GPoland Sp. z o.o

Opinie o GPoland Sp. z o.o

szykol

wiem, ze teraz Grupa GPoland to ponad 50 osobowy zespół profesjonalistów z doskonałą znajomością polskiego rynku, ale jednak wydaje mi się, ze szasem powinni jakiś staż u siebie organozowac albo chociaż rekrutacje na jakiś asystentów, bo wiele u nich mozna się nauczyć, a jak można jeszcze innym pomóc..

Zostaw opinię o GPoland Sp. z o.o - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPoland Sp. z o.o