Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Julek

Polecam Mini Drivers pracuje tu 3 lata. Solidna firma i da się zarobić.

Dariusz

Ciekawe czy ta stronę traktuje ktos jeszcze poważnie. Bo z tego co widzę to tylko konkurencja tu się wypowiada. Pozdrawiam

Łukasz
@Dariusz

Nie konkurencja, (usunięte przez administratora)

Dariusz

Jeżdżę tu od 3 miesięcy jeździłem w opti i globie i tyle zlecen co jest tu tam w 2 korpo razem nie mialem

Dżesikaaaaalala

Poprzechodzili do atu a tam codzienne łapanki.Ale was załatwił tramwajarz. W Mini jest super.wracajcie do Oli. Mówię wam póki jeszcze czas. Kierowców szkoda.

Zbyszek
@Dżesikaaaaalala

Przez 12 godzin zrobilem 80 zlotych OBROTU, nie zarobku. A ta pani obiecywala mi i zapewniala 4 tysi na rękę, gdzie ja nawet połowy nie mam od początku miesiąca. TRAGEDIA W TYM MINI.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Mariusz Poddał się hahaha

Ola gratuluję wygranej.

Dżesikaaaaalala
@Mariusz Poddał się hahaha

Tez gratuluję.

Vanessa de paris

Można też dorobić sobie myjąc tramwaje na zajezdni.Dzwonił (usunięte przez administratora)i mówił ze spoko. Tylko ze kierownik gania do roboty. (usunięte przez administratora)ma 50 tys to niech ma. (usunięte przez administratora)z nadgodzinami ma już 3 000zł. A tak miałby firmę.

Mariusz jeździ(usunięte przez administratora) teraz na firmowym aucie a nie żadnych tramwajach.

Jessica

W tym miesiącu słabiej wyjdzie bo 45 tys. Ale to styczeń to dlatego.A (usunięte przez administratora)to myślę że 2 tysiące zarobi.

Kalinka
@Jessica

Wieś śpiewa, wieś tańczy - prawda (usunięte przez administratora);)

Stachu
@Jessica

(usunięte przez administratora) I myśli pewnie, że to kogoś interesuje hehehe

Rafał
@Jessica

2 tys. na miesiąc u Was kierowca zarabia ????!!!! Zgadzało by się to z tym, co tu wypisują kierowcy. Ale wstyd. Za taka kasę, całe dnie i noce w aucie spędzone, nie dziękuję. Sami sobie jeździjcie.

@Rafał

Kierowcy zarabiają 8000 na czysto. Ten co zarabia to MARIUSZ co jeździ na tramwajach. Kiedyś na centrali robił u Oli. Ola dała mu pracę. Dała na chleb zarobić.

Dominik

Nie no, najlepiej zawalic komuś biznes, tak jak Wy to zrobiliście. Wtedy jest uczciwie i w porządku, tak????

Darecki

Mariusz czy ty możesz powiedzieć temu Adrianowi z atu żeby nie jeździł po naszych kierowcach i nie namawiał ich do przejścia? Czy może też masz w tym udział? Możesz się odpowiedzieć o co chodzi?

ADAMECKI
@Darecki

Jakich kierowców?? Przecież w mini ich już prawie nie ma, podobnie jak roboty/zleceń.

Katka

Ta centrala nowa to nawet nie zna ulic

Ola

A jak oczerniasz ze ktoś sprzedaje bilingi to poinformowales kogoś w atu ze sprzedales bazę danych swoich klientów Radkowi z seven ? Twoi klienci dostają smsay z seven. Ładnie tak robic kierowcom swoim co jeździli u ciebie?

Pikuś
@Ola

Chyba faktycznie Masz racje bo klienci mówili że jakieś smsy były od seven

Mini drivers

(usunięte przez administratora)co tak ostyglas?? Nie ma ubliżania i lawiny opinii od Ciebie. Nuda wieje. No weź;)))

Mariuszu tramwajarzu

50 tys zarabia więc coś warta. Raczej nie pusta z taką kasą

Jagna

Jak trzeba być (usunięte przez administratora)samotnym i niedocenianym żeby pisać w imieniu innych i reagować na zaczepki, głupie zaczepki innych.

Były kierowca

Ale bzdury piszecie. Ja wiem że Mariusz został nowym rzecznikiem NBP lada dzień wszystkie się wyjasni

Niedługo się okaże

Z tymi bilingami to jest tak.Musisz zgłosić aby ci powiedzieli u operatora kto i kiedy prosił o bilingi twojego numeru.Operator sprawdzi a ślad jest.Potem zgłaszasz na policję podejrzenie o przestępstwie ze ktoś bez twojej zgody pobrał bilingi twojego numeru.Policja sprawdzi i zobaczy czy czyjąś mama miała do tego dostęp. Warto sprawdzić bo inna firma padła przez to i ma problemy.

Mariusz tramwajarz

17 zł na rękę. Gdzie więcej zrobię? Do tego inspekcja nie gania.

(usunięte przez administratora)ma nowy biznes, zdecydowanie korzystniejszy pod każdym względem od mini. Dlatego (usunięte przez administratora)żyj swoim życiem, nie innych i weź się do pracy, prawdziwej a nie zajmuj sie wypisywaniem bzdur na forach, bo jeśli jeszcze nie zdążyłaś zauważyć to (usunięte przez administratora)ma w poważaniu całe to mini, Ciebie i (usunięte przez administratora) razem wziętych i te wszystkie komentarze w większości napisane przez Was;))

Robert

Co to znaczy jak konczysz ? Przeciez w Mini nikogo sie nie informowalo o tym.

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