Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ola

Witam , Czy firma przyjmuję osoby z zewnątrz z minimalnym doświadczeniem na stanowiska związane z logistyką lub z SAPem? Z możliwością doszkolenia wewnętrznie pracownika pod standardy panujące w firmie? Czy raczej są przyjmowane osoby wyłącznie z doświadczeniem bądź z rekrutacji wewnętrznej znające już procesy i standardy?

@Ola

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Danych Podstawowych SAP. Szczegóły na pracuj.pl

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

czy jest możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej na tym stanowisku /

@Kasia

Tak, praca może być wykonywana hybrydowo

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

A czy wprowadzona jest stała praca hybrydowa?

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Na jego wynagrodzenie brutto można liczyć na tym stanowisku ?

@Tomek

Wysokość wynagrodzenia ustalana jest indywidualnie z kandydatem, który zostanie wyłoniony w wyniku rekrutacji.

@Kasia

Pracownicy mają możliwość wykonywania pracy zdalnej, nie tylko podczas pandemii

Mon

Jestem zainteresowana pracą jako operator maszyn. Pracowałam kiedyś przez kilka lat jako pracownik produkcji i obsługiwałam też różne urządzenia. Potem pracowałam głównie w administracji biurowej, a obecnie przez kilka ostatnich lat jako kontroler jakości. Zawsze miałam zamiłowanie do " spraw technicznych", dlatego praca przy obsłudze maszyny sterowanej komputerowo, to jak najbardziej dla mnie tym bardziej, że miałam do czynienia z różnymi programami do obsługi produkcji, logistyki, m.in z SAP. Zastanawiam się czy mam szansę w rekrutacji na to stanowisko, czy przyjmują tylko osoby, które mają tylko i wyłącznie doświadczenie produkcyjne.

@Mon

Proszę aplikować. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pani na pracuj.pl

Czy poszukują może pracowników do działu kontroli jakości ? Mam doświadczenie kilka lat.

@Karolina

Wszystkie aktualne oferty pracy są zamieszczone na pracuj.pl

Gdzie uzyskać informację na temat miejscowości z których zabiera autobus pracowniczy ?

@Karolina

Dowozimy pracowników z kierunków BIELAWA – OLESZNA; WAŁBRZYCH – ŚWIDNICA; ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE – ŁAGIEWNIKI; STRZELIN – JORDANÓW; ZIĘBICE

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Cześć

Proszę o kontakt z waszej strony

Danny

CI CO Narzekają to nie znają życia w Polsce ja chciałam dorobić w innej fabryce bo cztery dni wolnego....szczerze za głodowa stawkę i być pomiatanym praca 8h już chciałam uciec po 2h ale podpisałam umowę zlecenie i są tzw kary...że jakbym opuściła prace kara...wiec musiałam wytrwać 8h.praca typowy mobbing...mało tego jakprzyszlam było szkolenie polegające już na pracy 3 godziny okazało się że nie zapłacą bo się szkole....więc składałam za darmo....proponuję tam iść jak komuś źle w Nestle....ja poszłam raz i ostatni a jak wychodizlan z (usunięte przez administratora) byłam szczęśliwa.zawsze można zmienić fabrykę i będziecie wspomonac Nestle z łezka w oku....

Uren
@Danny

Jeszcze nie pracowałeś w Stanley,tam jest prawdziwy horror ... kategorycznie nie polecam

Lea
@Danny

Chyba żartujesz, pracowałam w Nestle i nigdy nie uroniłam łezki że odeszłam. Praca rzeczywiście nie była ciężka ale warunki pracy już tak, brak nawiewów, smród od leżących cały dzień otwartych uszkodzonych bądź testowanych puszek, saszetek. Jak ci odpowiada praca i wszystko co z nią związane to życzę powodzenia i wytrwałości do emerytury

Cześć

Zadzwonię proszę

Grzesiek

Ja pravuje w Nestle szczerze pracowałem w walbrzychu na kosmetykach mało kasy tutaj odżyłem

