Opinie o RUBO Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RUBO Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w RUBO Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUBO Sp. z o.o. w Gdynia

Paulina

@Brachol, RUBO to firma, która daje zatrudnienie 500 osobom, więc czy informacje, które podajesz o zmniejszeniu działalności są prawdziwe? Firma prowadzi też działalność poza Polską, więc czy ktoś może potwierdzić te informacje?

Brachol

Ludzie z Runo konstrukcje zostali wyrzuceni z pracy. Tak, jak ktoś wyżej napisał. Zostało tylko bhp i element produkcji z Michalkiem, który jest kawalem xxx. Spółka zoo to tylko mały element tej kiedyś wielkiej firmy, a i tak sa tam tylko dwie księgowe, kadry i asystentka. Reszta to runo adresów to ty popada w taka sama ruine jak reszta..

Spawacz klatkowy

Ja wrócę do Rubo ale tylko wtedy jak zwolnią tego Michała on jest głównym problemem tej firmy zero kompetencji i tylko ludziom kłody rzuca pod nogi. Mobbing z jego strony to mało powiedziane . Jak ludzie z produkcji usłyszeli ze byłego dyrektora już zwolnili sami zaczęli uciekać bo nie mieli zamiaru siedzieć z panem Michałkiem przez którego dyrektor wyleciał . Ciekawe czy dalej ma taki dobry kontakt z byłym dyrektorem .

Paulina

@Szokus jesteś aktualnym pracownikiem RUBO Sp. z o.o.? Czyli firma nie posiada już biura w budynku, tylko pracownicy zostali przeniesieni w inne miejsce, tak? Możesz napisać dokładniej jak to wygląda?

Monter

na rozmowie pytali o różnorakie uprawnienia i zdolność do pracy na dużych wysokościach. proponują na początek zlecenie i stawkę godzinową. rozmowa lajtowa, konkretna. znalazłem coś innego w gdańsku, do rumii trochę dojazd mi się nie uśmiechał.

jakie uprawnienia mam? stan zdrowia? ile chce zarabiać?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
Szokus

Ludzie to już nawet w biurze nie siedzą bo koszty robią tylko ich wywalił do kontenerów na stocznię. Tak fantastycznie się tam pracuje w Rubo... Nie rozumiem jak można było zmarnować taki potencjał. Nie ma już nikogo, kto myślał, projektantów, handlowców, nikogo z biura, został tylko dział w serwisie i bhp. Produkcja umarła śmiercią naturalną, wypożyczalnia sprzętu nie ma komu pożyczać, bo na ich miejsce znalazły się inne bardziej konkurencyjne firmy. Jeżeli ktoś z Was chce tam pracować to tylko na miesiąc, jak się nie ma co włożyć do garnka. Nie jest to pracodawca marzeń, nawet nie jest to pracodawca ostatniej potrzeby.

eMa

Jeszcze niedawno, na tej stronie, na liczniku było ponad 150 opinii Już minęło sporo czasu jak mnie tam nie ma, ale za moich czasów odeszła lub została zwolniona większość kompetentnych ludzi, fachowców już tam dawno nie ma, w żadnym z działów. Terminowe wynagrodzenie to powód do dumy? Ludzie czekali na kasę co do dnia, bo nie mieli z czego rachunków opłacić. Pewnego dnia wracam wieczorem od znajomych i ku mojemu zdziwieniu z jednego ze śmietników wyłania się znajoma twarz jednego ze stałych pracowników warsztatowych. Obopólne zmieszanie, cześć, cześć ale wyraz mojej twarzy musiał być ciekawy. A facet był z tych raczej niepijących, normalny skromny, starszy gość, na stałej pensji, co rano trzeźwy. Nie pasował mi do schematu. Małe śledztwo wykazało, że ma w domu niepełnosprawne dziecko, żona od lat nie pracuje a w domu tylko on ich utrzymywał. Wiedziałam ile zarabia. Stąd było to ciekawe, dodatkowe zajęcie bo firma niechętnie płaciła za nadgodziny, raczej dawała wolne. To był moment w którym coś we mnie pękło i było dla mnie już jasne że mój czas w tej firmie dobiega końca. Z czasem sprawy miały się coraz gorzej a decyzje kierownictwa stawały się coraz bardziej "egzotyczne"...

Szokol

Firma się stacza na samo bardzo czarne dno...produkty z Chin żadna Polska produkcja. .. wszystko jeżdżę kontenerami do polandii prosto od małych chińskich rączek

eMa

(usunięte przez administratora) Nie tylko z produkcji wywala się ludzi z dnia na dzień. Z biura też, chyba że z rodziny jesteś .Nowi pracownicy albo szybko orientują się o co chodzi i sami uciekają albo znienacka dostają wypowiedzenie a za miesiąc pojawia się ogłoszenie na ich stanowisko. Właściciele jadą z ludźmi jak ze szmatką zgodnie z zasadą "Nie ma ludzi niezastapionych, następny proszę " Nie mają szacunku ani do cudzej pracy ani do osoby która dla nich pracuje. To jest ciasna, rodzinna firma. Kasa bardzo przeciętna, szału nie ma. Znajomemu spawaczowi proponowali 1800. Premię albo są albo ich nie ma i nigdy nie wiesz ile dostaniesz. Praca głównie sezonowa.

Rebirth

Śmiać mi się chce jak czytam niektóre opinie , widzę że hejt wśród młodzieży nadal na topie , fakt firma przechodzi ciężki okres , zwolnienia były koniecznością , ja nadal pracuje , i nie mam powodów żeby narzekać , pracy teraz jest tyle że niema gdzie rąk włożyć , zawsze się dogadam i załatwię jak mam sprawę , jakoś nie uświadczyłem mobbingu (jak ktoś tu kiedyś wspomniał )nad moją osobą , poprostu zajmuje się tym co do mnie należy i nie interesuje się co mnie nie powinno dotyczyć , to że firmę przejęła Paulina i że ma 26 lat ? Czy ma pojęcie czy nie ma pokaże czas , nie nam to oceniać . Pracuje w tej firmie już kilka lat i nie mam zamiaru jej zmieniać , patrząc na stosunek godzin do zarobków i praca jaką wykonuje niema się do czego przyczepić , a i wypłata zawsze jest na czas .

sługusek
@Rebirth

(usunięte przez administratora) Ciekawe co zrobisz jak Cię wywalą z dnia na dzień jak resztę ludzi? Pamiętasz jak prezes wywalił przed świętami Bożego Narodzenia ludzi z produkcji??? Nigdy Ci tego nie życzę. Pewnie jesteś biurowym pracownikiem, który siedzi wygodnie za przeszklonymi drzwiami w ekstra biurze. Musisz być pewnym swojej pozycji, skoro taki z ciebie hojrak. Jesteś z rodziny? Może jesteś kumplem dyrektora? Mondrala się znalazł… i tak i tak zaraz tą firmę zamkną. Zobaczysz. Zwolnienia były koniecznością - to po co teraz zatrudniają? Skoro miesiąc temu połowę wywalili? Bo ktoś ma kaprys? Pamiętaj chłopie, że liczy się człowiek zawsze, a dopiero potem zachcianki Pani Pauliny

Jaco
@Rebirth

(usunięte przez administratora) Widać chłopie twoją ambicję - jedyne czego Ci trzeba to wypłaty na czas. Pracy masz tyle, że nie wiesz gdzie włożyć ręce - nie dziwota, skoro wywalili trzyczwarte ludzi.

lukas
@Rebirth

i jesteś mega wykształconym człowiekiem z produkcji, który pisze opinie bez najmniejszego błędu. Ciekawe czy z rodziny czy z przyjaciół rodziny jesteś

stały pracownik

(usunięte przez administratora) Czy to jakiś żart ze Rubo Konstrukcje szuka handlowca ????Przecież dopiero co zwolnili 3/4 ludzi. A w zeszłym roku wyrzucili wszystkich handlowców. Co to ma być ??? Jakiś szwindel. Uważajcie i nie aplikujcie.

kołek
@stały pracownik

(usunięte przez administratora) To nie żarty. Teraz władze nad rk przejęła córka prezesa. Ma 26lat i zero doświadczenia. Najpierw władze miał zięć hiphopowiec, a teraz jak instalacjami, bo nie udźwignoł tematu to prezes dał zabawkę córce która wspanialomyslnie pewnie chce kogoś zatrudnić, a potem jak nie wypali to zwolnić. Szkoda tylko, że Państwo Sz. nie widzą tego, że ich dzieci i zięciowie mają za co żyć do końca życia i nie muszą się o nic martwić a ludzie to ludzie. Mają pensje i szukają stałego, uczciwego zatrudnienia. Przestrzegam każdego kto chce tam pracować - Nie stawiajcie nogi za próg tej firmy.

eMa

(usunięte przez administratora) Opinie o tym co się dzieje w firmie są masowo kasowane. Ostrzegam!

Igła

(usunięte przez administratora) Firma była dość przyzwoita do momentu aż ten głupawy zięć właściciela nie przejął sterów. Wiedza żadna a na dodatek słuchać nie umie. Efekt niestety do przewidzenia chyba ze go od tego steru ktoś odsadzi. Na portiera się co najwyżej nadaje. Szkoda tej polskiej firmy.

eMa

(usunięte przez administratora) Cała masa opinii została wykasowana i nadal jest kasowana, na bieżąco. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć co to oznacza.... (usunięte przez administratora) i tyle!

(usunięte przez administratora) Tak to prawda. Usuwają wpisy cały czas Ale my się nie damy. Firma bankrutuje A ludziom nic nie mówią. Każdy ma przejść albo na zlecenie albo na działalność. Michał wygryzł Tomka to mało powiedziane. Gdzie kompetencje tego szczy...a a Tomka. Może I darł się i wyrzywał Ale był dobrym szefem. Jak można było tak zrobić ??!!! Pensji też już niedługo nie bendzie. Uciekać kto może bo zaraz nie będziecie mieli co do gara włożyć.

Spawacz

(usunięte przez administratora) Słaba firma ! Michał wygryzł Tomka firma na skraju bankructwa! jeszcze trochę i lidzie bedą musieli działalności zakładać . Złe sie dzieje non stop są usuwane wpisy mój ostatni z tego miesiąca tez. Dlatego znów pisze nie polecam !!

Spawacz

Paulina

@hugo, a możesz coś powiedzieć o pozytywnych stronach pracy w RUBO Sp. z o.o.?

Paulina

Jak często firma prowadzi rekrutacje?

polo

A co to za przywilej ze wypłatę masz w teminie? Co ta firma Ci daje oprócz głodowej pensji ? Że nadgodziny możesz robić na stoczni ? Ale przywilej ...

EMO

RUBO SERWIS jest ok się rozwija - kuzyn jest monterem we Francji -mają kontrakty za granicą podobno wszystko gra , nadzór w Polsce też zawsze pomoże

hultaj
@EMO

(usunięte przez administratora) Runo serwis też kuleje. Wypowiedzieli im umowy na stoczni. Ludzie naprawdę uciekajcie. Już lepiej pracować w lidlu

Zostaw merytoryczną opinię o RUBO Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w RUBO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUBO Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUBO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RUBO Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUBO Sp. z o.o.