Opinie o TNS Polska S.A.

Luiza

Jaka jest przyczyna takiego milczenia na forum?

Weronika

Zdążyliście się już zapoznać z wywiadem TNS Polska S.A. przeprowadzonym dla portalu GoWork.pl? Czy któraś z odpowiedzi szczególnie Was zaciekawiła/zaskoczyła?

Wix

No ja Ci powiem, że testowanie smartfonów to akurat dobra sprawa, moim zdaniem warto próbować hehe, a ankieterzy też mają klawo

ankieter terenowy

nie polecam! w tej branzy kazdy kradnie ile moze a najmniej dostaje ankieter ktory odwala najwazniejsza robote! kradna koordynatorzy, kradna badacze ktorzy nigdy nie wyszli zza biorka i znaja swiat lepiej niz ankieterzy! Ostanio wpadły mi w rece rozliczenia badan i po tym co zobaczyłem jakie sa stawki za ankiete a jak płaca koordynatorzy wymagajacy zeby jechac na giewont i szukać 70 babci z karta visa gold ręce mi opadły! jedno wielkie bagno! szukanie scinek bo respondent nie podał numeru buta!

ankieter terenowy

ja

Czy ktoś brał udział w rekrutacji?

kaja

Żadna umowa o dzieło, tylko zlecenie to raz, a dwa - wolę to: pytanie ludzi niż wciskanie im kart kredytowych czy garnków. Szału nie ma, stresują respondenci, ale SV w porządku, służą pomocą. Wiadomo, jak bywa na słuchawce, ja nie narzekam, pozwalają dorobić.

xxx

Praca w pełnym etacie zamiast umowy o pracę umowa śmieciowa o dzieło. NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAWA PRACY

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy TNS Polska S.A.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Zostaw opinię o TNS Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TNS Polska S.A.