Opinie o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ w Warszawa

Grzegorz

Czy ktoś złapał dziś jakieś zlecenie od 20? Minęły 4 godziny wyłączam aplikację.Dobranoc

Arek

Rekord pobity jedno zlecenie na 6 godzin.Problem w tym że 14zl nie dzięki się na 6 :( czy biorę jedzenie i będę woził bo na samym taxi nie wyjde

Beznadzieja przy tej stawce nie ma ruchu,po 99 groszy to była jazda,pamiętam cały czas tylko że zlecenia na zlecenie co z tego że jest więcej ja to za drogo

@Michał

Czy tylko ja tak trafiam? Max 2-3km potem przerwa 3-4 godziny i kurs za 14 zł co tu się dzieje?

@Piotr

To i tak dobrze :-) ostatnio tyłka nie ukrywa!

Czy Mini Drivers praktykuje "luźne piątki"?

Pracy brak

Każdy dzień jest luźny poniedziałek,wtorek, piątek czasem 4 godziny czekam na rucha

Romek
@Pracy brak

Czy w dzień czy w nocy kursy słabe 12-13zl i częstotliwość jak za starych czasów 2 dziennie! Samochód więcej pora kończyć bo tu się nic nie zarobi,stawka przy tylu km żeby złapać zlecenie wychodzi głodowa.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Mini Drivers się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Wiesław

Kłamcy i naciągacze,co innego mówi operatorka przyjmująca zlecenie o cenie przejazdu.W rzeczywistości płacimy o wiele drożej. NIE POLECAM

Klijetka

Dzisiaj jak co dzień zamówiłam kurs. IQ moim oczu mojemu zdumieniu ukazał się pan za kierownicą który był w maseczce i powiem szczerze że różne miałam do tego odniesienie pierwsze co nasunęło mi się na myśl to gościu zarażone i musi pracować masakra ludzie trzeba dezynfekować samochody i dbać o własną czystość A nie zrażać klienta własnym wyglądem

Małgorzata

Chyba wiem skąd zamawiałam auto i z jaką korpo jechałam. To Mini Drivers, to tu są tacy właśnie "mili i uprzejmi" kierowcy.(usunięte przez administratora)

Przemysław
@Małgorzata

Czyżbyś nie była zadowolona z usług Mini Drivers? Co jest tego przyczyną?

Czy przyjmują z koroną wirusem

Bo chyba mam

Ruch kipski

Kursy po 11 14 zł max 2 na 8 godzin stania...

Aldona

Czy przejmujemy tanie taxi od 01.04 ?

Klient33

Najtańsza i najgorsza firma przewozowa w historii.

klientka

opryskliwa Pani zakończyła rozmowę po tym jak nie chciałam powiedzieć dokąd chcę jechać .Z tego co wiem nie ma takiego obowiązku .od kierowców dowiedziałam się że lepsze kursy panie dają swoim kierowcom. BARDZO nie sympatyczne panie odbierają telefony.26.01,2020 g.2

Pedro

Firma jak najbardziej ok. Myślę, że warto spojrzeć na swoją pracę a dopiero oceniać innych.

Niko

Jeździłem tam. Na początku wszystko było ok. Ale niestety jest tam na centrali jedna wredna baba na którą narzekają klienci i kierowcy. Jak masz z nią nie po drodze to nagle mniej zleceń doatajesz i robi pod górkę jak tylko może. Do tego osxukuje klientów sam byłem świadkiem dwukrotnie.Dokąd ona tam będzie to firma będzie szła na (usunięte przez administratora) Z tego co pamiętam ma na imię joanna. Chyba.

Kuba
@Niko

A widzisz kolego jeżdżę w mini i powiem Ci ze akurat Joanna jest chyba najbardziej ogarnięta dziewczyna na centrali

Niko
@Kuba

Kolego to że jest ogarnięta bardziej od innych to nie znaczy że nie jest wredna. A to co napisałem to prawda jest i tyle. Nie życzę Ci mieć z nią nie po drodze. Pozdrawiam.

Były kierowca
@Niko

Joanna była i zawsze będzie (a co to już sami dopowiedzcie sobie)

Mini tonie w długach

Nie wie ktoś czy ten salon gsm w ząbkach jest dalej na sprzedaz ?

@Mini tonie w długach

Co cie to obchodzi ?

KARMA
@333

Olu już Ci nerwy puszczają;) Z drugiej strony się nie dziwię. Mini ledwo zipie. Mieszkanie na raty, dom w kredycie, a tu nawet Danielek się na Was wypiął i autka pozabierał ;) i jak tu żyć hahaha. Nie współczujemy ani nie zazdrościmy. Karma wraca. Z bagna weszliscie i do bagna już Wam niedaleko.

@KARMA

Daniela wyżucilismy bo był nie w porządku do nas . A nabieramy rozpędu i będzie Mega promocja.

KARMA
@33333333333

"Wyrzucilismy" pisze się przez "rz" gwoli wyjaśnienia Pani " prezes";) Oszukuj się dalej Oleńko, oszukuj. (usunięte przez administratora)

Tanie taxi
@KARMA

będzie komunikat o przejęciu czy to plotka?

Jacek

Jest tanio punktualnie ostatnio ogarnięte samochody.Kierowcy też mili.Nie jest to najwyższa półka przewozów,ale za taką kasę naprawdę super.

Sławomir

Która w końcu korporacja przejmuje od stycznia Mini do tanie taxi pada i ciekawy jestem czy to ta sama korpo przejmuje stery ? Ciekawe jakie stawki będą .

Kuba
@Sławomir

A skąd masz takie info że do stycznia tylko?

NICK

Kraków został sprzedany lokalnej korporacji z Krakowa. Nie masz wiedzy nie siej fermentu.

Burczakcwelforever

Zaraz twoje tanie taxi padnie. Same skody i stare fokusy jeżdżą .Gdzie te JAGUARY ? hihihihihiihihihiihiihihihiii

Atrur M
@Burczakcwelforever

Czy Mini jest tylko do końca roku bo pani z centrali tak mówi ? Prosze o odpowiedź

Person
@NICK

Hahaha chyba sama w to nie wierzysz Olu. Jak mogłaś sprzedać coś co nie istniało. (usunięte przez administratora)

Nat

Witajcie, czy ktoś miał sytuację, że został zawieszony na prawie trzy tygodnie, bez wcześniejszego wyjaśnienia?

Alhim
@Nat

Ja tak miałem 2 razy i zmieniłem firmę bo słabo się zrobiło w mini

Karol

Serdecznie polecam tą firmę. Przeszedłem z 2 aplikacji i widzę że tutaj są sami Polacy. Klienci zadowoleni, że jeżdżą z kierowcami z Polski. Centrala pomocna. Da się zarobić pracując 8 godzin dziennie. Polecam

Przemysław
@Karol

To bardzo dobrze, że jesteś zadowolony ze swojej pracy, bo jednak jest to bardzo ważne. "Da się zarobić", a możesz doprecyzować o jakim wynagrodzeniu dokładnie mówisz lub chociaż podać przedział w jakim się waha? Z jakich jeszcze powodów polecasz podjęcie pracy w Mini Drivers?

• Jak się pracuje w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Zobacz opinie na temat firmy LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ
2.1/5 Na podstawie 270 ocen.

LIFE-SAVER ŁUKASZ ŻYSZKIEWICZ