.Szkoda zdrowia i nerwów .Popieram jeszcze trochę ta firma zniknie z planety.Ktoś powinien zrobić z tym porządek.

MK

Z całego serca polecam tę firmę .Środki czystości na czas.Jak miałam pogrzeb w rodzinie Pani koordynatora bez problemu załatwiła mi zastępstwo nie było żadnego problemu. Wypłata na czas.Pozdrawiam serdecznie .Marta .

MK
@MK

W dniu dzisiejszym nie polecam firmy.Kazano mi umyć witrynę sklepu gdzie nie należy do moich obowiązków .Zgłaszam do kierownika sklepu.Wypłata się nie zgadza obiecywali 850 zł .Nie polecam tej firmy . Jak większości ludzi .Szok naprawdę w życiu u takiej firmy nie pracowalam.

Nie mam zastrzeżeń do tej Firmy, jak ktoś chce palcować to oferują pracę niestety na umowę zlecenie, jak wiele firm w Polsce. Wypłaty terminowe, kokosów nie ma nie oszukujmy się to nie jest praca marzeń. Ale przynajmniej mam pracę i chorobowe opłacane.

Zosia
@Pracownik

Zadnego chorobowego nie na tylko zdrowotne .Co Pani za bzdury plecie.Mało się zarabia to fakt.A ma Pani rachunki ? Bo ja nie mogę się do prosić.

@Zosia

A żeby się Pani zdziwiła, Ja chorobowe mam i nie po to aby po 90 dniach roboczych iść na chorobowe, bo tyle trzeba przepracować tylko aby mieś w razie czego. Rachunki, to nie komuna, pracodawca nie ma obowiązku dawać żadnych rachunków nie na UZ, na pewno ma Pani umowę z której wynika ile dostaje się za godzinne i listę obecności, wystarczy sobie obliczyć.

Aga
@Pracownik

Dobra firma daje rachunki i nie robi żadnej laski .Guzik z Was nie firma nie polecam Was opinie na 2.5 wstyd (usunięte przez administratora) Co to za praca na dwie godziny .

AGA

Firma bez szkolenia tylko papiery do podpisu na terenie Galerii nie można wziść do domu poczytać.Środki czystości nie na czas trzeba się prosić kilka razy upomnienie i nic nie daje. Szanowna wyfiokowana dama nawet nie pokaże jak i co trzeba zrobić.Kompletne zero.Brak rachunków i wynagrodzenie nie zgadza się co do godzin.Nie polecam pracy w tej firmie.

@AGA

Jakie Rachunki, nie ma czegoś takiego na umowę zlecenie, niestety pracodawca nie ma obowiązku dawać rachunku w umowie jest napisane ile dostaje się na godzinę, podpisuje listę godzin i obliczam, jak się nie zgadza wynagrodzenie dzwonię do centrali. A dzwoniła Pani do centrali w sprawie wynagrodzenia, jak nie to zawsze można zadzwonić a mijać się z faktami że się nie zgadza co do godzin. Pracodawcy są za "mądrzy/cwani" na to aby się umowa nie zgadzała z godzinami które Pani podpisuje na koniec m-ca.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Superspecjalista Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Osoba Sprzątająca?

Czy pracownicy Superspecjalista Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Tak,

Marzena

Magda
@Marzena

Pani Marzeno, a gdzie Pani pracowała, w jakim mieście?

@Marzena

Ja mam podobną sytuację w Warszawie, nie dostałam wypłaty za 1 mc , na ktory nue dano mi umowy, zmienił się koordynator i głupa rżną, mało profesjonalnie wygladają tu standardy, wiec pozwalam sobie na takie słownictwo.Pieniedzy nie widzę od prawie roku.

@Do Ra

A dzwoniliście do biura w Krakowie? Napewno zainteresowali by się niezgodnościami w wypłatach. Obudźcie się skoro kierownik jest nie kompetencyjny dzwonię do centrali z problemem i z głowy.

Pracownik pana boga

kama
@Pracownik pana boga

Ja pracuje w tej firmie od roku. jestem bardzo zadowolona. Moja stawka to 15 zł za godzinę. Dbają o pracownika. Dla nich ważniejszy jest pracownik niż firma w której on pracuje. Miałam nieprzyjemną sytuację z Panią Dyrektor na obiekcie która nawyzywała mnie za to że nie chciałam zmyć jej okna od zewnątrz na 6 piętrze otwierającego się na dwór z ptasich odchodów. Zadzwoniłam do mojej koordynatorki która mnie reprezentowała, sytuacja poruszyła wszystko. Bronili mnie do końca. :) Polecam

@kama

Gdyby nie ta zaległa pensja, to bym się mię udzielała, z kierownictwem sklepu miałam dobry kontakt, I na wysokościach, też działałam, jeśli dałam radę, atmosfera super, natomiast fakt, jak często zmieniają się koordynatorzy, a ten nad no.i nie wie, jakie standardy są na obiektach żle świadczy o firmie.

Izabela
@Do Ra

Czy możesz doprecyzować swój wpis? Odpowiedziałaś na komentarz z poprzedniego roku. Jak myślisz, czy od tamtego momentu w firmie zmieniło się coś na lepsze, bądź gorsze? Powiedź nam jeszcze, jesteś byłym, czy obecnym pracownikiem firmy?

Andrzej
@kama

Kłamstwa to trzeba umieć pisać kama. Nie piszcie sami sobie opinii, sa po prostu niewiarygodne.

@Izabela

Jestem obecnym pracownikiem i nie narzekam w obecnej sytuacji w jakiej jesteśmy nie zwalniają bo sprzątać i tak ktoś musi.

@Andrzej

Ja też tam pracuje i jestem zadowolona z pracy u nich. Wypłaty na czas, kwota się zgadza.

gapcio

Izabela
@gapcio

Czy zwracałeś swoje uwagi do osób odpowiedzialnych za zaistniałą sytuację? Zapis w umowie również określa warunki zwolnienia pracownika. Czy zapoznałeś się z tymi warunkami? Powiedz nam coś więcej na ten temat. To istotna kwestia, ponieważ pokazuje funkcjonowanie firmy Superspecjalista z punktu widzenia pracownika.

@gapcio

A zadzwoniłeś do biura w Krakowie? Zawsze można problem rozwiązać.

@Gość

Nie ma sytuacji bez możliwości rozwiązania, wszystko zależy od ludzi i ich lenistwa. ????

Michał

Gdzie można ewentualnie pisać o prace w firmie?

@Michał

Najlepiej zadzwonić do centrali w Krakowie www.superspecjalista.pl.

@Michał

Zadzwoń do centrali.

Katarzyna - Wrocław
 Rekomendacja

Pracuje w tej Firmie od około 2 lat, i jestem zadowolona, jak był lockdown w lutym pomogli mi z postojowym, jak zamknęli firmy, później wróciłam normalnie do pacy. Wypłata każdego 14 dnia miesiąca, ustalona kwota się zgadza, niestety jak wszystkie firmy sprzątające nie dają umowy o pracę tylko zlecenie, ale składki odprowadzają, do kierownika regionalnego nie mam zastrzeżeń, równa babka. Pracowałam w wielu firmach sprzątających i na prawdę są gorsze firmy.

Czy Superspecjalista Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

@Pytanie

Dają umowy zlecenie

Gogol

Żadna firma nie pozwoli sobie zwolnić pracownika bez podania przyczyny!!

tajemniczy

glodowe stawki na ekskluzywnym obiekcie ponoc 6,5 za godz pan Jerzy dyrektor wozi pupe najnowszym vw a jakiego giermek p. Jaroslaw chodzi za nim jak piesiek banda idiotow i tyle pan jerzy podono zjadl zeby na sprzataniu a szyb nie umie umyc :)

@tajemniczy

Nie szanują ludzi, to nie będą mieli, w Wawie za 15 nie prosto znależć, ja za mniej nie idę , daję z siebie 100%, I też symagam

Zostaw merytoryczną opinię o Superspecjalista Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Superspecjalista Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Lindego 1C
    30-148 Kraków
  • NIP: 6762463285 KRS: 0000455747
Superspecjalista Sp. z o.o.