Opinie o M&B Agencja Pracy

Edyta H.

Jadę w styczniu do Szkocji, czy tam jest ciekawie, jak niektórzy mówią czy lepiej wybrać Anglię?

Edyta

@Krystyna a możesz w takim razie napisać o tych pytaniach coś więcej? O co dokładnie pytano? Na pewno konkretne informacje o przebiegu rozmowy w tym przygotowaniu pomogą. Które pytania zadane przez M&B Agencja Pracy sprawiły Ci największą trudność?

Krystyna

trudne są pytania, lepiej wcześniej się przygotować.

Edyta

@Barbara a na jaką prace wykonujesz? I w jaki sposób znalazłaś prace u tego pracodawcy? Coraz więcej pracodawców przeprowadza wieloetapowe rekrutacje, które weryfikują deklarowane umiejętności pracowników.

Justyna

Jaki jest powód, że agencja nie ma zupełnie nowych ofert pracy? Czyżby praca za ich pośrednictwem była tylko dla osób poleconych? Wprawdzie słyszałam, że to dobra agencja ale chyba nie jest tak źle z nowymi ofertami? Proszę o kilka informacji w tym temacie?

Barbara M.

Są, ale leci z polecenia. Dobre oferty mają, ja od roku pracuje. Nie zawiodłam się, choc praca nie jest łatwa. Ważne, że dobrze za nią płacą.

Mamba

Nie widziałam zupełnie żadnej ofert pracy, co sie stało?

Sylwia

Mnie się trafiła stawka 84 funty. Na interview jest chyba 30 pytań, przygotowałam się solidnie i warto! W sumie wszystko się liczy i odpowiedzi i generalnie nastawienie do pracy. Ponoć przyjmują jedną na 5 osób.

gocha
@Sylwia 01.06.2017 07:54

mozesz cos podpowiedziec jakie sa pytania?i czy juz pracujesz?jaki jest faktycznie ten system pracy ile na ile

Iza

M&B Agencja Pracy świetnie pracują, potrafią dobrze zorganizować pracę za granicą. Ja korzystałam z ich pomocy i byłam zadowolona z pracy i z zarobków. Niektóre osoby powinny dobrze przemyśleć prace za granicą czy sie nadają!!

Natalia

Fajna firma, mają obecnie nowe oferty pracy w Niemczech, Anglii i Holandii. Pracowałam już z nimi kilka razy i zawsze byłam zadowolona. Jest jeden podstawowy warunek, jak ktoś chce jechać za granicę do pracy to niech nastawi się na pracę a nie na obijanie.

Basia

zuza
@Basia 10.03.2017 19:19
Dostalam stawkę 80 funtow za dzien. Ale jakie pytania trudne byly. Zaczynam, troche sie boje pracy w Anglii....

Basia, please ! jeśli możesz podaj kilka przykladowych pytań z rozmowy o prace ! Wielkie dzięki !!! I powodzenia Tobie w pracy !

Edyta

Tadek, może warto odwiedzić siedzibę firmy?

Mambula

Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy? Mam bardzo dobre doświadczenie w pracy z nimi ale straciłam kontakt. Proszę o info jeśli ktoś wie o pracy w Niemczech dla niani. Jakie teraz można dostać zarobki? Jak długie są wyjazdy? Jakie mieszkania oferują?

Mamka

Nie maja wcale ofert pracy, czyżby wszystkie możliwości zostały zaspokojone? Jak ktoś wie o pracy dla opiekunki prosze o informacje. Jak długie są wyjazdy?

Tadek

Jest trudno się dodzwonić, zajęte ciągle. Wysłałem CV i do tej pory nie mam odpowiedzi a słyszalem, że dobrą robotę mają.

@Edyta 18.01.2017 17:25
Opiekunka mobilna w Ang. to kiepska robota i sama agentka odradza, mowila, ze pary tak, ale samej to się nie oplaca....

Dzięki za informacje. Może wiesz o pracy w Holandii gdyż bardzo zależy mi wyjechać tam? Praca opiekunki lub przy kwiatach , sadzonkach. Będę wdzięczna za info.

Mamba

Czy ktoś wie czy ta agencja ma pracę opiekunki mobilnej w Holandii? Słyszałam, że tam lepiej płacą i podobno warunki są też lepsze. Pracodawcy mniej się czepiają. Lubię ten rodzaj pracy ale nie wiem gdzie dopytywać o pracę.

Asia

Hejka, czy ktoś pracuje jako opiekunka w Szkocji? Słyszałam, że lepiej płacą tam.

fgvbggg

No właśnie ja też uważam ze jednak mało kto docenia swoją pracę

Kasia

Moim zdaniem, bardzo w porządku agencja. Jestem nianią i mam fajną rodzinę. Wakacje spędzamy teraz w Grecji.

Renia 45

Chodzi o pracę, jacy są ci starsi?

Renia 45

Funt idzie w górę, zdecydowałam się na wyjazd. Czego się spodziewać po opiece jak się mieszka ze starszym człowiekiem? Poradzcie. Renia

joanna

hej, ja właśnie czukam pracy jako opiekunka, najlepiej live in. Mieszkam juz długo w Anglii, na początku było fajnie, teraz jest nieco gorzej bo nie pracowałam dużo, miałam problemy zdrowotne i między czasie poszłamtu na studia, wszystko się nieco posypało i oblałam studia. Szukam dobrze płatnej pracy, żeby się szybko finansowo nieco odbić od dna:) lol Angielskie agencje przeważnie chcą z osoby z doświadczeniem w tym sektorze i prawem jazdy i samochodem. Czy szybko można dostać prace w M&B bez prawa jazdy i samochodu?

Barbara

Agencja bardzo ok.Jestem baardzo zadowolona,wcześniej pracowałam w innej, ale ciężko było się tam dogadać.

klaudia

A czy ktoś się orientuje czy jest szansa na pracę jako opiekunka jeśli nie ma się żadnych referencji?

Ziemeczek

Czy usługi firmy M&B są płatne.

Stefan

nie wiem już sam, co mam myśleć o tej agencji.. do tej pory wydawało mi się, że to jedna z większych agencji pośrednictwa, ale jak widzę, z warunkami było różnie.

lkz84

Nie maja pracy w magazynach, aziomal wyjechal w listopadzie i jest zadowolony.

Dragon

W Glasgow na nockach dobrze wyszlem ale nie maja teraz nic.

Raper

Fajet a rozmowe już przeszedłeś ? bo jak tak to mógłbyś zdradzić jak ona wygląda :D no i powodzenia mam nadzieje że wyjazd będzie udany :P

Boster

Różne są stawki i różne pokoje, jade z nimi 3 raz, bo jakby co mozna na nich liczyc. Nie wypinaja sie na czlowieka, jak inne agenciole.

Fajet

No coś tam się udało odłożyć.Także muszę pozałatwiać parę rzeczy i w drogę.;)

Raper

a jak tam Fajet hajs odłożony ? :D ja bym pewnie pojechał ale zbieram i zbieram i jeszcze musze przejść rekrutacje ale to pewnie formalność (mam nadzieje) , ale dobra stawka w tym Leicester

Fajet

Ja dzisiaj dostałem telefon o pracy na magazynie w Leicester. Ktoś już zdecydowany?

Raper

Dzisiaj mi Pani dzwoniła że jest robota na magazyniera w Leicester z tego co kojarzę to 8,70 funta więc git :D jak na robote przez firme ja się nie wybieram bo jeszcze nie przeszedłem rekrutacji ale może ktoś sie zdecyduje ps Może mi ktoś napisać jak przebiega ta rozmowa po ang z nią na magazyniera wiem że jest znacznie łatwiej niż na opiekunke ale jestem ciekawy o co się spyta z góry Dzięki :D

Gośc 111

Co sądzicie o tej agencji ?może ktoś kto pracuje na magazynach powie coś więcej jak wygląda zakwaterowanie i pomoc dla nowych pracowników z góry dziekuje pozdrawiam

zibi

Są ok, kultura. Zibi.

raper

No i ja też mam zamiar wyjazdu do Anglii na magazyn jak najbliżej Londynu się da ale to dopiero jak zarobie £

raper

Ja dzwoniłem tam w piątek to mi babka gadala że na tą chwilę nie wysyłają ale mam zadzwonić we wtorek

Luka

Witam.Wybiera się ktoś z tej firmy na magazyny w Anglii albo ktos juz pracuje ?Skontaktuj sie ze mną jeśli możesz pozdro.

Maria

Zawsze jest na czas wyplata, ale nie oni płacą, tylko firma angielska.Agencja działa " po ludzku" ja polecam.

Milo

Ja jestem magazynierem, 3 dni po przyjezdzie pracujem w magazynie,leci.

anka
@Milo 18.11.2015 22:23
Ja jestem magazynierem, 3 dni po przyjezdzie pracujem w magazynie,leci.

Gdzie pracujesz? Przez tę agencję?

Xavier

Witam! Ma ktoś jakieś informacje odnośnie pracy jako magazynier w Anglii przez tę agencję?

Zuzia

Care by Us zatrudnia mężczyzn. Ja tam pracuję od ponad roku i wiem że potrzebują mężczyzn do opieki nad mężczyznami.

Radek

Czy znacie jakąś firmę, która na opiekunów zatrudnia mężczyzn?

Grazyna M.

ja też mam dobre zdanie,p. Małgosia, jest w porządku. Pomaga, rozumie, jak może. Ma lewackie poglądy, stąd troska o każdego pracownika.Pracuję i nie było mi lekko na początku,ale mogłam liczyć na wsparcie.

jaro

Zyrafka czy możesz napisać dla jakiej firmy w UK pracujesz i jaka to jest praca,live in czy opiekun mobilny?

Zyrafka

Cze, nie znam tej firmy, ale mam prace z MB w opiece w UK i jestem zadowolona. Jezdze regularnie i pasuje mi to.

Marietta

witam, ja pracuje ok. roku przez tą agencję . Agencja jak agencja , kasę wzieła za rekrutacje i tyle . Na pomoc realnie nie można liczyć , chociaż pozornie cos pomagają , ale jak człowiek sam nie załatwi to ......oni piszą ..piszą do pracodawcy i nic z tego nie wynika. Ja pracuje w MiHomecare i trzymajcie się z daleka od tej firmy . Już zreszta inne osoby też pisały. Pozdrawiam wszystkich chetnych do pracy na obczyżnie.

Kitty

Mam fajną pracę,sporo odkładam, jest ok.

Zostaw opinię o M&B Agencja Pracy - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&B Agencja Pracy