Girpol Sp. z o.o.

Panki

Opinie o Girpol Sp. z o.o.

Joanna

@kolodalej pracujesz za pośrednictwem Girpol? To ważne, że czujesz że firma darzy pracowników szacunkiem. W jakich sytuacjach się mogłeś to odczuć?

tre

Gdzie dokładnie ta praca w niemczech bo mejla dostałem

Am

No i to jest jakiś konkret, nie trzeba dwa razy szukać bo wszystko jest podane na tacy, ja tam szanuję to w jaki sposób sprawa wygląda i jak Girpol postępuje!

A gdzie dokładnie

Girpol sp. z o.o.

w celu uzyskania szczegółowych informacji co do interesującej Pana oferty pracy prosimy o kontakt telefoniczny ( 512665094) lub przesłanie swojej aplikacji (CV) na wybraną ofertę pracy. Pozdrawiamy Zespół Girpol

z tego co wiem to szukają teraz na ubój wieprzowy i wołowy

@kolo 11.08.2016 12:15
z tego co wiem to szukają teraz na ubój wieprzowy i wołowy

Daj do siebie namiary

@tede 13.08.2016 13:23
Daj do siebie namiary

tede możesz pisać na kolo1410@o2.pl

kolo

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata i jestem zadowolony, wcześniej w ciągu 3 lat pracowałem w 5 różnych firmach polskich jak i na niemieckich warunkach. Szefostwo szanuje ludzi i jak ktoś się stara to sami podnoszą premie. Warunki zakwaterowania oceniam jako dobre 2 osoby na pokój nawet internet dają za darmo. Wypłata mi się zawsze zgadza ale zdarzały się przypadki że jakiś pijaczek nabrał zaliczek a później wypłata mu się nie zgadzała, na szczęście tacy długo miejsca nie zagrzeją i jest spokój. W pracy jest miła atmosfera a po pracy człowiek może odpocząć na mieszkaniu bez stresu.

zawój

właśnie tu jest problem bo kasa sie nie zgadza

Do -zawój własnie kolego o co to chodzi

@tede 21.07.2016 15:48
Do -zawój własnie kolego o co to chodzi

Do -Man - tede- to przyjmijcie sie do tej firmy i sie dowiecie .

tede

zawój-wszędzie jest to samo obiecanki a potem rozczarowanie , a gdzie dokładnie ten zakład

@tede 20.07.2016 18:12

do-- tede --zakład jest w miejscowości Hof , tylko tam jesteś wypożyczony do niemieckiego,, pośrednika''

@tede 19.07.2016 14:57
Własnie jak zarobki robi ktoś z was tam i gdzie to dokładnie bo z tego co wiem to dwa zakłady chyba mają...

Kolego daj se spokój z tom firmą byłem tam i to co mówią przed wyjazdem jest tylko ściemą obiecują a puzniej jest całkiem co innego, nie Polecam .

robo

@kros -wiem o tym znajomy tam był przez rok powiedział że już tam nie pojedzie masakra

wwfcs

Ale ludzie jak tam jest z zarobkami??? Bo nikt z was konkretow nie podal

tede

Ok dzięki za info a robisz tam lub masz kogos kto tam robi

robo

kros
@robo 17.07.2016 18:56
widzisz mam kolege który robil w tunisie , zakwaterowanie mniało byc ok a spali w przerobionych chlewniach , syf kiła i mogiła...

W tunisie jest tragedia...

tede

Tak jakie warunki zakwaterowaniem i czy trzeba znac język ,pracowałem 8lat na Uboju wieprz. tymczasowo robię na rozbiorze wołowym ale kusi mnie żeby na Ubój z powrotem i dla tego pytam

tede

A jak z zakwaterowaniem , jakis socjal jest ,mam chęć zaryzykować

tede

Hej możecie cos więcej powiedzieć na temat Uboju wieprz , czy opłaca się tam jechać i pracować ,jak z zakwaterowaniem i ogólnie jakie warunki

Opinia

Na rękę mam 1600-1800 i 9 euro na godzinę, zastanawiam się ile wyciągają kościarze miesięcznie. Jeśli ktoś mógłby napisać jak to wygląda w rzeczywistości u was byłbym wdzięczny.

Opinia

Ale ją pracuję za granicą, chcę pracę zmienić i nie wiem czy mi się to opłaci.

Opinia

Chciałabym dowiedzieć się coś więcej o firmie, ile godzin pracujecie, jakia stawka czy ciężko dostać się do Drezna? Chce zmienić dotychczasową pracę ale nie chce wpaść z deszczu pod rynnę. Pozdrawiam.

yo

a ja narzekam, kiepska ta robota, już mam dosyć walenia tych krów prądem

daro

Pracuje w tej firmie prawie rok na uboju wieprzowym. Wypłata płacona terminowo, czyli przed 10. Można dostać zaliczkę. Szefostwo bardzo słowne. Godziny zgodne z przepracowanym czasem. Wymagana dyscyplina pod względem alkoholu i obecności w pracy. Cenią fachowców. Polecam

daro

Zostaw opinię o Girpol Sp. z o.o. - Panki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Girpol Sp. z o.o.