Opinie o Nasza Energetyka Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nasza Energetyka Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nasza Energetyka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nasza Energetyka Sp. z o.o. w Białystok

Klient z Bialego Nowy wpis

Super obsługa, stały kontakt z doradcą na każdym kroku. Firma spełniła moje oczekiwania, mimo dość wygórowanych wymagań :)

Paweł Nowy wpis

Nasza Energetyka zajmuje się instalacją paneli fotowoltaicznych. Czy w najbliższym czasie będą potrzebni instalatorze-elektrycy? Pracodawca wymaga uprawnień SEP do 1 kV na takim stanowisku?

zawiedziony klient

Instalacja paneli na dachu to zwykła porażka. Kable, złączki z tyłu paneli podłączone na odwal się, a wystarczyło użyć opasek zaciskowych. Dodatkowo ten Inwerter zamontowany na słońcu, totalna porażka. Omijać ich szerokim łukiem!

Pewniak
@zawiedziony klient

Mam bardzo dużo zadowolonych klientów no cóż konkurencja nie śpi. Sam fakt ze nie określił się Pan personalnie !

Nasza Energetyka Nowy wpis
@zawiedziony klient

Dziękujemy za opinię. Bardzo rzadko spotykamy się z negatywnymi uwagami dotyczącymi jakości przeprowadzonego montażu. Jednak nasi pracownicy wykonujący instalację to też ludzie, a więc nie zamykamy się na taką ewentualność, że został popełniony jakiś błąd. Jeśli chodzi o opaski zaciskowe to jest to stały element wyposażenia każdej naszej ekipy montażowej, więc tym bardziej jesteśmy zdziwieni. Niemniej jednak, prosimy pamiętać o udzielonej gwarancji na montaż i skontaktować się z nami w celu zgłoszenia reklamacji, którą będziemy mogli rozpatrzyć i dokonać niezbędnych poprawek.

Bartek Nowy wpis

@eliza a mogłabyś napisać opinie tu na forum?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Nasza Energetyka Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Robert Jankiewicz

Współpracuję z firma Nasza Energetyka ponad 3 lata. Jeśli byłoby coś nie tak to pewnie dawno by mnie tu nie było. Jeśli mówimy o kasie - oby wszyscy tak płacili. Natomiast wiadomo że jeśli chodzi o fotowoltaikę to czasami bywają opóźnienia z różnych przyczyn - tak jak w każdej firmie. Ale wszystko da się wyjaśnić zarówno z Naszą Energetyką jak i z klientem. Z tego też powodu jeśli montaż się opóźni to i wypłata za taką instalację również wpłynie po skończonym montażu ale myślę że tak jest wszędzie. Polecam współpracę a szczególnie dla tych którzy faktycznie chcą pracować na 100% - myślę że będą bardzo zadowoleni. pozdrawiam

Bartek

Szkoda, że nie ma tu opinii pracowników. Mam zamiar aplikować podpowiecie coś istotnego?

Eliza
@Bartek

Pozostaw do siebie kontakt

Eliza

Firma bardzo elastycznie podchodzi do każdego. Czy jesteś klientem czy pracownikiem. By wszystkie firmy tak postępowały. Mi się podobała praca w tej firmie jak dochowam maleństwo wracam do pracy

Partner Handlowy

Indolencja organizacyjno-decyzyjna poraża. Brak jakichkolwiek informacji w sprawie montażu instalacji fotowoltaicznych. Klienci czekają bardzo długo. Niektorzy po 8,9 tygodni. Kasa wypłacana Partnerowi jest uzależniona od montażu. Więc też czekasz.

Nasza Energetyka
@Partner Handlowy

Każda uwaga jest dla nas cenna i pomaga nam się rozwijać. Dobrze znamy swoich partnerów handlowych, ponieważ z większością współpracujemy już wiele lat. Trochę dziwi więc nas to, że piszesz anonimowo, zamiast wyjaśnić ten problem tak jak to robimy zazwyczaj. Jeśli chodzi o kasę to zostawmy bez komentarza, natomiast odnośnie samego montażu, to znów - ciężko jest odnieść się do czegoś, nie mając informacji o jakiego klienta chodzi. Przypomnę więc tylko, że na realizację zleceń na fotowoltaikę (zdaję się, że o tym piszesz) mamy 60 dni, a mimo to większość montaży jest realizowana w ciągu miesiąca, choć jak zapewne wiesz współpracując z nami, czas montażu jest tu uzależniony od wielu czynników, również od takich na które nie mamy wpływu, lub które wprost wynikają z woli klienta.

Magda

Profesjonalne podejście, pomocni ludzie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Nasza Energetyka Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Nasza Energetyka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nasza Energetyka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nasza Energetyka Sp. z o.o.?

Nasza Energetyka Sp. z o.o.