Opinie o RUBO SERWIS SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie RUBO SERWIS SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RUBO SERWIS SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUBO SERWIS SP. Z O.O. w Toruń

Monter Nowy wpis

Więc możesz zostać monterem rusztowaniowym .... polityką tzw. Firmy jest uziemić człowieka lojalnościową umową na 4 lata za kurs warty ok 1000 zł (bynajmniej parę lat temu) śmiech i łzy w jednym Faktem jest że kadra utworzona jest z łapanki z pod warzywniaka i doprowadza się pracowników do zasłabnięć oraz udarów. Tylko by pokazać się tym na wyższym szczeblu W lato prosisz się o wodę zaś w zimę dostaniesz posiłek regeneracyjny wartości chyba 3.50zl bo portowe i stoczniowe wychudzone koty nie chcialy tego nawet zjeść

Krystyna Nowy wpis

Ten problemowy brygadzista nadal pracuje w tej firmie czy nastapiły jakieś pozytywne zmiany w kadrach i jednak jest lepsza atmosfera niż wcześniej ? Jak duży w firmie jest problem z alkoholem? pracodawca nic z tym nie robi ?

Kacper Nowy wpis

Ale każdy pracownik traktowany jest na rowni?

FraterEst Nowy wpis

Pracowałem w firmie Rubo przez kilka lat, wszystkie opinie na temat p.Szanownego Dariusza T. to prawda, od zera do bohatera, czyli z podstawowki na dyrektora :) Wazeliniarstwo Michala W. to skala ogólnoswiatowa, bo to takie wchodzenie w cztery litery, ze po prostu trzeba sie przyjac zeby zobaczyc. Co do p.Bo., rowniez prawda. Alkomatem powinien byc sprawdzany rowniez na koniec zmiany. Smiac mi sie chce, gdy przypomne jak szmacili pracownikow i jak dawniej p.Dyrektor,przed awansem donosil na niektorych do biura i darl gebe na ludzi na placu. Nikt z tym nic nie robill. Pomimo lat pracy w Rubo, tylko Ci, ktorzy robili przekręty wywindowali sie jak widac na cieple posadki. W biurze nikt nic nie wiedzial. Ale proceder z pracownikami jest ciagniety, jak widac do tej pory. Tylko ze winni przekretow nie zaplacili za swoje uczynki, a dostali awanse. Coz...smutno obserwuje sie progres tej firmy. Skad wiem to wszystko? Sam bylem swiadkiem i bylem rowniez ofiara szykan. Ale to juz inna historia. Tamten rozdzial juz zostal zamkniety. Mam nadzieje ze niektorzy otworza swoje oczy.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie RUBO SERWIS SP. Z O.O.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Odkąd pan Michał. został brygadzistą ( kiedyś był kierowcą tylko wydziobał sobie awans) praca na magazynie to przekleństwo ,do niego idealnie pasuje cytat "ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ" opier*alał się na budowach na potęgę a po awansie ,magazynierów je*ie nawet za drobne pomyłki. Kierowcy z tego co wiem też narzekają że jak tylko mają więcej wyjazdów to ciągle dzwoni i ich pogania, jeden kierowca nawet ostatnio nerwowo nie wytrzymał i w biurze zasłabł. O urlop (który przysługuje jak psu buda) trzeba iść na kolanach to może z wielką łaską się dostanie.

admin

Wiesz coś na temat firmy RUBO SERWIS SP. Z O.O. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw merytoryczną opinię o RUBO SERWIS SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w RUBO SERWIS SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBO SERWIS SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042