Opinie o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja pozostałych wyrobów z betonu, gipsu i cementu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef w Jasło

Pomocnik

Firma BUD-MAX ma stałych swoich majstrów budowlanych którzy od lat znają się na budownictwie i kładą nacisk na nowoczesność oraz profesjonalność w wykonanych pracach co sprawia ze firma wykonuje zawsze profesjonalnie pomocnik budowlany też dostaje od 12zł na godzinę do przyuczenia z tym ze w tej firmie szybko nauczysz się fachu z majstrami tylko musisz trafić na budowę z majstrem i na rusztowanie to moment nauczysz się wszystkiego i dobrze słuchać Majstra.

Tynkarz

Firma Remontowo-Budowlana BUD-MAX to najlepsza firma Remontowo-Budowlana w Jaśle oraz okolicach Firma Jest fachowa i profesjonalna do danych prac podchodzą rzetelnie i fachowo zatrudniają dobrych majstrów oraz fachowców najlepszych w Polsce Mają dużo kontrahentów stałych biznesowych z terenu Jasła oraz okolic oraz współpracują z najlepszymi hurtowniami budowlanymi w Polsce oraz najlepszymi Deweloperami w Polsce głownie w z Rzeszowa gdzie wykonali kilka set Inwestycji w systemach pod klucz budowę hal oraz wiele innych.

Budowlaniec

Na jakim stanowisku pracowałeś? Pojawiło się parę ogłoszeń pracy i zastanawiałem się czy nie starać się o posadę w w/w firmie. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej? Jakie zarobki,umowy, pakiet socjalny .... ?

Fachman
@Budowlaniec

Firma Bardzo dobra Profesjonalna dbająca o pracowników Roboty wykonują rzetelnie solidnie i fachowo zatrudniają dobrych fachowców najlepszych na Podkarpaciu.

Ręczny majster

jeżeli ktoś chce tu pracować to niech się nastawia na 2 zmiany po min. 10h, często po 12h, każą robić o wiele więcej niż kiedyś i jeszcze ci tłumaczą ze zasłużyłeś na premię Pracy coraz więcej. A ludzi zatrudniają. Polecam firmę na zdobycie doświadczenia, budowy flagowe i bardzo wymagające. bardzo przyjazna atmosfera.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

W BUDMAXIE w Jaśle pracuje się bardzo dobrze tylko nieroby albo tak zwane pijaczki mają problem z wypłatami bo jak potrafią wziąć się do pracy to od razu są zwalniani i jeszcze mają pretensje o prace można pytać u nich w Biurze w jaśle albo na stronach BUDMAXU Dane szczegółowe P.P.H.U BUD-MAX BOBULA JÓZEF 38-222 CIEKLIN FOLUSZ62 Kontakt tel 501179594 email budmaxx@interia.eu www.bud-max-dom.pl Resztę można się dowiedzieć pod telefonem bądź osobiście w Biurze Firmy albo pod telefonem u prezesów

Lidia

@Pracownik na forum nie możesz używać wulgaryzmów. Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z regulaminem forum to znajdziesz go tutaj http://www.gowork.pl/regulamin @dffgfgf czy nie dostałeś wypłaty? Czy są po prostu opóźnione? Czy powiesz coś o warunkach pracy w firmie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Jaślanin

Gdzie teraz pytać u nich o pracę byłem w biurze skierował mnie na budowę w centrum Jasła byłem zapytałem umówiłem się i mówił ze stawka godzinowa od 12zł na początek potem można pytać o więcej też mówili ze szukają teraz kierowców oraz dużo do elewacji. Mają tych Inwestycji z 1 budowę na 2.

w Firmie BUD-MAX pracuję się bardzo dobrze pracownicy są zadowoleni co roku przechodzą szkolenia wysokościowe oraz inne za które płaci pracodawca pracują przy budowie domów oraz dociepleniach budynków ostatnio jak u nich pracowałem to widziałem umowy na 3500m2 a teraz wzięli docieplenie w RZESZOWIE DLA DEWELOPERA APKLANA z Rzeszowie nie daleko ulicy Szopena gdzie wykonywaliśmy elewacje budynków URZĘDU PRACY potem przeszliśmy na kontrakty dla Firmy AKRO z Rzeszowa oraz wiele innych.

Lidia

@Gipsiarz @Zbyszek Dziękujemy za wasze opinie na forum o pracy w firmie P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef. Czy ktoś podzieliłby się jeszcze swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tej firmie? Jak oceniacie pracę tutaj?

Zbyszek

Pracowałem w Firmie BUD-MAX przeszło rok. Jest to firma, która podejmuje się trudnych inwestycji. Realizuje kontrakty przy zastosowaniu nietuzinkowych rozwiązań. Firma jest bogata. Fajne miejsce do zdobywania doświadczenia no i ludzie są super. Stawki może nie są najwyższe na rynku Atmosfera pomiędzy osobami w pracy jest podobno ok. Z każdym idzie się dogadać. Podobno jest tam dużo nadgodzin których nie rozliczają. Bardzo dużo Inwestują z budowy na budowę Firma ma tendencję to prowadzenia budowy poprzez system zarządzania Wszystko wykonują na wysokiej jakości materiale budowlanym elewacje robią na najlepszych Systemach ociepleń STO a szef ma spore wymagania do pracowników Pod koniec tygodnia zawsze zaliczka Wypłata zawsze pierwszego

Lidia

@Gipsiarz możesz powiedzieć co najbardziej podoba Ci się pracując w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef? Jak długo tu pracujesz? Na jakie warunki pracy można liczyć? Jak często są jakieś szkolenia w firmie? Jaką masz umowę?

Gipsiarz
@Lidia

ogólnie w Firmie BUD-MAX zawsze jest praca mają sezony na elewacje cały czas podpisują kontrakty dają umowę w biurze Firmy rejestrują musisz pytać albo dzwonić jak jesteś zainteresowany pracą to zgłoś się do nich do biura albo mają też swoje strony rekrutujące bo pracy w BUD-MAXIE Teraz na pewno są zatrudnienia bo pracy mają sporo przeważnie docieplenia ja u nich pracuję na sufitach podwieszanych itd teraz przeszliśmy na elewacje krosno Rzeszów Kraków oraz okolice. więcej informacji odnośnie pracy w firmie BUD-MAX Jasło znajdziesz w biurze bądź pod telefonem albo u nich na stronach.

Gipsiarz

Firma Remontowo-Budowlana BUD-MAX to najlepsza Firma na rynku.teraz nie wiem gdzie są ogłoszenia o nabory do nich do pracy wcześniej zawszę w urzędzie pracy bądź na stronach rekrutacyjnych BUD-MAXU. To teraz pytać w biurze Firmy u Józefa.nie mozesz znalezc roboty to idz do biura wszystko zalezy na jakie stanowisko i co umiesz robić na budowie napewno zarejstruja cie od razu jak wszystkich i dostaniesz od 15zł na godzinę na początek. Zostawiam Dane. P.P.H.U BUD-MAX Bobula Jóżef 38-222 Cieklin Folusz62 tel 501179594 email budmaxx@interia.eu.

Iza

FIRMA BUD-MAX jest to najlepsza firma budowlana w regionie.fachowe i rzetelne podejście do inwestycji szybka wycena oraz profesjonalna obsługa nie mówiąc o wykwalifikowanych pracownikach.Firma stawiała mi dom wszystko wykonane profesjonalnie.Pan Józef wycenił mi inwestycje w ciągu 2dni.Prace przebiegły zgodnie z umowa. Polecam każdemu współpracę z firma BUD-MAX.

Firma Budowlana P.P.H.U BUD-MAX działa na rynku budowlanym już od 1998 roku....podstawą jej istnienia jest uczciwość wobec pracownika. Każda godzina i nadgodzina jest ZAWSZE wypłacona w cotygodniowej wypłacie. Jeżeli ktoś twierdzi inaczej tzn., że nigdy nie pracował w tej firmie. Warunki pracy są ustalone i każdy ma prawo się na nie nie zgodzić. Tak na logikę.....czy ktoś w szczycie sezonu zrezygnuje z nadgodzin? jeśli ktoś robi sobie przerwę ciągle w godzinach pracy to tak bywa. Co roku firma zatrudnia około 20 pracowników i co?.....wszyscy dają się wyzyskiwać? Pracownicy opuszczają firmę z różnych powodów, przeważnie są zwalniani.

Piotrek

Z tego co mi wiadomo w BUD-MAX wypłata zawsze końcem miesiąca a zaliczki pod koniec tygodnia. Ja zawsze zadowolony byłem.

Konrad

Ja tam w BUD-MAX pracowałem i nie miałem żadnego problemu kasa dostawałem zawsze w terminie.Oraz wcześniej zawsze jak mi trzeba było zaliczkę.TYLKO NIE ROBY MAJĄ Z TYM PROBLEM!!!.

robol

Ludzie przestańcie ploty siać i zajmijcie się praca. Boli was własny brak kompetencji dlatego smród robicie o rekrutacji w tej firmie itp. Lepiej zacznijcie się dokształcac może szybciej znajdziecie robotę i nie będzie czasu na wasze ironiczne gadanie wynikające z głupoty. Ja ta firmę wspominam miło. Jest tam wielu fajnych ludzi. Są też tacy którzy nie dają się polubić ale tak jest wszędzie. Życie

Jak ktoś jest z tego powodu zadowolony ze przez swoją głupotę takie rzeczy robic to okej Pozdrawiam

RZE

BUD-MAX to jest BUD-MAX Konkretna Firma :)

Szymko

Z tego co mi wiadomo do BUD-MAXIE są zatrudnienia ale nie na pomocników.a o wszelkie informacje to do Prezesa.

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef - Jasło

• Jak się pracuje w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef?

Kandydaci do pracy w P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef
4.8/5 Na podstawie 132 ocen.

P.P.H.U BUD-MAX Bobula Józef