Beetsma Sp. z o.o.
counter
2 5 12 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Beetsma Sp. z o.o.?

Dariusz Nowy wpis

Spoko firma, znają swoje obowiązki i z pewnością je dopełnili. Wystarczy zadzwonić!

Monika Nowy wpis

Dzień dobry. Pracowałam u państwa przez dwa lata. 4 miesiące temu odeszłam. Firma ma obowiązek złożenia PITU do końca stycznia i pomimo wysłaniu e-maila nie dostałam żadnej informacji, czy firma o tym wgl pamięta.

Tak1Nie

sylwia

witam bardzo serdecznie ja z takim zapytaniem wczoraj dzwoniłam do biura w poznaniu o godzinie 11:40 bo chciałam zapytac kiedy beda przelewane pieniadze na kato pani mi powiedziała ze przelewy juz poszły a do teraz nie mam pieniedzy na kacie co jest nie tak bardzo prosze o jakies odpowiedzi

Tak10Nie

Ggg
@sylwia

Czy otrzymała Pani swoje wynagrodzenie?

Tak2Nie

Santi
@sylwia

witam mam pytanie chce wyjechac do pracy czy ta firma domaga się zaświadczenia o niekaralności prosze o odpowiedz. dzięki

Elżbieta Nowy wpis
@Santi

Od twojego wpisu minęło już kilka tygodni. Mam nadzieję, że uzyskałeś odpowiedzieć na swoje pytanie. Czy rozpocząłeś już współpracę z firmą Beetsma? Jak oceniasz pierwsze dni w pracy?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Beetsma sp. z o.o.?

Elżbieta

@sylwia Nic nie stoi na przeszkodzie by skontaktować się z pracodawcą jeszcze raz, na pewno udzieli Ci odpowiedzi i będzie najlepiej poinformowany. @fire Na jakie stanowisko aplikowałeś do firmy Beetsma? Czy byłeś zadowolony z wysokości wynagrodzenia? Co było głównym powodem Twojego odejścia? Może warto było to jeszcze przemyśleć.

fire

Nigdy więcej , umowa nie na temat stawka nie podana nie odeslano kopi, panie nie mile zastraszanie to u nich codziennosc , balagan straszny non stop wydzwanianie ...

obeznany

Nie polecam!!! Praca w biurze to tragedia... Osoby tam pracujące są super. Natomiast tzw Office Manager...tragedia. TZW spadochroniarz. Osoba której kompetencją jest to iż zna holenderski i zna szefostwo w NL... Co do pracy - niby praca po 8h dziennie ALE rzeczywiście praca aż nie znajdziesz ludzi albo nie wykonasz wszystkich zadań. Czyli pracujesz 7 dni w tyg na maksa...Ich słynne 24/7 sprowadza sie do tego ze zawsze musisz miec tel przy sobie i np gdy tesco zazyczy sobie w nd o 10, 5 osób na 14 to masz je znalezc:) a już mistrzostwem są praktyki, Darmowe oczywiście :) Co 2 tyg nowa rekruterka na praktykach:) DRAMAT

Tak1Nie

Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie Beetsma sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Beetsma Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować: