Girpol Sp. z o.o.
3 6 64 5 1
tede

zawój-wszędzie jest to samo obiecanki a potem rozczarowanie , a gdzie dokładnie ten zakład

zawój
@tede

do-- tede --zakład jest w miejscowości Hof , tylko tam jesteś wypożyczony do niemieckiego,, pośrednika''

tede

Własnie jak zarobki robi ktoś z was tam i gdzie to dokładnie bo z tego co wiem to dwa zakłady chyba mają

zawój
@tede

Kolego daj se spokój z tom firmą byłem tam i to co mówią przed wyjazdem jest tylko ściemą obiecują a puzniej jest całkiem co innego, nie Polecam .

Tak4Nie

robo

@kros -wiem o tym znajomy tam był przez rok powiedział że już tam nie pojedzie masakra

wwfcs

Ale ludzie jak tam jest z zarobkami??? Bo nikt z was konkretow nie podal

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
tede

Ok dzięki za info a robisz tam lub masz kogos kto tam robi

robo

widzisz mam kolege który robil w tunisie , zakwaterowanie mniało byc ok a spali w przerobionych chlewniach , syf kiła i mogiła

kros
@robo

W tunisie jest tragedia...

tede

Tak jakie warunki zakwaterowaniem i czy trzeba znac język ,pracowałem 8lat na Uboju wieprz. tymczasowo robię na rozbiorze wołowym ale kusi mnie żeby na Ubój z powrotem i dla tego pytam

tede

A jak z zakwaterowaniem , jakis socjal jest ,mam chęć zaryzykować

tede

Hej możecie cos więcej powiedzieć na temat Uboju wieprz , czy opłaca się tam jechać i pracować ,jak z zakwaterowaniem i ogólnie jakie warunki

Opinia

Na rękę mam 1600-1800 i 9 euro na godzinę, zastanawiam się ile wyciągają kościarze miesięcznie. Jeśli ktoś mógłby napisać jak to wygląda w rzeczywistości u was byłbym wdzięczny.

Opinia

Ale ją pracuję za granicą, chcę pracę zmienić i nie wiem czy mi się to opłaci.

Opinia

Chciałabym dowiedzieć się coś więcej o firmie, ile godzin pracujecie, jakia stawka czy ciężko dostać się do Drezna? Chce zmienić dotychczasową pracę ale nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. Pozdrawiam.

yo

a ja narzekam, kiepska ta robota, już mam dosyć walenia tych krów prądem

Tak3Nie

daro

Pracuje w tej firmie prawie rok na uboju wieprzowym. Wypłata płacona terminowo, czyli przed 10. Można dostać zaliczkę. Szefostwo bardzo słowne. Godziny zgodne z przepracowanym czasem. Wymagana dyscyplina pod względem alkoholu i obecności w pracy. Cenią fachowców. Polecam

daro

Zostaw opinię o Girpol Sp. z o.o. - Panki

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie