Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Nolt

Jest taki bałagan że kierowcy chwalą się ze jeźdżą na zmiane i nikt nie kontroluje kto i ilu jeździ na jednym numerze. (usunięte przez administratora)wynajmują auta i jeżdżą po dwóch a w biurze mają gdzieś ze ci co baze płacą uczciwie to stoją.Jestem tu do końca miesiąca bo nie godzę się na to. Nawet nie chce mi się pisać o kursach w trasy albo do modlina .

Super firma i mają umowy dla kierowców. Jak ktoś nie ma problemów z myśleniem będzie zadowolony. Po opiniach widzę że albo niewielu tu jeździło i piszę to konkurencja albo problemy z myśleniem

Kier

10 godzin 13 zlecen. Polecam warto zaryzykować 20zl na prowizję żeby sprawdzic

Eryk

Polecam Mini świetna atmosfera i dużo zleceń

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Duży

Przestrzegam potęcialnych chętnych do pracy w tej firmie. Jedno zlecenie 12 do 15 zł To około 45 min. Ogólnie firma (usunięte przez administratora). U nich praca to duże ryzyko, pracy darmowej albo na granicy opłacalności. Krótko mówiąc nie polecam.

Piotrek

Polecam jazdę w MINI więcej zleceń niż uber

Himot

Ja robie od 20:00-6:00 co najmniej 20 zleceń. Pani Ola jest spoko

Ernest

Jezdziłem jeden dzień i już wiem że tu się nie da zarobić. Minidrivers = 1 zlecenie na 3 godziny. Strata czasu,pieniedzy.

Alicja Majkowska

Ojj słabo. Kierowca taki świetny, że wpakował się w Marynarską i skasował mnie podwójnie!!! Codziennie jeżdżę taksowkami. Najtańsza??? Grosik dowiódł mnie za 27 zł, Wy za 38 !!! Nie polecam.

Kierowca

Polecam. Świetna firma i dużo zleceń. Profesjonalne podejście

Odkryta Tarchomin

Super mili i pomocni kierowcy. Raz mialam mały problem z nowym kierowcą ale obsługa na telefonie pomogła kierowcy. Dostałam też po reklamacji kurs gratis. Obsługa na najwyższym poziomie. Z czystym sumieniem polecilam calej rodzinie

kasia

Jestem klientka mini od 4 lat. Dostępnością było różnie ale odkąd firma się rozlaczyla duuuuuuuzy plus auta punktualnie i za kurs wychodzi zawsze podobna kwota.

Parel

Polecam Mini są zlecenia i to dużo

Zbychu wiedziałem że tu napiszesz ha ha Ty chyba każda firmę komentujesz. Podziekuj koledze kto Ci polecil mini:)

Zbyszek

Polecam pracodawcę. Bardzo dużo zleceń. Nie myślałem że tyle tu można zarobić. Pozdrawiam Zbyszek

94Marycha

Niepoważna dyspozytornia zamawiam auto 5godzin wcześniej A 15 minut przed deklarowany czasem dostaje telefon że jednak nie ma nikogo w okolicy

Agnieszka

Chyba pomyliłeś korporacje. Właścicielem nie jest dziewczyna A ma centrali nie pracuje nikt z Ukrainy

Mini drivers super kierowcy zawsze na czas. Polecam

Iwona Tryc

Pomyłka nie przewóz. Odradzam i nie polecam korzystania z ich usług. Nieprzyjemna obsługa na centrali a kierowcy nieogarnieci, klient musi prowadzić kierowcę, który nie ma pojęcia gdzie jechać. Cenowo wcale nie wychodzi tanio.

Anija96

(usunięte przez administratora)przejazd zawsze wyższy o około 30%. Nie dajcie się naciągnąć na niby 1 zł za kilometr. Poniżej ktoś już o tym pisał. Nie ma możliwości, że rozpatrzą reklamację. (usunięte przez administratora) najwyraźniej nikt nie kontroluje i nie nauczył obsługi klienta. Zwracają się do klienta, jak do byle kogo. Reakcja na reklamację: „Niech pani zmieni korporację i więcej nie korzysta z naszych usług! Ma pani nudne życie, że tak pisze. Ulżyło już? Ale mamy bekę z tego pisania.” To tylko kilka przykładów odzywek. (usunięte przez administratora)Za przejazd w dzień bez korków, zapłaciłam jak taryfą nocną. Obsługa poniżej wszelkiej krytyki.

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