Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski w Ruda Śląska

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski w Ruda Śląska

Jan Nowy wpis

W firmie panuje (usunięte przez administratora) z strony pracownikow.Same (usunięte przez administratora) tam pracuja.Mam nadzieje,ze zostalo to juz zgloszone bo wspolczuje nowym pracownikom.Z poczatku mili a pozniej zaczyna sie jazda.Zenujaca firma nie polecam

Rafał Nowy wpis

Nie polecam tej firmy,masakra pracowalem tam przez pewien okres[6miesiecy].Praca niby 3 zmianowa a zero grafiku,z dnia na dzien dawaja znac czy jakies zmiany sa.Maszyny ciagle sie psuja,a pretensje szef ma do Ciebie a nie do siebie...Nocki sie pracuje a nie ma datkow nocnych płaconych.Syf na hali jak i na dworze,zero organizacji w porzadku.Z poczatku zakres pracowania przy maszynie pozniej po czasie przy trzech maszynach,a podwyzki nie da bo po co...Coraz wiecej obowiazkow[wykorzystywanie pracownika] a podwyzki nie ma..Okres "probny" 2-3 tygodnie pracuje sie na czarno bo bez umowy.Pozdrawiam

Anna Nowy wpis
@Rafał

I przez cały czas twojej pracy były takie problemy z grafikiem? A nie dało się załatwić tego okresu próbnego normalnie z umową? Dziwne to trochę...

Rafał Nowy wpis
@Anna

@Anna no nie dalo sie,szef mowil przejdziesz okres probny to dostaniesz umowe..Pierw mowil ze okres to 2-3 tygodnie a skonczylo sie na 1.5miesiaca wiec coz...z tego co mi wiadomo to kazdy kto przychodzi dostaje okres probny bez umowy,nawet bez zleceniowki:).Zenujaca firma,oszukujaca ludzi..odpowiednie sluzby powinny sie tym zajac.

Dorota

Z tego co piszecie to na hali panuje chaos. Czyli nie ma liderów czy kierowników, którzy organizują pracę? W czym tkwi problem? Nadal maszyny często się psują i trzeba obsługiwać kilka na raz?

Obsług na niskim poziomie..Czekanie na wydanie towaru czasami po 30minut a ich wytlumaczenie "mamy duzo zamowien i bałagan na hali".Jesli ma sie bałagan to sie go sprzata a nie traktuje sie klientoe jak smieci i pozniej zal do klienta ze ma pretensje do firmy bo mu sie spieszy ze inni klienci czekaja

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Ruda Śląska
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Ruda Śląska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Rzeźnik rozbieracz / wykrawacz mięsa
Madej Wróbel sp. z o.o.
Norbert

Firma z dobrą opinią w internecie to pewnie dobrą macie pracę tym bardziej, że tu jest spokój.

xx

Co do firmy Daw-Rek nie polecam pracowałem w 2018 r z tego co wiem nic się nie zmieniło w zakładzie same cwaniaki zatrudniają okres próbny bez umowy na rozmowie twierdzi że praca spokojna pracuje się w dwu osobowej grupie obsługujesz dwie maszyny na raz co po kilku dniach widzisz że jest inaczej po hali pełno cwaniaków co po chwili podchodzą i nastawiają negatywnie cię do pracy , każą robić akord obsługiwać maszyna która ciągle się psuje i rozrzuca nie zgrzane worki które musisz pilnować i głaskać by maszyna się nie zacieła a równocześnie pakować worki co nie jest możliwe przy takiej maszynie

Hha
@xx

Miałem przyjemność pracować z Panem Marcinem wysztko było dobrze;)

Dariusz

Taki spokój na forum , mam nadzieję, że to efekt dobrej pracy i zadowolenia?

Seret

Też pracowałem jeszcze firma była na Wirku masakra wszystkie maszyny sie psują

johnny

Witam. Z Panem Marcinem miałem przyjemność krótko. Cwaniak, nie polecam. O czym mówię wiedzą nie tylko pracownicy, klienci też. Przekręciak biedny... ale postawił nowa niezłą budę, a jak to zwykle u nas skarbówa nic nie widzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Zakład Produkcyjno-Handlowy Daw-Rek Marcin Sadowski
  • Kokotek 12