Holmes Place Poland

Opinie o Holmes Place Poland

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Czy pracując w Holmes Place Poland możemy liczyć na systemy benefitowe dla pracowników? Jest to coraz częściej spotykany sposób premiowania i podnoszenia zadowolenia z pracy. Duże firmy decydują się na benefity przyciągając w ten sposób nowych pracowników, a zatrzymując starych. Jak to wygląda w Holmes Place? Korzystacie?

Marek
użytkownik zarejestrowany

No co ja mogę zrobić kochani, zastanawiam się nad zaczęciem pracy tutaj i generalnie jestem coraz bardziej pewny, że chce to robić, ale mam pytanie jak jest z umowami o prace, normalnie wiem, że to wielka firma, więc wydaje mi się, że wszystko jakoś jest do dogadania, ale czy na pewno?

Janek

Korzystam z HP w Hiltonie od kilku lat i nic się nie zmienia na lepsze: 1. Obsługa na recepcji - bez uśmiechu, niemiła, wiecznie nadąsana. Recepcjonistki są uprzejme tylko dla facetów, którzy wyglądają "kasiasto". Dla reszty oschłe, a czasami nawet nie odpowiadają do widzenia lub dzień dobry. 2. Obsługa siłowni - cała gromada trenerów i trenerek, którzy tylko łapią klientów na personalne treningi. Dla swoich klientów są mili, dla reszty ćwiczących "olewczo chamscy". Sylwetki niewysportowane, większość wygląda tak jakby nie miała ze sportem nic wspólnego - duże brzuchy, słabe bicepsy, niscy, krępawi, w okularach. Sylwetka instruktora świadczy o jego pracy. Instruktorzy - zamiast chodzić po siłowni - porządkować sprzęt, pomagać ćwiczącym, to stoją przy stanowisku i przeglądają internet. 3. Sprzęt na siłowni - wiele orbitreków nie loguje się do kanałów TV, maty od fitnessu śmierdzą potem, bo nie są na bieżąco myte ani dezynfekowane. 4. Ręczniki - zdarzają się dziurawe, posiapane, czasami z plamami. 5. Manager Klubu - nigdy nieobecny na siłowni i na zajęciach fitness, nigdy niekontrolujący pracowników recepcji. Jeśli jest to tylko siedzi w biurze. Ogólnie do zmiany manager klubu, który wziąłby wreszcie zrobił w tym klubie porządek. Surowy i wymagający, a nie "ciepła klucha". Narazie jest to klub Basic a nie Premium.

Klubiwicz Pure

Jak słysze że ktoś płaci 500!!!!!! zł za karnet na siłownie HP to mnie ogarnia pusty śmiech!! ja mam za 129 zł dostęp do wszystkich klubów w PL, płace miesięcznie, wygasniecie umowy po roku skutkuje jedynie przedłużeniem na kolejny miesiąc, obsługa uśmiechnięta, zawsze pomocna, nikt mnie na nic nigdy nie naciągnął, wygodny system z opaska jednoczesnie zamykająca szafkę jak i otwierającą wejście do klubu.

Korni

Byłam niedawno i nie jestem zadowolona. Silownia Holmes place w marriott nie jest duża ale wyglada całkiem ok. Jednak za mali sprzętu dla mnie No i sieciówki jednak dla mnie nie sa.

koksik

hmm. Ja mam same dobre wspomnienia. Trenowalem tm trzy lata i bylo swietnie. Fajni trenerzy, nizly sprzet, dobra atmosfera. Przenioslem sie zagranice i nie ogarnalem roziazania umowy. Wyslalem im maila po pewnym czasie juz stad i nie bylo najmniejszego problemu. Co do pracy, to rzecczywiscie slyszalem od trenerow, ze to korpokatorga troche - duzo wymagaja, malo placa. Trzymam za dziewczyny i chlopakow z Holmesa kciuki, zeby im sie udalo zawalczyc o bardziej godziwe warunki pracy.

instruuktor
użytkownik zarejestrowany

Witajcie, ja poszukuje informacji na temat pracy w holmes palace jako instruktor fitness albo zumby. tak właściwie dopiero chce przyjechać do większego miasta ale mam spore doswieadczenie które zdobyłem oglądając różne filmy, trzeba mieć jakieś uprawnienia żeby prowadzić takie zajęcia? z góry dziękuuje za pomoc

fit
użytkownik zarejestrowany

pracowala tam kiedys moja kolezanka jako intruktorka i chwalila sobie prace tam. Wiadomo poszla zarabiac na swoje. Jako personalna wiec ma jeszcze lepiej. Ale dbali o pracownika jak nie stwarzal problemow i wywiazywal sie sumiennie z obowiazkow. Zawsze tak jest w firmach, trzeba najpierw cos dac od siebie

selena
użytkownik zarejestrowany

może i powinni racja. choć przecież po co mają tracić jakiekolwiek pieniądze skoro kazdy zna zasady postępowania na siłowni i obchodzenia się z wartościowymi rzeczami. Można je zostawić na recepcji

kola
użytkownik zarejestrowany

No to racja, klub raczej nie ponosi odpowiedzialności, ale jesli problem w Holmes Place się czesto powtarza to może powinni zainwestować, chociaz w atrapy monitoringu.

jamnik
użytkownik zarejestrowany

jakaś Pani tam wyżej skarży się o to, że zostawia rzeczy na wierzchu w szatni i jej giną... no paranoja. Klub chyba nie odpowiada za postępowanie wszystkich jego członków - przecież nie trzymają ich za rączki

Jaaaa

hahaaha (usunięte przez administratora) Legenda. Nie polecam.

