Opinie o Girpol Sp. z o.o. w Panki

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Girpol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Girpol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Girpol Sp. z o.o. w Panki

Joanna

@Rozczarowany, co dzieje się aktualnie wewnątrz Girpol Sp. z o.o. ? Dlaczego, Twoim zdaniem, w tym momencie w tej firmie występuje gorszy okres? Merytoryczne i rzetelne informacje dotyczące tego pracodawcy będą ważne dla tych wszystkich, którzy planują staranie się o zatrudnienie u tego pracodawcy.

Mops
@Joanna

Luty jest wszędzie słabszy,jak pracujesz w tym fachu to wiesz.wypłaty zawsze przed czasem i wszystko profesjonalnie załatwione.Chyba Szefowa wyrzuciła Cię za gorzałe to teraz musisz komuś zrobić złą opinię.W tak dobrej firmie nigdy nie pracowałem.Spokój,kultura i terminowość.

Rozczarowany

Niestety zabrali polakom wolowine,zostala do robienia tylko wieprzowina wiec nawet godzin czlowiek wyrobic nie moze,popsulo sie tam od tego roku od lutego,nawet w tym miesiacu jest opoznienie z wyplata.A mialo byc tak pieknie.

Joanna

@Pit bull, czy zdobyłeś już informacje o kwestiach dotyczących warunków pracy w Girpol Sp. z o.o. które Cię interesowały? Jeżeli tak, to proszę Cie o kilka słów na ich temat. Czy skontaktowałeś się już z tym pracodawcą w sprawie interesującej Cię oferty pracy? Jak otrzymasz zaproszenie do wzięcia udziału w rekrutacji, to dobrze by było gdybyś zdecydował się na podzielenie się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami z jej przebiegu.

Pit bull

Witam jestem zainteresowany wyjazdem na ubój wołowiny i wieprzowiny po ile godzin pracuja jaka stawka i kwarera morze Yo cos napisze

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Girpol Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Joanna

@kolodalej pracujesz za pośrednictwem Girpol? To ważne, że czujesz że firma darzy pracowników szacunkiem. W jakich sytuacjach się mogłeś to odczuć?

tre

Gdzie dokładnie ta praca w niemczech bo mejla dostałem

Am

No i to jest jakiś konkret, nie trzeba dwa razy szukać bo wszystko jest podane na tacy, ja tam szanuję to w jaki sposób sprawa wygląda i jak Girpol postępuje!

A gdzie dokładnie

Girpol sp. z o.o.

w celu uzyskania szczegółowych informacji co do interesującej Pana oferty pracy prosimy o kontakt telefoniczny ( 512665094) lub przesłanie swojej aplikacji (CV) na wybraną ofertę pracy. Pozdrawiamy Zespół Girpol

kolo

z tego co wiem to szukają teraz na ubój wieprzowy i wołowy

@kolo

Daj do siebie namiary

tede możesz pisać na kolo1410@o2.pl

kolo

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata i jestem zadowolony, wcześniej w ciągu 3 lat pracowałem w 5 różnych firmach polskich jak i na niemieckich warunkach. Szefostwo szanuje ludzi i jak ktoś się stara to sami podnoszą premie. Warunki zakwaterowania oceniam jako dobre 2 osoby na pokój nawet internet dają za darmo. Wypłata mi się zawsze zgadza ale zdarzały się przypadki że jakiś pijaczek nabrał zaliczek a później wypłata mu się nie zgadzała, na szczęście tacy długo miejsca nie zagrzeją i jest spokój. W pracy jest miła atmosfera a po pracy człowiek może odpocząć na mieszkaniu bez stresu.

zawój

właśnie tu jest problem bo kasa sie nie zgadza

tede

Do -zawój własnie kolego o co to chodzi

@tede

Do -Man - tede- to przyjmijcie sie do tej firmy i sie dowiecie .

tede

zawój-wszędzie jest to samo obiecanki a potem rozczarowanie , a gdzie dokładnie ten zakład

@tede

do-- tede --zakład jest w miejscowości Hof , tylko tam jesteś wypożyczony do niemieckiego,, pośrednika''

tede

Własnie jak zarobki robi ktoś z was tam i gdzie to dokładnie bo z tego co wiem to dwa zakłady chyba mają

@tede

Kolego daj se spokój z tom firmą byłem tam i to co mówią przed wyjazdem jest tylko ściemą obiecują a puzniej jest całkiem co innego, nie Polecam .

robo

@kros -wiem o tym znajomy tam był przez rok powiedział że już tam nie pojedzie masakra

wwfcs

Ale ludzie jak tam jest z zarobkami??? Bo nikt z was konkretow nie podal

tede

Ok dzięki za info a robisz tam lub masz kogos kto tam robi

robo

widzisz mam kolege który robil w tunisie , zakwaterowanie mniało byc ok a spali w przerobionych chlewniach , syf kiła i mogiła

kros
@robo

W tunisie jest tragedia...

tede

Tak jakie warunki zakwaterowaniem i czy trzeba znac język ,pracowałem 8lat na Uboju wieprz. tymczasowo robię na rozbiorze wołowym ale kusi mnie żeby na Ubój z powrotem i dla tego pytam

Zostaw merytoryczną opinię o Girpol Sp. z o.o. - Panki

Girpol Sp. z o.o.