Devanlay-Lacoste

Devanlay-Lacoste
2 17

Opinie o Devanlay-Lacoste

Weronika

@plisdontbrejkmajhartpisałeś o opóźnieniach w wypłacaniu wynagrodzenia. Czy dalej pojawia się ten problem? A może było to tylko przejściowe opóźnienie? Chętnie usłyszymy w tej sprawie od innych pracowników firmy. Też mieliście takie doświadczenia?

xyz

posiada ktoś e-mail do centrali?

aaaa

To zle slyszałes;)

plisdontbrejkmajhart

"Wynagrodzenie musi zostać pracownikowi wypłacone nie później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu w którym pracownik zyskał prawo do wynagrodzenia. W przypadku, kiedy dzień wypłaty wynagrodzenia przypada na dzień wolny od pracy, wynagrodzenie należy wypłacić przed dniem wypłaty wynagrodzenia." Pensja nigdy nie jest na czas, chyba czas to zgłosić. I te tłumaczenia, że coś nie wyszło. Jakby nie potrafili zapamiętać, że należy raz w miesiącu zapłacić pracownikom. Co więcej, spodziewasz się wyższej wypłaty niż dostajesz, bo zawsze za coś Ci potrącają, ale nigdy do końca nie wiadomo tak naprawdę za co. Ktoś wyżej napisał, że zarobki są niezłe- wszędzie w sprzedaży tyle dostaniesz, więc lepiej pójść gdzieś indziej. Nie polecam zdecydowanie.

gian franco

Kiepska atmosfera, praca cały czas na stand by... Teraz rekrutują do IT. Radzę omijać szerokim łukiem.

gian franco

Zarobki rynkowe ale jak ktoś ma słabą psychikę to na leki może zabraknąć :(

mama

ile zarabia się jako kierownik? jakiej wysokości są premie?

feb

własnie myslałam nad tym żeby się zatrudnić w Lacoste. Podpowiecie może ile można tam zarobić jako sprzedawca?

Zostaw opinię o Devanlay-Lacoste - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Devanlay-Lacoste