G. Poland Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o G. Poland Sp. z o.o.

Administrator Nowy wpis

G. Poland Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Warszawa. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Just Nowy wpis

Mam pytanie,o co chodzi w gpoland że oni non stop szuka nowego vm. Co 3msnc nowe ogłoszenia. Tam jest tak źle?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w G. Poland Sp. z o.o. na stanowisko Asystent/-ka?

Nowy wpis

Jeżeli pytanie dotyczy pracy w jednym z naszych sklepów, (Salony Sprzedaży prowadzą działalność w ramach Spółki GPoland Retail) będziemy pytać czy kandydat ma doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, za co był odpowiedzialny, czy pracował z markami premium, dlaczego zdecydował się odpowiedzieć na naszą ofertę, jakie są jego oczekiwania finansowe, jak radzi sobie w komunikacji z klientem. Jeżeli natomiast zapytanie dotyczy oferty pracy w showroomie( spółka GPoland) , to w zależności od działu (handlowy, marketing, administracja) będą to również pytania o dotychczasowe doświadczenie, zakres obowiązków, powody poszukiwania pracy, oczekiwania finansowe a także, co ważne – poziom kompetencji językowej. (praca w showroomie wymaga praktycznej znajomości j. angielskiego lub włoskiego na poziomie minimum B2.)

Pracownica

Niestety miko tego że nadal tu pracuje muszę przyznać racje. W tej firmie rządzi brak kompetencji, nepotyzm w zatrudnieniach oraz totalne zadowalanie szefostwa, które bardzo źle traktuje pracowników. Większość kadry nie ma żadnych umiejętności wiec jest to totalna spychologia jednego na drugiego. Podlizywanie się szefostwu oraz (usunięte przez administratora) jest jedyną szansa wybicia sie w strukturze ale ci co się właśnie w taki sposób wyniki będą skutecznie blokować wszystkich ltorzy mają chociaż trochę wiedzy bo wyszło by na to że sami wzięli się niewiadomo skąd. Wystarczy zasięgnąć opinii o pracownicach na wyższych szczeblach i wszystko jasne....Wstyd...poprostu wstyd

@Pracownica

i mimo wszystko wciąż pracujesz. Zastanawia mnie więc przy tym to czy faktycznie te przytoczone aspekty są na tyle rażące czy jednak mimo tego można wciąż pracować i zarabiać? Ilu na dzień dzisiejszy jest tu pracowników o znacznie dłuższym stażu pracy. Ile mógłby wynieść?

Prqcownica
@Magdalena

Otoz odejście z firmy to nie jest pstryknięcie palcami i nie mowie tu o tym że pracy nie ma. G poland to dla osoby która szuka pracy w branży fashion napewno dobra okazja do pracy ALE KOMPETENCJE LUDZI KTORZY Z TOBA KOOPERUJA LUB ZARZADZAJA PROCESAMI SA DRAMATEM....NIE BEDE PRZYTACZAC PRZYKLQDOW BO NIE CHCE PODAWAC NAZWISK CZY IMION ALE KOOPERACJA Z SZEFOSTWEM CZY WSPOLPRACOWNIKAMI KTORZY NIE MAJA POJECIA NA CZYM POLEGAJA IVH OBOWIAZKI TO JAK CODZIENNE PRZEBIJAN8E SIE PRZEZ MUR. NIE ODRADZAM NIKOMU PRACY TU ALE PRZESTRZEGAM PRZED ATMOSFERA ORAZ PERSONELEM KTORY UWAZA SIE ZA SPECJALISTOW ALE WLASNIE CZY NIMI SA? POZOSTAWIAM OCENIE....co do kultury firmy.....no cóż....nie sądziłam że to wogole możliwe z czymś takim się zetknac

@Pracownica

Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią, każdy feedback jest dla nas cenny, ponieważ zależy nam na tym abyśmy byli przyjaznym miejscem do pracy. Jeżeli jednak Pana/Pani doświadczenia są inne, to jesteśmy otwarci na pogłębienie tego tematu. Nasz zespół HR chętnie wyjaśni zaistniałą sytuację. Zachęcamy do kontaktu osobistego bądź poprzez adres mailowy. Zapewniamy pełną dyskrecję.

Koleżanka z EF

"Stary browar" nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoje pomówienia są karalne oraz, że wyśledzenie adresu IP w tym przypadku jest jak najbardziej uzasadnione przy skierowaniu sprawy na tor sądowy. Nie pozdrawiam, Do zobaczenia..

Nowa93

Jak przebiega proces rekrutacji? Zgłosiłam się na pomoc w magazynie i sklepie w CH blue city w Warszawie. Ogłoszenie było z 14 listopada, a później odświeżali 28.11. Ile czasu mam czekać na odpowiedź? ????

Justyna
@Nowa93

Hej i jak tam? Odezwali się wreszcie do Ciebie? Byłaś może na rozmowie? Jakie pytania zadawali? Sama akurat szukam pracy i będę wdzięczna za odpowiedź

Ona

Czy ktoś pracował w siedzibie na Połczyńskiej czy w sklepach ? Jak się pracuje, jak wiele jest pracownikow w biurze ?

Justyna
@Ona

A jakieś konkretne stanowisko Cię interesuje?

Aga
@Ona

Super praca jak sa dobrzy ludzie. Pracowalam w zespole super ale sie przeorganizowal i przyszli nowi jedno gorsze od drugiego. Kierowniczka z pieknym usmiechem zniszczy osoby ktore jej nie podpasuja. Jestem dobrym pracownikiem pracowalam prawie rok ten czlowiek doprowadzil do zwolnienia naopowiadal.glupot iklamstw ..to wychodzilo na jaw jak klamie. Mobing drugie imie.