Bet

Niestety miałam okazję zetknąć się z działem marketingu Holmes Place, a konkretnie panią (usunięte przez administratora). Osoba niekompetentna, arogancka i w śmieszny sposób udająca profesjonalistkę. Nie polecam współpracy z tą osobą!

Megi000

ZDECYDOWANIE ODRADZAM klub Holmes Place w Hiltonie, z siłowni korzystam już ponad dwa lata, na szczeście kończy mi się karnet. Po pierwsze, w tej siłowni od jakiś kilku miesiecy permanentnie gina różnego rodzaju rzeczy, od głupich kosmetyków zostawionych w niezamkniętnej szafce, przez buty( sama straciłam dwie pary, zostawiając je pod ławką) po tel komórkowe oraz pieniądze, niestety nikt nic z tym nie robi, kiedy wkur...poszłam do recepcji i zgłosiłam, że po raz kolejny zginęły mi buty Pani z recepcji tylko ironicznie się usmiechnęla i stwierdziła, że " to nie nasza sprawa, trzeba pilnować swoich rzeczy" żądając rozmowy z managerem powiedziała zebym zglosiła się jutro bo dzisiaj go nie ma...no zesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak moża tak traktować klubowiczow? Po drugie, obsluga zarówno na recepcji jak i na samej siłowni nieuprzejma, zwłaszcza gówniarzowaci trenerzy pozwalający sobie na chamskie i prostackie komentarze w stosunku do dziewczyn tam ćwiczących-żenada! Ponadto sprawdzcie kiedy dokladnie kończy się wam umowa,bo jak zapomnicie jej wymówić po miesiącu od daty jej teoretycznego wygaśniecia to zostanie wam przedlużona automatycznie na kolejny rok bądź dwa.. Jedynym plusem tej silowni jest to , że jest otwarta w każde świeta, no i ewentualnie sprzęt dobrej jakości i w dobrym stanie. Ale 5 stów za taką obslugę??? Zdecydowanie nie polecam.

Klubowicz

Wykupiłem członkostwo w Holmes place w hotelu Marriott. Standard nieproporcjonalny do płaconej kwoty. Maszyny nie działają. Brud w basenie to dzień powszedni. Jak pierwszy raz przyszedłem to powitał [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ską docinką pracownik recepcji w okularach i w wygniecionej koszuli. Nie polecam tego klubu. Niedługo kończy mi się 3-miesięczne członkostwo. Bardzo się cieszę, spadam z tego miejsca. Beznadzieja!

JaCK

no niestety , dołączyłem do grona krytyków holmes place . Ludzie czytajcie umowy , poza tym zastanowcie sie siłownia , fitnes jest po to zebyscie wyluzowali sie po pracy i wszystkich problemach a oni proponują kolejną chorą umowę której musisz pilnować bo inaczej wywalą cie na kolejną kasę . Sekta ? hehe naprawde nie warto . Jest wiele innych klubów . W holmes jest jeszcze cos o czym nawet nie piszą na www . honorowanie kart MultiSport wygląda tak że do każdego wejścia trzeba doliczyć 20zeta !! Ludzie 20zeta ?!! to po co komu multisport skoro ma tyle dopłacać

Xawera

Pracowałam cały miesiąc (usunięte przez administratora) Wywalają ,pracownik niema swojego zdania. Korporacja i wyzyskiwacze. KP w tej korporacji się nie liczy-żenada! W działach bałagan nikt nic nie wie,biedne pszczółki pracują i nic Nie polecam

eve

minusy: brak możliwości rozwoju, praca często po godzinach, ciężko wywalczyć umowe o prace, stres stres i jeszcze raz stres, plusy: fajni ludzie,bardzo jasne zasady przyznawania benefitów, no i to co mi się osobiście podobało to to, że każdego traktowali fair, nic nie ugrasz znajomościami (usunięte przez administratora)jeśli masz wiedze i umiesz się wykazać na pewno to zauważą Tam idąc do pracy trzeba być w pełni świadomym, że to jest KORPORACJA (część międzynarodowej sieci) i najważniejsze są TARGETY

anonimmm

Dodam więcej szczegółów: praca jest stresująca, wyczerpująca ( 12godzin pracy mało) (usunięte przez administratora)brak możliwości rozwoju. chora atmosfera, niekompetentni pracownicy, ważne aby język znać poza tym wszyscy bez doświadczenia mile widziani, najlepiej cucdzozimecy. Nie można mieć własnego zdania bo cie wyrzucą z dnia na dzień.... Miłej Pracy W Holmes Place Poland....

anonimmm

niestey co prawda to prawda... Być klientem nie najlepsz rzecz... jeszcze gorzej byc pracownikiem, szefostwo nastawione na prace po godzinach jak również w weekendy co jest obowiązkiem charytatywnym, zakłamani, fałszywi, można powiedzieć kreatywna Firma, zawsze znajdzie idealne słowa aby określic klientów czy pracowników że są Debilami.... najgorsze jest to że wywierają nacisk(usunięte przez administratora) Nie polecam,

lena

Popieram. Do tego grzeczna obsługa potrafi zrobić się bardzo chamska - gdy tylko pojawi się jakikolwiek problem.

bzdura, chyba jesteś złośliwy, to co piszesz nie jest prawdą. Ale cóż masz prawo. Ja chodzę jest ok.

Witam Niestety mam bardzo złe doświadczenia z firmą Holmes Place. Są nastawieni głównie na zdzieranie z klientów pieniędzy i na każdym możliwym kroku zarówno podczas podpisywania umowy jak i podczas kontaktu z firmą znajdują się kruczki i niedomówienia. Nie polecam.

Zostaw opinię o Holmes Place Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holmes Place Poland