BEETSMA
4 11 10 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 133 dni.

Hej, czy w firmie BEETSMA płacą za nadgodziny?

Kuba Nowy wpis

Jakiś powód zaistniał, że przestaliście być tu aktywni? Miałem nadzieję na aktualne info.

Hanna Nowy wpis

BEETSMA mając opinię bardzo dobrego pracodawcy musiała na to zapracować!!!

Tak1Nie2
^^Marcela^^ Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
 Rekomendacja

Witam to co wypisują Ci ludzie to jest okropieństwo, j pracuję u nich już 3 lata i jestem zadowolona i to jest nie prawda,że jak się nie przyjmie zlecenia to rozwiązują umowę, samo to mówi że to jest UMOWA - ZLECENIE czy to jest takie trudne pojąć, że jak dzwonią i odmówisz to nie masz nic za to, bo to jest Twój wybór proste nie idziesz - masz nie płacone , ale jak widać Ci co piszą takie bzdety to myślą, że jak mają już zatrudnienie to muszą mieć płacone za to, że siedzą w domu, ale to ich rozumowanie . A co do telefonów jak się dzwoni do nich to nie miałam jeszcze takiego zdarzenia żeby mi odrzucili albo nie odebrali, a jeżeli nie odbiorą to oddzwaniają, ja w przeciwności do innych jestem zadowolona i nie jestem żadną osobą podstawiona o to, że pisze bardzo dobrą opinie o nich. Osobiście polecałam tą Agencje znajomym na stanowisko kasjer/sprzedawca i są bardzo zadowolone , składki chorobowe są potrącane i jak chcesz to możesz iść na zwolnienie i masz płacone za to beż żadnych przeszkód i grożeniem, że będziesz zwolniony, po prostu ten kto pisze taką złą opinie o Firmie BEETSMA jest chory psychicznie albo mu coś innego dolega , ale zostawiam to do uznania chorych ludzi którym się nie chce pracować. Pozdrawiam

TakNie2
Ranking
Edyta

@Sławomir Kopytko, czy takie sytuacje, jakie opisujesz (na przykład dzwonienie w ostatniej chwili z informacją o przyjściu do pracy), często zdarzały się w BEETSMA, gdy tam pracowałeś? Dziękuję za Twoją opinię! @Rozczarowana., czy mogłabyś napisać o co chodzi? Czy mówisz tutaj o warunkach zatrudnienia oferowanych przez BEETSMA?

Sławomir Kopytko

Witam Państwa serdecznie, pracowałem przez 3 lata z przerwami w Tesco i Castoramie przez łódzki oddział Beetsmy. Agencja chyba jest najgorszym pośrednikiem pracy w Polsce, przynajmniej na pewno nasz łódzki oddział. Pracownicy mają strasznie olewające podejście do pracowników, nie odbierają telefonów lub po prostu je odrzucają bo sądzą że mają ważniejsze rzeczy do roboty... By dostać grafik na kilka dni trzeba o niego wręcz błagać, potrafią niespodziewanie zadzwonić do człowieka o 23 i poinformować że jeżeli się nie wstawi o 6 rano w pracy to rozwiązują umowę i nakładają karę pieniężną. Urlopów w tej pracy nie ma, bujda że pracujesz kiedy chcesz, jeżeli nie będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli to również podziękują, w ciągu miesiąca trzeba przepracować przynajmniej 2 weekendy żeby myśleć o jakiejkolwiek wypłacie wynagrodzenia, które czasami są wypłacane z miesięcznym opóźnieniem. Podpisanie umowy z tą agencją to jeden wielki haczyk, zastrzegają sobie prawo do nałożenia kary pieniężnej jeżeli pracownik po rozwiązaniu umowy, rozpocznie pracę u konkurencji, nie bójcie się tego, nie mogą tego zrobić bo jest ochrona danych osobowych :) Ogólnie strasznie odradzam pracę przez tą agencję chyba że chcecie mieć nerwicę i inne problemy zdrowotne :) pozdrawiam.

Tak3Nie

Jak wygląda praca w BEETSMA? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Rozczarowana.

Panie Łukaszu dlaczego Pan tak beszczelnie kłamie przyszłych pracowników mówiąc co innego w agencji, co innego przez telefon a wychodzi 6 wersja w miejscu pracy! Nie dość że marne pieniądze to jeszcze kłamstwa. Nie polecam!

Tak6Nie

Były Pracownik Tesco Łódź

Niestety ale mówiąc krótko Beetsma to jedna z najgorszych Agencji Pracy w jakich kiedykolwiek pracowałem. Oszukują z wynagrodzeniami, umowy zlecenie są pisane w taki sposób, że człowiek boi się zrezygnować z dalszej pracy dla firmy. Panowie mają zachowanie olewcze do ludzi jak i swojej pracy ale biorą za to pieniądze. Atmosfera nie miła, gardzą człowiekiem. Telefony ciągle powyłączane albo po prostu nie odbierają. Zachowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki. Na pewno nigdy więcej nie skorzystam z tej Agencji Pracy i zdecydowanie nie polecam !.

Tak4Nie

irmi

wielka ściema. te wszystkie pozytywne, wcześniej dodane opinie, to sobie chyba sami pracownicy tej pseudoagencji napisali, bo rozmawiając z ludźmi zaczepionymi w tesco nigdy dobrej opini nie usłyszałam, ale umowy są tak skonstruowane, że ludzie boją się odejść. zresztą, ja odeszłam, a teraz walczę o wynagrodzenie. a najlepsze, że rozmawiając z panem Ł.B. podczas jednej rozmowy słyszę 5 wersji. poprostu ten pan sam się gubi we własnych zeznaniach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mają taki, że jak miałam umowę to pracowałam 2 dni w miesiącu, a jak mi się umowa skończyła to po dwóch tygodniach nagle dostałam telefon, że mam iść do pracy. nie polecam, absolutnie odradzam. wielkie g...o

Tak3Nie

Zostaw opinię o BEETSMA - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie