Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka

Jasło

Opinie o Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka

Pracownik BUDMAXU

Bardzo dobra Firma BUDMAX Pana Józefa fachowa kadra firma solidna i profesjonalna BUDMAX MARCHEWKA to jest podrobiona nazwą firmy nie jest to firma MARCHEWKA lecz hurtownia materiałów wiele się to różni pozdrawiam pracownik jasielskiego BUDMAXU wiele osób idąc na stanowiska pracy gdzie budmax bobula jóżef robi rektrutacje myli firmę.

Konrad :

Firma REMONTOWO-BUDOWLANA BUDMAX to jest Firma Przedsiębiorstwo budowlane najlepsze w Jaśle JASŁO FHU BUDMAX to jest hurtownia budowlana sprzedająca materiały tanie materiały budowlane :)

w BUDMAXIE pracowałem 8 lat u Józka Bobuli znam go bardzo dobrze nie wiem kto jest Marchewka ale BUD-MAX to jest BUD-MAX konretna firma i tyle.

Anonim

a u tego biznesmena jasielskiego też pracowałem wiele lat u Józka Bobuli robiliśmy halę pod Krosnem i go okradli na 20 000zł a na 2 dzień przywiózł nowy sprzęt do roboty swoim pracowniką Porządny gość ja do niego dzwonie i pytam to mówi ze zawsze pracę ma i jak mi trzeba sprzęt pożyczyć to zawsze zajadę i pożyczy widzę ze się wypowiadacie o moim znajomym a ten Marchewka to też 1 słyszę nie mam pojęcia co to za firma ale nazwę na pewno odczepili od Józka z Folusza co Przedsiębiorstwo otworzył w 1998roku tam zatrudniał po 70osób nie raz na Inwestycje i dalej prowadzi te budowlankę działa na Rzeszowie teraz elewacje oraz krośnie chłopaki od niego jezdzą 2 białymi busami PEUGEOT i sprintera białego w Rzeszowie ma.

Pracownik pphu BUDMAX Bobula Józef

Oni wogole się nigdy budowlanka nie zajmowali nie maja o tym zielonego pojęcia sprzedają lipne i tanie materiały budowlane a gość jest z żólkowa koło Jasła BUDMAX Jasło firma budowlana zajmuje się rzetelna i fachowa obsługa inwestycji budowlanych w całej Polsce Wiem bo u Józka Bobuli robiłem i sam mówił ze jakiś jaślanin odczepił nazwę pozdrawiam Pracownik Budmaru

Krzysiek

pracownik pphu budmax bobula Jóżef
@Krzysiek 28.05.2016 21:50
Firmę BUD-MAX Pana Jóżefa znam ale FHU BUD-MAX to chyba hurtownia budowlana z towarowej.często mylona z firmą budowlana....

Bardzo bym prosił o nie mylenie Najlepszej Firmy budowlanej w rejonie jasielskim oraz jednej z najlepszych FIRM BUDOWLANYCH W Polsce z hurtownią budowlaną sprzedającą taniej materiały budowlane w Jaśle oraz okolicach W firmie BUDMAX pracuję od 2003roku i nie wobrażam sobie współpracy z inną firma budowlaną na rynku budowlanym Ktoś odczepił nazwę od Mojego szefa Józefa Bobuli zresztą wielokrotnie rozmawiałem z nim na ten temat i mówił nie raz pracownik zanoszący CV do biura BUDMAXU w jaśle się pomylił pozdrawiamy zespół FIRMY P.P.H.U BUDMAX Bobula Józef 38-222 Cieklin Folusz62 Fachowo i profesjonalne Usługi budowlane na terenie Całej Polski Mój szef nie jest zadowolony z tego powodu ze ktoś próbuje podszywać się pod jego Markę i na niej zarabiać ale cós czasem tak w biznesie bywa pozdrawiam pracownik BUDMAX BOBULA JÓZEF Biuro Firmy UL REJTANA JASŁO Zapraszamy .

Darek
@Krzysiek 28.05.2016 21:50

Każdy kto chodż godzinę przepracował w jasielskiej Firmie Remontowo-Budowlanej P.P.H.U BUDMAX wie ze jest tylko jedna taka firma w rejonie jasielskim i jest to najlepsza firma budowlana na rynku firma jest na rynku od 1998roku i od tego czasu zajmuję się budowlanką prace wykonane są zawsze rzetelnie i na czas dla zainteresowanych podaje szczegółowe dane mojego pracodawcy nie znam zadnej firmy FHU BUDMAX JASŁO jest to jakiś gość który odczepił od nas nazwę i teraz próbuje zarabiać ale z tego co się do tej pory zorientował to zajmuję się tylko tanimi i lipnymi materiałami budowlanymi sprzedażą a BUDMAX z Folusza to ma podpisane kontrakty w najlepszych hurtowaniach budowlanych w Polsce i współpracuje z najlepszymi markami nie polecam tej marki jest to jakaś pseudo Firma nie godna polecania dane mojego pracodawcy oraz szefa znajdziecie tutaj o innej firmie BUDMAX z jasła nie słyszałem (usunięte przez administratora) w firmie BUDMAX z folusza pracuję u pana józefa od lat a ten Marchewka to ja nie wiem co to za gość

Anonim

Z tego co Słyszałem w powiecie Jasielskim jest Firma Budowlana BUD-MAX która jest na rynku od 1998 roku i ma duze doswiadczenie w branzy budowlanej dzięki solidnej ekipie oraz fachowym sprzęcie budowlanym.Firma Wykonywała u mnie Elewacje oraz wykończenie budynku.Prace wykonane zgodnie z umową oraz ustalonym kosztami.

Tomek

Z tego co się orientuje to BUD-MAX Jest tylko 1 jest To jedna z najlepszych Firma Budowlanych często jest mylona z Hurtownia budowlaną FHU MAXBUD Jasło.

Anonim

Ta Firma Podrabia renowaną Firmę BUD-MAX z Jasła która jest na Rynku od 1998r i zajmuje się kompleksowymi usługami budowlanymi.

Marek

Firma BUD-MAX najlepsza Firma w Jasle fachowo i rzetelna kontakt ( usunięte przez administratora )

Antoni

Usługi budowlane

piotrek

bardzo dobra firma szkoda że nie ma przyjęć ,są firmy z regionu które podrobiły nazwę firmy Bud-Max i próbują na ich marce zarobić niestety wiekszość to [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka - Jasło

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka