Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki w Kwidzyn

Tatiana Nowy wpis

Dzień dobry. czy stolarze są jeszcze zatrudniani? Widziałam, że ktoś pytał o te prace na początku roku i nawet podał zarobki. chłopak niedługo będzie się za praca rozglądał. Czy możliwe ze na spokojnie od 5 tys by zaczął?

11jp25 Nowy wpis

Bez przesady, zawsze dało radę załatwić z tamtejsza kierowniczką to czego żądał klient, przynajmniej w moim przypadku

pracownicy sami ustalają kwotę za jaka „kasują” klienta? tak zastanawiam się po prostu nad tym poprzednim komentarzem. I czy pracował tu ktoś jako stolarz meblowy oraz jako monter? Są takie dwie oferty teraz wystawione i interesuje mnie porównanie warunków. monter zaczyna od kwoty 4650 a stolarz od 6120, na ile jego praca jest cięższa? Które zarobki zdaja się być bardziej adekwatne?

Pinecik

Jeżeli mowa o panu z warkoczykiem to (usunięte przez administratora) przyjechał skasował 120zł chciał 150zł ale moja dziewczyna utargowała 30zł miał sprawdzić i zrobić pralkę z której ciekła woda a usterka było tylko spadnięty wąż nawet nie sprawdzil czy działa prawidłowo wziął swoje a ja i tak mam do tej pory problem z tą pralką i dalej cieknie woda do niczego się nie nadał czyli jego wizyta była zbędna

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku MONTER MEBLI?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Jakiś czas temu firma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Monter? Jakie wrażenia?

kandydat

Byłam niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej, odbyła się sprawie. Przyjemna rozmowa, właściciel wyrozumiały i sympatyczny. Tym razem nie udało się uzyskać pracy ale następnym razem również spróbuję.

Pablo

Nie polecam. Ogólnie to jedna wielka niewiadoma. Dzisiaj pracujesz a jutro już możesz nie pracować. Zależy jaki humor będzie miał szef albo czy wziął właściwe tabletki. Właściciel bardzo podatny na sugestie pracowników więc jeśli zbierze się grupka ludzi i stwierdzi że im się nie podobasz podpuszcza pseudoszefa a ten zwolni Cię bez zastanowienia mimo umowy na stałe która de facto oferuje lub zrobi tak żebyś zwolnił się sam na przykład zaproponuje Ci zmianę stanowiska za kwotę która masz na umowie. Wiadomo przecież od lat że wypłata na biało a reszta pod stołem to już norma w tej firmie o czym piszą moi poprzednicy. Ogólnie jeśli ktoś tam pracował to w 100% z pewnością potwierdzi moja opinie. Wszyscy którzy tam pracują są pod ciągła presją a wyzwiska choć rzadko lecz się zdazaja nawet w stosunku do kobiet co moim zdaniem jest upadkiem wszelkich zasad kultury osobistej i sięgają zwyczajnie dna. Uwaga na Ewe, Kaśkę, Jarka. Wyjątkowo mili i uprzejmi ale jak tylko znajdą coś na Ciebie od razu doniosą do szefa a ten No cóż... Tak jak pisałem wcześniej. To tyle więc zdecydowanie nie polecam.

Joanna
@Pablo

Z tego co piszesz, to faktycznie to miejsce nie wygląda ciekawie... A długo tam pracowałeś albo nadal pracujesz? A czy to zachowanie szefa, wyzwiska itp. było gdzieś zgłaszane?

Andy

Rotacja pracowników mówi wszystko, ludzie pracują 3-6 miesięcy, ogólnie brak organizacji w firmie, zmiany decyzji z dnia na dzień, na umowie najniższa, reszta w kopercie i to nie zawsze w całości. Ja wytrzymałem 3 miesiące. Ile ludzi, tyle opinii, najlepiej iść i przekonać się samemu.

Effffka
@Andy

Jak się ma komornika na grzbiecie to się bierze w kopercie a później się na szefa gada, że tak daje.

@Effffka

A jak się nie ma komornika to się bierze bez koperty????

Jan

BMS serwis, zdecydowanie nie polecam !!! Serwisant z warkoczykiem, złomował mi dwa sprzęty, lecz trzeciego mu się nie udało, ponieważ zleciłem naprawę innemu fachowcowi, który usterkę usunął mi ciągu w 5 minut. Kosztowało mnie to fakt kolejne 50 zł, ale sprzęt działa. Natomiast pseudo serwisant z BMS zaliczył dwie wizyty, za które naliczył sobie w sumie150 zł. i stwierdził, że usterka sprzętu jest nie do usunięcia i moge w sklepie BMS nabyć nowy sprzęt (zmywarkę) Wspomniane zdanie słyszałem od niego podczas każdej wizyty w moim domu. Temu panu nie zależy na naprawie sprzętu i dobrym imieniu firmy, którą reprezentuje, tylko zwyczajnie opróżnia ludziom portfele i nagrania potencjalnych klientów firmie BMS. To żenada i mam nadzieję, że kiedyś sielanka i arogancja tego świetnego fachowca się skończy. Zwróciłem się do kierownika serwisu o zwrot niesłusznie poniesionych kosztów, usłyszałem, że nie docierają do nich negatywne opinie i mogę zapomnieć o zwrocie pieniędzy.

Czy szefowie robią wam integracje ?

Aneta

@Andy a to jaką ogólnie tą pensję proponują..? mam na myśli tą 'oficjalną' i 'pod stołem'?

Słyszałam ze jest duża rotacja, to prawda?

@um dlaczego beznadziejni ludzie ? Duża dotacja ?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BMS s.c.?

Um

Wielkie kretactwo. Duża część wypłat pod stałem. Ogólnie firma beznadziejna i beznadziejni ludzie.

Manchester83

WItam, Zdecydowanie NIE polecam. Przed naprawą pokazałem Panu z BMS service jak wygląda usterka zmywarki stwierdził,iż naprawa będzie bez problemowa. Inny Pan, który przyjechał na naprawę stwierdził,że nie jest w stanie naprawić zmywarki. Cała weryfikacja(próba naprawy - odkręcenie obudowy i opinia) trwała 20 minut. Pan, który naprawiał zmywarkę skasował 80 złotych i stwierdził, iż zmywarki nie da rady naprawić. Na miejscu zostałem poinformowany,że jeśli chciałbym odzyskać część pieniędzy sklep BMS odliczy 50 złotych przy zakupie nowej zmywarki :) koło się zamyka. Kompletny brak komunikacji tworzy chaos za który płaci klient i to 80 złotych za 20 minut z nadal zepsutym sprzętem.

Polly

Rotacja pracowników mówi sama za siebie

Marika

Sprzedają artykuły, które są niesprawne i nic ich nie obchodzi naprawa sprzętu. Wysyłają na infolinię, gdzie trudno załatwić problem.Nie polecam zakupu sprzętu AGD.

admin

Jak oceniasz firmę BMS s.c.? Twój komentarz ma znaczenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki