Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Opinie o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Ktosik

Odradzam, po kilku latach uciekłem stamtąd. Plusy? Akurat tylko i wyłącznie współpracownicy, którzy trafili się spoko. Minusy? No tu można epopeję narodowa napisać, ale wkrótce to do głównych. Kierownicy? Beton, mam wrażenie że biorą ich z łapanki, kłamią w żywe oczy, nie potrafią na proste pytanie odpowiedzieć, prawdopodobnie wyuczone frazesy, niczego się nie dowiesz. Urlop? Zapomnij, nie masz prawa bo jesteś mega ważny i tu świetny paradoks, jak cię nie ma to jest problem, jak nie ma kierownika, lidera to wszystko spoko, tak mało ważni i mierni oni tej w firmie są. Problem na linii który chciałbyś żeby został naprawiony? Możesz zgłosić, w najlepszym przypadku może po kilku miesiącach zostanie naprawiony, przeważnie zapomnij AAA i nie masz co zgłaszać kolejnych bo też nie zostaną naprawione. Podwyżki? Są co roku, 200-300 zł jak dostaniesz 21-23 pkt(95%) ludzi, te oceny już z góry są przygotowane. Kilku dupolizow dostanie większą, ty jako że nie palisz i nie chodzisz z kierownikami ma palarnie możesz o tym zapomnieć. Na liderów biorą gości którzy całkowicie się do tego nie nadają, ale jak wyżej, chodzą na fajki z kierownikamo, podpierniczaja więc.. potem dzieje się (usunięte przez administratora) jak ten śmieszny liderek z niebieskiej poniżał Ukrainkę na linii. Brak słów. Sama praca z racji tego że wiecznie jest problem z obsada polega na tym, że trzeba pracować za dwóch, często nie ma kto cię zamienić żebyś poszedł kulturalnie zjeść, więc często co słabsi jedzą przy stanowiskach pracy. Ważne są cpi czy inne excele, wszystko się kręci, a to że tyrasz na dwóch stanowiskach za jedną pensje to nikogo nie interesuje. Istnieje tutaj coś takiego jak wolne z harmonogramu bo masz za dużo godzin do wykorzystania i najlepsze jest to, że wysyłają ciebie na wolne i muszę kogoś wziąć na nadgodziny, no logiczne w sumie lepiej komuś zapłacić a tobie nie xd Susa?? Nooo tutaj mega podobno ktoś wiele razy ze mną przeprowadzał rozmowę na temat bezpieczeństwa, przeważnie nie nosiłem kasku, ale w sumie nigdy tej rozmowy nie miałem, ale w sumie też jechałem na kozaku i przeprowadzałem rozmowę z pracownikiem który zwolnił się rok temu. Dzień w dzień. Dra? No pamiętaj że siedziac przy komputerze możesz się zadrapać pazurem więc jest to linia ognia i musisz uważać. Wchodzisz codziennie po schodach? Pamiętaj żeby codziennie o tym napisać bo możesz spaść z nich a to jest niebezpieczne. Heh jeszcze bym coś dopisać ale mój czas jest zbyt cenny na tą firmę. Jednym słowem nie polecam.

Dorota
@Ktosik

Szczerze to są brednie pewnie dużo chorowałeś i po jakimś czasie znów laziles w kratkę i jak zostałeś zwiliony piszesz brednie seby się zemścić.

Lenny
@Ktosik

facet podsumował.. pozamiatane

@Dorota

Gotuj obiad a nie wypisywać głupoty w necie ci w głowie

Janoo

Może ktoś wie jakimi wózkami jezdniowymi jeździ się na dzialach czy tylko wysokiego składowania bocznymi czy czołowymi niskiego składu ??

@Janoo

Witam, Jeżeli chodzi o obszary magazynu to poruszają się tam następujące wózki: -przewarzająca ilość wózków to wózki wysokiego składowania (boczne) -kolejne wózki to wózki unoszące, głównie wykorzystywane do obsługi dostaw/wysyłek -wózki czołowe to zdecydowana mniejszość, jest tylko kilka sztuk

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

A czy jest możliwość zatrudnienia się na wózki czołowe i unoszące ?? Czy tylko na boczne wysokiego składowania ?

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Rozumiem ze nie będzie dojazdu z kierunku Brzeg Olawa. Trudno bedziemy szukać pracy gdzie indziej.

Jogi

Bede moze nowy, jak sie pracuje na zmianie czerwonej na dziale multipakowania jako pracownik produkvji , jak atmosfera w pracy, praca ciezka?

Xyj
@Jogi

Będziesz pracował z liderką Martą, ciągle coś nie tak będziesz robił, ojoj

Jogi
@Jogi

Już nie jestem nowy już tam nie pracuje.

Janoo

Jakimi wózkami jezdniowymi jeździ się na dziale ? Bocznymi wysokiego składowania czy czołowymi niskiego skaldu ? ?

Ogłoszenie, -> CV -> wypełnienie info na osobnym portalu. Kontakt OK -> termin rozmowy-> Rozmowa Teams -> Pokazanie zakładu. Uwaga zapach specyficzny ubranie włosy wszystko przesiąka Pracodawca informuje za 2 tygodnie informacja czy TAK czy NIE. Brak informacji zwrotnej mimo ustalonego terminu a mija miesiąc. Telefon i chaos nikt nie wie i nie umie odpowiedzieć jaki wynik rekrutacji.

Przebieg kariery, doświadczenie zawodowe, Umiejętności predyspozycje

Mam pytanie jakimi wózkami widłowymi się jeździ w tej firmie ? Bocznymi wysokiego składu czy czołowymi niski skład ??

Borsuk

Witam pytanie o dojazd z kierunku Brzeg Olawa czy zostala juz podjeta decyzja .

Andrzej romaniuk

Proszę do was do pracy

@Andrzej romaniuk

Proszę aplikować przez portal pracuj.pl. Są tam wszystkie aktualne oferty pracy.

Dragon
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam mam pytanie jak wygląda u państwa kwestja zarobkowa netto ogulnie tylko szczeze proszę o odp dla kogoś jak się przyjmie bo zastanawiam się nad aplikowaniem

pomoc
@Dragon

hej Człowieku, może nie jestem z HR ale też szukam pracy i przegladam. Ale na tyle sie orjentuje, że netto to niezalezy od pracodawcy. Oni płacą brutto, a podatek to twoja sprawa. Jak masz mniej niż 26 lat to nie płacisz, jak więcej to płacisz. Mażesz mieć dzieci czy inne ulgi, więc głupie pytanie. Zainteresuj się brutto, wpisz swoje dane do kalkulatora w interenecie i będziesz wiedział

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

A ja proszę o dojazd dla pracowników z kierunku Brzeg Olawa

Dragon

Pytanie nowy pracownik produkcji pytanie do pracodawcy lub kogos szczeze z firmy co ma wiedzę na temat zarobków oczywiście netto z wszystkim proszę o info i dziękuję

mesjasz
@Dragon

Na jakie stanowisko konkretnie ?

dsd
@Dragon

Jak w każdym zakładzie zależy gdzie trafisz .Ogólnie polecam . Zakład ma więcej plusów niż minusów. Warto próbować . Kasa zawsze na czas , BHP także OK i transport darmowy jest. A to są bardzo ważne sprawy. Wiem co piszę bo w wielu miejscach nie są to sprawy oczywiste.

Bartek

Czy orientuje się ktoś z którego miejsca w Ząbkowicach Śląskich na ul. Powstańców Warszawy zabiera autobus pracowników Nestle-Purina?

Borsuk

Pytanie do dzialu Kadry Hr co z tym dojazdem dla pracowników z kierunku Brzeg Olawa warto czekac czy szukać innego zakladu

Suchy

Póki co pracę polecam. Wysokie standardy BHP, bardzo pomocne kierownictwo. Problemy w dziale kadr typowe dla molochów. Ale w porównaniu do pracodawców azjatyckich Niebo a Ziemia. Jeśli chcesz pracować uczciwie za uczciwe pieniądze to miejsce dla Ciebie.

Jola
@Suchy

Dokładnie tak jak piszesz.

K.A.S.A

Wiadomo kiedy będą PIT -y ?

Ela

Czy ktoś pracuje z Trzebnicy w Nestle Purina to proszę bardzo jak tam jest bo przeglądam oferty jako pracownik produkcji proszę o kilka słów pozdrawiam

Covidek

Dlaczego w czasie narastającej pandemii nie są wprowadzone dwa autobusy z kierunku Bielawa ? Ludzi praktycznie cały autobus ,połowa przeziębionych ,kaszlących ,ciągnących nosami .Chorzy i do pracy chodzą ,ułomni po prostu .

@Covidek

Przewoźnik jest obowiązany monitorować liczbę pasażerów i informować nas o każdym przypadku konieczności podstawienia dodatkowego autobusu. Pytanie o ten konkretny kierunek zostało już dzisiaj skierowane do przewoźnika. Jeżeli informacja się potwierdzi, to zlecimy podstawienie drugiego pojazdu

Covidek

Dzięki za odpowiedź .

Redzik
@Covidek

Chodzą bo szkoda im premii… dlatego chodzą dla kogoś kto np. wychowuje dzieci sam czy ma kredyty na mieszkania itp. Szkoda premii bo 600zł bardzo ważna kwota i stracić może skończyć się nawet nie opłaceniu raty. Przy tej inflacji teraz która mamy i wszystko drożeje są większe wymagania płacowe i każdy stara się zarobić jak najwiecej nawet kosztem zdrowia. Miejmy nadzieje ze w tym roku podwyżki będą odpowiednie bo znów duża ilość ludzi ucieknie w pogoni za lepszym bytem ;) rok temu tak było na magazynie i dużo doświadczonych ludzi odeszło. Firma za późno zareagowała podnosząc podstawę. Niech Nestle wyciągnie wnioski bo kolejne fazy budują a może być tak ze nie będzie komu pracować i fazy będą stały :) a nie po to się firma rozwija ;)

Halina

Przeżuć się na rower

xawery
@Halina

Aty przerzuć się na słownik !

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam jeszcze raz chcialbym zapytać o dojazdy z kierunku Brzeg Olawa To jest taka trudna decyzja jak Firma szuka pracowników Pozdrawiam

Damian

Szkoda,że firma Purina bezpośrednio nie zatrudnia tylko przez pasożytów z agencji pracy na umowę śmieciową...

@Damian

Fabryka Nestle Purina zatrudnia zarówno pracowników tymczasowych (przez agencję) jak również bezpośrednio. W obu przypadkach jest to zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Nasze aktualne oferty znajdują się na stronie www.pracuj.pl

Operator

Pracuje jako operator już trochę czasu i niestety tak dużo dobrego jak złego mogę powiedzieć o tej firmie,praca sama w sobie przyjemna i ciekawa,kursy zapowiedziane w ogłoszeniu naprawdę się odbyły a pracownicy pracujący nawet ponad rok mają już awanse na starszego operatora, niestety z resztą nie jest aż tak miło wydaje się jakby firma na każdym kroku próbowała utrudnić życie pracownikowi.Odległość z dalszych faz do wyjścia czy palarni nie można nazwać inaczej jak żartem,wymagają żebyś wychodził 10min przed końcem albo i później a samo dojście do wyjścia zajmuje 10min jak nie więcej,to samo jest z przerwami ta 15min podobno ma być na papierosa tylko że w tym czasie nawet nie dowleczesz się do bramki nie wspominając o paleniu a firma PLANUJE dopiero 2 palarnie na 7fazie kiedy na tym etapie powinno być ich już tam z 3 ,chodzić tak daleko trudno szczególnie w tych okropnych butach które wydają,nie jestem francuskim pieskiem ale tak okropnych butów jeszcze w żadnej firmie mi nie dali skóra schodzi płatami już po 2dniach noszenia,ogólnie jakość ubrań roboczych pozostawia wiele do życzenia.

@Operator

Odpowiadając na uwagi dotyczące obuwia i odzieży roboczej informujemy, że odzież jest serwisowana i obsługiwana przez firmę, która posiada stosowne atesty i certyfikaty. W fabryce jest dostępny pracownik tej firmy, który na bieżąco rozwiązuje problemy. Zapraszamy do osobistego kontaktu z Administracją w celu przedstawienia bardziej szczegółowych informacji, na czym polegają Pani/Pana zastrzeżenia.

dymiarz
@Operator

Palarnie powinno się zlikwidować .

odynsyn
@dymiarz

Tak a tobie powinno się zrobić testy na narkotyki chłopie… to ze ktoś pali nie oznacza ze jest gorszy. Palenie to nałóg który ciężko rzucić, ty nie palisz wiec się ciesz bo przynajmniej więcej w portfelu zostaje chociaż po tym co piszesz to wydaje mi się ze więcej wydajesz na używki miesięcznie niz ja przez dwa miesiące pałac nałogowo papierosy…

@Operator

"wymagają żebyś wychodził 10min przed końcem albo i później a samo dojście do wyjścia zajmuje 10min jak nie więcej" Wyjaśnię osobom z zewnątrz, które mogą nie zrozumieć o co chodzi. To "bardzo złe Nestle” wypuszcza pracowników 10 minut przed końcem czasu pracy nie odejmując tych minut od czasu pracy. Mało tego, na ten czas wyłączony jest ruch wózków na korytarzu technicznym, więc nie trzeba chodzić ścieżką dla pieszych i spowalniać na bramkach, tylko szybciutko drogą dla wózków zmykasz do szatni. Godzina 7 czy 19 masa palaczy stoi na zewnątrz i pali w oczekiwaniu na autobus pracowniczy. Tak jest ze starszymi fazami. Operator (autor posta) jak mniemam ma trochę dalej z nowszej fazy i nie jest w stanie zdążyć puścić dymka przed odjazdem autobusu.... Straszny nałóg, ale z tego powodu zatrzymywać linie tam gdzie jest ciągła produkcja? Myślę, że trzeba trochę panować nad sobą a nie wypisywać paszkwili na firmę.

dymiarz
@odynsyn

Na jakiej podstawie piszesz że ćpam ? Znasz mnie ? Czy ja napisałem że jesteś gorszy ? Choć w sumie tacy jak ty są najgorsi ,typowe polaczki .I pamiętaj rak lubi dym .

@555

Ale firma nie robi łaski ze puszcza 10 minut przed, bo max za 10 sie tez jest na stanowisku - przekazanie zmiany.

olek
@777

Z tego co wiem to to te 10 minut przed to jest dlatego że mamy więcej przerwy w trakcie zmiany

Misiek

Mam pytanie odnośnie stanowiska młodszy specjalista sap - jak wygląda praca na takim stanowisku i jakie są zarobki bądź widełki na tym stanowisku. Dzięki za odpowiedź

Mam pytanie dotyczące samej pracy i zarobków.Tylko proszę o normalne odpowiedzi bez hejtu.Pracowałem już na produkcji i na wzókach widłowych ale chwytających do dużego AGD(lodówki,piekarniki itp.).I zastanawiam się czy aplikować na operatora maszyn czy operatora wózka widłowego.Zatem: -Jaka jest całkowita stawka dla operatora maszyn ze wszystkimi premiami.i dodatkami za godziny nocne,bez nadgodzin? -jaka jest stawka na magazynie dla operatora wózka ze wszystkimi premiami i dodatkami za godziny nocne,bez nadgodzin? Jeżeli operator ma tyle co wózkowy to poszedłbym raczej na operatora.Jeżeli chodzi o podwyżki-będzie coś w nowym roku w marcu? 200-300 zł brutto czy raczej nie ma szans?

@Kandydat

Wynagrodzenie zasadnicze dla operatora maszyn jest w przedziale 4100 -5000 (zależy od stanowiska). Dla kierowcy wózka 4500 na okresie próbnym, potem 4750. Do tego premia za obecność 400 - 600 i za nocki 220.

Management
@Kandydat

Witam, Jeżeli trafisz na magazyn to spodziewaj się pracy w różnych miejscach. Od chłodni do magazynów wysokiego składowania poprzez bieżącą obsługę produkcji. Manager magazynu jest specyficzny . Obsługa wózków widłowych bocznych jak i czołowych. Musisz się przygotować , że po regałach też bedziesz skakał" dotyczy to zmiany w konfiguracji regałów - ciekawa praca , ciekawe czy już wszystko zostało zrealizowane po kontrolach?. Ci co tam pracują wiedzą o czym piszę. Pracuje się w okularach ochronnych, kask , rękawicach . Resztę dopytaj się u kierownika magazynu który powinien byc na rekrutacji.

Stefan

Brutto czy netto ?

Ktos
@Stefan

Oczywiście,że brutto. Każdy może nie inną pensje na rękę. (zwolnienie z PiT do 26 roku życia chociażby).

Witam jaka jest stawka jako Pracownik Produkcj u Państwa

@Stefan

Wynagrodzenia są podawane w kwotach brutto

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Zróbcie Państwo dojazd pracowniczy z kierunku Brzeg Olawa jest tam duzo osob bez pracy ja tez chętnie bym się przyjal chociaz pracuje ale chce zmienić prace i takich osób jest więcej bo wszedzie malo zarabiają Pozdrawiam

@Borsuk

Jestem z okolic Oławy i też mogłabym pracować w Nestle, ale mam za daleko, żeby codziennie dojeżdżać swoim autem

orzeł
@Ania

Dokładnie tak i takich osób jest duzo więcej wystarczy zrobić transport pracowniczy z kierunku Brzeg-Olawa a pracownicy sami się znajdą.Pozdrawiam Kadry Nestle Purina może ktoś zauważy te ooinie i zastanowi się nad tym.

@orzeł

Dziękujemy za komentarze, rozważamy również ten kierunek transportu pracowniczego.

@Kandydat

Powiem tak praca na pierwszy zut oka ciężka pisze o paniach na linkach...ale do wszystkiego mozna się przyzwyczaić.tak naprawdę to są gorsze zakłady...gdzie naprawdę jest bardzo ciężko.kazda praca fizyczna wymaga wysiłku a mam porównanie z zakładami samochodowymi więc w Purinie jest lżejsza praca.pozdrawiam

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Bardzo proszę o powiadomienie jeżeli zdecydują się Państwo na transport pracowniczy z kierunku Brzeg-OŁawa .Pozdrawiam.

@Orzeł

Oczywiście, jak tylko będziemy znali datę uruchomienia transportu, opublikujemy tę informację

Kuba
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Czy stawka 4100-5000 dotyczy początkującego operatora, czy górna granica zarezerwowana jest raczej dla starszego?

@Kuba

Stawka dotyczy początkującego operatora i jest uzależniona od stanowiska pracy

@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Witam mam pytanie gdzie mozna przesłać CV w sprawie pracy zeby być w bazie danych jakby był dojazd z kierunku Brzeg-Olawa to Panstwo by mieli kontakt ze Mną, Pozdrawiam

@Borsuk

Zapraszamy do aplikowania poprzez portal pracuj.pl. Są tam zamieszczone wszystkie nasze aktualne oferty.

@Kandydat

Chłopie nie ładuj się tam mam tam duże doświadczenie jak nie jedno z największych i radzę omijać ten zakład a pracowałem tam od samego początku i na każdym dziale.Około rok temu zakończyłem karierę i nie żałuję bo co teraz tam się dzieje co koledzy piszą to katastrofa a kolegów mam tam wielu większość w najbliższym czasie kończy tam karierę. Pieniążki niby Ok ale po tym Co się tam robi to tzw (usunięte przez administratora) Z tym doświadczeniem znalazłem pracę na luzie i mogę się wykazać a stawka ta sama co 8 lat starań w nestle praca konkret więc? Chyba więcej nie muszę tłumaczyć. Pozdrawiam (usunięte przez administratora) nestle.

Orzeł
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Mam pytanie odnośnie transportu z kierunku Brzeg-Oława czy coś wiadomo zdecydowali się Państwo uruchomić ten kierunek,Chętni do pracy napewno by się znalezli bo dużo osób dojeżdża do Wrocławia.Trzeba tylko w Brzegu I Oławie ogłoszenia ponaklejać .Pozdrawiam.

@Orzeł

Decyzję w tej sprawie podejmiemy do końca lutego i wówczas poinformujemy o niej.

Polak
@Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.

Brzeg i Oława pozdrawia Nestle Purina.

Holender

Też jestem zainteresowany pracą w Nestle Purina Tylko co z tym transportem dla pracowników bo mieszkam w Brzegu. Pozdrawiam

Szczerze Ci co narzekają to są tzw nieroby co skaczą od zakłady do zakładu i wszędzie im źle i nie dobrze...z tego co widzę zakład cały czas daje podwyżki jest sovjal tanie wakacje w hotelach 3gwiazdkowych można wyrobić okulary więc jak komuś źle to niech idzie na kostkę brukowa (usunięte przez administratora) albo na tartak pozdrawiam

Piotr bo pracuje i jest ok

Bo pracuje i jest oki

@Anna

Kto pracuje uczciwie ,ten jest zadowolony .Owszem ,są zakłady gdzie to czy tamto mają lepsze ,ale spoglądając na całość warunków pracy i benefitów Nestle jest w czołówce pracodawców .

okulista
@Anna

Co do okularów, to KP wymaga tego od pracodawcy. To nie jest łaska Nestle.

Weronika
@43210

"wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma" :) jasne, że zawsze się znajdzie lepsza firma, ale jeśli pracujemy długo w jednej to z pewnością pracodawca to doceni w jakis sposób... czy tutaj też tak jest i starsi stażem pracownicy "mają lepiej"?

Łukasz
@Weronika

A ile tych starych pracowników zostało z 2014 r. Mamy dane ?

@43210

He he widzę że ktoś za bardzo uwierzył lub ma dużo znajomych wśród rządzących. Zobaczymy jakie zdanie będziesz miała za rok.

Ktoś
@Anna

Widzę że lubisz takie traktowanie chyba że układziki i wchodzenie w .... Powodzenia widocznie to lubisz.

Redzik
@Anna

Kostkę brukowa xDDD nie uraz się ale na kostce brukowej są naprawdę dobre pieniądze mimo ze to praca bardzo ciężka a skórę na dłoniach masz niczym u krokodyla :) ale wracając do tematu to zdarzają się osoby które przesadzają z tym ze jest tak ciężko. Ale mówię o wyjątkowych przypadkach. Praca jak praca każda tak duża korporacja ma swoje minusy które głównie można zatrzymać na głowie :) Straszny nacisk na mózg wywiera „Logistyka” tej firmy i podejście do pracownika, praca sama w sobie nie jest lekka ale da się to ogarnąć nawet pracując 12 godzin dziennie tak jak jest w tym wypadku. Tylko to co wywierają i oczekują od człowieka. Czasami to by to przerosło nie jeden wieżowiec :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 284.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 147, z czego 25 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland sp. z o.o.