Beetsma Sp. z o.o.

Adres: Traugutta 46 lok. 48, 26-600 Poznań

NIP: 7511702540 REGON: 160086463 KRS: 0000258599

Beetsma Sp. z o.o.

Opinie o Beetsma Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Dariusz
 Opinia

Spoko firma, znają swoje obowiązki i z pewnością je dopełnili. Wystarczy zadzwonić!

Monika

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

Dzień dobry. Pracowałam u państwa przez dwa lata. 4 miesiące temu odeszłam. Firma ma obowiązek złożenia PITU do końca stycznia i pomimo wysłaniu e-maila nie dostałam żadnej informacji, czy firma o tym wgl pamięta.

sylwia
 Opinia

witam bardzo serdecznie ja z takim zapytaniem wczoraj dzwoniłam do biura w poznaniu o godzinie 11:40 bo chciałam zapytac kiedy beda przelewane pieniadze na kato pani mi powiedziała ze przelewy juz poszły a do teraz nie mam pieniedzy na kacie co jest nie tak bardzo prosze o jakies odpowiedzi

Tak9Nie
Ggg
@sylwia 21.02.2018 13:46

Czy otrzymała Pani swoje wynagrodzenie?

Tak2Nie
Santi
@sylwia 21.02.2018 13:46

witam mam pytanie chce wyjechac do pracy czy ta firma domaga się zaświadczenia o niekaralności prosze o odpowiedz. dzięki

Elżbieta
@Santi 28.09.2018 02:47

Od twojego wpisu minęło już kilka tygodni. Mam nadzieję, że uzyskałeś odpowiedzieć na swoje pytanie. Czy rozpocząłeś już współpracę z firmą Beetsma? Jak oceniasz pierwsze dni w pracy?

Opinia

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Beetsma sp. z o.o.?

Elżbieta
 Opinia

@sylwia Nic nie stoi na przeszkodzie by skontaktować się z pracodawcą jeszcze raz, na pewno udzieli Ci odpowiedzi i będzie najlepiej poinformowany. @fire Na jakie stanowisko aplikowałeś do firmy Beetsma? Czy byłeś zadowolony z wysokości wynagrodzenia? Co było głównym powodem Twojego odejścia? Może warto było to jeszcze przemyśleć.

fire
 Opinia

Nigdy więcej , umowa nie na temat stawka nie podana nie odeslano kopi, panie nie mile zastraszanie to u nich codziennosc , balagan straszny non stop wydzwanianie ...

obeznany
 Opinia

Nie polecam!!! Praca w biurze to tragedia... Osoby tam pracujące są super. Natomiast tzw Office Manager...tragedia. TZW spadochroniarz. Osoba której kompetencją jest to iż zna holenderski i zna szefostwo w NL... Co do pracy - niby praca po 8h dziennie ALE rzeczywiście praca aż nie znajdziesz ludzi albo nie wykonasz wszystkich zadań. Czyli pracujesz 7 dni w tyg na maksa...Ich słynne 24/7 sprowadza sie do tego ze zawsze musisz miec tel przy sobie i np gdy tesco zazyczy sobie w nd o 10, 5 osób na 14 to masz je znalezc:) a już mistrzostwem są praktyki, Darmowe oczywiście :) Co 2 tyg nowa rekruterka na praktykach:) DRAMAT

Tak1Nie
 Opinia

Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie Beetsma sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Beetsma Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beetsma Sp. z o.o.

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie