Opinie o Girpol Sp. z o.o. w Panki

Girpol Sp. z o.o.
3 6 64 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jak szefostwo w Girpol Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Bartek Nowy wpis

Co by nie pisać to jedno jest pewne, że firma to dobry pracodawca!!

Sylwia Nowy wpis
@Bartek

To super, że jesteś zadowolony z pracy w Girpol Sp. z o.o. A mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać, co najbardziej podoba Ci się w tym miejscu? Będzie to pomocne dla osób szukających opinii o firmie.

tomek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Sylwia

nie każdy pracodawca traktuje ludzi normalnie....tu mamy wszystko na czas: kasa,ubezpieczenie, wszystko doradzą w sprawie rodzinnego ,nawet pomagają bezpłatnie. Jak masz chleb nie szukaj bułek. A opinie psują pijaki i paproki których Szefostwo zaraz dyscyplinuje bo inni musza robić za nich.jeszcze opinie wszystkim psuja ..,

tomek

Jakis czas temu to nawet szef Girpolu ze swoim szwagrem (usunięte przez administratora) bo nikt do nich nie chce tu przyjechac.

adam
@tomek

Ja pracuje już prawie 2 lata i wszystko się zgadza, jakbys nie kradł miesa to by cie nie wyrzucili. Masz szczęście że cie tylko wyrzucili a nie zawiadomili policji bo byś teraz siedział. chłopakom sprzęt poginął wiec sie tutaj nie pokazuj bo cie (usunięte przez administratora)

adam
@adam

nabity to ty byłeś codziennie w butelke ... mnie sie wszystko zgadza już 3 lata pracuje .i wszystko mówią przy podpisaniu umowy no chyba że ktoś czytać nie umie...

NABITY W BUTELKE
Nazwa działu: Produkcja

LUDZIE UNIKAJCIE TEJ FIRMY!!!!CHYBA ZE CHCECIE WYROBIC 170 GODZIN I DOSTAC ZA TO 66O EURO WYPLATY,MACHLOJKI MACHLOJKI,IDE Z TA FIRMA DO SADU,DOPIERO PO PIERWSZEJ WYPLACIE SZANOWNA PANI KOORDYNATOR POINFORMOWALA ZE OD PENSJI ODPROWADZILA 400 EURO PODATKU-MIMO IZ ZLOZYLEM U TEJ PANI ZASWIADCZENIE Z URZEDU SKARBOWEGO,WIDZIMY SIE W SADZIE!BARDZO DUZO NIEJASNOSCI,MYSLE ZE INSPEKCJA PRACY ZAINTERESUJE SIE TA FIRMA.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Joanna

Przeglądałam Internet w poszukiwaniu ofert pracy w Girpol, niczego jednak nie znalazłam. Może ktoś z Was wie, czy trwają teraz jakieś rekrutacje? A może są prowadzone wewnętrzne nabory? Jeśli posiadacie informację, gdzie możnaby ewentualnie poszukiwać aktualnych ofert pracy, zachęcam do pozostawienia jej w tym miejscu. Czy jest jakieś stanowisko, które szczególnie polecacie? Wszystkie nowe informacje mogą okazać się pomocne dla osób, które obecnie szukają pracy.

ktos tam
@Joanna

też jestem ciekaw podejrzewa ze jest agencja zatrudnienia i nie szanują raczej pracowników

Roman
@ktos tam

Dlaczego sugerujesz, że w firmie Girpol nie są szanowani zatrudnieni pracownicy? Również nie wiem skąd informacja o tym, iż jest to agencja zatrudnienia, skoro w internecie jest jasno napisane, iż jest to firma, która zajmuje się produkcją mięsa i wędlin. Chciałbym, abyś sprecyzował, skąd wzięły się u Ciebie tego typu informacje o firmie, której dotyczy ten wątek. A może zwyczajnie pomyliłaś firmy?

Bodzio

Lubię atmosferę w Girpol Sp. z o.o. za: Wszystko w terminie ,pieniądze grają ma mieszkaniu spokój nie ma wariatów, z urlopem też raczej nie ma problemu i normalna praca.

@Bodzio

Co dla Ciebie oznacza "normalna praca"? Chodzi Ci o oferowane warunki w firmie Girpol? Rozumiem, że pracodawca zapewnia zakwaterowanie, ile osób mieszka w danym miejscu? Czy jest coś, co szczególnie Ci się podoba? Może coś chciałbyś zmienić?

Joanna

Jest tu ktoś z pracowników, kto odpowie na pytania @łysy? Czy pracodawca oferuje transport do pracy? Możecie powiedzieć, czy jest on płatny? @tre, napisz proszę, dlaczego warto zatrudnić się w firmie. Twoje argumenty mogą ułatwić innym decyzję.

bodzio
@Joanna

Kwatery są blisko pracy można iść piechota,mieszkania w stanie dobrym /nowe lodówki,pralki,łużka/podłączony internet trzeba tylko sprzątac . Firma płaci podstawowa pensje + wszystkie dodatki za nocki,święta ,urlopy są płacone tak jak w Niemczech. Maja proste zasady jak jesteś dobrym pracownikiem zarabiasz a jak lecisz w kulki to długo nie porobisz. Bzdury piszą tylko pijaki ktorzy zostali wyrzuceni.

Tak2Nie
@bodzio

bodzio ,piszesz prawde ,bo wygląda intresująco .W jakim miasteczku jest ta praca i czy potrzebne jest doświadczenie

Joanna

@tomek, rozumiem, że mogą Ci nie odpowiadać warunki, nie wolno jednak nikogo obrażać. Napisz proszę, dlaczego masz negatywną opinię na temat tego pracodawcy. Wspominasz o tym, że pracodawca zapewnia mieszkanie, jakie są warunki? Domyślam się, że pracując przy żywności, niezbędna jest książeczka Sanepid, czy trzeba przejść jeszcze jakieś dodatkowe badania? Czy zatrudnione osoby mają zniżki na mięso?

tomek

Duzo objecuja ale nie dostaniesz tego

tre

Warto tam jechać

łysy

Witam praca dla wędliniarza przez firme gripol ,warunki pracy dojazd do pracy , wyposarzenie mieszkania ,jak daleko do spożywczego .Prosze o informacje

Joanna

@łysy, jakie dokładnie aspekty Cię interesują? Masz na myśli atmosferę? Gdy jasno przedstawisz, co jest dla Ciebie ważne, innym użytkownikom będzie znacznie łatwiej odpowiedzieć. Czy wysyłałeś już swoje CV? Może jesteś w trakcie procesu rekrutacji? Daj znać, jeśli podejmiesz zatrudnienie. Zachęcam Cię także do opisania przebiegu rekrutacji.

JOHNY
@Joanna

Wszyscy pisz tak ładnie a nie wspomnieli o płacy ,czy praca jest na akord , czy taśma ,system taśmowy . Jeżeli ktoś pracował na taśmie to wie ,o czym pisze .Jeżeli ta firma kiedyś nazywała sie Gerpol to szału nie ma powodzonko.

łysy

witam firma Girpol ,ma oferte pracy dla wędliniarza czy może ktoś ma opine na temat tej oferty pracy

Joanna

@mops, myślę, że Twój pozytywny punkt widzenia zachęci wiele osób do aplikowania. Napisałeś, że pracodawca wymaga porządku w miejscu zakwaterowania, czy jest to w jakiś sposób sprawdzane? Czy nie ma żadnych problemów z wzięciem urlopu w sezonie letnim?

Joanna

@mops, a czy firma zapewnia zakwaterowanie i transport do pracy? Dla wielu osób może to być istotne. Umowa jest taka sama dla pracowników z Niemiec i Polski? Czy zatrudnienie jest stabilne, to znaczy na dłuższy czas? Będę wdzięczna, gdy odpowiesz na moje pytania. Może jest na forum jeszcze ktoś, kto także ma pozytywne doświadczenia związane z pracą w Gripol?

mops
@Joanna

z tego co wiem niektórzy pracują 4, 2 lata .jest możliwość dłuższej pracy.Warunki mieszkaniowe super nawet jest dostęp do internetu.Nowe lodówki pralki.Wymagany jest porządek,po dwie osoby na pokój.Mieszkania są zapewnione przez firmę i blisko pracy. Stawka,urlopy i dodatki za święta płatne są tak jak w niemczech.

Joanna

@Mops, jesteś zadowolony z pracy w Girpol, tak wskazuje Twój wpis na tym forum. Piszesz o spokoju, kulturze i terminowości, które są z Twojej perspektywy plusem tego pracodawcy. Co jeszcze może skłaniać inne osoby do ubiegania się o zatrudnienie w tej firmie? Istnieją jakieś ścieżki rozwoju zawodowego w tej firmie?

mops
@Joanna

Godziny się zgadzają,wypłaty na czas, ubezpieczenie tak jak powinno być .Poza tym jak coś trzeba załatwić w Niemczech też pomogą tak od siebie. Normalna rozmowa,normalne podejście. Ci co nie chodzą do pracy i piją to już inna bajka.ale Ci co chcą dłużej pracować i zarobić to niech się nie zastanawiają naprawdę tylko niech jadą bez obawy.Po miesiącu sami się zobaczą że to nie ściema.

aaaa

@Mops popija sobie ktoś w firmie? Czemu na to pozwalacie? Może stać się krzywwda

Joanna

@Rozczarowany, co dzieje się aktualnie wewnątrz Girpol Sp. z o.o. ? Dlaczego, Twoim zdaniem, w tym momencie w tej firmie występuje gorszy okres? Merytoryczne i rzetelne informacje dotyczące tego pracodawcy będą ważne dla tych wszystkich, którzy planują staranie się o zatrudnienie u tego pracodawcy.

Mops
@Joanna

Luty jest wszędzie słabszy,jak pracujesz w tym fachu to wiesz.wypłaty zawsze przed czasem i wszystko profesjonalnie załatwione.Chyba Szefowa wyrzuciła Cię za gorzałe to teraz musisz komuś zrobić złą opinię.W tak dobrej firmie nigdy nie pracowałem.Spokój,kultura i terminowość.

Rozczarowany

Niestety zabrali polakom wolowine,zostala do robienia tylko wieprzowina wiec nawet godzin czlowiek wyrobic nie moze,popsulo sie tam od tego roku od lutego,nawet w tym miesiacu jest opoznienie z wyplata.A mialo byc tak pieknie.

Joanna

@Pit bull, czy zdobyłeś już informacje o kwestiach dotyczących warunków pracy w Girpol Sp. z o.o. które Cię interesowały? Jeżeli tak, to proszę Cie o kilka słów na ich temat. Czy skontaktowałeś się już z tym pracodawcą w sprawie interesującej Cię oferty pracy? Jak otrzymasz zaproszenie do wzięcia udziału w rekrutacji, to dobrze by było gdybyś zdecydował się na podzielenie się swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami z jej przebiegu.

Pit bull

Witam jestem zainteresowany wyjazdem na ubój wołowiny i wieprzowiny po ile godzin pracuja jaka stawka i kwarera morze Yo cos napisze

Joanna

@kolodalej pracujesz za pośrednictwem Girpol? To ważne, że czujesz że firma darzy pracowników szacunkiem. W jakich sytuacjach się mogłeś to odczuć?

Tak6Nie

tre

Gdzie dokładnie ta praca w niemczech bo mejla dostałem

Am

No i to jest jakiś konkret, nie trzeba dwa razy szukać bo wszystko jest podane na tacy, ja tam szanuję to w jaki sposób sprawa wygląda i jak Girpol postępuje!

Tak8Nie

A gdzie dokładnie

Girpol sp. z o.o.

w celu uzyskania szczegółowych informacji co do interesującej Pana oferty pracy prosimy o kontakt telefoniczny ( 512665094) lub przesłanie swojej aplikacji (CV) na wybraną ofertę pracy. Pozdrawiamy Zespół Girpol

kolo

z tego co wiem to szukają teraz na ubój wieprzowy i wołowy

@kolo

Daj do siebie namiary

@tede

tede możesz pisać na kolo1410@o2.pl

kolo

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata i jestem zadowolony, wcześniej w ciągu 3 lat pracowałem w 5 różnych firmach polskich jak i na niemieckich warunkach. Szefostwo szanuje ludzi i jak ktoś się stara to sami podnoszą premie. Warunki zakwaterowania oceniam jako dobre 2 osoby na pokój nawet internet dają za darmo. Wypłata mi się zawsze zgadza ale zdarzały się przypadki że jakiś pijaczek nabrał zaliczek a później wypłata mu się nie zgadzała, na szczęście tacy długo miejsca nie zagrzeją i jest spokój. W pracy jest miła atmosfera a po pracy człowiek może odpocząć na mieszkaniu bez stresu.

zawój

właśnie tu jest problem bo kasa sie nie zgadza

tede

Do -zawój własnie kolego o co to chodzi

zawój
@tede

Do -Man - tede- to przyjmijcie sie do tej firmy i sie dowiecie .

Zostaw opinię o Girpol Sp. z o.o. - Panki

Chcę opublikować: