Opinie o Confronter sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confronter sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Confronter sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confronter sp. z o.o. w Gliwice

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Firma Confronter sp. z o.o. poszukuje pracowników na Web Developer w mieście Gliwice. Czy ktoś brał już udział w rekrutacji w tej firmie i może wypowiedzieć się na jej temat? Z ilu etapów się składa?

Administrator Nowy wpis

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Confronter sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Karola
Kandydat

Nie polecam. Opinie na Google mówią same za siebie (2,5/5). Podczas rozmowy o pracę panowała bardzo sztywna, korporacyjna, atmosfera. Bardzo dużo merytorycznych pytań i wymagań jak za najniższe krajowe wynagrodzenie. Odpowiedź negatywna, lecz bez żadnego feedbacku. Uśmiechnęłam się tylko, bo po rozmowie kwalifikacyjnej w życiu nie chciałabym tam pracować. Nie polecam.

1
Czasami rekrutujący
Pracownik
@Karola

Dziękujemy za pozytywny komentarz:) Faktycznie zdarza nam się zadać merytoryczne pytanie aby sprawdzić jak ktoś radzi sobie pod presją. Jest to element rozmowy kwalifikacyjnej. Feedback faktycznie jest przekazywany dopiero po zapytaniu o powód, zapraszamy do kontaktu w celu jego poznania. Odnosząc się do przedostatniego zdania chciałbym tylko wyrazić swoje zadowolenie, że udało nam się nie zatrudnić właściwą osobe:)

Elżbieta Nowy wpis
@Czasami rekrutujący

Ale czemu po treściwy feedback trzeba specjalnie przychodzić? Nie byłoby łatwiej każdemu, żeby po prostu wysłać jakiś komentarz? Wtedy już niezadowoleni kandydaci będą mieli mniej możliwości do przyczepienia się o cokolwiek. ;)

Adam Nawałka Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Elżbieta

A gdzie jest napisane że trzeba przychodzić? Wystarczy zapytać, może poprzez telefon lub sms? Feedback daję się osobie która go chce otrzymać i która o to prosi. Nie wiem czy wiesz, ale są osoby które najzwyczajniej w świecie nie chcą otrzymać feedbacku, i to jest w porządku mają do tego prawo. Należy to uszanować. Chciała byś Elżbieta żeby nagle każdy zaczął Cię feedback'ować bez twojej prośby o to?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Confronter sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Carl
Były pracownik
@Pytanie

Tak. Nie. Jutro

Ktoś
Były pracownik

Na przestrzenie lat jak pomyślę sobie o tej firmie muszę przyznać tak, że fajnie było do czasu.

BL
Były pracownik

Pracowałem w tej firmie na dwóch stanowiskach, Callcenter ~3 miesiące -praca wymagająca i nużąca ze względu na powtarzalność, praca jest z klientem, który bywa kapryśny przez co nie zawsze jest przyjemnie. Koledzy z pracy fajni, z niektórymi po dwóch latach wciąż utrzymuje kontakt i czasami wyskoczymy sobie na miasto. Jedyne do czego mógłbym się doczepić to czasami wysokie targety do realizacji. Niedługo później zostałem awansowany na stanowisko handlowca, dużo luźniejsza atmosfera i nie tak stresująca praca, również targety do realizacji, możliwość słuchania muzyki w trakcie pracy, dużo wymiany informacji i możliwość poznania ciekawych ludzi. Praca w Confronterze pozwoliła mi spojrzeć szerzej na możliwości rozwoju, a kontakty które zdobyłem w czasie który tam spędziłem nie raz mi pomogły rozwijać własną firmę. Można zawsze liczyć na wsparcie ze strony osób decyzyjnych, kierownictwo stara się pełnić rolę lidera, a nie korpojanusza który stoi nad tobą z batem. Firmowe wyjazdy i imprezy, oraz bilard po godzinach wspominam do dzisiaj. Aktualnie najlepszą pracą jest własna działalność jednak, z perspektywy czasu to była najlepsza praca w której byłem jako zwykły szary pracownik.

Danuta
@BL

Super. Jak to z Twoim awansem było? Przyglądali Ci się dyskretnie i uznali, że rokujesz do handlu, czy jednak troszkę pomogłeś szczęściu, podpytywałeś, czy się znajdzie miejsce, składałeś CV gdy był nabór itp.? :)

BL
Były pracownik
@Danuta

Złożyłem CV jak ogłosili nabór wewnętrzny, było kilku kandydatów i wypadłem najlepiej.

Danuta
@BL

A jednak, czyli nie czekałeś w kącie, aż znajdą Cię :) To dobrze, że można awansować z działu do działu. Ciekawam jeszcze, jakie są różnice w zarobkach między call, a handlem...

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda ścieżka kariery w Confronter sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

pablo
Pracownik
@Pytanie

nie

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z Confronter sp. z o.o.?

abc
Były pracownik
@Pytanie

Ludzie są w porządku, jest o czym pogadać na przerwach i są głównie mili. Czasami zdarzają się rodzynki jak to zwykle bywa. Przełożeni są zazwyczaj ok i wyrozumiali, choć czasami zbyt wiele wymagają.

Zuzanna
@abc

Zbyt wiele wymagają? A co konkretnie? :D Zakres obowiązków w Confronterze jest spory, jak oceniasz? I o jakim konkretnie stanowisku piszesz? :)

John
Były pracownik
@Zuzanna

Praca jest świetna. Z każdym się dogadasz, a obowiązki będziesz mieć dopasowane tak, by było Ci w niej dobrze :)

2
Simon
Były pracownik
@John

@John potwierdzam słowa poprzednika. Z każdą osobą się dogadasz, atmosfera super

2
Wojtek
Pracownik

Pracowałem w tej firmie parę lat temu i w sumie fajnie wspominam. Gdyby nie szefowa która kazała mi cyrografy podpisywać o molestowaniu potem z dziewczynami na odległość. Ponoć ją potem zwolnili. Pracowałem potem w Katowicach i mam porównanie między niebem a ziemią. Temat o molestowaniu to jest jakaś schizofremia Polaków. Targety były do wyrobienia Parę ciulasów też było ale to chyba jak wszędzie zawsze jakiś łoś się znajdzie. Pozdrawiam serdecznie jestem akurat na bezrobotnym.

Ona
Kandydat
 Pytanie
@Wojtek

A czy dają umowę o pracę?

On
Pracownik
@Ona

Tak dają

Nick
Pracownik
@Ona

Dają, ale nie warto wiązać z tą firmą jakichkolwiek planów. Przy byle kryzysie zwolnienia grupowe. A że nie potrafią zarządzać, to i zwolnienia co parę miesięcy.

Niezainteresowny
Kandydat
@Nick

Haha, no stanowisko accounta jak zawsze do wzięcia. Dopiero co zwalniali teraz znowu zatrudnią

Wojtek
Pracownik

Najgorsze że mnie tam podtruwali zawsze jak sobie robiłem kawę to bolał mnie żołądek. Potem się zorientowałem że pani która zajmuję się sprzątaniem dolewała octu do czajnika.

Sprzątaczka
Pracownik
@Wojtek

Wojtku ! :) Już wiem czemu musiałam tak często papier w toalecie uzupełniać :))) Zdrówka Życzę

Wojtek
Były pracownik

Wiem że Gliwice to jest miasto przemysłowe i tutaj w tym mieście jest na ogół tylko praca na produkcji i w magazynach. Czy jest jeszcze chociaż jedna firma marketingowa w tym mieście oprócz Confronter bo już zacząłem rozmyślać o wyjeździe z tego kraju. Na magazyny jestem za stary i już nie mam zdrowia aby tyrać za marne grosze. Tak tylko spytałem. Jeszcze ten koronawirus i nie wiem jak z dojazdami do Katowic

Pytanie
 Pytanie

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Confronter sp. z o.o.?

ełoeło
Były pracownik
@Pytanie

Zależy od stanowiska, jak wyższe to weryfikują wiedzę i sprawdzają na jakim polu możesz się wykazać, jak wszędzie. W przypadku rekrutacji na callcenter jest weryfikacja charakteru, czy jesteś przyjacielski, czy potrafisz rozmawiać z ludźmi, jaka kultura osobista itp. W sumie normalna rozmowa o duperelach i kilka pytań o firmie i dlaczego akurat padł wybór na confronter. Tego samego dnia dzień próbny lub jakiś inny termin. Sama rozmowa rekrutacyjna nie jest trudna i stresująca, kwestia zrobienia dobrego wrażenia.

WalewiadroXD

Kiedyś tam robiłem przez dłuższy czas, generalnie to ludzie git, szefowie też, jedyne na co mógłbym narzekać to liderzy ale taką mają robotę. Nie wiem jak teraz ale fajne wyjazdy integracyjne były itp. Kasa taki standard minimalna krajowa+ jakiś bonus jak dobrze tyrasz. Ot robota spoczko na start lub żeby zarobić i się zbytnio nie narobić. Trochę męcząca psychicznie bo jednak target trzeba robić i ludzie czasami glośni są, ale jak sobie pomyślę, że za 400zł więcej zapieprzałbym w upale/zimnie to jednak praca za biurkiem jest przyjemniejsza. (usunięte przez administratora)

Pan1
 Rekomendacja

Ja nie polecam tej firmy z następujących przyczyń: - Pracodawca robi jakby w ciula mówiąc "Pasujesz do naszej firmy dlatego cię przyjęliśmy..." , gdzie na drugi dzień rezygnuje i ma "w (usunięte przez administratora) to że osoba się "Jakikolwiek" się stara... - Dwa to mówił że od pierwszego dnia jest jakby płacone za dniówkę... 17zł/h brutto (bez umowy-bo wg jej nie dostałem..) - Jeżeli masz auto to niestety musisz się liczyć z parkingiem płatnym.. jest jeszcze drugi ,ale nie wiem czy za darmo Straciłem swój czas, benzynę, kasę za parkowanie.. nie dostałem pieniędzy za wczorajsze 5h plus dzisiaj 1 h nie całą... trochę żałuję że nie nagrałem rozmowy, bo z pewnością zgłosiłbym to do Inspektora pracy , a tak... Mam nadzieje że firma Splajtuje... nikomu nie życzę tego co ja dzisiaj miałem

3
Zibi

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników i teraz prowadzone są rekrutacje?

Anonim
@Zibi

Biorąc pod uwagę zwolnienia w marcu, to raczej nie

Niezadowolona

Nie interesuje mnie co sobie mysli jakistam Jarek, tak samo Jego nie interesują te osoby które zwolnił. Każda pochlebna wzmianka o tej pracy jest skonstruowana przez kierowników lub szefostwo, bo każdy myślący człowiek po przepracowaniu tam miesiąca, wie czym ta firma się karmi! Każdy chyba potrafi obliczyć swoją pensje co do złotówki, mnie się nigdy nie zgadzało, 20 min przerwy przy 8 godzinach pracy gdzie na umowe o prace obowiazuje 45 min przy komputerze. Wszyscy siedzą praktycznie na sobie, smierdzi, jest ciasno i ciągle trzeba walczyc o swoje sluchawki, krzeslo i miejsce pracy. I jeszcze ta kuchnia! Nie da sie tam nawet jesc bo zawsze chlew na stole, aż obrzydzenie bierze... juz nigdy wiecej!

Justyna
@Niezadowolona

Chyba nie powinnaś wypowiadać niejako w imieniu innych, bowiem dla niektórych praca w Confronter może przecież odpowiadać. Wspomniałaś, iż wynagrodzenie Ci się nie zgadzało. A próbowałaś to wyjaśniać bezpośrednio u kadr?

Niezadowolona
@Justyna

Kim Ty wlasciwie jestes, ze ciagle czytam Twoje ataki na powazne wpisy. Nie wiem co Ty robisz w tej firmie, ale chyba sprzatasz, skoro nie widzisz co tam sie dzieje. Nie jestem pierwsza osoba ktora narzeka na wyplaty i probowala sie cos o tym dowiedziec wiecej. Nie odnioslas sie do zadnej mojej uwagi ( poza wyplata, gdzie tez mam racje), na temat presperowania tej firmy! Moze klamie z przerwami, z syfem panujacym w tej firmie, walka o sprzet ktory powinien byc do dyspozycji konsultanta na jego stanowisku?! Wiesz ile juz ludzi zglosilo ta firme do pipu? Przestan oszukiwac przyszlych konsultantow bo jest dokladnie tak jak pisze! A tym ktorzy zastanawiaja sie jeszcze czy zostac czy odejsc ( tak, znam takie osoby), radze wiac szybciej! To nie jest zadna praca marzen!

Ktos2
@Niezadowolona

A kto robił ten (usunięte przez administratora) Właśnie analiza która tylko w kuchni przesiadywala i nie potrafiła po sobie posprzątać. Walki o słuchawki o krzesła? Pierwsze słyszę nigdy czegoś takiego nie było. Jak się wyłączy system to zgłaszasz i nigdy nie jest za to odjety czas pracy. Przerwy jak przerwy żadnych zbędnych gadan od liderów jak w innych callach przynajmniej jest wynik a nie zdziwienie po 1.5 godzinnym spotkaniu ze nie ma sukcesów

Justyna
@Ktos2

Nie da się ukryć, że masz nieco inne spojrzenie na tę sprawę niż @Niezadowolona. Dobrze jest poznać kilka punktów widzenia. A powiedz mi, jak długo i na jakim właściwie stanowisku pracujesz w Confronterze?

Ktoś
@Niezadowolona

Pracowałem w tej firmie i nigdy nie miałem problemów tam z wypłatą zawsze wszystko się zgadzało co do grosza, ale z premią, żeby dostać to było trudniej, ale jak człowiek wyrobił to nie było, że nie wypłacili jej. Jeden minus co do pieniędzy to nie dawali zaliczek a powinni nad tym się zastanowić a ile płacą za godzinę to od razu mówią a jak komuś kwota nie odpowiada to, można było sobie coś innego poszukać, gdzie więcej płacą albo spróbować ponegocjować.

Zaliczki
@Ktoś

@Ktoś co do zaliczek to ja kiedyś dostałam zaliczkę mając trudną sytuacje osobistą. Pracowałam w latach 2018/2019

Gfre
@Niezadowolona

8 godzinach pracy przy umowie o pracy należy Ci się tylko 15 min, a przy 6 godzinach tej przerwy nie musi być. A przy zleceniu to nie ma okteslonej opisanej przerwy. Pozdrawiam

1
Gfre
@Gfre

Określonej*

Ciekawe
@Gfre

15 minut + 5 minut za każdą przepracowaną godzinę przed komputerem co daje łącznie 55 minut na umowie o pracę.

5 minut przerwy
@Ciekawe

czyli według ciebie idziesz na 8 godzin i masz 55 min przerwy :O ? Jeśli serio tak myślisz to współczuje twojemu przełożonemu ... te 5 min to jest przerwa od pracy PRZY KOMPUTERZE , a nie od PRACY ... twój tok myślenia to jest tragedia.... polecam poczytać przepisy (usunięte przez administratora) Jeśli żle zinterpretowałam twoją wypowiedź przepraszam i zwracam honor.

Pytanie
 Pytanie

Co jaki okres czasu w Confronter sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Pracownik
@Pytanie

W firmie obowiązują ścieżki karier i na podstawie tych ścieżek można planować miedzy innymi wzrost wynagrodzeń.

Stary pracownik

Co do pracy mogę powiedzieć tak, że na początku było spoko, bardzo dobra atmosfera, zgrana ekipa, ale po jakimś czasie zaczęło się pieprzyć to jak np. po jakimś czasie pewne osoby zaczęły odchodzić nowe przychodzić i tak już nikt nie potrafił się zgrać tak jak było potem doszły zmiany nowe, nowa rewolucja i to poszło na minus firmy. Więc na początek dał bym w skali od 1 do 10 10 a potem już 2.

Ciekawy
@Stary pracownik

Ludzie przychodzą i odchodzą, co konkretnie twoim zdaniem zaczęło się "pieprzyć " jakie konkretnie zaszły zmiany które spowodowały zmianę z 10 na 2 ?

Stary pracownik
@Ciekawy

Główne rzeczy co zmieniło firmę to odejście dwóch fajnych team leaderow, którzy naprawdę się starali o pracowników, żeby nie odchodzili, byli wsparciem w różnych sytuacjach nie tylko związane z pracą i było bardziej jak w rodzinie a przy nowych team leaderow tego już nie ma i to jest też duży minus noi zmiana wyglądu stylu remont fajny, ale mogli zrobić podobny do starego a nie duże zmiany. Jak masz jakieś pytania to dawaj.

Ciekawy
@Stary pracownik

Dzięki za odpowiedz, ja tam jak juz gdzies pracuje to chodzę do pracy , rodzinę mam w domu od której mam wsparcie w rzeczach nie związanych z praca :) Co do wyglądu spoko, każdy ma swój gust. Dzięki Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Confronter sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Adam
@Pytanie

Hm, chyba trzeba by się z tym pytaniem bezpośrednio do kadr zwrócić ;/.

zwolenienia

Na odstrzał poszło więcej osób - należy pamiętać o tym że na AP byli głównie zleceniobiorcy. Cóż takie prawa rynku - Jarek sam mówił że jest mu przykro. Być może dało się to rozwiązać inaczej, ale to jest biznes i nie mógł zapewnić wypłat w kolejnym miesiącu. Co do minut i godzin, nigdy nie przyłapałem ich na oszustwie. Z pewnością Confronter stracił kilka cennych osób, ale z drugiej strony być może owe znajdą sobie coś lepszego a w CC nastąpi pewna zmiana.

Ktos
@zwolenienia

Post powyzej zeby ocieplic opinie na goworku - udane? Gdybysmy wiedzieli po co dokladnie gadamy na sluchawce to moze bylibysmy w stanie zapracowac na wyplaty. Mielismy cel ilosciowy ale dlaczego taki? System motywacyjny oparty byl tylko na przychodzeniu do pracy i gadaniu zgodnie z dostarczonym skryptem, wiec to robilam. Nie oczekiwano ode mnie niczego wiecej.

Krucha
@zwolenienia

Oni zawsze mówią, że im przykro jak zwalniają większą grupę ludzi. Pracowałam tam 3lata tamu i jak zwolnili połowę CC to też im było bardzo przykro. Z perspektywy czasu uważam, że tym zwolnieniem wyświadczyli mi wielką przysługę. Bo o ile problemów z wypłatą nigdy nie miałam, no i może kwestia z umową o pracę jest na plus to z tego co czytam to jaki (usunięte przez administratora) był taki jest do teraz.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Confronter sp. z o.o. - Gliwice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Confronter sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Confronter sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Confronter sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Confronter sp. z o.o.?

  Kandydaci do pracy w Confronter sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confronter sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 55 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Kozielska 115H
  44-121 Gliwice
 • NIP: 7010489213 KRS: 0000595767
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Confronter sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii