Kięczkowski Zygmunt Transport Międzynarodowy

Zabrze

Opinie o Kięczkowski Zygmunt Transport Międzynarodowy

też były

do : były i szczęśliwy. Były jakieś premie ?

też były

A delegacje to dalej podpisuje się inBlanco w obecności szefa i bez telefonów w pomieszczeniu ?

były i szczęśliwy

Kolego absolutnie nie polecam tej firmy. Stanie po kilka dni w oczekiwaniu na ładunek, mieli spedytora ale już nie mają i znów synek szefa udaje, że pracuje. Samochody a naczepy to już szczególnie to stare trupy łatane na placu przez szanownego szefa. Rozwożenie ciężkich mebli za psi grosz po całych Niemczech, marne podstawy i premie płacone wg. "widzi mi się". Samochody stały pół roku na placu to najlepiej świadczy o tej firmie, nawet Ukraińcy pouciekali od tego wspaniałego pracodawcy.

były na szczęście

Daj se spokój z tą firmą i jej włascicielem zwłaszcza.

tadek

Witam wszystkich, widze, że nie ma tutaj zbyt wielu komentarzy, w sumie to jestem pierwszy, a znalazłem oferte pracy od Kięczkowski Zygmunt Transport Międzynarodowy, bowiem poszukują kierowców C+E. Ogłoszenie całkiem fajne, piszą o umowie o pracę, atrakcyjnych wynagrodzeniach itp. Jeździ się na ciągnikach DAF, ciekawe czy warto.

Zostaw opinię o Kięczkowski Zygmunt Transport Międzynarodowy - Zabrze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kięczkowski Zygmunt Transport Międzynarodowy