Goldberg And Son Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o.

Polecam

https://mojepanstwo.pl/goldberg-amp-sons-financial-partners Polecam sprawdzić działalność tych Panów. Andrzej K. I Tomasz Sz. mają bardzo rozbudowane grono spółek.

Brawo

Co za niemadrzy ludzie... Przecież te bzdurne łańcuszki wysyłają pracownicy g&s... Żeby zapchac forum tym, a nie prawdziwymi opiniami. Coraz bardziej żałosne są wasze posunięcia.

Wojtek

Pomyśl sobie życzenie zanim zaczniesz! Weź kartkę i ołówek i zapisuj odpowiedzi. Będziesz ich potem potrzebował. To jest poważny test pytań i odpowiedzi, który powie Ci wiele prawdy o Tobie samym. Uwaga: Odpowiadaj na pytania w kolejności. To tylko cztery pytania i jeśli przeczytasz je wcześniej, Twoje odpowiedzi nie bedą szczere. Odpowiedz na pytania zgodnie ze swoimi uczuciami. . . . . . . . . . . . . . . . . . Uporządkuj następujących pięć zwierząt w wymyślonej przez siebie kolejności (tak jak Ci się podoba). krowa tygrys owca koń świnia zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . Dla każdego z poniższych słów dopisz jedno określenie, które pierwsze przychodzi Ci na myśl w związku z nim (pierwsze skojarzenie - czasownik, rzeczownik, przymiotnik - cokolwiek np. koń - zły, biegnie) pies kot szczur kawa morze zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . Pomyśl o ludziach z którymi się znasz i porównaj ich z następującymi kolorami np. różowy - Piotr (nie można porównać tej samej osoby do dwóch kolorów) żółty pomarańczowy czerwony biały zielony zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . Na koniec zapisz sobie: Twoja ulubioną liczbę i Twój ulubiony dzień tygodnia. zapisz odpowiedź na kartce . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Gotowe? Upewnij się, że Twoje odpowiedzi SĄ szczere i odzwierciedlają Twoje PRAWDZIWE uczucia! Ostatnia szansa na poprawę... Za chwilę przeczytasz interpretację Twoich odpowiedzi. Ale najpierw powtórz swoje życzenie! . . . . . . . . . . . . . . . . Pierwsze pytanie odzwierciedla priorytety w Twoim życiu Krowa: oznacza KARIERĘ Tygrys: oznacza HONOR, DUMĘ Owca: oznacza MIŁOŚĆ Koń: oznacza RODZINĘ Świnia: oznacza PIENIĄDZE Drugie pytanie Opis psa to TWOJA WŁASNA OSOBOWOŚĆ Opis kota to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO PARTNERA Opis szczura to OSOBOWOŚĆ TWOJEGO WROGA Opis kawy to OPIS TWOJEGO SEKSU Opis morza to OPIS TWOJEGO WŁASNEGO ŻYCIA Trzecie pytanie Żółty: ta osoba nigdy Cię nie zapomni Pomarańczowy: ta osobę uważasz za prawdziwego przyjaciela Czerwony: ta osobę naprawdę kochasz Biały: to pokrewna dusza Zielony: ktoś kogo będziesz wspominał całe życie Ten test pochodzi od Dalaj Lamy w roku milenijnym. Przekaż adres tego testu przynajmniej do tylu osób ile wynosi Twoja ulubiona liczba, a Twoje życzenie spełni się w tym dniu tygodnia, który jest Twoim ulubionym

Miro

Marek11

Anonim

Nick

Kris

https://mojepanstwo.pl/dane/krs_osoby/518441,szczygielski-tomasz-krzysztof Patrząc na schemat prowadzonych spółek od razu widać, że ten pan nie jest biznesmenem tylko kombinatorem.

Info z krs

Skoro g&s jest taka super firma to dlaczego otwierana jest kolejna spółka????? http://m.krs-online.com.pl/goldberg-and-sons-financial-partners-krs-10124546.html

Dlaczego???

Nie rozumiem czemu usuwane są komentarze mówiące prawdę, które nie zawieraja brzydkich, niecenzuralnych wyrazów? Może ktoś to wytłumaczyć? Co było nie tak z wypowiedzią, że g&s poza Tomaszem Sz. I Andrzejem K. Nie ma już członków zarządu? Przecież to prawda? I nikt nikogo nie obraża. Go work... Żal was... Działacie na posylki właśnie takich firm...

Ciekawe

A.
@Ciekawe 15.11.2017 10:56

W końcu zaczyna się o tym mówić głośno. Bardzo mnie to cieszy, bo spółki Tomasza Sz. są jak karaluchy próbujesz się ich pozbyć, ale metody są bezskuteczne. Może w końcu znajdzie się odpowiedni sposób...

Ksidnoosj

Z tego tonącego stateczku wszyscy uciekają i wcale im się nie dziwie

Zainteresowany

Czy to prawda, że goldberg ponownie będzie próbował swoich sił w Trójmieście? Są już jakies rekrutację?

Zainteresowany

Jak to? Gdzie znajdę oficjalne info na ten temat?

wkurzony

[cz. 1] Mówią, że najlepiej uczyć się na cudzych błędach, bo te najmniej kosztują. I to jest racja. Chciałbym przestrzec wszystkich przed podjęciem tam jakiejkolwiek pracy. Schodki zaczynają się już na wstępie - aplikuje się o stanowisko 'asystenta biurowego', przez większość 'wdrażania' nie jest się poinformowanym o konkretnym zajęciu, jakie będzie się wykonywało. Z początku są to same durne pogadanki i panele, następnie jakieś wstukiwanie danych do programu. Ale okazuje się to tylko przykrywką - wszędzie tylko 'pogadanki o psach, koniach, papugach, o innych markach należących do G&S (wszystko po to, by odwrócić uwagę kandydata). I tutaj jeden z plusów - rekrutacja przeprowadzana jest tak, byś nawet do końca nie zorientował się, co podpisujesz. Już wtedy całkiem nieźle omamiają człowieka, za co muszę im serdecznie pogratulować. Ale koniec końców, podczas podpisania umowy usłyszysz (po raz pierwszy) jaki jesteś beznadziejny, że nic nie wnosisz do firmy i w związku z tym otrzymasz mało. B.K zapytany o wysokość zarobków zacznie się zachowywać tak, jakby ktoś (dosłownie) gwałcił jego matkę, po czym zacznie pieprzenie o Messim, Ronaldo albo innych ludziach tego typu, co osiągnęli wiele, ciężko pracując... Ach, 'asystent biurowy' to w rzeczywistości dzwonienie do przypadkowych osób (o czym opowiem niżej). Podejście w firmie jest takie że 'hurr durr trzeba dużo pracować' (oficjalnie mówi się że od 8 do 16, w praktyce nierzadko do 22/23) a jakiekolwiek wcześniejsze wyjście = bura od B.K. Nie uda się 'umówić spota' = bura od B.K. Można powiedzieć, że opieprz jest na każdym kroku. Do tego masa konfidentów - cokolwiek zrobisz, wszystko ląduje u B.K a za to masz opieprz. I tak każdego dnia. Swoją drogą, B.K chyba naczytał się od cholery jakichś 'motywacyjnych' książek, bo z rana jest w stanie 'opowiadać' o różnych rzeczach, żeby tylko pracownicy przez nic się nie zdemotywowali. Z jednej strony to może i z pewnej strony to, co mówi ma sens, ale nie potrafi tego przełożyć na relacje z ludźmi. Z tego co wiem, regularne op*******nie podwładnych to nie jest działanie motywujące. Odnośnie samej pracy - zapewne nieraz byliście w call center i wiecie jak to wygląda. Tutaj, w około 40-metrowym pomieszczeniu bez klimatyzacji przebywa naraz 25-26 osób! W pokoju znajduje się 9 biurek, na których po postawieniu 3 laptopów już nie ma miejsca, nie mówiąc już o kawałku kartki do zanotowania czegokolwiek. Fotele są, co prawda, w odpowiedniej ilości ale praktycznie wszystkie są zdezelowane - w jednym odpada rączka, w większości zaś brakuje kółek. A(swoją drogą, na panelu i tak usłyszysz, jakie to masz wspaniałe warunki do pracy). Poza tym, przy jednym biurku siedzą nierzadko po 4 osoby, część w ogóle wyszukuje danych we własnych telefonach! Sam w pewnym momencie byłem zmuszony użyć własnego telefonu do dzwonienia i własnego laptopa do wyszukiwania danych.

Mark

Lipa i oficjalne ostrzeżenia związane z tą firmą, zero konkretów - wygląda na to ,że szukają naiwnych. Pozdrawiam zarząd!

byly

wszystko spoko ale pamietaj ze kazdy podpisal umowe i zgodzil sie na jej warunki wiec mimo wszystko nie wrozylbym temu powodzenia patrzac realnie... co do mobbingu to ja pracowalem na slasku i raczej takie rzeczy nie mialy miejsca natomiast nie wiem jak gdzie indziej

Bezstronny

Nie oceniając nikogo, ale dlaczego wszyscy Ci, którzy tak ostro jadą po tej firmie, nie potrafią podpisać się z imienia i nazwiska? Przecież dopiero wtedy post takiej osoby staje się, choć trochę, wiarygodny...

Bezstronny

Nie wiem kim jesteś, ale żal mi Cię, naprawdę...

Wesoło

Ostrzec kogoś? A Ty to kim niby jesteś? Zorro? RobinHood? Zajmij się swoim życiem i nie komentuj jak nic nie wiesz... przepracuj w tej firmie kilka lat i wtedy się wypowiadaj a nie po kilku tygodniach czy miesiącach

Bobby123

Patrycja

@wkurzony, @śmiechu warte, przedstawiam jedynie fakty świadczące o warunkach funkcjonowania forum. Oczywiście komentarze są weryfikowane tak jak pisaliście, pod względem regulaminu, tak jak już wspominałam. Jeśli znajduje się w nich coś co narusza dobra osobiste, pomówienia, czy wulgaryzmy, serwis ma prawo je usunąć. Nie są to żadne moje wymysły i braki w mózgu, jak to ujęliście. Jeśli nadal moje wyjaśnienie jest niewystarczające zachęcam do kontaktu z administratorem, kontakt znajduje się na stronie www.gowork.pl.

Robert801

hahahah

Hahaha :D Widze , że jesteś bardziej poinformowany niż pracownicy firmy :D

Trzeźwo_myslacy

Co do ostrzeżenia uokik. Dotyczy ono nawet nie jednego procenta, a dosłownie ułamka procenta umów zawartych przez Goldberga. I najlepsze, sprawa dotyczy umów, które były one zawarte przez oszustów, których Tomek sam wyrzucił kilka lat temu bądź sami uciekli z firmy zakładając swoje "firmy" jak health finance od bikowskiego czy reliance chybowskiego. To głównie Ci ludzie powinni mieć sprawy sądowe za oszukiwanie klientów, a nie Goldberg, którego dobre imię przez to ponownie ciepri. Szczytem bezczelności jest teraz ostrzeganie przez nich innych osób przed Goldbergiem. Ale koniec koniec, takich zawsze karma dopada. Goldberg&sons ma i będzie mieć się dobrze a takie wydmuszki prędzej czy później upadną. Pozdrawiam wszystkich, którzy potrafią choć trochę myśleć.

ida

Naprawde ??!? Nie chce mi sie wierzyć w to jak ludzie mieszac . Nie podoba Ci sie praca w tej firmie to nie pracuj proste .... Zapewne większość tych ,, wypocin " jest pisana przez osoby które nie maja swojego zycia... Piszecie takie poj*ebane opinie a nie w każdym biurze jest tak samo .... Żalosne naprawde . Umowa zlecenie , co w tym dziwnego ??? I system prowizyjny .... Jak Cie nie interesuje jaki jest przelicznik - ile punktów masz spisanych , to skąd masz wiedzieć jaka będzie wypłata . Rozliczenia sa wysylane co miesiac do kazdego . Przynajmniej w moim biurze . Zabawne jest to , ze ktos pisze - ,, TU SIE NIE DA ZAROBIC" Oczywiście , że sie da ! I to całkiem fajne pieniądze .... A jesli chodzi o wyjazdy służbowe itp - na szczeście nie każde biuro musi w tym uczestniczyć . Pozdrawiam - pracownik Goldbergaaa :))

@ida 26.09.2017 15:51
Seriooo?? Zastanawiam sie jaki jest Twój cel . Bo ciagle sie powtarzasz i piszesz to samo . W jakim mieście pracowałes??...

Tak, serio. Cel mój jest taki, żeby ostrzec ludzi przed podjęciem pracy tutaj. Poza tym, będę się powtarzał tak długo, jak długo będą kasowane moje komentarze.

ida
@wkurzony 26.09.2017 22:26

Nie odpowiedziałeś na moje pytanie . Słabe jest to , ze oceniasz całą firme przez pryzmat jednego biura w którym pracowałeś . Wylewasz tu swoje żale - napisałeś jeden komentarz i ok . Ale widze , ze twoją rozrywka jest śledzenie tego forum . Podważasz moją opinie - nie wiedząc gdzie dokładnie pracuje i w jakim oddziale . Pozdro ;)

Patrycja

@Tomasz chyba jednak to nie działa tak, że każdy pracownik bez względu na polecenie firmy wykonałoby je bez żadnego zastrzeżenia. Abstrahując od tego - czy te polecenia naprawdę są tak absurdalne, jak skok z budynku? @wkurzony z forum mogą być tylko kasowane te wpisy, które naruszają jego regulamin. Być może naruszałeś nimi czyjeś dobra osobiste?

Boszzzz
@wkurzony 12.09.2017 01:57
Dziwnym trafem kasowane są komentarze moje lub użytkownika @goldberg jest śmieszny albo @goldberg to kabaret. Z tego co wiem, t...

Patrycja - masz 9 stron pełnych komentarzy o tej firmie i dalej masz wątpliwości ,nie wiem czego nie zrozumiałaś .. idź i sprawdź , krzyżyk na drogę .

smiechu warte
@Patrycja 11.09.2017 19:25

kolezanko, Ty bardzo powaznie naruszylas swoj mozg... wnioskuje to po tym co piszesz i jak piszesz. pozdrawiam.

Goldberg to kabaret

Ale musi ich boleć moja wypowiedź, skoro po raz kolejny jest usuwana, ojeeeej.. :D Bardzo dobrze, Goldbergowcy, niech w Was kipi od środka! Już widzę te tematy na panelach, że na forum piszą jedynie grubasy z brudnymi paluchami :D Otóż nie jestem grubasem - to raz, dwa - powiedziałbym właśnie, że mam czyste ręce, bo odszedłem z tej kur*wskiej firmy, podziwiam tych ludzi z Goldberga, za to, że mają sumienie walić tak ludzi, którzy mają rodzinę, swoje potrzeby itd.

Patrycja

@zbuku co masz na myśli, przez "opchną Ci zegarek"? Dlaczego uważasz, że firma jest sekciarska? A możesz w takim razie opowiedzieć coś konkretnego o stawkach?

Tomasz
@Patrycja 03.09.2017 10:31

To znaczy, ze któregoś dnia twoj przelozony stwoerdzi, ze czas zebys kupila sobie zegarek bo juz wypada. A czemu sekciarska firma? Bo musosz robic wszystko co Ci kaza. Jakby t.sz. Albo b.k. Kazal skoczyc z okna to 3/4 tej firmy by skoczyla. A dlaczego? Bo nie maja wlasnego rozumu. Nie ma w tej firmie "stawek". Pozyskujesz klientow, wysokosc skladek jest przeliczana na punkty, a od punktów zależy wyplata.

Patrycja

Piszecie @kkk i @jaca o wynagrodzeniu, które jest niezgodne z dzisiejszym kodeksem pracy i kodeksem cywilnym. Na jakiej podstawie w takim razie Goldberg And Son zatrudnia pracowników? Oraz czy do podstawy są naliczane premie?

@Patrycja 24.08.2017 10:22

Moja pomyłka - oczywiście umowy zlecenie ;)

Porobiony
@wkurzony 24.08.2017 22:22
Moja pomyłka - oczywiście umowy zlecenie ;)

Już się chciałem dziwić, że umowy normalne zaczęli dawać :D

tom

Niech ktoś napisze list do uwagi albo tvp info co oni wyprawiają bedzie sprawa dla reportera

Patrycja

Czy moglibyście wytłumaczyć o co dokładnie chodzi w waszych wypowiedziach @wkurzony? Wiele osób wchodzi tutaj po informacje dotyczące warunków pracy panujących w Goldberg And Son. A z wypowiedzi, które można przeczytać tutaj nic nie wynika.

@Patrycja 14.08.2017 15:33

Odnośnie warunków nieco wyżej napisałem dość długą wypowiedź, podobnie jak użytkownik "Goldberg jest śmieszny" więc nic tutaj dodawać nie trzeba. Wystarczy uważnie przeczytać.

Beka
@Beep 15.08.2017 14:27
Chodzi o to, ze aplikujesz na stanowisko pracy "asystent biurowy" a okazuje sie ze jest to poprostu callcenter, a ich...

Nie no, czasem się wysilą i przekopiują do Excela :D

aaab

Dżimi
@aaab 13.08.2017 17:15
Ktoś zastanawiał się żeby to zgłosić do inspekcji pracy? Giodo? (Ochrona danych osobowych) ? Nagłośnić sprawę w mediach?...

Inspekcja pracy zajmuje się glownie miejscami, gdzie pracuje sie na umowe o prace, a tam kazdy albo pracuje na um. Zlecenie albo um. O wspolpracy, wiec oni sa czysci Ochrona danych osobowych? Fakt jest taki, ze oni maja tylko numery telefonow, czesto bez iminia i nazwiska, wiec to nie zadne dane. Goldberg jest cwany:)

cezarry
@Dżimi 13.08.2017 18:41

Maja baze danych z której dzwonią zapisują sobie imienia i nazwiska kto ma polise i do kogo dzwonić

SprawdźSAM

Co zmieni się w Twoim życiu po odejściu z g...: 1. Poczujesz niesamowitą ulgę, serio. 2. Zobaczysz, że życie składa się z pracy i czasu poza pracą. 3. Poczujesz, że możesz więcej, bo będziesz wypoczęty. 4. Zaczniesz dostrzegać mainpulacje jakie Ciebie dotykały. Np. "Nie pracuje się dla pieniędzy tylko dla rozwoju". 5. Będziesz spełniał się w pracy, bo nie będziesz musiał kłamać Klientom prosto w oczy. 6. Poczujesz, że to co robiłeś do tej pory nie miało nic wspólnego z rozwojem. 7. Zaczniesz mieć znajomych. 8. Twoi znajomi zobaczą, że się zmieniłeś i będą chętnie polecali Ci klientów do współpracy. 9. Zaczniesz oszczędzać pieniądze zamiast kupować konia. 10. Ten punkt napiszesz sam :) Już dziś wręcz wypowiedzenie w centrali firmy i napisz jak zmieniło się Twoje życie. 10 najciekawszych odpowiedzi będzie tematami paneli przez następny rok :D

wrocilamdozycia

Pracowałam tam i cieszę się że już nie pracuje. Razem z mną zatrudniono jeszcze kilka osób. które wysypaly się stopniowa. Po moim odejściu odeszło 6 członków ekipy, dał których ta firma była ponoć sensem życia. Jak czytanie nie była bo odeszli ???? jak się zatrudnialam to umowy były jeszcze stare więc nie musieli podać stawki godzinowej. Na chwilę obecną minimalna stawka godzinowa to 13zl brutto (usunięte przez administratora) Zwolnilam się bo chciałam normalnej pracy w normalnych warunkach i takiej, w której będę się rozwijać. W g&s nie ma takiej możliwości. Pracując do 16 jesteś etaciarzem i nic w życiu nie osiągniesz. I jak ktoś powyżej slusznie zauważył ludzie, których nie mozna omotac ni będą zatrudniani lub szybko wyleca pod pretekstem ze nic nie wnoszą do firmy i nie pracują jak trzeba.

anna czartoryska
@wrocilamdozycia 02.08.2017 17:17

Jak tam andzela nie wstyd Ci?

nick

A co to się stało, prezes tomuś kazał pokasować wszystkie komentarze z ostatnich 2 miesięcy ?? :D Czyżby nikt nie chciał już tam pracować i jak to mówią "tonący brzytwy się chwyta" ?? :D

Patrycja

@przyjaciel jakie zatem są formy zatrudnienia skoro nie ma umów o pracę? Jeśli dostanie się jest tutaj tak trudne jak opisujecie i jest do tego czas wdrożeniowy to na pewno nie można liczyć na stabilne zatrudnienie? Wiele osób szuka tutaj pracy więc takie uszczegółowienie na pewno mogłoby pomóc im w dokonaniu wyboru.

@Patrycja 25.07.2017 12:44

Dostaje się umowę zlecenie. A że na takich (według prawa) nie musi być podanej stawki godzinowej to nic dziwnego, że pracownicy się burzą (oczywiście tacy, którzy nie dadzą sobie sprać mózgów). Dostać się tutaj nie jest trudno, wręcz bym powiedział że jest niezwykle łatwo - biorą praktycznie każdego, tylko specjalnie robi się taką atmosferę wokół tego, byś czuł się 'wyróżniony'. A tak jak pisałem wyżej - nie dajcie się na to nabrać. Szkoda waszego cennego czasu!

wkurzony

Lepiej bym tego nie ujął!

Lobster

Z tego co czytam powinny tym się zająć organy ściągania!

kasia23

luks

Mam bardzo ważne pytanie. Przeszedłem okres rekrutacyjny w ich biurze w Warszawie, potem przez tydzień chodziłem na te ich panele i wdrożenia do pracy. Podpisałem umowę. Dopiero jak mi zaczęli pokazywać że ta praca polega na call center, najzwyczajniej w świecie wyszedłem i następnego dnia już się tam nie pojawiłem. Stąd pytanie co w związku z tą umową? Coś mi grozi za jej niewypełnienie? Czy muszę iść jeszcze raz do ich firmy, narobić ambarasu i zmusić ich do anulowania umowy? Pisać jakieś odwołanie? Czy po prostu olać ich i nawet nie odbierać telefonu bo mi i tak nic nie zrobią? Bo to że otrzymam jakiekolwiek pieniadze za te kilka dni to i tak nie liczę. I czy moga jakoś wykorzystać dane które im podałem + zdjecia dowodu i legitymacji? Proszę rozwiejcie moje wątpliwości bo nie wiem co robić. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie! Nie popełnijcie mojego błędu. Straciłem tydzień chociaż jak teraz czytam opinie innych wiem że mogło być o wiele gorzej.

wiem o czym mówisz
@luks 12.07.2017 14:44

również straciłem czas, półtora tygodnia jeździłem na ten etap wdrożeniowy i zrezygnowałem ponieważ pytając się o kwestie finansowe zawsze słyszałem taką samą odpowiedź " jeszcze nie wiemy za co bedziesz odpowiedzialny" już nie bede wspominał o warunkach panujących w firmie bo trochę tutaj już na ten temat jest. Zadzwoniłem do tego co mnie rekrutował i powiedziałem że rezygnuje i tyle w temacie. Umowę mieli wysłać do centrali czy jakoś tak ale powiedział że ją wsadzą do niszczarki i finał. Moja rada - szukaj nowej pracy Pozdrawiam

Zigzag

Jakie kłopoty masz na myśli?

bibi

Szogun

Żal mi Was naprawdę, tyle jadu co tutaj się wylewa nie widziałem nawet pod artykułami o wojnie po-pis...

Jakub

Wasz problem polega na tym, ze nic nie widzieliscie poza pseudo wycieczkami z goldberga. I wbrez pozorom wiekszosc normalnych ludzi podróżuje i wyjezdza za granice. Jak chcesz woedziec to ja rowniez. Ale zyj w swoim zamknietym, ograniczonym świecie. Pozdrawiam.

Bibs

Zainteresowałem się tą firmą, w sensie opiniami o niej, ponieważ rodzina pewnego goldbergowca szczyci się pod niebiosa sukcesami, pieniędzmi i podróżami owego goldbergowca. Na pewno nie wiedzą, że tak to wygląda.

Bibs

Czyli co, za te wycieczki po Europie czy swiecie płacą z własnych kieszeni? I robią to dla idei firmy? Nie pojmuję, jak można pakować się w długi (no bo jak inaczej) tylko by zadowolic szefa, bardzo nieodpowiedzialne.

