Opinie o Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka w Jasło

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka w Jasło

to w jaśle wogole nie ma dobrych hurtowni budowlanych nie ma materiałow dobrych jakościowo .firma zatrudnia na handel materiałami budowlanymi kiepskiej jakości ?

Zofia

@Bolo udało Ci się zdobyć informacje na temat aktualnych rekrutacji w Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka? @JAREK PRACOWNIK BUDMAXU na jakim stanowisku pracowałeś? Czy oprócz podstawy mogłeś liczyć na premie? Twoim zdaniem pracodawca dbał o rozwój pracowników?

w BUDMAXIE pracowałem 8 lat u Józka Bobuli znam go bardzo dobrze nie wiem kto jest Marchewka ale BUD-MAX to jest BUD-MAX konretna firma i tyle.

PRACOWNIK BUDMAXU

Ja również znam BUD-MAX z Jasła Pana Józefa Bobuli Bardzo dobra profesjonalna i rzetelna firma budowlana nie znam tej firmy to jakaś kopia tej firmy pozdrawiam

JAREK PRACOWNIK BUDMAXU
@PRACOWNIK BUDMAXU

Pracowałem 7 lat w firmie budowlanej BUD-MAX z Jasła bardzo dobra firma zatrudniająca najlepszych fachowców budowlanych praca na terenie CAŁEJ POLSKI oraz delegacje bierze duże roboty zatrudnia dobrych fachowców pozdrawiam prezesa JÓŻEFA BOBULE !!!!!

Bolo

Czy firma potrzebuje fachowców i jakich?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Pracownik BUDMAXU

Bardzo dobra Firma BUDMAX Pana Józefa fachowa kadra firma solidna i profesjonalna BUDMAX MARCHEWKA to jest podrobiona nazwą firmy nie jest to firma MARCHEWKA lecz hurtownia materiałów wiele się to różni pozdrawiam pracownik jasielskiego BUDMAXU wiele osób idąc na stanowiska pracy gdzie budmax bobula jóżef robi rektrutacje myli firmę.

Konrad :

Firma REMONTOWO-BUDOWLANA BUDMAX to jest Firma Przedsiębiorstwo budowlane najlepsze w Jaśle JASŁO FHU BUDMAX to jest hurtownia budowlana sprzedająca materiały tanie materiały budowlane :)

a u tego biznesmena jasielskiego też pracowałem wiele lat u Józka Bobuli robiliśmy halę pod Krosnem i go okradli na 20 000zł a na 2 dzień przywiózł nowy sprzęt do roboty swoim pracowniką Porządny gość ja do niego dzwonie i pytam to mówi ze zawsze pracę ma i jak mi trzeba sprzęt pożyczyć to zawsze zajadę i pożyczy widzę ze się wypowiadacie o moim znajomym a ten Marchewka to też 1 słyszę nie mam pojęcia co to za firma ale nazwę na pewno odczepili od Józka z Folusza co Przedsiębiorstwo otworzył w 1998roku tam zatrudniał po 70osób nie raz na Inwestycje i dalej prowadzi te budowlankę działa na Rzeszowie teraz elewacje oraz krośnie chłopaki od niego jezdzą 2 białymi busami PEUGEOT i sprintera białego w Rzeszowie ma.

Pracownik pphu BUDMAX Bobula Józef

Oni wogole się nigdy budowlanka nie zajmowali nie maja o tym zielonego pojęcia sprzedają lipne i tanie materiały budowlane a gość jest z żólkowa koło Jasła BUDMAX Jasło firma budowlana zajmuje się rzetelna i fachowa obsługa inwestycji budowlanych w całej Polsce Wiem bo u Józka Bobuli robiłem i sam mówił ze jakiś jaślanin odczepił nazwę pozdrawiam Pracownik Budmaru

Krzysiek

Firmę BUD-MAX Pana Jóżefa znam ale FHU BUD-MAX to chyba hurtownia budowlana z towarowej.często mylona z firmą budowlana.

pracownik pphu budmax bobula Jóżef
@Krzysiek

Bardzo bym prosił o nie mylenie Najlepszej Firmy budowlanej w rejonie jasielskim oraz jednej z najlepszych FIRM BUDOWLANYCH W Polsce z hurtownią budowlaną sprzedającą taniej materiały budowlane w Jaśle oraz okolicach W firmie BUDMAX pracuję od 2003roku i nie wobrażam sobie współpracy z inną firma budowlaną na rynku budowlanym Ktoś odczepił nazwę od Mojego szefa Józefa Bobuli zresztą wielokrotnie rozmawiałem z nim na ten temat i mówił nie raz pracownik zanoszący CV do biura BUDMAXU w jaśle się pomylił pozdrawiamy zespół FIRMY P.P.H.U BUDMAX Bobula Józef 38-222 Cieklin Folusz62 Fachowo i profesjonalne Usługi budowlane na terenie Całej Polski Mój szef nie jest zadowolony z tego powodu ze ktoś próbuje podszywać się pod jego Markę i na niej zarabiać ale cós czasem tak w biznesie bywa pozdrawiam pracownik BUDMAX BOBULA JÓZEF Biuro Firmy UL REJTANA JASŁO Zapraszamy .

Darek
@Krzysiek

Każdy kto chodż godzinę przepracował w jasielskiej Firmie Remontowo-Budowlanej P.P.H.U BUDMAX wie ze jest tylko jedna taka firma w rejonie jasielskim i jest to najlepsza firma budowlana na rynku firma jest na rynku od 1998roku i od tego czasu zajmuję się budowlanką prace wykonane są zawsze rzetelnie i na czas dla zainteresowanych podaje szczegółowe dane mojego pracodawcy nie znam zadnej firmy FHU BUDMAX JASŁO jest to jakiś gość który odczepił od nas nazwę i teraz próbuje zarabiać ale z tego co się do tej pory zorientował to zajmuję się tylko tanimi i lipnymi materiałami budowlanymi sprzedażą a BUDMAX z Folusza to ma podpisane kontrakty w najlepszych hurtowaniach budowlanych w Polsce i współpracuje z najlepszymi markami nie polecam tej marki jest to jakaś pseudo Firma nie godna polecania dane mojego pracodawcy oraz szefa znajdziecie tutaj o innej firmie BUDMAX z jasła nie słyszałem (usunięte przez administratora) w firmie BUDMAX z folusza pracuję u pana józefa od lat a ten Marchewka to ja nie wiem co to za gość

Z tego co Słyszałem w powiecie Jasielskim jest Firma Budowlana BUD-MAX która jest na rynku od 1998 roku i ma duze doswiadczenie w branzy budowlanej dzięki solidnej ekipie oraz fachowym sprzęcie budowlanym.Firma Wykonywała u mnie Elewacje oraz wykończenie budynku.Prace wykonane zgodnie z umową oraz ustalonym kosztami.

Z tego co się orientuje to BUD-MAX Jest tylko 1 jest To jedna z najlepszych Firma Budowlanych często jest mylona z Hurtownia budowlaną FHU MAXBUD Jasło.

Ta Firma Podrabia renowaną Firmę BUD-MAX z Jasła która jest na Rynku od 1998r i zajmuje się kompleksowymi usługami budowlanymi.

Firma BUD-MAX najlepsza Firma w Jasle fachowo i rzetelna kontakt (usunięte przez administratora)

Antoni

Usługi budowlane

Zostaw merytoryczną opinię o Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka - Jasło

• Jak się pracuje w Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka?

Zobacz opinie na temat firmy Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka?

Bud-Max Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Marchewka
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Towarowa 24
    38-200 Jasło