Opinie o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. w Wrocław

UNIKALNY SYSTEM DIAGNOSTYKI I PORADNICTWA ZAPEWNIAJĄCY NATURALNĄ TRWAŁĄ REDUKCJĘ WAGI, ZDROWY STYL ŻYCIA I ENERGIĘ BEZ POCZUCIA GŁODU, BEZ LICZENIA KALORII I EFEKTU JOJO

Branże: Paramedycy
Paramedycy Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. w Wrocław

ukaoa

hej! jak u Was wygląda praca jako Właściciel poradni dietetycznej, bo widziałem teraz nową oferte? wydaje mi się, że głównie liczy się tutaj wielkość kapitału.

tolsa

alicja, sugerujesz, że ich pracownicy mają dosyć dużo wiedzy i umiejętności i to rzeczywiście przynosi efekty ? Szczerze nie wierzyłam w to, ale może polecę córce tu podjąć jakiś staż albo pracę .

Alicja

Po pół roku czuję się bardzo dobrze, nie przejadam się, odżywiam się prawidłowo i ćwiczę, a moje problemy zdrowotne zniknęły. Każda konsultacja przybliżała mnie do celu.

Ondřej Němec

Jestem właścicielem oddziału we Wrocławiu, nie mam problem sie podpisać. Dlaczego tutaj zaden rzekomy "dawny pracownik" nie ma podpisu? Wiemy dobrze, kto tutaj pisze. Wiemy dobrze, że chce nam zrobić krzywdę. Nie wiem, co jest powodem, ale zyczę powodzenia.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Pracownik Lżejsze życie

Jestem pracownikem i jestem zadowolona, pisze tu dawny kolega, jest to od niego śmieszne.

Janusz

Znam dobrze personel we Wroclawiu. Personel jest bardzo miły dla klientów. Polecam wizytę.

Jestem także klientka i jestem bardzo zadowolona, w oddziale nie czuję żadnego nacisku na pracowników czy na sprzedaż.

Pracownik Lżejsze życie

Jestem pracownikem we Wroclawiu i Anna nigdy nie pracowała z nami. Nie rozumiem, co tutaj anonim "Anna" pisze. Jestem przekonana o naszych usługach i moji klienci są zadowoleni.

KAI

Szczerze odradzam współpracę. (usunięte przez administratora). Zgadzam się z opinią powyżej, że liczy się tylko sprzedaż. Rotacja pracowników w tej firmie tylko potwierdza negatywne opinie.

lena

Praca w tej firmie wiąże się z ciągłym stresem i presją. Nieprofesjonalne podejście szefa do pracowników. Zdecydowanie odradzam współpracę!!!

Lżejsze życie
@lena

Żaden pracownik "lena" w naszej firmie nikt nie pracował. Informacje tutaj są nieprawdziwe. Niestety tutaj może każdy cokolwiek napisać niezależnie od prawdy.

Lena
@Lżejsze życie

Tu nikt nie poda swojego prawdziwego imienia z wiadomego względu. To tylko nick. Osoby niezwiązane z tą firmą nie miałyby powodu tracić czas i wypisywać tu opinie.

@lena

Jestem pracownikem we Wroclawiu i nie czuję żadnego stresu. Dlaczego tu pisze anonim nieprawdziwe informacje? Co ma za problem?

Mila

FIRMA PORAŻKA . Praca w ciągłym stresie brak odpowiedniej komunikacji z szefem który wszystko co dzieje się w oddziale porównuje do oddziałów z Czech. Liczy tylko na sprzedaż.(usunięte przez administratora). Ciągle to samo gadanie i brak odpowiedniej organizacji..

Zostaw merytoryczną opinię o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.?

SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.

SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.