SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.

Hanna

Widzę, że na forum pojawia się bardzo wiele pozytywnych głosów na temat pracy w SUNKINS Lżejsze Życie. Czy ktoś może w takim razie odnieść się do konkretów, takich jak warunki zatrudnienia, pozapłacowe benefity czy też pakiet socjalny? Są to elementy, na które większość potencjalnych pracowników zwraca uwagę w pierwszej kolejności.

pracowcznika

Podoba mi się praca tutaj. Jest uczciwie i w porządku. Stawka mnie zadawala, wypłaty przychodza terminowo. W przyszłości mam możliwośc rozwoju. Ogólnie dobrze mieć moim zdaniem tą firmę w cv. Polecam.

Anna

Firma uczciwa i wypłacalna- to przede wszystkim. Podoba mi się ta praca i nie zamierzam jej jeszcze dlugo zmieniać. Pod każdym względem daje rade.

czikita

Hejooo, chciałabym powiedzieć, że pierwszy raz chdoze do pracy z uśmiechem :) Mam tak fajny zespół, mega atmosfera! Wszyscy odnosza się do siebie z szacunkiem, a przy tym na super luzie :) Do tego zarobki bardzo spoko. Bardzo lubię moją prackę.

Kate

Ja polecam pracę w sunkins. Dobrze traktują, są uczciwi. Po prostu solidna, stabilna i wypłacalna firma.

caro

Praca w tej firmie na tle konkurencji wypada dobrze. Stawki podobne, ale dużo lepsza atmosfera, systemy mottywacyjne. Jak dla mnie tu jest po prostu dobrze. Ostatnio potrzebowałem nagle 2 dni wolnego i nie było zadnego problemu.

norvi

Praca normalne. Bez ohów i ahów. Po prostu jest ok. Stawka taka jak była ustalana. Wypłaty terminowe. Atmosfera pracy może być. Ogólnie wszystko w dobrym porządku.

Sun

Mam wreszcie dogodne warunki i godziny pracy, wiec jestem wiecej niż zadowolony z pracy w tej fiemie. Poza tym Sunkins jest bardzo uczciwym pracodawcą i dobrze traktuje pracowników.

X1

Polecam pracę tutaj, jest dobrze. Wypłaty dostaje w terminie, po prostu jest dobrze...

Uli

Witam, pracuję w tej firmie i podoba mi się tutaj. Niedługo, bo dopiero pierwszy miesiąc, ale mam spoko stawkę i dobrą atmosferę w pracy. Polecam.

Amelia_K

Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Lubię pracę w Sunkins. Chyba zostanę tu na dłużej….. Płacą dobrze, terminowo.

aferzystka

A mi ta praca pasuje, bo mam dobry dojazd hahaha :D To jeden z kilku plusów! Do tego nie spóźniają się z wypłatami, przełożonego można o wszystko zapytać i nie patrzy na ciebie jak na debila :D Pasują mi również godziny pracy. Polecaaam

wariatka

Dostałam właśnie podwyżkę więc to mnie podkusiło do wystawienia tu pozytywnej opinii :DD Ale oprócz tej podwyżki to w ogóle jest fajnie. Mam super dojazd, miłego przełożonego. Raczej jeszcze tu trochę popracuję ^^

Ala

Polecam prace w tej firmie, wszystko jest w prozadku, wyplaty terminowe, atmosfera przyjazna.

wiki

Krótko tu pracuje, ale na razie mi sie podoba. Nie ma na co narzekać. Zobaczymy co bedzie za jakieś pół roku, ale widze, że ludzie z firmy są zadowoleni. Więc pewnie i ja zostanę tu na dłużej.

rensta

Byłam na rozmowie u nich, czekam na odpowiedz. Ogólnie bardzo dobrze przeprowadzona, rzeczowo, uprzejmie, same konkrety. Na niektórych rozmowach zadają jakieś pytania z kosmosu niewiadomo po co, a tutaj wszystko wyglądało normalnie. Jestem pozytywnej myśli.

!!!

Mi się podoba w tej firmie, wszystko jest tak jak było na rozmowie kwalifikacyjnej. Nic złego się nie dzieje, ogólnie polecam.

Hanna

@oliwka a możesz napisać coś więcej o wspomnianych przez Ciebie warunkach zatrudnienia? Co masz dokładniej na myśli? Czy podczas Twojej pracy w SUNKINS Lżejsze Życie Twoje wynagrodzenie ulegało zmianie?

wafel
@Hanna 20.09.2017 07:36

Ja jak tam pracowałem to wynagrodzenie uległo zmianie tylko raz, a mianowicie dostałem podwyżkę ;) niedużą, ale zawsze coś. Ogólnie lubiłem tam pracować, ale się przeprowadziłem.

KK

Pracowałam tam jakiś czas i wszystko było ok. Kasa na czas, nie ma opóźnień. Ludzie też w porządku. Praca warta polecenia.

oliwka

Polecam pracę w tej firmie. Trafiłam na zgrany zespół, pierwsza praca w życiu w której mi się podoba i chce mi się do niej chodzić. Płacą też całkiem spoko.

...

Pracuję w sunkins i nie narzekam. Pieniądze dostaję takie jak były ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej. Zespół mam bardzo zgrany. Raczej zostanę tu na dłużej.

Hanna

@ptak czyli o jakiej wysokości wynagrodzeniu mówisz? Dla każdego może to oznaczać zupełnie coś innego. Możesz opowiedzieć coś więcej? Czy jesteś/zostałeś pracownikiem tej firmy?

ptak

Specjalista ds. żywienia to ma na pewno wynagrodzenie adekwatne do obowiązków, a benefity są też? Dzięki

Natalia

Do Panie Magdy "zaciągnęła" mnie mama. Miałam straszne opory spowodowane kompleksami, no bo która z nas chce wyjawić kolejnej osobie ile waży? Moje obawy malały wraz z cyferkami na wadze. Przemiła Panie dietetyk dopasowała mi dietę, wytłumaczyła co należy jeść, a czego unikać, i mimo iż nie trzymałam się 100% swojej diety mały głosik z tyłu głowy mówił "nie na to nawet nie patrz" albo "nie, nie chcesz czekolady; marchewka brzmi o wiele bardziej apetycznie". Schudłam 11 kg w 6 miesięcy i nawet nie żałuje że raz założona sukienka na ślub musiała iść do śmieci bo jest po prostu za duża :D

Agnieszka

Swoją przygodę z odchudzaniem zaczęłam w styczniu. Ważyłam wtedy 72 kg, Do Magdy trafiłam ważąc około 67 kg. Od naszego pierwszego spotkania radykalnie zmieniłam swoje nawyki, żywieniowe. Magda nauczyła mnie jak dobierać produkty tak, aby nie być głodną a jednocześnie tracić na wadze. Pierwsze efekty pojawiły się bardzo szybko. Dziś ważę 57 kg. Jem zdrowo, wiem co powinnam jeść, czego nie. Mimo iż odstawiłam wiele produktów które do tej pory bardzo lubiłam nie czuję ich braku, Magda pomogła mi zastąpić niezdrowe produkty takimi, które są dla mnie odpowiednie. Nie potrzebuję już wracać do większości produktów. Zmiana żywienia pomogła mi rozstać się z migrenami. Mam zdecydowanie więcej energii. Ogólnie czuję się dużo lepiej. Mój wiek biologiczny podczas ostatniego pomiaru był o 7 lat niższy niż mój wiek rzeczywisty. Cieszę się, ze trafiłam do Magdy. Dzięki naszej wspólnej pracy mam nadzieję pozostać przy wadze którą wypracowałam!

Dominika

Po roku zdrowe jedzenie stało się moim najlepszym przyjacielem i wierzę, że z jego pomocą uda mi się zrzucić jeszcze parę kilo!

Joanna

Odwiedziłam "Lżejsze życie", gdzie zajęła się mną specjalistka, Pani Magdalena. Wszystko mi wyjaśniła i razem zaczęliśmy walkę w moją nadwagą. Ból stawów, zmęczenie oraz głód zniknęły, Znów cieszę się pełnią życia i czuję się świetnie.

