Npk Sp. z o.o.

Katowice

Npk Sp. z o.o.
0 0

Opinie o Npk Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

guess

od listopada 2016r. spółka jest mi winna ponad 10,000 złotych za wykonanie prawidłowo kolportażu ulotek Leroy Merlin. Dziś p. Mariusz Zaroda nie odbiera telefonu i raz na rok płaci 500zł. w sumie otrzymałam 1500zł. Ja podatki musiałam zapłacić o wiele wyższe. P. Mariusz twierdził, że zamyka firmę bo nie ma pieniędzy, jednak do dziś jak widać działa. Wykorzystuje ludzi, nie płaci. Nie jestem jedyną oszukaną osobą.

pawel

Jedyna firma w branzy dystrybucji ulotek reklamowych z ktota mialem przyjemnosc pracowac. Pieniadze jak w zegarku. Ład i porzadek. Niestety trudno im sie przebic ponad lawina spółek ściemniaczy i oszustów wciaz prężnie działających w branzy. Życze spółce NPK rozwoju i sukcesow

Zostaw opinię o Npk Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Npk Sp. z o.o.