TNS Polska S.A.
counter
3 8 18 5 1
Smog

Praca jak we wszystkich ankieterowniach, z tym, że ostatnio coś im się nie wiedzie. Ciągle obcinanie godzin - nie pracujesz nie zarabiasz, brak badań, "awarie" serwera... Od nowego to 2020,podniesli stawki za godzinę do 17-19zl na godzinę. Z tym, że te 19 zarabia 15% najlepszych. Reszta 18zl /h brutto. Inna sprawa SV... Zestresowani, obciążeni praca i opieka nad badaniami często są opryskliwi i nad niczym nie panują. Jeszcze częściej niedostępni w razie jakiś pytań. Mają bardzo ciekawy schemat rozmowy jak coś im się nie spodoba w twoim wywiadzie : powiedz co zrobiłeś w rozmowie z respondentem? Dlaczego zrobiłeś to czy to? Jak długo pracujesz w firmie, że nie wiesz takich rzeczy? Bez względu na to, który zadzwoni zawsze taka sama gadka. O tym, co zrobisz źle nie powiedzą. Sam się domyśl. Oczywiście nie ma informacji o tym jaka masz ocenę. Kary pieniężne bywają. Nie są wysokie, ok 25 zł za przewinienie. Jeden SV twierdzi, że wie iż to co robi to mobbing ale wg niego to daje rezultaty.... Dołóż do tego wyzwiska respondentów i czesto błędy w ankietach (to nic, że jest źle sformułowana czy są błędy stylistyczne, ty masz wykazać się kreatywnością i mówić poprawnie i ładnie) i już masz pełen obraz. Kontaktu po za SV z firmą nie ma. A więc zgłosić np. prostackie odżywki SV nie ma komu... Wypłaty przeważnie są na czas. Czasami jest posług kilku 2-3 dniowy.

Tak3Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa TNS Polska S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Marek Nowy wpis

Badania są opłacone przez firmę ?

Tak3Nie
Jaaaaa Nowy wpis
@Smog

Jak 19 zł za godzinę? A nie przypadkiem 14 jest z tego co wiem? W końcu jak oni płacą

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 237 dni.

Czy w TNS Polska S.A. są szkolenia zewnętrzne?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy pracownicy TNS Polska S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

@Pytanie

Nie uczestniczą bo żadnych integracji nie ma... ????

Tak2Nie
Ankieter

Nie zarobisz jak się nie narobisz. Praca raczej dorywcza. Treść pytań bywa śmieszna czasem żałosna... z resztą.. nie dowiesz się do póki nie spróbujesz.. powodzenia...

Tak1Nie

Co powiecie o wynagrodzeniu w TNS Polska S.A.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Luiza

Jaka jest przyczyna takiego milczenia na forum?

Weronika

Zdążyliście się już zapoznać z wywiadem TNS Polska S.A. przeprowadzonym dla portalu http://GoWork.pl Czy któraś z odpowiedzi szczególnie Was zaciekawiła/zaskoczyła?

Wix

No ja Ci powiem, że testowanie smartfonów to akurat dobra sprawa, moim zdaniem warto próbować hehe, a ankieterzy też mają klawo

ankieter terenowy

nie polecam! w tej branzy kazdy kradnie ile moze a najmniej dostaje ankieter ktory odwala najwazniejsza robote! kradna koordynatorzy, kradna badacze ktorzy nigdy nie wyszli zza biorka i znaja swiat lepiej niz ankieterzy! Ostanio wpadły mi w rece rozliczenia badan i po tym co zobaczyłem jakie sa stawki za ankiete a jak płaca koordynatorzy wymagajacy zeby jechac na giewont i szukać 70 babci z karta visa gold ręce mi opadły! jedno wielkie bagno! szukanie scinek bo respondent nie podał numeru buta!

ankieter terenowy

Tak2Nie
ja

Czy ktoś brał udział w rekrutacji?

kaja

Żadna umowa o dzieło, tylko zlecenie to raz, a dwa - wolę to: pytanie ludzi niż wciskanie im kart kredytowych czy garnków. Szału nie ma, stresują respondenci, ale SV w porządku, służą pomocą. Wiadomo, jak bywa na słuchawce, ja nie narzekam, pozwalają dorobić.

Tak1Nie

xxx

Praca w pełnym etacie zamiast umowy o pracę umowa śmieciowa o dzieło. NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAWA PRACY

Tak8Nie

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy TNS Polska S.A.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Tak4Nie

Zostaw merytoryczną opinię o TNS Polska S.A. - Warszawa