Opinie o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Goldberg And Son Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Goldberg And Son Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Goldberg And Son Sp. z o.o. w Kraków

Wiktoria

Widzę, że kilka lat temu większość pisała negatywne komentarze na temat firmy i pracy tutaj, a jak jest teraz po kilku latach, ktoś tu pracuje i opowie trochę o warunkach zatrudnienia, o kasie, atmosferze, umowach ? Wydaje mi się , że to porządna firma , zastanawiam się nad wysłaniem cv do pracy w administracji biurowej, przyjmują tutaj na taki etat?

Adrian @pt
@Teresa

Nie zatrudniają - musiałabyś być na jednym z panelów. Podwyżki? Takiej opcji nie ma. Musieli głównego lidera firmy usunąć z dokumentacji, żeby w ogóle funkcjonować na rynku.

Serio jest tu tak, że jak pracuje się na stanowisku przyjmowanie zamówień 5000 - 5400 zł brutto miesięcznie? Bo widziałam ofertę do tej pracy i takie widełki tam podali. Czy to jest pensja, czy pensja i doliczono do tego np. napiwki, % od obrotów?

Wiktoria

Ada Nowy wpis
@Wiktoria

Kobiet nie zatrudniają, ale funkcjonują dalej pod nową nazwą Symphony Weatlh Managment. Wcześniej Goldberg i Eu4Ya a teraz SWM. Praca taka jaka była. Nie ma nowości.

Teresa Nowy wpis
@Ada

Nie zatrudniają w jakim sensie? Odmawiają przyjęć czy po prostu się nie zgłaszają tam do pracy panie? To ciekawe, jaki jest powód. Czy poza nazwą się zmieniło coś jeszcze, jakieś podwyżki były?

Adrian @pt Nowy wpis

Julia

Nie wiem, dlaczego w ogóle zaprzestaliście prowadzenia dyskusji na temat Goldberg And Son jako pracodawcy. Z tego co wiem, to firma ta działa normalnie i warto byłoby wiedzieć, jakie warunki pracy oferuje sowim pracownikom. Może ktoś jednak powie, czy wynagrodzenie jest tam adekwatne do stażu pracy oraz do obejmowanego stanowiska?

b
@Julia

Skąd wiesz, że działa "normalnie"? To forum jest raczej do wymiany opinii między pracownikami z tego co mi wiadomo. Wynagrodzenie? Prowizyjne, nawet nie wiesz dobrze ile zarobisz. Nie ma podziału między stanowiskami. Staż pracy nie ma żadnego znaczenia. Znaczenie ma tylko to, ile czasu siedzisz i dzwonisz, oraz ile osób naciągniesz.

@b

Dzięki za wyjaśnienie. Właśnie jestem zainteresowana obecną sytuacją w Goldberg And Son. A na czym konkretnie polega ta praca?

b
@Teresa

Na ciągłym dzwonieniu do przypadkowych osób, podawania się za jakiś dział serwisowy i nakłaniania do umówienia spotkania, gdzie zawarta będzie nowa umowa

@b

OK, dziękuję. Czyli żadnej podstawy wynagrodzenia w Goldberg nie ma? Wynagrodzenie składa się z samej prowizji?

Bartel
@Teresa

Firma aktualnie funkcjonuje pod nazwą CPT polska i robią dokładnie to samo, najpierw opowiadają ludziom niestworzone rzeczy o bogactwie i prestiżu, a potem każą dzwonić jako dział kontroli towarzystw ubezpieczeniowych i umawiać spotkania. Potem nie informują Cie nawet czy spotkanie się odbyło i migają się od informacji na ten temat. Podejrzewam że 70% firmy nawet nie wie że pracuje w byłym G&S mimo nie zmienionego loga na parkingu. Ale to są zapatrzone w Tomka dzieci które zobaczyły zegarek za 10k i już by mu się kłaniali jakby powiedział że taki dostaną, bo to bardzo dobry manipulator. Ogólnie polecam trzymać się od firmy z daleka, chyba że jesteście na garnuszku rodziców i nie musicie opłacać żadnych rachunków.

Teresa

Myślicie, że Goldberg to dobry pracodawca? Z chęcią poczytam więcej opinii. Jak oceniacie sposób zarządzania w firmie?

Asystent biura

rekrutujący niekompetentny, spozniony o ponad 15 minut, okazal tym brak szacunku, pytania mowiac szczerze z (usunięte przez administratora) nic nie mowil o firmie, z trudem powiedzial nazwe firmy, nie dziwie sie.

jaki jestes xD , jaka pijesz kawe xDDD jestem w szoku

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Wiecie czy w Goldberg And Son Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Tu nie ma czegoś takiego jak staż :p

Jiu

Ta firma to dno..dna

Pomyślcie trochę

Nie poradzili sobie tylko Ci, co myśleli, że jest droga na skróty poprzez, np. oszukiwanie i wprowadzanie klientów w błąd. Takie osoby z firmy są autowane, o ile same wcześniej to nie zrobią. Niestety smród po nich ciąży na firmie. Stąd tyle negatywnych komentarzy.

do drako

czy mógłbyś udostępnić te panele? szykujemy pozew w sądzie i byłby to fajny dowód.

drako
@do drako

podaj mejla to przemysle sprawe

Poszkodowany
@drako

Proszę o kontakt ted.det5@o2.pl - nie daruje im, tym fałszywcom. Tak mnie Maciek w żywe oczy okłamał ze ja im tego nie daruje

były

Mógłbyś proszę skontaktować się ze mną w tej sprawie? (usunięte przez administratora)

były

Nie wierzę, ONI odeszli? Przecież siedzieli non stop i wyglądali jakby nie widzieli świata poza tą firmą

Fat
@Pomyślcie trochę

Przez oracownikow uokik wydał ostrzeżenie przed tą firmą? Gdyby się firma wybronila, to uokik wycofał by ostrzeżenie imo

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Goldberg And Son Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

B

Są 3 etapy, 4-go dnia dostajesz "umowę"

Niestety jest to praca dla dziewczyn, które nie maja co ze soba w zyciu zrobić i mysla, ze uda im sie zarobić naciagajac przez telefon. Jaki kierownik i jego ulubienica, taka praca

Walu

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie polecam nikomu pracy w tej firmie, wynagrodzenie prowizyjne za punkty wypłacane jak umowa sie spolisuje jakies 2/3 od spisanego klienta, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy, czesto musisz wykonywać zadania za które nic nie dostaniesz a jedynie bogaci się firma. Zarobione pieniądze wydasz w butiku tej firmy, jeżeli nie kupisz u nich garnituru , koszuli , perfum, zegarka i innych gadzetów to przez społeczeństwo tej firmy będziesz wyśmiewany i negowany . Nie wierzysz ze to mozliwe ?? wystarczy ze bedą prali ci mózg codziennym panelem i wlewali Ci do głowy swoje wartości, będziesz pracował coraz ciężej omamiony możliwościami zarobków, ani się nie obejrzysz a nie będziesz miał kontaktu ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, bo firma nazywa ich leszczami i biedakami. (usunięte przez administratora) Pieniądze przeznaczone przez nich na wypłaty dla pracowników wracają do nich at y stajesz sie robotem z nowo wgranym programem i jestes dla nich maszynką do robienia hajsu. Pracowałem tam i naprawde odradzam kontakt i prace z tą pseudo-korporacją.

:)))

Frajerami? Ktoś kto w tak perfekcyjny sposób potrafi omotać ludzi i sprawić aby większość wypłacanej kasy do niego wracała, frajerem raczej nie jest :) No chyba, że opowiedzieć o ludziach tam pracujących? :)

jnapleta
@:)))

(usunięte przez administratora)(już nie doszukujmy się dokładnej definicji słowa (usunięte przez administratora) choćby dlatego, że dodatkowo wierzą w to wszystko i brną w te 'ideologie'. A o ludziach, którzy tam pracują mogę bardzo dużo powiedzieć. A najwięksi(usunięte przez administratora) (już dosłownie) to Ci którzy tam dalej siedzą i wierzą w te brednie

Patrycja

Czy Goldberg And Son zapewnia swoim pracownikom rozwój ich kompetencji? Na przykład poprzez organizowanie szkoleń lub zapewnienie udziału w kursach podnoszących kwalifikacje? Jak oceniacie tego pracodawcę pod tym względem? Wasze opinie na ten temat, pomogą osobom poszukującym rozwojowej pracy.

Goldberg
@Patrycja

Jak najbardziej tak. Po trzykroć tak!!!! Na comiesięcznych panelach dowiesz się wszystkiego. Nie tylko o zasadach działania firmy ale i o sobie, co z pewnością bardzo Cię podbuduje. Firma ubierze Cię od stóp do głowy, włącznie ze slipkami, bo nigdzie indziej nie będzie Ci wolno kupić ciuchów. Następnym krokiem w zadłużaniu się dla firmy będzie obowiązkowy zakup zegarka, pióra i aktówki. Również z sklepie firmowym. Żadna inna firma nie dba o pracownika jak ta. Nie zastanawiaj się dłużej. Aplikuj!!!

Była
@Goldberg

Jeszcze można samochód dostać

Llll

Zawiadamiam ktoś kiedyś inspekcje pracy w związku z nią wypłacanieM pensji? Jeśli tak to czy przyniosło to jaki kolwiek skutek?

@Llll

Tak. Kiedyś próbowałem odnośnie nieotrzymania umowy (która miała zostać odesłana) jak też ogólnych warunków na niej zawartych. Ostatecznie dowiedziałem się tylko tyle, że oni nie wpływają na to, gdzie umowa jest a że to zlecenie to tam de facto nie musi być żadnych wiążących warunków. Jednym słowem nic to nie pomogło.

Patrycja

@Goldberg, chciałabym się Ciebie zapytać, czy firma zapewnia pracownikom pozapłacowe benefity? Mam tu na myśli dofinansowania na karty sportowe lub dojazdy do pracy. Czy Goldberg And Son oferuje pracownikom dostęp do pakietu socjalnego? Jeśli tak, to co jest w nim zawarte?

Izydor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Warto szukać tu pracy?

Waldi

Czy temat z UOKiK jest już zakończony?

Filip

Pracują ludzie i chwalą sobie pracę!!

Ona

Potrzebuje kontaktu z bylym pracownikem

wkurzony
@Ona

janwod77@gmail.com Zapraszam

Patrycja

@Jędrzgej Pozwoliłam sobie sprawdzić zamieszczony przez Ciebie link i niestety łamie on regulamin forum. Forum nie jest miejscem do obrażania innych osób, służy do umieszczania wiarygodnych opinii o pracodawcach, a Twój komentarz niestety nie zawiera opinii o firmie Goldberg And Son. Jeżeli Twoja współpraca z firmą sprawiła, że masz zastrzeżenia, czy mógłbyś napisać więcej szczegółów? Dzięki temu możesz pomóc innym użytkownikom dobrze poznać Twój punkt widzenia i sprawisz, że Twoja opinia będzie bardziej wartościowa.

dad

Ktos w tej "firmie" jeszcze pracuje ??

wkurzony

Proszę o kontakt: janwod77@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Goldberg And Son Sp. z o.o. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Goldberg And Son Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Goldberg And Son Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Goldberg And Son Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 406 ocen.
  • Bolesława Chrobrego 13
    41-500 Kraków

Goldberg And Son Sp. z o.o.