Paweł

Od dzieciństwa mam do czynienia z nadwagą i zbierałem jedno niepowodzenia za drugim. Próbowałem niezliczoną diet i wydałem wiele pieniędzy na cudowne produkty. Wszystko na nic. Do czasu aż zdecydowałem się umówić na konsultacje w SUNKINS. Dziś wiem, że wyjaśnienie tego jak zmienić swoje nawyki żywieniowe a przede wszystkim aby je dotrzymywać w miarę możliwości jest tą jedną, najprostszą drogą do utraty masy ciała bez „diety cud” i za to wielkie dzięki SUNKINS. Przez rok schudłem niewiarygodnych 21 kg. Chociaż pewnych grzechów nie byłem w stanie sobie odmówić dalej korzystam z waszych porad. Chciałbym jeszcze raz podziękować całemu personelowi SUNKINS, życzę wielu sukcesów w pracy a przede wszystkim wielu zadowolonych klientów.

ukaoa

hej! jak u Was wygląda praca jako Właściciel poradni dietetycznej, bo widziałem teraz nową oferte? wydaje mi się, że głównie liczy się tutaj wielkość kapitału.

tolsa

alicja, sugerujesz, że ich pracownicy mają dosyć dużo wiedzy i umiejętności i to rzeczywiście przynosi efekty ? Szczerze nie wierzyłam w to, ale może polecę córce tu podjąć jakiś staż albo pracę .

Alicja

Po pół roku czuję się bardzo dobrze, nie przejadam się, odżywiam się prawidłowo i ćwiczę, a moje problemy zdrowotne zniknęły. Każda konsultacja przybliżała mnie do celu.

Ondřej Němec

Jestem właścicielem oddziału we Wrocławiu, nie mam problem sie podpisać. Dlaczego tutaj zaden rzekomy "dawny pracownik" nie ma podpisu? Wiemy dobrze, kto tutaj pisze. Wiemy dobrze, że chce nam zrobić krzywdę. Nie wiem, co jest powodem, ale zyczę powodzenia.

Pracownik Lżejsze życie

Jestem pracownikem i jestem zadowolona, pisze tu dawny kolega, jest to od niego śmieszne.

Janusz

Znam dobrze personel we Wroclawiu. Personel jest bardzo miły dla klientów. Polecam wizytę.

Anna

Jestem także klientka i jestem bardzo zadowolona, w oddziale nie czuję żadnego nacisku na pracowników czy na sprzedaż.

Pracownik Lżejsze życie

Jestem pracownikem we Wroclawiu i Anna nigdy nie pracowała z nami. Nie rozumiem, co tutaj anonim "Anna" pisze. Jestem przekonana o naszych usługach i moji klienci są zadowoleni.

KAI

Szczerze odradzam współpracę. (usunięte przez administratora). Zgadzam się z opinią powyżej, że liczy się tylko sprzedaż. Rotacja pracowników w tej firmie tylko potwierdza negatywne opinie.

lena

Praca w tej firmie wiąże się z ciągłym stresem i presją. Nieprofesjonalne podejście szefa do pracowników. Zdecydowanie odradzam współpracę!!!

Lena
@Lżejsze życie 05.11.2015 09:15
Żaden pracownik "lena" w naszej firmie nikt nie pracował. Informacje tutaj są nieprawdziwe. Niestety tutaj może każdy...

Tu nikt nie poda swojego prawdziwego imienia z wiadomego względu. To tylko nick. Osoby niezwiązane z tą firmą nie miałyby powodu tracić czas i wypisywać tu opinie.

@lena 26.08.2015 13:59

Jestem pracownikem we Wroclawiu i nie czuję żadnego stresu. Dlaczego tu pisze anonim nieprawdziwe informacje? Co ma za problem?

Mila

FIRMA PORAŻKA . Praca w ciągłym stresie brak odpowiedniej komunikacji z szefem który wszystko co dzieje się w oddziale porównuje do oddziałów z Czech. Liczy tylko na sprzedaż.( usunięte przez administratora ). Ciągle to samo gadanie i brak odpowiedniej organizacji..

Zostaw opinię o SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUNKINS Lżejsze Życie Sp.z o.o.