Jolanta
@Aga

O kurcze serio? A zgłaszałaś to gdzieś czy sobie darowałas?

@Jolanta

Nie ma sensu zgłaszać ponieważ regionalna na wizytacjach w sklepie nie zamienia słowa ze sprzedawcami - czegoś takiego jeszcze nie widziałam, rozmawia tylko z kierownikiem który cały czas kłamie. Nie rozumiem sensu takich wizytacji poprzednia regionalna tak nie robiła ! Firma mogłaby zatrudnić kogoś bardziej odpowiedniego na takie stanowisko a nie manekina stojącego bez słowa chyba że widzi Vincenzo to jest rozanielona

Aga
@Jolanta

Przy zwolnieniu opowied,ialam o jej zachowaniu Drwinach jak.mnie klient chwalil ...a wyzywala mnie za drzwiami salonu ze kolezanki z salonu obok niedowiezaly jakie slowa niecenzuralne wypowiadala. Strofowanie wysmiewanie sama chodzila w jeansach a mi nawetbw gorsze dni nie pozwolila lzejsze eleganckie spodnienubrac.przypierdzuelila sie i byla (usunięte przez administratora)

Jolanta
@Aga

Dobrze że chociaż wtedy opowiedziałaś. I zrobią coś z tym? Co mówili na temat tej sytuacji?

Okropne miejsce pracy, to jest firma dla kogos kto chce sobie zepsuć psychikę Pracownicy traktują Ciebie przedmiotowo i jakbyś był podwładnym i (usunięte przez administratora) bo jesteś nowy, jak wychodzą na lunch, pytają się każdego czy zechce zjeść z nimi, oprócz nowego pracownika, chociaż powinieneś wykonywać inne obowiązki zlecają Ci najgorsze prace, tak aby Ciebie ośmieszyć, dodoatkowo śmieją się przy Tobie że wiadomo kto wykona najgorszą robotę, kiedy ktoś przychodzi do firmy przedstawiają każdego oprócz nowego pracownika, traktują go gorzej niż Panie sprzątające, brak szacunku, ale karma wraca , nigdy nie wiadomo kto komu będzie stopy całował ???? Odradzam.

@Monika

Ale w sumie to czemu mieliby tak robić nowemu? Jaki tu jest powód albo sens, bo chyba naprawdę nie rozumiem? Któryś z pracowników wyjaśni to zachowanie?

Magdalena

Nie żeby coś ale to publikowane było w 2015, to raczej przeterminowane info?

N i e

Pani regionalna z Poznania obiecuje telefony i informacje dla kandydata na rozmowie rekrutacyjnej a w rzeczywistości nic takiego się nie dzieje, człowiek czeka i się zastanawia, a tu obiecanki cacanki. Nie wspominam o tym że rekrutacja trwała trzy tygodnie. Dawno zdazylabym podjąć kilka innych prac, ale zależało mi na tej: Bardzo niefajnie zachowanie jak na „profesjonalną” regionalną i markę premium.

@N i e

A Ty z kolei w trakcie nie próbowałaś się im może jakoś przypomnieć? Zadzwonić lub cokolwiek?

alan

A słuchajcie ekipa jest stała czy rotacja duża?

Nieporozumienie

Chce zostawic pozytywna opinie o firmie Sprawa o kradzierzy bylo nieporozumieniem Turystka

Pomylka

To chyba pomylka sprawa w trakcie wyjasciania przepraszam i czekam

Adrian

@ok o jakich zasadach mówisz ? Jak ta firma działa ?

ok

Myślę że firma bazuje na trochę innych zasadach niż większość firm, ale to nie sprawia że praca w niej jest zła.

Gabriela
@ok

Czemu na innych zasadach? Czym one różnią się dla pracowników od innych firm? Pracujecie w G. Poland chyba na podstawie umów cywilnoprawnych czy B2B?

Leopold

Może firma nie jest idealna ale dobremu pracownikowi będzie tu dobrze!

A.

Nie rozumiem tych wszystkich złych opinii. Pracowałam i nie podzielam poniższych opinii. Atmosfera w firmie bardzo dobra. Oczywiście zdążają się nadgodziny, ale nigdy nie słyszałam o tym żeby zostawanie po 17 było niepisaną regułą.

guber

to przykre dzieki

Zly

Iwona co tak czesto sie udzielasz???

Iwona

GPoland na swojej stronie internetowej udostępnia zakładkę kariera, na której firma zachęca do załadowania, a następnie wysłania swojego cv. Jest tam również informacja, że dodatkowym atutem będzie również wysłanie cv w języku angielskim bądź też włoskim. Czy firma często poszukuje specjalistów z biegłą znajomością któregoś z wymienionych języków?

Iwona

@Dora musisz pamiętać, że na forum obowiązuje regulamin. Określa on zasady obowiązujące na forum. Jasno wskazuje, że nie wolno obrażać innych osób. Na forum każde zdanie ma racje bytu i jest potrzebne, ważne jednak żeby był on zgodny z zapisami regulaminu. Możesz opisać konkretną sytuację, w której opisany styl zachowania faktycznie miał miejsce, a pracownicy byli tak źle potraktowani?

Zostaw merytoryczną opinię o G. Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w G. Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy G. Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G. Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy G. Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w G. Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

G. Poland Sp. z o.o.