Npk Sp. z o.o.

Katowice

Npk Sp. z o.o.

Opinie o Npk Sp. z o.o.

guess

od listopada 2016r. spółka jest mi winna ponad 10,000 złotych za wykonanie prawidłowo kolportażu ulotek Leroy Merlin. Dziś p. Mariusz Zaroda nie odbiera telefonu i raz na rok płaci 500zł. w sumie otrzymałam 1500zł. Ja podatki musiałam zapłacić o wiele wyższe. P. Mariusz twierdził, że zamyka firmę bo nie ma pieniędzy, jednak do dziś jak widać działa. Wykorzystuje ludzi, nie płaci. Nie jestem jedyną oszukaną osobą.

pawel

Jedyna firma w branzy dystrybucji ulotek reklamowych z ktota mialem przyjemnosc pracowac. Pieniadze jak w zegarku. Ład i porzadek. Niestety trudno im sie przebic ponad lawina spółek ściemniaczy i oszustów wciaz prężnie działających w branzy. Życze spółce NPK rozwoju i sukcesow

Zostaw opinię o Npk Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Npk Sp. z o.o.