Opinie o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. w Wrocław

UNIKALNY SYSTEM DIAGNOSTYKI I PORADNICTWA ZAPEWNIAJĄCY NATURALNĄ TRWAŁĄ REDUKCJĘ WAGI, ZDROWY STYL ŻYCIA I ENERGIĘ BEZ POCZUCIA GŁODU, BEZ LICZENIA KALORII I EFEKTU JOJO

Branże: Paramedycy
Paramedycy Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. w Wrocław

Sun

Mam wreszcie dogodne warunki i godziny pracy, wiec jestem wiecej niż zadowolony z pracy w tej fiemie. Poza tym Sunkins jest bardzo uczciwym pracodawcą i dobrze traktuje pracowników.

X1

Polecam pracę tutaj, jest dobrze. Wypłaty dostaje w terminie, po prostu jest dobrze...

Uli

Witam, pracuję w tej firmie i podoba mi się tutaj. Niedługo, bo dopiero pierwszy miesiąc, ale mam spoko stawkę i dobrą atmosferę w pracy. Polecam.

Amelia_K

Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Lubię pracę w Sunkins. Chyba zostanę tu na dłużej….. Płacą dobrze, terminowo.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
aferzystka

A mi ta praca pasuje, bo mam dobry dojazd hahaha :D To jeden z kilku plusów! Do tego nie spóźniają się z wypłatami, przełożonego można o wszystko zapytać i nie patrzy na ciebie jak na debila :D Pasują mi również godziny pracy. Polecaaam

wariatka

Dostałam właśnie podwyżkę więc to mnie podkusiło do wystawienia tu pozytywnej opinii :DD Ale oprócz tej podwyżki to w ogóle jest fajnie. Mam super dojazd, miłego przełożonego. Raczej jeszcze tu trochę popracuję ^^

Ala

Polecam prace w tej firmie, wszystko jest w prozadku, wyplaty terminowe, atmosfera przyjazna.

wiki

Krótko tu pracuje, ale na razie mi sie podoba. Nie ma na co narzekać. Zobaczymy co bedzie za jakieś pół roku, ale widze, że ludzie z firmy są zadowoleni. Więc pewnie i ja zostanę tu na dłużej.

rensta

Byłam na rozmowie u nich, czekam na odpowiedz. Ogólnie bardzo dobrze przeprowadzona, rzeczowo, uprzejmie, same konkrety. Na niektórych rozmowach zadają jakieś pytania z kosmosu niewiadomo po co, a tutaj wszystko wyglądało normalnie. Jestem pozytywnej myśli.

!!!

Mi się podoba w tej firmie, wszystko jest tak jak było na rozmowie kwalifikacyjnej. Nic złego się nie dzieje, ogólnie polecam.

Hanna

@oliwka a możesz napisać coś więcej o wspomnianych przez Ciebie warunkach zatrudnienia? Co masz dokładniej na myśli? Czy podczas Twojej pracy w SUNKINS Lżejsze Życie Twoje wynagrodzenie ulegało zmianie?

wafel
@Hanna

Ja jak tam pracowałem to wynagrodzenie uległo zmianie tylko raz, a mianowicie dostałem podwyżkę ;) niedużą, ale zawsze coś. Ogólnie lubiłem tam pracować, ale się przeprowadziłem.

KK

Pracowałam tam jakiś czas i wszystko było ok. Kasa na czas, nie ma opóźnień. Ludzie też w porządku. Praca warta polecenia.

oliwka

Polecam pracę w tej firmie. Trafiłam na zgrany zespół, pierwsza praca w życiu w której mi się podoba i chce mi się do niej chodzić. Płacą też całkiem spoko.

...

Pracuję w sunkins i nie narzekam. Pieniądze dostaję takie jak były ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej. Zespół mam bardzo zgrany. Raczej zostanę tu na dłużej.

Hanna

@ptak czyli o jakiej wysokości wynagrodzeniu mówisz? Dla każdego może to oznaczać zupełnie coś innego. Możesz opowiedzieć coś więcej? Czy jesteś/zostałeś pracownikiem tej firmy?

ptak

Specjalista ds. żywienia to ma na pewno wynagrodzenie adekwatne do obowiązków, a benefity są też? Dzięki

Natalia

Do Panie Magdy "zaciągnęła" mnie mama. Miałam straszne opory spowodowane kompleksami, no bo która z nas chce wyjawić kolejnej osobie ile waży? Moje obawy malały wraz z cyferkami na wadze. Przemiła Panie dietetyk dopasowała mi dietę, wytłumaczyła co należy jeść, a czego unikać, i mimo iż nie trzymałam się 100% swojej diety mały głosik z tyłu głowy mówił "nie na to nawet nie patrz" albo "nie, nie chcesz czekolady; marchewka brzmi o wiele bardziej apetycznie". Schudłam 11 kg w 6 miesięcy i nawet nie żałuje że raz założona sukienka na ślub musiała iść do śmieci bo jest po prostu za duża :D

Agnieszka

Swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam w styczniu. Ważyłam wtedy 72 kg, Do Magdy trafiłam ważąc około 67 kg. Od naszego pierwszego spotkania radykalnie zmieniłam swoje nawyki, żywieniowe. Magda nauczyła mnie jak dobierać produkty tak, aby nie być głodną a jednocześnie tracić na wadze. Pierwsze efekty pojawiły się bardzo szybko. Dziś ważę 57 kg. Jem zdrowo, wiem co powinnam jeść, czego nie. Mimo iż odstawiłam wiele produktów które do tej pory bardzo lubiłam nie czuję ich braku, Magda pomogła mi zastąpić niezdrowe produkty takimi, które są dla mnie odpowiednie. Nie potrzebuję już wracać do większości produktów. Zmiana żywienia pomogła mi rozstać się z migrenami. Mam zdecydowanie więcej energii. Ogólnie czuję się dużo lepiej. Mój wiek biologiczny podczas ostatniego pomiaru był o 7 lat niższy niż mój wiek rzeczywisty. Cieszę się, ze trafiłam do Magdy. Dzięki naszej wspólnej pracy mam nadzieję pozostać przy wadze którą wypracowałam!

Dominika

Po roku zdrowe jedzenie stało się moim najlepszym przyjacielem i wierzę, że z jego pomocą uda mi się zrzucić jeszcze parę kilo!

Joanna

Odwiedziłam "Lżejsze życie", gdzie zajęła się mną specjalistka, Pani Magdalena. Wszystko mi wyjaśniła i razem zaczęliśmy walkę w moją nadwagą. Ból stawów, zmęczenie oraz głód zniknęły, Znów cieszę się pełnią życia i czuję się świetnie.

Zostaw merytoryczną opinię o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.?

SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.

SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.