Opinie o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

pracownik BUD-MAXU

BUD-MAX to jest BUD-MAX konkretna fIrma z bogatym doświadczeniem budowlanym zatrydniajaca najlepszych fachowców budowlanych i majstrow którzy znają się na budownictwie i na najlepszej klasy materiale budowlanym prace wykonują zawsze fachowo solidnie i profesjonalnie pracownicy przeszkolna kadra kładaca duży nacisk na nowoczesność fachowość i profesjonalnosc. Informacje o pracy tel 798349335

Szukając pracy słyszałem, że BUD-MAX Bobula Józef to super firma. Czy są jakieś potrzeby kadrowe w firmie?

Kacper

Firma bardzo droga ale też profesjonalna i fachowa prace wykonane zawsze rzetelnie i w czasie solidna kadra najwyzszej jakość materiał budowlany wysoka jakość profesjonalizm żadnych poprawek rusztowania ściągnięte zgodnie z umowa fv VAT wystawiona w czasie polecamy współpracę z firmą budmax jasło

Ziba
@Kacper

Firma profesjonalna i fachowa zatrudnia dobra kadrę szczególnie od docieplen budynkow i profesjonalnych remontów wnętrz dobre stawki dają fachowca Informacje o pracy ps telefonem 798349335 e-mail budmaxx@interia.eu Tak dobra firma ze prace ma w rejonach całej Polski i noe wyrabia z kontraktami. Inwestycje zawsze skończone w czasie fachowo profesjonalnie o rzetelnie co roczne szkolenia pracowników posadaja dobre sprzęty o fachmanów

MAREK TYCZYN

Profesjonalne podejście do klienta, wysoka jakość usług i terminowość a przede wszystkim fachowość.. Prace wykonane dokładnie i starannie z dbałością o każdy szczegół omówiony podczas podpisania umowy. Trafiona nazwa firmy - to prawdziwi fachowcy gorąco polecam!!!

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Tymon

Praca ciężka, ale bardzo satysfakcjonująca i ciekawa. Zarobki dobre - adekwatne do wiedzy, umiejętności i czasu pracy. Wypłata zawsze terminowa i płacona w pełnej wysokości. Pracując w tej firmie nigdy nie miałem powodów do narzekań na Szefa. Współpracownicy też OK. bardzo porządna firma do Inwestycji podchodzi rzetelnie i fachowo kadra profesjonalna i fachowa.

Franek

Bardzo dobra firma majaca stałych fachmanow majstrow fachowców budowlanych od lat w firmie znalazlem prace w ogłoszeniu w zeszłym roku i od zeszłego roku dla nich pracuje bardzo dobra kadra fajny brygadzisista bardzo dobre warunki pracy bardzo dużo pracy teraz w rejonie oraz w delegacjach w brygadych po 15 osób Obecnie poszukują fachowców do malowania elewacji oraz remontów wnętrz

Artur

Firma Remontowo budowlana BUD MAX to najlepsza firma w rejonie jasielskim sprawdzona kadra majstrow budowlanych od docieplen budynków oraz elewacji co roczne szkolenia STO oraz inne prace wykonywane są na najwyższej klasie jakości materiale budowlanym najlepszej jakości STO EXPERT oraz innych najlepszych systemach materiałach budowlanych Stawki godzinowe zaczynają się od 15 zł ale to już szczegółowe informacje u Prezesa w biurze

Rafał

Firma BUDMAX bardzo dobra firma mają dużo pracy w rejonach jasielskich oraz innych dużo kontraktów dużo przetargów na terenie Krosna oraz Rzeszowa Mają sporo ekip przeważnie w brygadach po 10osób do Elewacji oraz innych nie ma na co narzekać bardzo dobre warunki pracy samochody służbowe stawki godzinowe ciuchy ubrania firmowe co roczne premie tygodniówka zaliczka co tydzień na delegacje wszyscy pracownicy rozjeżdżają się rano od godziny 6 z biura Firmy BUDMAX na Rzeszów na tereny Krosna też wyjeżdżają o 6 ale wracają codziennie koło 19 do biura Firmy. Na temat wolnego odpowiedź szefa jest niezmienna od lat przecież macie wolne niedziele. Praca u Józka w BUDMAXIE Jeśli ktoś myśli, że nie można pracować w dni ustawowo wolne od pracy to jest w błędzie, u Józka wszystko jest możliwe. Brak urlopów, wolnego, praca w święta i nadgodziny, ubezpieczenie jeśli już jest to na minimalną krajową cały czas wygrywają przetargi jest całkiem nieźle, fajna sprawa i naprawdę duża szansa dla osób, które chciałby się rozwijać właśnie w tej branży i zdobywać doświadczenie jak największe, co chyba jest całkowicie jasną rzecz, kto by nie chciał

Witek

Firma BUDMAX podchodzi do Inwestycji profesjonalnie szybka wycena prace wykonane rzetelnie profesjonalnie fachowa na każdej budowie sprawdzona i profesjonalna kadra pracowników co sprawia ze pracę są wykonane zawszę fachowo zatrudnia dobrych fachowców najlepszych w Polsce pracują na najlepszych i najdroższych systemach ociepleń w Polsce mają zakontraktowane tych budów pracowników bardzo dużo ale też cały czas zatrudniają do ekip bo bardzo dużo pracy mają Firma się rozwija?? No tak firma to pracownicy a nie marka. Firma to zadowoleni klienci

MAZUR JASŁO

Firma BUD-MAX zdecydowania jest najlepszą firma remontowo-budowlaną na rynku budowlanym szczególnie rynku jasielskim pracuję w tej firmie bardzo fajny zarząd firmy Firma Ma kilka set inwestycji budowlanych na terenie Jasła Rzeszowa oraz innych regionów kadra solidna fachowa i przeszkolona praca przeważnie po 10godzin czasem nadgodziny trzeba ciągnąć 12 godzin 2 zmiany w zależności jakie terminy mają do realizacji robót oraz oddania Inwestycji kierownika. Inwestycje wykonują zawszę profesjonalnie i fachowo. Wyjazdy na delegacje z BUDMAXU poniedziałek godzina 6:00 powroty 19:00 Jasło BUDMAX. częściowo brygady wyjeżdżają na delegacje BUSAMI firmowymi a częściowo brygady Jeżdżą z kierowcami firmy pracownikami bądź z prezesem Józefem jego samochodami 9osobowymi. W każdej firmie liczą się dobre wyniki finansowe i to jest jej podstawowe kryterium.

Bartek

Pojawiło się ogłoszenie na Pracownika budowlanego miejsce pracy Rzeszów i teren Podkarpacia. Czy jest sens aplikować do firmy jeżeli mieszka się na obrzeżach województwa? Jeżeli tak to czy trzeba mieć duże doświadczenie kwalifikacje żeby dostać się do pracy bo tak słyszałem. Firma BUDMAX ma bardzo dobra opinie na rynku i ludzie się tam trzymają roboty z tego co wiem i teraz zastanawiam się czy nie zaaplikować CV na remonty wnętrz do firmy. Czy nowi pracownicy obligatoryjnie są szkoleni zarówno z materiałów jak i chociaż wiedzy ogólnej na temat stanowiska pracy które mają reprezentować w firmie?

Henryk

Firma BUD-MAX to najlepsza Firma Remontowo-Budowlana w rejonie Jasielskim szybka i profesjonalna kadra Usługi wykonane w czasie fachowe podejście Do inwestycji. Szybka wycena oraz profesjonalna realizacja firma usługi wykonuje na najwyższej klasy jakości najdroższej jakości materiale budowlanym co sprawia ze usługi są wykonane profesjonalnie i fachowo oraz widać efekty pracuję u nich od lat z pracy jestem bardzo zadowolony prace wykonują na terenach Podkarpacia Całej polski ale głownie tereny Małopolski Jasielski Rzeszowski oraz inne.

Mariusz

Bardzo dobra firma przedsiębiorstwo remontowo-budowlane fachowa i rzetelna ekipa Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej o pracę stawki zaczynają się od 15zł na godzinę w tym umowa o pracę samochody służbowe dostawcze oraz zakwaterowania jak wysyłają pracowników w delegacje.

Konrad

Robiłem u tego Goscia własnie z Folusza i wszystko okej naprawdę porządny Gość.pomyliłem sie raz jak jechałem na rozmowe o prace trafiłem na Towarowa na jasle na Hurtownie budowlaną.Tam jakiś gosć mi powiedział ze oni tylko materiałami handlują potem zadzwoniłem do Własciela Firmy i na 2 dzien zaczołem pracować w BUD-MAXIE.Auto zawsze dostawałęm zatankowane Busa białego.robiliśmy przeważnie na Rzeszowie po 10godzin

@Konrad

Dokładnie tak też pracowałem dość sporo czasu w Firmie BUDMAX Jasło i pracy było bardzo dużo sezony na elewacje oraz budowy domów od podstaw wykończenia wnętrz Firma bardzo dobra najlepsza na rynku jasielskim polecam współprace z firmą jak jechaliśmy na delegacje zawsze o 6 zabierał nas firmowy BUS do pracy kierowcy i pracownika firmy BUDMAX i codziennie odwoził na teren zamieszkania koło 18 19 przeważnie się pracowało po 10godzin 11 ale czasem też trzeba ciągnąc dość spore nadgodziny bo Firma ma tysiące zleceń budowlanych bierze udział w przetargach na teren Całej Polski i muszą się brygady wyrabiać w terminach w przeciwnym razie płacą spore kary ale zawszę schodzą z wykonanych budów w czasie. Pracy u nich nie brakuje trzeba tylko pytać w biurze Firmy BUDMAX w Jaśle bądź na stronach rekrutacyjnych BUDMAXU bądź pod telefonem.

Tadek
@Konrad

u nich są zatrudnienia byłem ostatnio w biurze u pana Józefa pytać i powiedzieli mi ze są zatrudnienia szukają fachowców do dociepleń budynków cały czas bo mają bardzo dużo kontraktów podpisanych na docieplenia elewacje budynków na terenie Podkarpacia między innymi w Krośnie oraz Jaśle czy Rzeszowie i poszukują stawka godzinowa w granicach 12zł wraz z umową którą dają na miejscu w biurze firmy. Pomocników też szukają do klejów oraz układania płytek bo mają kontrakty w jaśle w sklepach podpisane na płytki oraz remonty wnętrz my z firmą BUDMAX Jasło współpracujemy cały czas ostatnio byliśmy w biurze pożyczyć sobie rusztowania system Baumanna. Zainteresowany pracą w Firmie P.P.H.U BUDMAX Bobula Jóżef zgłoście się do biura Firmy bądź pytajcie telefonicznie albo na stronach BUDMAXU jak znajdziecie oferty ale przeważnie są od nich w biurze i tam można wszystko ustalić i pytać o pracę

MARENIO szpachlarz
@Konrad

z tego co mi wiadomo w BUDMAXIE nie brakuję pracy nawet w głębokich sezonach zimowych firma ma konrakty na wykończenia wnętrz w Rzeszowie teraz byłem na rozmowie nie dawno i z tego co się zorientowałem wzięli 40 mieszkań do wykończenia w Rzeszowie w celu uzyskania szczegółowych informacji o pracy udajcie się do biura firmy BUDMAX w jaśle bądź na stronach rekrutacyjnych firmy są informacje oraz pod telefonem. Brygady wyjezdzają na delegacje w poniedziałki o 6 rano busami z bazy firmy BUDMAX i wracają w piątki o 19 bo teraz na zimę to zakwaterowują pracowników a część brygada wraz z prezesem jego autami 9osobowymi firmowymi bądź prywatnymi autami Prezesa firmy BUDMAX. Jak się szuka pracy to trzeba popytać, poczytać i właśnie mogę napisać, że BUDMAX to bardzo dobry pracodawca na wykończenia Będą chyba potrzebowali większej liczby pracowników Co się dzieje w firmie ze szukają do pracy na 4 regionach? Taki rozwój czy zmiany personalne? Dają umowy, wydaje mi się ze to zbyt poważna firma żeby nie mieli pracę tylko w 1 regionie

Jarek

Ta firma to naprawdę profesjonalna i rzetelna Firma na rynku ogólnopolskim.Znajomy tam pracował nie raz widziałem jak w piątki przywoziło go z delegacji auto BUD-MAXU .I mówił ze tyle mają kontraktów roboty ze nie wyrabiają. Pozdrawiam Jarek.

Gość od elewacji
@Jarek

Bardzo dobra solidna i rzetelna firma budowlana polecam Firmę REMONTOWO BUDOWLANA BUD-MAX z Jasła fachowe i profesjonalne podejście do Inwestycji budowlanych stała fachowa i przeszkolona kadra pracowników od elewacji oraz innych prac firma wykonuję prace solidnie fachowo i na czas rusztowania zdjęte z budowy zgodnie z umową fakturą zawsze w 7dni po skończeniu robót budowlanych polecam P.P.H.U BUDMAX Jasło Pana Józefa Bobuli i jego fachmajstrów budowlanych

OLEK

Firma BUDMAX to jedna z lepszych firm w jakich pracowałem. Rotacja pracowników to jest rzecz normalna i nie powinna budzić złych emocji. Najlepiej sprawdzić informacje zgłaszając się do firmy i wówczas wyrobimy sobie zdanie na ich temat. Ja pracuję i jestem zadowolony.

Pracownik Firmy

Zainteresowani Pracą w P.P.H.U BUD-MAX Przedśiebiorstwie budowlanym obecny numer do prezesa zarządu 798349335 można pytac o prace oraz stanowiska na jakie rekrutuje Firma a rekrutuje na bardzo dużo Stanowisk głownie do dociepleń budowy domów oraz innych Dane P.P.H.U BUD-MAX FOLUSZ62 38-222 Cieklin TEL 501179594 798349335 email budmaxx@interia.eu

Jaślanin

Firma bardzo profesjonalna i porządna prace wykonują rzetelnie i fachowo na najwyższej klasy jakości materiale budowlanym pracy mają dużo Inwestycji oraz kontraktów podpisanych w samym centrum Jasła Krosna oraz w Rzeszowie mają elewacje. pozdrawiam.

Murarz Ciesla szalunkowy

Prezes zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowo Usługowe BUD-MAX JASŁO zmienił numer telefonu gdyż zgubił 3 telefony numer 501179594 ten numer posiada obecnie aktualny numer do Prezesa zarządu BUDMAX JASŁO 798349335 Tam można uzyskać informacje o pracy a wszelkie informacje w biurze zarządu Firmy Remontowo-Budowlanej BUD-MAX Jasło. Pozdrawiam Murarz Chełm

Daro Krosno

Na jakie stanowiska Aktualnie rekrutuje Firma Remontowo-Budowlana BUD-MAX poszukują do dociepleń elewacji budynków oraz pracowników do budów bloków na terenie Rzeszowa?. Macie aktualny numer telefonu i gdzie można składać podania o prace CV do biura Firmy ?

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef - Jasło

• Jak się pracuje w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef
4.8/5 Na podstawie 132 ocen.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef