Devanlay-Lacoste

ile się tu zarabia?

TakNie
Weronika Nowy wpis
@nick

Trzeba powiedzieć, że zadałeś bardzo ważne pytanie. Na pewno nie tylko zastanawiasz się nad tym, jak właściwie kształtują się zarobki osób pracujących w Devanlay-Lacoste. Nie ulega jednak wątpliwości, iż są one uzależnione od obejmowanego stanowiska - ale tę informację musi oczywiście zweryfikować ktoś nieco lepiej poinformowany. https://pracodawcy.pracuj.pl/devanlay-polska-sp-z-o-o,1344 - tutaj widnieją aktualne oferty pracy. Która z nich byłaby dla Ciebie najbardziej odpowiednia?

TakNie

Weronika Nowy wpis

@plisdontbrejkmajhartpisałeś o opóźnieniach w wypłacaniu wynagrodzenia. Czy dalej pojawia się ten problem? A może było to tylko przejściowe opóźnienie? Chętnie usłyszymy w tej sprawie od innych pracowników firmy. Też mieliście takie doświadczenia?

Tak7Nie1

xyz Nowy wpis

posiada ktoś e-mail do centrali?

Tak1Nie

Tak1Nie

aaaa

To zle slyszałes;)

Tak7Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

plisdontbrejkmajhart

"Wynagrodzenie musi zostać pracownikowi wypłacone nie później niż w ciągu pierwszych 10 dni następnego miesiąca kalendarzowego, po miesiącu w którym pracownik zyskał prawo do wynagrodzenia. W przypadku, kiedy dzień wypłaty wynagrodzenia przypada na dzień wolny od pracy, wynagrodzenie należy wypłacić przed dniem wypłaty wynagrodzenia." Pensja nigdy nie jest na czas, chyba czas to zgłosić. I te tłumaczenia, że coś nie wyszło. Jakby nie potrafili zapamiętać, że należy raz w miesiącu zapłacić pracownikom. Co więcej, spodziewasz się wyższej wypłaty niż dostajesz, bo zawsze za coś Ci potrącają, ale nigdy do końca nie wiadomo tak naprawdę za co. Ktoś wyżej napisał, że zarobki są niezłe- wszędzie w sprzedaży tyle dostaniesz, więc lepiej pójść gdzieś indziej. Nie polecam zdecydowanie.

Tak12Nie

gian franco

Kiepska atmosfera, praca cały czas na stand by... Teraz rekrutują do IT. Radzę omijać szerokim łukiem.

Tak10Nie1

gian franco

Zarobki rynkowe ale jak ktoś ma słabą psychikę to na leki może zabraknąć :(

Tak3Nie

mama

ile zarabia się jako kierownik? jakiej wysokości są premie?

Tak11Nie

feb

własnie myslałam nad tym żeby się zatrudnić w Lacoste. Podpowiecie może ile można tam zarobić jako sprzedawca?

Tak53Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Devanlay-Lacoste - Gdańsk