opoltrans-Brzezie
counter
1 13 57 5 1
A96

Na umowie 18 zł netto ,na rękę dostajesz 12,50.Trzeci raz z rzędu. Pytasz dlaczego nikt nic nie wie.Pensje zależne od humoru szefa dyktatora.Zdecydowanie nie polecam.

Pisanki kropione olejem Wolf.

W niekortych Opakowaniach OLEJOW WOLF sprzedawanych przez opoltrans jako olej silnikowy jest olej PRZEKLADNIOWY!!!!! JW TO ZATAJA PRZED KLIENTAMI SWIADOMIE I Z PREMDYTACJĄ. MAILOWO INFORMUJE SWOJE ODZIALY O ZAKAZIE!!!!!!!! ZAKAZIE INFORMOWANIU O TYM KLIENTOW!!!!

Wolf Nowy wpis
Klient
@Pisanki kropione olejem Wolf.

Wolf to olej pod jw i zatyka silniki

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w opoltrans-Brzezie?

cienias
Kandydat

Jakie zarobki na magazynie w brzeziu? 12h trzeba codziennie robic? w sobote ile godzin?

Sylwia
@cienias

Hej, także jestem zainteresowana tym tematem. Interesuje mnie w szczególności właśnie system pracy w firmie i jak wygląda to godzinowo w przeciągu miesiąca. Masz może w planach kontakt z opoltrans-Brzezie w tej sprawie? Tutaj na forum mało kto się ostatnio wypowiada.

JanuszZLODZIEJ Nowy wpis
@Sylwia

Masz robic min 220h miesięcznie!!! Jest tzw kalkulator w tym BADYCKIM imperium pana jw ktory liczy Ci wypłatę... A i oczywiście jesteś na działalności zeby pan miał czyste (usunięte przez administratora)rece

A96

Jacek
@A96

Hmm jak to możliwe? Skoro na umowie widnieje taka stawka to skąd taka nagła obniżka przy wypłacie? Próbowałeś może wyjaśnić z szefem opoltrans skąd taka rozbieżność? Myślę, że na pewno jest jakiś konkretny powód takich obcięć co?

JanuszZLODZIEJ Nowy wpis
@Jacek

Weź przestań sie ośmieszać kimkolwiek jesteś dla jw...

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

...
 Rekomendacja

Śmieszna firma,brak słów.

Świadomy

Ja nie mam pojęcia jak firma, zarządzana przez dyktatora - sadystę (tak to o Tobie Janusz), "działa" i są ludzie, którzy się tam zatrudniają (choć wiem, że ok 2 osoby na kwartał). Mimo wszystko tak się dzieje i jestem tym zdumiony... Wiszczuk, tzn właściciel Opoltransu, powinien pójść do więzienia za swoje czyny. Mobbing, zastraszanie ludzi, wyzywanie ludzi, nękanie, dosłowne gnojenie swoich pracowników, na których zarabia grube miliony. Dlatego sprawa Opoltransu jest w przygotowaniu do "grubszych" mediów. Każdy będzie mógł sobie poczytać (nie tylko tutaj), jak Wiszczuk "prowadzi swoją heh firmę, jak krzywdzi ludzi. Także niech się dzieje co ma się stać...

Ciekawy
@Świadomy

Ciekawe z ta sprawa w mediach

Złośliwy

Opoltrans - kraina nerwów i wyzysku :)

Paulina
@Złośliwy

Po przeczytaniu Twojego nicka nasuwa się pytanie - to złośliwość, czy rzeczywiście tak jest w opoltrans? Jeśli rzeczywiście, to uzasadnisz dlaczego? Wyzysk jest pod względem finansowym, czy o co chodzi?

Ryszard

Pan Janusz z tego co wiem, ma założone kilka spraw za mobbing i stosunek pracy i z tego co jeszcze wiem, boi się, że przegra i gra chłopina na czasie. Brak honoru, godności... krzywdzi ludzi i nie potrafi się do tego przyznać. Okropny człowiek, ludzie dla niego ciężko pracują, a on traktuje ich jak śmieci... Ktoś w końcu powinien zaprzestać takich rzeczy, które się dzieją w tym zakładzie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 586 dni.

Czy dyżury międzyświąteczne w opoltrans-Brzezie obstawiają najmłodszymi stażem?

Sracz

przychodzisz dajmy na to o 8 rano na rozmowę i o 8:30 już pracujesz do 20 godziny potem Tobą pomiatają i odpadasz tak mniej więcej wygląda "kariera" w tym żałosnym (usunięte przez administratora)

Stara hala

Zapraszam tych co chca zapierniczac po 240-270h w miesiacu za 5tys hahaah to co tam widzialem i slyszalem moglbym napisac ksiazke naszczescie juz moja meka sie skonczyla Wiszczuk zebys przegral te sprawy co ci za Mobbing pozakladali

Prochu1991
@Stara hala

2100 brutto na miesiąc i jeszcze Ci robią kłopoty np. z przedłużaniem umowy. Taka prawda...

Rodzina

Witam wszystkich ja powiem tak jestem bliską rodziną z właścicielem firmy obozowniczej co się nazywa Opoltrans i miałem okazję nie raz się tam zatrudnić ale nigdy tam nie pójdę choćbym nie miał co jeść do do tego (usunięte przez administratora) właściciela bym nie poszedł ja się dziwię tym wszystkim ludziom co tam pracują jak wy to znoscicie w tych czasach że jest rynek pracownika

Jaro

Pewni jesteście, że nic pozytywnego nie da się napisać? Miałem aplikować.

Krzychu
@Jaro

Człowieku jeśli masz wszystkie klepki zdrowe to omijaj ten przybytek szerokim łukiem! Te opinie o tej firmie nie są po złości (jak w przypadku innych firm), tylko szczera prawda. Po kilkuletniej "karierze" w Opoltransie zgadzam się z każdą, napisaną tutaj opinią.

Świeżak

W tym czasem na rekrutacji w Opoltrans (brzezie): "Dbamy o rozwój pracowników i dobrą atmosferę pracy". Yhy, to chyba pozory....

Działacz (były)
@Świeżak

Hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha x999999999999

Stary druh
@Świeżak

Dbają o rozwój własnego portfela. Przykład? Cały magazyn traktują jak bezpańskie psy, które łaskawie przygarnęli, choć tak naprawdę to magazynierzy zarabiają na tę całą firmę. Gdyby towar nie wyszedł nie było by kasy i żaden dział tego nie uratuje. Zarząd, a zwłaszcza Janusz W., powinni być wdzięczni, że ludzie mają siłę funkcjonować w tym barłogu. A samego szacunku też mogliby się nauczyć, jak wielu innych rzeczy, zresztą... Z zarządzaniem też są ostro na bakier, przez co wyżywają się na niewinnych pracownikach, nie wiedząc, że złe kierownictwo rujnuje całą pracę.

Świeżak
@Stary druh

O rozwój osobistego portfela to się zgodzę. Mogliby zmienić ten baner na stronie www, a nie że "dbamy o rozwój pracowników i dobrą atmosferę pracy". Byłoby bardziej wiarygodnie ;)

Piernik
@Stary druh

Słowem w sedno..

Jeden z nich
@Świeżak

Lepsze jest „w związku z dynamicznym rozwojem”prawda jest taka ze nie ma kto robić i ludzie odchodzą bo maja dość bycia popychadłem

komisjoner

"Pan" Wu to stary wyzyskiwacz, oszustwo w tej firmie to chleb powszedni. Kierownictwo to porażka... "Pan" T. chciałby być kierownikiem, ale iloraz inteligencji skutecznie daje o sobie znać w sposób negatywny oczywiście. Ogólnie jedna, wielka patologia ta firma.

Jeden z nich
@komisjoner

Kto mądrzejszy i kumaty to ucieka taka prawda

Piernik

(usunięte przez administratora) Brak szacunku do pracownika, nędzne wypłaty,(usunięte przez administratora)ze strony Pracodawcy. Nie polecam nawet wrogowi...

Paulina

Firma opoltrans-Brzezie oferuje obecnie wiele miejsc pracy w różnych lokalizacjach w Polsce. Zainteresowanych pracą u tego pracodawcy odsyłam do zakładki "Kariera" na stronie internetowej firmy (https://www.opoltrans.com.pl/kariera ). Co sądzicie o oferowanych stanowiskach? Zdecydujecie się aplikować do pracy w opoltrans-Brzezie? Zachęcam do aktywnej dyskusji.

Murzyn

(usunięte przez administratora) that Opoltrans!!

Kostnik

Opoltransie! Umieraj!

Diabeł

GAME OVER OPOLTRANS !!! HAHAHAHAHAHAAHAHAHHAHAHHAHAHAAHAHA

Zostaw merytoryczną opinię o opoltrans-Brzezie - Opole

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

opoltrans-Brzezie