Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Alvaro

Teraz dopiero się zacznie. Popcorn gotowy. Czas zacząć przedstawienie.

Byłam tam
@Alvaro

Wychodzi na to że Ola na którą tak źle rzeczy mówiono jest bardziej ambitna i bardziej inteligentna od tego Mariusza. Mimo wszystko prowadzi mini i się nie poddaje. Brawo Ola i Łukasz. Widocznie Mariusz nie nadaje się na przedsiębiorcę Pozostało

Ona i on 333

Tylko po co takie gadanie i wmawianie kierowcom że Mini Oli się zamyka? Gadał Mariusz a sam oddał za kilka złotych zamiast dalej trzymać. Teraz mini rozkwitnie.

Mariusza

dlaczego już nie ma? Szkoda.

XXX33
@Mariusza

Uwierz mi, że jest ;) Natomiast Waszej trójcy nikomu nie będzie szkoda.

Sprzedana
@XXX33

Odbiera inna firma telefony

Ela
@Mariusza

Tym ruchem pokazał że Mini (usunięte przez administratora)wygrało. Do tego oddał to najgorszej firmie.

Ahahahhah. Ludzie skad Wy tyle o.nich wiecie ? Szukając pracy sprawdzam ile da sie zarobić a nie z czego zyje właściciel.

Mariusz nie płacz

Idź na parking pracować. Było i minęło. Trzeba dalej żyć.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Admin

Kopiuj wklej, komentarz z ubiegłego roku.

Dlatego u (usunięte przez administratora)są godne warunki i prawdziwe MINI .Pamiętajcie.

Kala najlepsza w fitness

Bardzo duże rozczarowanie. (usunięte przez administratora) Lepiej tanie taxi wychodzi.

Łukasz

ale (usunięte przez administratora)wypisuje opowieści

Kiero

A w którym mini ?

CHarpun
@Kiero

W tej podrobie mini (usunięte przez administratora) Porażka u nich.

Wszystko co napisałeś jest 100 % prawda. (usunięte przez administratora) No cóż czasu nie cofniesz.

Michał B.

to gdzie można pracować na tym aucie firmowym skoro nie polecacie u tej pani(usunięte przez administratora) ? Ma ktoś namiar na jakąś firme inną bo chciałbym zacząć jeździć ?

Bartosz

Ale wy macie poryte baniaki bez kitu... (usunięte przez administratora) wiecie i jeszcze wieksze (usunięte przez administratora) piszecie...zal mi was ...czemu nie zadzwonicie do nich i imiennie nie powiecie co was noli tylko tu sie chowacie jak szczury i tchorze...

@Bartosz

Jak przychodzą baze płacić to są tylko 3 słowa .Dzień dobry,proszę i do widzenia . (usunięte przez administratora)

Hatton

Fakt. Promocja do końca stycznia.

xxx

Nic dziwnego że próbują się ratować, skoro wszyscy szanujący się kierowcy do nich uciekają

Janina Bilingi

Ale o Chomiku i Żółwiu to już tak ?

Maciek

Niestety ale muszę stwierdzić że roboty to już w Mini nie ma . W nocy nawet 150zł obrotu nie da się wyrobić . Co się stało z tą firmą ?

ANDRZEJ 322

Wez tabletke jezdze w przewozach od 14 lat i glupszej bajki nie slyszalem jakby mozna bylo co miesiac miec 15000zl obrotu to dyrektorzy bankow rzucali by swoje stanowiska i jezdzili w opti a widocznie mijasz sie z prawda i to sporo skoro agitujesz zeby przechodzic do opti sropti!!!

Mini Drivers jest tylko jedno prowadzone przez p.(usunięte przez administratora) bo to jest człowiek który ta firmę założył kilka lat temu, reszta ludzi to tylko przyklaskiwacze. Na obecną chwilę polecam kierowca i klienta współpracę tylko i wyłącznie z p. (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora)

Łukasz i Ola
@5111

Polecamy z czystym sumieniem.

Łukasz i Ola
@Łukasz i Ola

Może całkiem nie czystym sumieniem ale polecamy.

Alan tanie taxi
@Łukasz i Ola

Jak to polecacie ? To już lepiej tanie taxi.

Wiktor

To super tylko szkoda ze kierowcy wasi placza ze roboty nie macie!!! Jak szukacie kierowcow to piszcie na portalach z ogloszeniami a nie tu.

Jacenty
@Wiktor

Tylko opti.żadne inne wynalaski

Kamil

Mieliśmy kontrole na lotnisku .Złapali dwóch .Chcieliśmy porady a ta przez telefon się drze . Zobaczymy co będzie .Od niej nic się nie poradzisz bo nic nie wie.

Andrej

Mini Drivers jest tylko jedno prowadzone przez p.Łukasza bo to jest człowiek który ta firmę założył kilka lat temu, reszta ludzi to tylko przyklaskiwacze. Na obecną chwilę polecam kierowca i klienta współpracę tylko i wyłącznie z p. Łukaszem .

Zacisze

Ola jest dobrym pracodawcom .

Barabar

Już odeszło 20 do Opti .Ładnie się dzieje.

Ryanair

Zobaczcie kto podjeżdża na zlecenie do Modlina to wam oczy wyjdą. A my kursy po 10 zł

Tomo-bora

Mam wgrane dwie aplikacje Mini .Mariusza i Łukasza . U Mariusza zarabiam w nocy 15 zł a u Łukasza między 280 a 350 zł . Więc gdzie jest lepiej ? Sami pomyślcie . Pani Ola bardzo przyjemna osoba .Polecam Mini tylko u Łukasza . (usunięte przez administratora)

Ale kibel
@Tomo-bora

U (usunięte przez administratora)bo zarabiam w nocy 350 zł a u (usunięte przez administratora)między 28 a 35 zł .

niektórzy to kretyni niestety

Każdy ma prawo do własnego zdania, wiec ja też. Wiem że nie jest lekko w Mini ale pracują tu kierowcy (usunięte przez administratora). Jeżdżą po 16 godzin dziennie i ciągle mają mnóstwo powodów do narzekań.Ci co narzekają zawsze będą niezadowoleni. Pana który odszedł do Opti znam kilka lat .Taki jest przedsiębiorczy i dobrze prowadzi swoją firmę że skargi były na niego że śmierdzi potem i moczem od niego. Nikt mu nie zwracał uwagi żeby go nie zranić .Jeździł dalej .Czy ktoś zastanawiał się dlaczego tacy jeszcze jeżdżą u nas ? Bo dajemy im możliwość zarobku. Znam wielu taksówkarzy i wiem że każdy ma swoją opinie ale najgorsi są ci co nie umieją się przestawić na inne myślenie.Im się wydaje że jak nie zainwestują w siebie to będzie jak dawniej tzn będą dalej oszukiwać klientów,jeżdzić brudnym i starym autem,w środku smród nie tylko od papierosów a kierowca też nieświerzy bo zapomniał się umyć i nieuprzejmy.Najlepiej dla nich to żeby paliwo było za darmo,bazy nie płacić a klienci bedą sie do nich pchali.Żal mi ich ale to nie mój problem,pozostało im tylko narzekać na firmę a reszta co jeździ to nie narzeka bo ma lepiej od innych w (usunięte przez administratora)firmach .Nie pluja jadem tylko jeżdżą .

Leszek
@niektórzy to kretyni niestety

Masz rację (usunięte przez administratora). Ci co jeżdżą to zarabiają u ciebie a ci co nie chcą to nie zarobią .

Piotrek
@Leszek

Mów za siebie (usunięte przez administratora), a nie zasłaniasz się innymi. Po co?? W jakim celu ?? Zawsze byłeś tchórzem i tak Ci zostało, niestety.

Robert

Spokojnie kolego(usunięte przez administratora) Uwierz mi, to tylko kwestia czasu.

Kierowca

Powiem tak jeżdżę w Mini kupę czasu. Jest bardzo duzo pracy, i można zarobić. Łukasz i Ola są bardzo wporzadku. Wydaje mi się, że te, nie pochlebne komentarze są od konkurencji. Która sfrustrowana słaba kondycja swojej firmy wyzywa się na ludziach którym firma idzie. Odważni w internecie, przedstawię się skoro tacy gieroje jesteście. A od Oli i Łukasza zawsze uzyskiwalem tylko pomoc a, nie brak szacunku jak tu piszecie

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