Mop Serwis

Kwidzyn

Opinie o Mop Serwis

kazik

Cwaniactwo z umowami nic dodać nic ująć. ;)

zielony

Pan Artur potracił większość zakładów w tym w innych miastach. $$$ Sprzęt też tragedia olewanie pracowników itd.

.....

Nie polecam !!! Szefostwo to tyrani psychicznie niszczą ludzi....za takie pieniądze nie warto się marnować...

pracownica

(usunięte przez moderatora)nie polecam !!! zarobki małe czyli najniższa krajowa a i od tego potrafi nasz dyrektor uciąć parę złoty i nie można nic w tym kierunku zrobić trzeba milczeć !!! to jest istny [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dyrektor nie przejmuje się pracownikami i problemami w grupie potrafi tylko szantażować!!! praca w grupie hmmm... nie istnieje prowadzące to istne (usunięte przez moderatora).nie polecam pracy w taj firmie jak nie chcesz się sądzić i bani sobie zryć !!!

xxx

No cóż powiem prawde co tam bede klamala Jest to firma zajmujaca sie sprzataniem profesjonalnym . Firma stara sie wykorzystywac urzadzenia w miare nowej technologii jak i chemi firmy Buzil ktora oceniam bardzo wysoko. ( usunięte przez administratora )Dyrektorem jest Bardzo fajny gość ma na imie ( usunięte przez administratora )niestety zaloga jest nie zgrana i cieżko sie pracuje jest duży stres i bardzo duzo obowiazków ktore tak naprawde by wykonac trzeba bylo by biegac czyli zapomnijmy o premi hehe o calym 50 zl zarobki wiadomo ( usunięte przez administratora )zl na czysto plus nadgodziny oczywiscie gole .Firma zatrudnia na umowy zlecenie i umowy o dzieło i co dziwne przy takich umowach jest system 3 zmianowy ciekawe czy przy takich umowach mozna regolowac czas godzinowy i zmianowy i wspolczuje ( usunięte przez administratora ) to jest naprawde firma z powaznymi planami tylko czasem tak sobie myslalam czyim kosztem do tego dochodza by byc tania firma o profesjonalnym wykonaniu to moje zdanie i moja OPINIA

Zostaw opinię o Mop Serwis - Kwidzyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mop Serwis