Opinie o Beetsma Sp. z o.o. w Radom

Beetsma Sp. z o.o.
1 4 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Beetsma Sp. z o.o.?

Doma Nowy wpis

(usunięte przez administratora) naciągneli dużą grupę z różnych zakątków Polski na wyjazd zagraniczny do pracy. Warunki w ogóle nie pokrywały się z ustaleniami. Umowy były "polskie, żeby było wygodniej" jednak na ich podstawie niewiele mogliśmy zdziałać w kwestii wyzysku, którego dokonali. Obiecany zarobek za uczciwą pracę, w rzeczywistości... szkoda mówić, książkę można by było napisać. Odradzam wszystkim tę firmę, zawsze i wszędzie.

Wacław Nowy wpis

Spoko agencja to mozna sprawdzić w internecie natomiast gorzej z pracownikami.!

Marcin Nowy wpis

Czwsc pracowalem przez nich w acionie nie polecam tej firmy pani z biura Żaneta mnie oszukala przez telefon ona nie ma pojęcia na temat warunków mieszkaniowych jak i opracy jakies normy rowerem 10 km do pracy masakra a w miejscowosci hoorn blisko w sumie a tak to w zwaag

Tak2Nie

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Basia

Dlaczego ktoś ocenia pracę o której nie ma zielonego pojęcia? Może trzeba pilnować tego co się robi?

TakNie1

Byłem pracownikiem tej agencji pracy. Osoby, które zarządzają są kompletnie pozbawione profesjonalizmu. Nie ma z nimi żadnego kontaktu, jedynie narzucane dyrektywy. Pracownik nie jest wysłuchany. Agencja przyjmuje najgorsze rekrutacje i liczy, że rekruter wynajdzie z podziemi ludzi, którzy będą pracowali za najniższą krajową. Pomijając to wszystko, firma zostawia pracownika bez pracy z dnia na dzień, nie przedłużając mu umowy i zamykając oddział. Mało tego informacja nie wychodzi od przełożonego tylko od zupełnie innej osoby. To straszne, że istnieją firmy, w których pracownik jest traktowany w ten sposób. Proponuję wystrzegać się tego pracodawcy.

Tak3Nie

Tralalal

Stanowcze Nie! Oszukują pracowników i nie wypłacają wynagrodzeń.

Tak4Nie

Moglibyście się podzielić się z innymi aplikantami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Beetsma Sp. z o.o.?

KLIENT

Pracownicy powinni przejść szkolenie z kultury.

Tak5Nie

KLIENT

Szczerze nie polecam, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu, (usunięte przez administratora) i robienie " pod górkę".

Klient

Na jakimkolwiek rynku można być bardziej profesjonalnie obsłużonym, niż w gdańskim biurze tej agencji. Na powitanie zdawkowe odburknięcie, śmianie się z klienta pod nosem przez pracowników to tylko kilka kwestii. Człowiek traktowany jest jak żebrak przychodzący po jałmużnę, a nie jak klient dzięki któremu agencja zarabia. Pracownicy agencji nie zapoznają się z otrzymanymi dokumentami i korespondencją przez co klient traci czas na spotkaniu, rozmowie, czy kolejnej prowadzonej korespondencji. Gdańskiej filii szczerze nie polecam.

Tak19Nie

Podobała Ci się praca w firmie Beetsma Sp. z o.o. ? Jaką masz o niej opinię? Czekamy na Twój komentarz na forum.

Zostaw opinię o Beetsma Sp. z o.o. - Radom

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie