Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Tax Group Sp. z o.o.?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tax Group Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pytanie

Żadne. Centrum miasta nie ma miejsc parkingowych, co dopiero samochód.

Dariusz Nowy wpis
@:(

Szanowna Pani/e czy wie Pan/i, że przed samym wejściem do budynku jest około 50 miejsc parkingowych? Cała ulica Karmelicka ma parking wzdłuż ulicy. W dodatku w okresie epidemii są one całkowicie bezpłatne. Co więcej, ok. 200 m od naszego biura jest największy parking w obrębie Starego Miasta - na łączeniu ulicy Karmelickiej-Dolnych Młynów. Można wykupić abonament miesięczny. Fakt, jesteśmy w samym centrum miasta, ale płyną z tego znacznie korzyści, choćby to, że jesteśmy połączeni komunikacją miejską (w większości linią bezpośrednią) z każdym punktem na mapie Krakowa. Jeśli chodzi o parking w rejonie rynku - nie ma lepszej ulicy do parkowania niż ul. Karmelicka. Wierzę, że osoby, które to czytają znają układ miasta.

:( Nowy wpis
@Dariusz

Sam dojazd i powrót zajmuje dużo czasu samochodem, plus opłaty za parking... cholendarne kwoty.

Radek Nowy wpis

Jak się pracuje w dobie wirusa? Mam nadzieje, że nastroje dopisują bo tak sporadycznie się tu wypowiadacie?

Anonim

Duża rotacja pracowników

Dariusz
@Anonim

Przykro nam, że wystawiony komentarz kompletnie nie przedstawia prawdziwego stanu faktycznego. Nasza firma rozwija się bardzo szybko dlatego wciąż poszerzamy swoje szeregi. Absolutnie nie jest to połączone z rotacją albowiem pracownicy będący u nas dłużej (lub nawet od początku naszego istnienia) nadal z nami są i trwają. Niestety powyższy komentarz jest dokonany albo przez konkurencje albo poprzez Panią będącą na ostatniej rekrutacji z którą nie udało nam się znaleźć wspólnego języka. Podświadomość wskazuje, że skoro nie było tutaj wpisów przez okres 5 lat, a pojawia się nagle teraz - gdy Pani nie została wybrana jednocześnie stawiając żądania w nieprzyjemny sposób, to należy te sytuacje powiązać. Do każdego kandydata podchodzimy uczciwie i z należytym szacunkiem, a w naszej kadrze są osoby, które współpracują z nami od początku istnienia (i nie są właścicielami). To chyba w odpowiedni sposób ukazuje nasze podejście do pracowników i osób współpracujących. Wierzę, że ten komentarz zniknie, a osoba która kryje się za "anonimem" zastanowi się nad swoim podejściem do poszukiwania pracy.

Anonim
@Anonim

Nowe osoby przez zespół tez nie są należycie traktowane (o czym kadra chyba nie zdaje sobie sprawy a szkoda).

Dariusz
@Anonim

Bardzo przykro jest mi czytać takie komentarze, tym bardziej wskazują one na to, że wystawia je osoba, która nigdy nie była u nas zatrudniona. Ponadto nie odpowiedziała Pani na poprzednią wiadomość do czego potrzebowałaby Pani jakichkolwiek szczegółów naszej domniemanej współpracy. Gdyby Pan/i pracowała u nas choć chwilę doskonale wiedziałaby, że "kadra" uczestniczy we wdrożeniu nowych osób. Bierze czynny udział w zapewnieniu komfortu i spokoju nowym pracownikom. Jest to pierwszy z elementów, który ma za zadanie tworzyć przyjazną atmosferę w pracy i łatwe dołączenie nowych osób do reszty zespołu. Kolejnym elementem są częste spotkania integracyjne oraz umożliwienie swobodnych rozmów między pracownikami (posiadamy odpowiednio zaaranżowane wnętrza). W naszym biurze nigdy nie jest cicho ;). Oczywiście wdrożone są także odpowiednie procedury już na etapie zatrudnienia - o których wiedziałaby Pani, gdyby u nas pracowała. Na koniec dodam, że pomimo dużego zatrudnienia w ostatnim czasie - żadna z osób nie rozstała się z nami na swoje żądanie. Ja mogę bronić się tylko słowem i prawdą. Wierzę jednak, że te nieprawdziwe informacje znajdą swój odpowiedni finał. Wszystkiego dobrego!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Nadal oczekujemy na nowe info, ponieważ wątek o warunkach w przedsiębiorstwie Tax Group Sp. z o.o. w mieście Kraków nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Tax Group Sp. z o.o. - Kraków

Tax Group Sp. z o.o.