Opinie o RUBO SERWIS SP. Z O.O.

Nick

Odkąd pan Michał. został brygadzistą ( kiedyś był kierowcą tylko wydziobał sobie awans) praca na magazynie to przekleństwo ,do niego idealnie pasuje cytat "ZAPOMNIAŁ WÓŁ JAK CIELĘCIEM BYŁ" opier*alał się na budowach na potęgę a po awansie ,magazynierów je*ie nawet za drobne pomyłki. Kierowcy z tego co wiem też narzekają że jak tylko mają więcej wyjazdów to ciągle dzwoni i ich pogania, jeden kierowca nawet ostatnio nerwowo nie wytrzymał i w biurze zasłabł. O urlop (który przysługuje jak psu buda) trzeba iść na kolanach to może z wielką łaską się dostanie.

Wiesz coś na temat firmy RUBO SERWIS SP. Z O.O. czego kandydaci nie dowiedzą się na rozmowie kwalifikacyjnej. Czekamy na opinie z pierwszej ręki.

Zostaw opinię o RUBO SERWIS SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RUBO SERWIS SP. Z O.O.