TNS Polska S.A.
2 7 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 73 dni.

Czy pracownicy TNS Polska S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Ankieter Nowy wpis

Nie zarobisz jak się nie narobisz. Praca raczej dorywcza. Treść pytań bywa śmieszna czasem żałosna... z resztą.. nie dowiesz się do póki nie spróbujesz.. powodzenia...

Administrator Nowy wpis

Co powiecie o wynagrodzeniu w TNS Polska S.A.? Czy w ostatnim czasie jego poziom uległ zmianie?

Luiza Nowy wpis

Jaka jest przyczyna takiego milczenia na forum?

Ranking
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
Weronika

Zdążyliście się już zapoznać z wywiadem TNS Polska S.A. przeprowadzonym dla portalu GoWork.pl? Czy któraś z odpowiedzi szczególnie Was zaciekawiła/zaskoczyła?

Wix

No ja Ci powiem, że testowanie smartfonów to akurat dobra sprawa, moim zdaniem warto próbować hehe, a ankieterzy też mają klawo

ankieter terenowy

nie polecam! w tej branzy kazdy kradnie ile moze a najmniej dostaje ankieter ktory odwala najwazniejsza robote! kradna koordynatorzy, kradna badacze ktorzy nigdy nie wyszli zza biorka i znaja swiat lepiej niz ankieterzy! Ostanio wpadły mi w rece rozliczenia badan i po tym co zobaczyłem jakie sa stawki za ankiete a jak płaca koordynatorzy wymagajacy zeby jechac na giewont i szukać 70 babci z karta visa gold ręce mi opadły! jedno wielkie bagno! szukanie scinek bo respondent nie podał numeru buta!

ankieter terenowy

Tak1Nie

ja

Czy ktoś brał udział w rekrutacji?

kaja

Żadna umowa o dzieło, tylko zlecenie to raz, a dwa - wolę to: pytanie ludzi niż wciskanie im kart kredytowych czy garnków. Szału nie ma, stresują respondenci, ale SV w porządku, służą pomocą. Wiadomo, jak bywa na słuchawce, ja nie narzekam, pozwalają dorobić.

Tak1Nie

xxx

Praca w pełnym etacie zamiast umowy o pracę umowa śmieciowa o dzieło. NIE PRZESTRZEGAJĄ PRAWA PRACY

Tak6Nie

Pomóżcie innym, podzielcie się swoją opinią na temat firmy TNS Polska S.A.! Obecnie prawie każdy przed podjęciem pracy lub rozmową kwalifikacyjną sprawdza opinie na temat przyszłego pracodawcy.

Tak4Nie

Zostaw opinię o TNS Polska S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie