Opinie o Asw-Technik Sp. z o.o. w Wrocanka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Asw-Technik Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Asw-Technik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Asw-Technik Sp. z o.o. w Wrocanka

Piotr Nowy wpis

Maciej

Rozumiem, że chciałbyś, żeby ciężka praca była lepiej wynagradzana. Podałeś kwotę bez premii. Czy taki bonus finansowy jest możliwy do uzyskania jeśli ma się dobre wyniki i wydajnie pracuje?

Piotr Nowy wpis
@Maciej

Ok

Panowie firmy które są 20 lat na rynku nie mają tak negatywnych opinii w całych Niemczech jak ta firma ASW . Gdzie się nie pojedzie do innej firmy to każdy odradza pracy w tej firmie !

@Piotr

Zgadzam się z tą wypowiedzią

@Piotr

Można powiedzieć powiedzieć że firma małymi krokami idzie do przodu . A już nie ma tak negatywnych komentarzy jak przedtem . Dlatego daje sprostowanie do wyżej wystawionego komentarza

Michal Nowy wpis

OK

Były pracownik Nowy wpis

Witam i jak mnie wieści dochodzą szef przejrzał na oczy i na wiosnę zwolnił wielkiego niby majstra Z.kombinatora nieroba i podrzegacza .A więc wedle starego przyslowia: woził się wilk lat kilka wywieźli i wilka:Gratulacje dla szefa ,na pewno to wyjdzie firmie na dobre .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Asw-Technik Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Można się dowiedzieć szczegółów na temat dojazdu, zakwaterowania itp?

@Zainteresowany

Dojazd na własną rękę a co do mieszkania to większości oferują melinę , jak jesteś alkocholokiem to się odnajdziesz . Pozdrawiam

@Piotr

Cała prawda ! A ponadto jakby od nie których osób co tam pracują poprosić o Zaświadczenie o niekaralności to byłoby by to nie realne ponieważ większość to kryminaliści z wyrokami sądowymi . Panowie dajcie sobie spokój szkoda zdrowia . Jest wiele lepszych firm szanujących pracowników a nie tak licha firma z takimi ludźmi na czele

karumow
@Zainteresowany

Dojazd na własną rękę,tak jak i ubranie robocze, mieszkania śmiech na sali jeśli nie jesteś typowym meliniarzem to nie dasz rady,tam chleja (usunięte przez administratora) straszna ♠️a cały prezes (usunięte przez administratora)poeta obiecuje gruszki na wierzbie,na dodatek przyjeżdża i objada tych patusow którym słodzi, zwykła patologia

Smutna
@Piotr

Zawadzam się z tym jak ktos lubi pic to się odnajdzie . Załatwienie jakich kolwiek papierów nie miała obsługa i bałagan . Byłam tam i widziałam żenada

maro

panowie PORASZKA zyky kanal .....typowy prywaciarz z POLSKI ...chyba ze nie masz wyjscia ......pozdrawiam

Janek

Ok

Pracuje w tej firmie od początku jeszcze mi się nie zdarzyło żeby do 15 nie mieć pieniędzy na koncie a w umowie wyraznie jest napisane do 15 dnia miesiąca.

Misio

Praca na odlewni to ciężka praca i na to sie trzeba nastawić. Ale jak sie chce to wszystkiego mozna się nauczyć.

A ja pracuje już długo w tej firmie! I szczerze nie rozumiem tych negatywnych komentarzy. Jak ktoś chce pracować to będzie pracował i bedzie zadowolony, a jak jest ktos leserem i chciałby brać pieniadze tylko za obecność w pracy to to tak nie działa.

Bardzo dziękujemy wszystkim za podzielenie się opiniami na temat ASW Technik Sp.z o.o. Informacja zwrotna, zarówno pozytywna jak i negatywna, od naszych byłych i obecnych pracowników oraz kandydatów jest dla nas naprawdę bardzo ważna. Do tej pory jedynie z uwagą śledziliśmy powyższe dyskusje i wyciągaliśmy wnioski. Choć nie każda zamieszczona tutaj opinia jest dla nas pochlebna, jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają uwagi czy poprawy.

@Pracodawca

Dobrze się piszę prawda ! Ciekawe jak będzie faktycznie ?

Witek

To dobrze

Poszukiwacz

Dzień dobry , proszę mi coś napisać o byłej firmie bliżej .Maż wybiera się tam do pracy ale po komentarzach boje się że to kanał.Proszę o szybką odpowiedź.

Boniek

Poleca ktoś ta firme

Lukasz

Krzysiek odlewnia

Bardzo proszę o informację wybieram się jako szlifierz ale nie mam pojęcia czy do tej firmy patrząc po komentarzach

JA

Ciezko jest na odlewni to jest fakt i tego nikt nie zmieni.Kazda odlewnia jest ciezka pracowalem wczesniej na odlewni kolo Gery nie bylo latwo 12 euro brutto i praktycznie caly dzien na mlocie. Wiec kto sie wybiera na odlewnie to musi wiedziec , ze praca nie jest latwa . Najlepiej jest pracowac w Skandynawii bo zarobki dobre tu w Niemczech szalu nie ma . Kazdy to wie . Zdecydowalem sie na prace na odewni wiedzac , ze nie jest latwo mialem tego swiadomosc. Szef mowil mi na wstepnych rozmowach , ze jest ciezko ale mu nie wiezylem bo mowilem ze juz szlifowalem nawet przez moment myslalem , ze na sile mi odradza prace. Dlatego dziwie sie tym , ktorzy pisza ze sa rozczarowani chyba maja zal ale o co to niewiadomo chyba o to ,ze w godzinach pracy nie moga sie udac do lasu i obcowac z przyroda ale to chyba poinnien udac sie do zakopanego.:)::) Co do mieszkania do tez sie dziwie , bo w czesniej mieszkal na tym mieszkaniu Artur z laj firmy i byl mega zadowolony tylko dziadek musial mu odmalowac mieszkanie . a w laj firmie z tego co mowil to sami musieli sobie wszystko sponsorowac lacznie z mieszkanie 250 na glowe i inne koszty zwiazanie z ubraniem .Przyznaje ze rece bola ale jak sie chce idzie sie przyzwyczic co nie jest latwo

PO
@JA

To trzeba bylo zostac w tamtej firmie kolo Gery i robic za 12 euro brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Asw-Technik Sp. z o.o. - Wrocanka

• Jak się pracuje w Asw-Technik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Asw-Technik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Asw-Technik Sp. z o.o.?

Asw-Technik Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 37 ocen.
  • 193
    38-204 Wrocanka