Ocknięty
@Bibs 15.06.2017 07:10

No wlasnie tak to jest... I zbutnio nie mozesz zdecydowac czy chcesz czy nie... A o kosztach zwykle dowiadujesz sie w trakcie/ na koniec wyjazdu Fajna opcja zwiedzania, nie fajne jest to ze nie mozesz wybrac. To znow firma decyduje za Ciebie. Poprostu chca sobie stworzyc roboty, a nie indywidualnosci.

Tomcio
@Ocknięty 15.06.2017 13:04

W tej "firmie" nie można myśleć samodzielnie...

Bibs

To znajomi z dawnych lat, a wiem że tam pracują (facebook wszystko wie). Wrzucają zdjęcia z jakimiś kotami, końmi, zegarkami i pseudomotywacyjne regułki. A poza tym zdjęcia z wycieczek po świecie. Niby źle zarabiają, ale gdzieś mieszkają, coś jedzą, jakieś ubrania mają. Za 1000 zł to niemożliwe. A rodzice tych znajomych na pewno nie pomagają..

Bosz
@Bibs 10.06.2017 21:26

Właśnie... Dostaja male przelewy, a za te wszystkie dobrodziejstwa placa. Wiec dlugi rosna. Goldberg jak nic.

Bibs

Tak narzekacie, a mam znajomych, co tam pracują i co rusz, to jakaś wycieczka, czy do USA czy po Europie. Przynajmniej pozwiedzają :)

Sama prawda
@Bibs 10.06.2017 13:31

Fake - ludzie z goldberga nie mogą mieć znajomych poza firmą.

Gold
@Bibs 10.06.2017 13:31

Pozwiedzają. Za kasę, którą zarobią dla firmy. Nikt im za to nie płaci. Wiem z pewnego źródła

Pikers

Widzę że Goldbergi byli w Chorwacji na wakacjach... dziwne że tylko stare twarze na fotach :) młodzi nie zdobyli odpowiedniej ilości punktów? :D czy może są za mało wkręceni? :D

@niewzburzony

@wzburzony idz szukac sensacji gdzie indziej... to forum jest wlasnie dla takich jak Ty kryjac sie pod nickiem-piszacym oszczerstwa za komputerkiem w mieszkaniu rodzicow.. szkoda pisac wiecej.

me

sio goldbergi do roboty :* bo pkt i i wielbłądów nie będzie :D

POZNAN

Czyżby zamieniał się w komuniste...?:) RELIANCE: pon.9:00 - 17:00 wt.9:00 - 17:00 śr.9:00 - 17:00 czw.9:00 - 17:00Czynne teraz pt.9:00 - 17:00 sob.Zamknięte niedz.Zamknięte

komunista
@POZNAN 08.06.2017 11:24

Nie tak Cię tomasz wychował :D :D :D :D

plac bohaterów Getta

Poznaj Właściciel firmy Cezary C. Właściciel firmy Licencjonowany Doradca Finansowy (Fédération Européenne des Conseils et Intermédiaires Financiers, licencja nr 988) prowadzący aktywność konsultingową na terenie Unii Europejskiej. Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Cezary Chybowski posiada międzynarodowe doświadczenie w branży finansowej oparte o długoletnią pracę z klientami w Wielkiej Brytanii. Od 2017 roku na stanowisku CEO Reliance Polska. Przecież on studiów nie skończył!!! Jaka praca taki absolwent, hehe:)) Inna firma, swoja firma a kłamiemy jak nas nauczyli:))

Niedpowiedzenia part one :D
@plac bohaterów Getta 08.06.2017 11:21

Pragnę zaznaczyć , ze Szczygielski studiów nie ma ukończonych , wbrew powrzechnej opinii która sam stworzył ... :-D taki psikus goldbergowiczu ;)

śmieszny :))
@Niedpowiedzenia part one :D 10.08.2017 20:50

Szanowny Pan Cezary Ch. też żadnych studiów nie ukończył, a jedynie ledwo zaczął :) Choć wszędzie można zobaczyć "absolwent UJ w Krakowie :))

plac bohaterów Getta

Nie dziwi was, że mimo ogromu osób które komentują i wystawiają najgorsze oceny na tej stronie dla Goldberga i z dnia na dzień liczba ta się powiększa to cały czas Goldberg ma 3 gwiazdki i nie można sprawdzić ile osób oceniało na jakie oceny?:))

Zostaw opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.