Roberto

Ja pracuje w Nestle Purina od niedawna dokładnie pół roku praca mi się podoba w sumie bardzo miałem dużo prac w swoim życiu nigdzie nie dawałem rady bo albo sam rezygnowałem albo poprostu ze mnie rezygnowali.praca fizyczna nie powiem ręce mnie bolą.ale za to są 4 dni wolnego mam pakiet lux med.karte benefit jest socjal.czekam tylko aż znów będą imprezy integracyjne

Danny

Ludzie jak wam źle trzeba było iść do.ministerstwa pracować to jest praca fizyczna a nie za biurkiem.Jestem osobą obiektywna i nic złego nie widziałam a pracować trzeba ją w każdej fizycznej pracy.ogolnie Ci vo nazekaja piszą brenie...

Wesoły

Chcę zapytać, jak działa ta firma? Czy warto osiedlić się na Purinie, czy nie?

Wnikliwy
@Wesoły

Oni nawet tam nikogo nie zatrudniają. Wystawiają ogłoszenia by tylko odfajkować i tyle. To ściema jakaś czy oni robią ludzi w konia.

@Wesoły

Przyjdź, zobacz, sam wyciągniesz wnioski. Nie sugeruj się wpisami na forum, bo to pisze kilka tych samych osób, którym się nie chce robić. A nie pójdą do innego zakładu, bo wiedzą, że tu i tak jest lepiej niż w wielu innych miejscach.

@Wnikliwy

Hahaha, dobre bajki. Są zatrudnienia i będzie jeszcze więcej bo firma cały czas się rozwija i otwiera nowe fazy. Aktualne ogłoszenia są np na pracuj.pl.

Svetlana

Czy biorom Bialorusiniow i Ukraincow ?

@Svetlana

Tak, pracuje tutaj sporo osób z innych krajów

kandytat ur

Witam od ilu zaczyna się stawka dla utrzymania ruchu wraz z dodatkami? Jaki system pracy ?

@kandytat ur

System pracy zmianowy, czyli 2* dniówka, 2* nocka i 4 dni wolnego lub jeśli wolisz same dniówki to od poniedziałku do piątku po 8h

ed

jak tam u was w wigilie teraz pracuje jakas zmiana w tym roku czy wolne czy pierwszy drugi dzien swiat wolne czy na nadgodziny zapisywali w ktory dzien swiat

@ed

Wigilia i święta wolne

finansista

Czy wszyscy nie dostali wypłaty zgodnie z umową bo z tego co się orientuję wypłata powinna być do 10 każdego miesiąca a nie 10 każdego miesiąca

Wątroba mówi dziękuję
@finansista

A co? Nie było za co pić przez weekend? Do 10-tego oznacza, że wypłata musi wpłynąć na konto nie później niż 10-tego.

Mała
@finansista

Też nie mam, jednak wszystko jest OK. Termin na wypłatę jest 10.01, czyli w poniedziałek. Zawsze nastawiam się, że wypłata wpłynie 10 tego, a jeżeli jest wcześniej to traktuję to jak mały bonus.

Nie polecam pracy w tym zakładzie.

zainteresowany

Witam. Ile zarabia nowy operator urzadzen produkcyjnych, FFS? W ogloszeniu jest 4200-5500. Dosc duza roznica...

Mariusz

Czesc mam pytanie odnosnie dzialu multi packingu jak sie pracuje, jak kierownictwo,menadzerowie??

Zażenowana
@Mariusz

Odradzam nie warto traktowanie ludzi jak hołotę.

mesjasz
@Mariusz

Nawet się nie pchaj , wieczny brak ludzi ,jakieś standardy wymyślone przez (usunięte przez administratora) ,fatalna atmosfera na dziale.Tragiczna organizacja pracy ,szkoda nawet pisać ,odradzam .

czerw

pytanie do ludzi z czerwonej zmiany prosba moze mi ktos wrzucic grafik czerwonej zmiany email rafaljanek238@interia.pl lub tu moge nawet 10;zl zato przelac

Zoska

Odradzam pracy tutaj w tym zakladzie , Czy oni są nie poważni ludzie nie mający szacunku do ludzi. ?? Czy traktujący ich wszystkich z góry jak motłoch ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 25 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.