Opinie o Interbag Sp. z o.o. w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Interbag Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Interbag Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Interbag Sp. z o.o. w Zgierz

Kandydat Nowy wpis

Czy potrzebują państwo pracownika produkcji w obecnej chwili.

@Kandydat

Dzień dobry, na chwilę obecną prowadzimy tylko nabór na mechanika. (usunięte przez administratora)

Czy w Interbag Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Operator Maszyn umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 11 października na Pracuj.pl.

INTERBAG Nowy wpis

Dzień dobry, w chwili obecnej nie prowadzimy rekrutacji w naszej firmie oraz nie mamy aktualnych ofert na pracuj.pl. W naszej firmie możliwa jest tylko praca stacjonarna, a system jest zmianowy. Wspomniane ogłoszenie jest błędne (nie możemy go namierzyć na portalu pracuj.pl).

INTERBAG Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Interbag Sp. z o.o.?

INTERBAG

Na pewno nie jest to atmosfera znana z korpo. Można dogadać się ze wszystkimi, nikt pod nikim "dołków nie kopie" :)

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Interbag Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

INTERBAG

Tak, zgadza się.

Firma Interbag Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Operator maszyn wytwórczych. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Leszno

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Interbag Sp. z o.o.?

Ktosiek

Przychodzisz na rozmowę. Albo im się spodobasz albo nie. Nie wymagają doświadczenia. Wlasciwie na drugi dzień już możesz zacząć pracę. Badania może ci zrobią po jakim czasie. Szkolenie BHP trwa 5min

Cześć. Co mogę sądzić o firmie INTERBAG skoro w wątku tym niestety nikt na jej temat po prostu się nie wypowiada? Nie jestem z tego powodu zły ale po prostu dziwi mnie ta cisza i chciałbym dowiedzieć się chociaż, czy jest to godne polecenia miejsce pracy? Bardzo proszę o odpowiedź bo myślę, że sporo by ona wniosła do tego wątku. Serdecznie dziękuję za ewentualną odpowiedź.

Taki_sobie_ktoss
@Marcin

Nikt się nie wypowiada bo ludzie mają NORMALNA pracę, NORMALNE warunki pracy i miarę NORMALNE zarządzanie, oraz NORMALNEGO szefa który czuwa nad tym ze wszystko się kręci i obraca wiec jest ok, jedynie kasa mogła by być ciut lepsza (jak wszędzie chyba zresztą) więc każdy raczej się trzyma tej pracy. Trzeba być naprawdę ciężka amebą umysłową aby stad wylecieć... Aplikuj, jak cię wezmą to będziesz Pan zadowolony. Tylko ze bardzo rzadko kogoś szukają bo firma jest "zgrana" i ludzie zazwyczaj pracują tu od wielu lat.

Ktoś tam
@Marcin

Jak masz ambicje to tu je stracisz. Jak chcesz klepać torby i się wynudzic za marne pieniądze to super trafiłeś! Kierownicy nie ogarniają.

Ktosiek
@Taki_sobie_ktoss

To nie jest NORMALNA praca, ani NORMALNE warunki. Zarządzanie nie istnieje a szef czuwa tylko nad tym by "jego" pracownikom było dobrze. Rzeczywiście trzeba być amebą by stąd wylecieć. Nie ważne jak i ile robisz pensja ta sama. Wynagrodzenie minimalne Zero perspektyw rozwoju

@Ktosiek

Szkoda, że nie możesz się rozwijać, bo przecież to byłoby z zyskiem dla firmy. Nie mów, że cały czas tyle samo zarabiasz. Przecież wynagrodzenie minimalne to koło 2 tysięcy netto. Wystarcza ci to, nie ma żadnych szans na podwyżkę?

Xero
@Paweł

Na pewno nie wystarcza ale co ma zrobić. Widocznie to takie miejsce na przeczekanie.

Tedy

Zastanawiająca jest ta cisza. Czy jest jakiś powód, że nie korzystacie z forum?

Antek

Pracują i firma ma sie bardzo dobrze a pracownicy mają dobre miejsce do pracy!!

obmierzły_dziad

Ta firma to jeszcze w ogóle istnieje ? Ktoś tam w ogóle pracuje ? Pracuje nie daleko i zero ruchu tam widzę...

intersrek

zatrudniłem się, ktoś niby miał mnie uczyć obsługi maszyn ale nikt tego nie robił zostawili mnie samego na 3 maszynach na raz więc podziękowałem za współpracę a oni się pytają dlaczego .nie polecam

xxxxx

Dla osoby z ulicy proponują najnizszą krajową,w firmie panuje system układów i układzików. Praca lekka i nie męcząca

byku

Ludzie, czekam na wasze opinie a nie głosy ! piszcie śmiało co sądzicie o tej firmie,jakie są wasze spostrzeżenia i co wam sie w niej nie podoba , od tego jest ta strona.

byku

Witam. Chciałbym sie coś dowiedzieć o firmie INTERBAG Sp. z o.o.mieszczącą się w Zgierzu przy ulicy Twarda 3/5.......pracował w niej ktoś lub pracuje ..jakie są wasze wrażenia ?????

Zostaw merytoryczną opinię o Interbag Sp. z o.o. - Zgierz

Interbag Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Twarda 3/5
    95-100 Zgierz