Bms Sp. z o.o.
counter
3 9 14 5 1
Mateusz Nowy wpis

Hej, jak atmosfera w firmie? Podoba się ?

Henry Nowy wpis

@GM Skąd takie informacje masz? W internecie nie ma żadnej informacje o takich zmianach?

GM Nowy wpis

Ta firma po raz 4 chyba zmieniła nazwę. Teraz jest Centrum 24 opieka.

Administrator Nowy wpis

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Bms Sp. z o.o. o opisanie świeżej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Norbi

Niekompetencja Anety która tylko z początku jest miła by pozyskać opiekuna a potem odsyła z zapytaniami do działu kadr i księgowości... zero zrozumienia! Nie polecam ze względu na te panią

Basieńka
@Norbi

Niestety potwierdzam ta dziewczyna nie ma swojego życia prywatnego a głos jak dziecko - albo ma problemy emocjonalne albo psychiczne . Jechałam 2 razy do De i babcie polecam ale "Anetke" NIE - dzwoni i pyta : dojechała pani ? Jak babcia? Czy wszystko ok? I slodzi jak opetena. Ale jak ja mam pytania albo problemy z brakiem wypłaty na czas czy choroba na miejscu zlecenia itp to już taka miła nie jest ... nie polecam !!

hejka
@Basieńka

To że ktoś ma młody głos oznacza ze ma problemy emocjonalne? To osoba młoda to głos ma młody. Kto wchodzi na to forum

Była pracownica

Ta firma ma nową nazwę... International Service Activity LTD Spółka Komandytowa..... Więc nie ma już BMS ......nie można pisać tu raczej opinii ....

Marii62

Polecam.wsoplpracujemy od pewnego czasu wszystkk ok.Mozna na nich liczyć 24 h

Urocza brunetka

Pracowałam przez tę firmę i nie jest to żadne dno. Jedyną wada jest to ze nie placą ZUS, to znaczy placą, ale bardzo mało. Ale chyba już jest inna nazwa. Słyszałam ze teraz jest International Service Activity LTD Spółka Komandytowa

Aga5a

Dno...

ava member

Ta firma to jakaś masakra ... Mnie  wychodzi, że to jest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością utworzona 27 listopada 2015. 590 Kingston Road, London, Wielka Brytania, SW20 8DN z kapitałem 100 funciaków. Dyrektoruje tej spółce Wąsowska Klaudia Elżbieta lat 20. W Warszawce założyli spółkę komandytową  w której wspólnikiem jest angielska spółka. http://krs-pobierz.pl/bms-partner-ltd--i5936385 powiązania personalnie z: http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Perf … 17141.html http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Perf … 20523.html Perfect Care Service 24 Sp. Z O.O. Rekrutacja Spółka Komandytowa, Świdnica − KRS 0000529036 Perfect Care Service 24 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000528281

pracownica

Czytam i nie wierze co czytam. Aneta to bardzo miła osoba. Głos ma młody, bo też jest młodą osobą. Gdy miałam problem, dzwoniłam do pani Anety i zawsze miałam reakcje natychmiastową. Nie zostałam na lodzie z problemem. Rodziny czasem oszukują i nie podają prawdy. Aneta podaje nam to co ma zapisane w papierach. Potem gdy był jakiś problem, kontaktowała się zawsze ze stroną niemiecką. Pieniądze były na czas. jedynym minusem to to, ze płacą składki od 50E. Ale inne firmy oferują wyższe składki, ale zarobki są niższe. Każdy musi wiedzieć, co jest dla niego ważniejsze. Składki czy kasa do kieszeni. Ja polecam te firmę głównie ze względu na Panią Anetę, bo to chyba jedyna najfajniejsza tam osoba, z którą miałam kontakt.

Wiesz jak się pracuje w firmie Bms Sp. z o.o.? Napisz jakie są Twoje odczucia, Twoja opinia jest ważna.

Zostaw merytoryczną opinię o Bms Sp. z o.o. - Świdnica

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Bms Sp. z o.o.