Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Opinie o Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Aktualność
Drodzy,

W dniach 24-26.09.2021 odbędzie się  XXII Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach k. Poznania (gmina Pobiedziska), na której oczywiście będziemy.

Wszystkich, którzy także się wybierają na to najbardziej wyczekiwane wydarzenie branżowe w tym roku  serdecznie zapraszamy na stoisko 173, gdzie będziemy mogli spotkać się i porozmawiać, nie tylko o produktach jakie znajdziecie w naszej ofercie, ale także o tym jak wygląda nasza praca i jakie są  możliwości dołączenia do naszego zespołu.

Zapraszamy!
Zespół Agro-Sieć Maszyny

To jest miejsce do wystawiania opinii pracodawcom, a nie do reklamowania swoich watpliwych produktow, co tylko swiadczy o powadze tej firmy..

MłodyP.

Praca całkiem spoko. Zarobki ok, premie też są. Nikt cie nie zwolni za glupote. W innych pracach bylo duzo gorzej a tu pracuje mi sie bardzo dobrze. Prezes konkretny i wie czego chce. Polecam kazdemu.

O

Masz rację

ja polecam

Na serwisie nie zauważyłem, aby klient był źle traktowany. Wszystko na czas z naszej strony i bez problemu z gwarancjami. Umowy z tego co wiem też są jasne. Firma jest duża i dużo tam pracy, wiadomo, ale jest też kilka osob, które siedzą i nic nie chca robić a potem narzekają. Z mojej strony praca jest bardzo dobra, wypłata na czas i premie za dobrą robotę. Nie mam sie do czego przyczepić.

garo

Pracowałam w tej firmie kilka lat. Ze względów osobistych zdecydowałam się na zmianę pracy, ale na pewno z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to firma, która stwarza perspektywy rozwoju i awansu. Tak, dyrektor jest wymagający, ale gdyby nie to, to niestety wielu nie ma wystarczająco dużo przyzwoitości, aby przyjąć, że jak się przychodzi do pracy, to po to, żeby pracować... Jak ktoś kieruje tą zasadą to nie boi się żadnej inwigilacji, tylko dostaje premię!

A ja się nagrzałem na pracę jako terenowy opiekun klienta i oferują w miarę spoko dla mnie warunki, ale w ogłoszeniu zabrakło mi pensji, ktoś jest w stanie podać samą podstawę? Umowa o pracę jako forma mi odpowiada, ale na jaki czas tak z wejścia?

Adam Nowy wpis

Mam pytanie czy można przyjść na praktyki na miesiąc na przykład do działu serwisu?

Nowy wpis

@Adam

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie odbyciem praktyk w naszej firmie. Oczywiście jesteśmy otwarci na przyjęcie praktykantów do naszego działu serwisu i chętnie omówimy z Tobą szczegóły programu praktyk oraz warunków ich odbycia. Prosimy o kontakt na nasz adres kadry@agro-siec.pl lub telefonicznie: 664 144 575 Pozdrawiamy, Zespół Agro-Sieć Maszyny

Nie wiem co się dzieje na tamtych integracjach ale czy sugerujecie mi tutaj, że to dobre miejsce pracy dla singli? O atmosferze pisali kiedyś, że raczej jest ok a nie ukrywam, że na spokojnej i milej pracy mi zależy, nie wiem tylko jak jeszcze z finansami to może wyglądać? : ) myślę konkretniej o pracy jako specjalista produktowy. Jest właśnie dostępna oferta. Czy podczas zatrudnienia, będąc sam odłożę sobie jeszcze na spokojnie sporo kasy? Jesteście w stanie przybliżyć zarobki?

Jakie warunki tam są na przedstawiciela handlowego? Nie mogę się dostać do ogłoszenia, bo oprócz tego z maja to żadnego nowszego nie widzę. A chciałbym wiedzieć, czy jest podstawa czy tylko prowizja, jak to finansowo wychodzi etc. Wie ktoś tutaj? Byłoby super.

Dzień dobry, Nasze aktualne oferty pracy są dostępne na stronie https://www.agro-siec.pl/praca/ Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Praca w tej firmie na pewno nie jest zła, gorzej z częstymi wyjazdami integracyjnymi pracowników, które rodzin raczej nie scalają.

Samanta
@Gość

Z tym, że s drugiej strony czy te wspominane wyjazdy są obowiązkowe? To nie zależy od zainteresowanego czy chce się na nie wybrać czy tez nie? z drugiej strony to czy są przy tym organizowane jakieś alternatywne formy? Dla przykładu pikniki rodzinne czy cos w ten deseń?

@Samanta

Obowiązkowe niby nie są, ale może taki pracownik nie chce odstawać od reszty i jedzie. Szkoda że właśnie nie ma jednoczenia rodzin w tej firmie, tylko samych pracowników.

@Gość

Ze wszystkich działów ludzie się jednoczą? Widzę obecnie parę ofert na takim portalu. jest ogłoszenie do księgowości a nawet dla kierownika serwisu. Czy w tym przypadku wszystkie działy zżyją ze sobą bo dobrych relacjach, skoro tak piszecie? Mnie księgowość interesuje, ciekawi mnie czy raczej jedna osoba jest potrzebna w biurze czy więcej?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy.

Przyjąłbym się na Serwisanta wiem że jest oferta na stronie, powie ktoś tylko, czy dają samochód? Bo prawa jazdy wymagają widzę? A nie napisali, czym ma jeździć pracownik w pracy i kto pokrywa koszta, a mi trochę moim nie na rękę w sumie.

Dominik

Witam,pracuje już 2 lata przy maszynach rolniczych czy jest możliwość podjęcia pracy jako mechanik w AgroSieć?

@Dominik

Dzień dobry, Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Zapraszamy do aplikacji poprzez naszą stronę https://www.agro-siec.pl/praca/ lub do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem rekrutacyjnym pod adresem e-mail: kadry@agro-siec.pl lub wizyty w naszym oddziale. Chętnie porozmawiamy o możliwości pracy na stanowisku Mechanik/ Serwisant. Pozdrawiamy, Zespół Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Ktoś widzę ze Budzyń tu polecał pod względem warunków pracy. teraz jak patrzę po ofertach to pokazuje mi jedynie, że poszukują do siebie zastępcy dyrektora serwisu. Kwalifikacji akurat mi nie starczy ale ciekawi mnie przy tym to jak sam proces rekrutacyjny może wyglądać. Czy ktoś z Was brał już udział i może mi go opisać?

Natalka

Doradca Agrotechniczny na stronie ogłaszają rekrutacje, interesuje mnie ta praca i chciałam zapytać, jakie są ich propozycje finansowe, nie jest to moja jedyna oferta, którą rozważam. Dlatego proszę o jakieś szczegóły, chciałabym sobie porównać warunki.

@Natalka

Dzień dobry Pani Natalio, Agro-Sieć Maszyny nie prowadzi rekrutacji na stanowisko Doradcy Agrotechnicznego, z tego co widzimy, jest to rekrutacja spółki Agro-Sieć, dlatego proponujemy skontaktować się bezpośrednio z nimi. Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacyjny Agro-Sieć Maszyny

Już tam nie pracuję

Agro-sieć maszyny to typowe korpo. Tabelki, cele, wymagania, jako pracownik jesteś tylko miejscem po przecinku. Mimo to praca fajna i pracodawca godny polecenia. Atmosfera też ok, mozna powiedziec ze dobra z plusem. Wyplaty na czas i jasno określone warunki premii i wszystkiego innego. Flota zależy co się dostanie. Niektóre auta super, inne mniej super ale nadal dobre. Nie ma na co narzekać jeśli chodzi o samą centrale i traktowanie ludzi mimo korporacyjnej otoczki. Co innego poszczególne oddziały ale to inny temat.

@Już tam nie pracuję

To czemu tak w sumie już nie pracujesz? po jakim czasie tak średnio ludzie mogą rezygnować ze współpracy za kółkiem? I czy mam może wpływ na to jakie auto mi się natrafi? Piszesz ze niektóre są mniej super… czy one trafiają się zawsze nowym? Po dłuższym stażu ma się może jakieś przywileje?

Już tam nie pracuję

Ja nie miałem wpływu na auto jakie mi dali ale nikt nie narzekał na swoje, a przynajmniej nie ci z którymi miałem kontakt. Podobno są teraz nowe i każdy chwali, mam kontakt z niektórymi pracownikami mimo zmiany branży i odejścia z firmy. Nie pracuje bo trafiłem do oddziału który miał ciagle ze wszystkim problem i nie dało się normalnie pracować ani robić swoich zadań, wiecznie jakieś fochy a zachowanie kierownika tego działu to było (usunięte przez administratora). Może coś się teraz zmieniło, nie wiem. Naoisalem w ostatnim zdaniu ze firma ok ale dyzo zaleay od oddzialu. Chyba dlatego jest taka rotacja pracownikow - jak trafisz na dziwnego kierownika to dla wlasnego zdrowia psychicznego lepiej isc sobie gdzie indziej. Mi nie chcialo sie z tym walczyc, nie mialem parcia na prace tam ani tez jej az tak nie lubilem. Mam już inna pracę gdzie jest dużo więcej raportów codziennych i dokumentów do wypełnienia ale atmosfera 100000 razy lepsza, konkrety i żadnego uważania na to co się mówi bo kierownik oddziału może robić ci pod górę jak mu się nie spodobasz. Polecam aplikowanie do oddziału w Budzyniu i Starym Polu - z mojej perspektywy tam jest najlepiej.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.?

Hanka

Co mniej więcej trzeba wiedzieć o tej branży rolniczej? Przygotowują sami w ogóle do pracy? Chodzi o ogłoszenie Stacjonarny Doradca ds. Maszyn Używanych. Mam jakąś wiedzę ale już zero pojęcia czy to wystarczy. O co pytają na rozmowie w ogóle ?

Handlowiec

Na jaką podstawę może liczyć handlowiec ? Jakie narzędzia pracy ? Jaka flota samochodów i czy można wykorzystać do celów prywatnych ? Ile jest szkoleń i czy są regularne ?

Wojtek

Jako, że wynagrodzeniem dla przedstawiciela handlowego ds. wynajmu maszyn ma być pensja zasadnicza, jak i premia, to na ile pomocne w późniejszej pracy są szkolenia? Jedną z zachęt pracy na tym stanowisku wg. ogłoszenia mają być właśnie szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. Jaki zakres pensji zasadniczej przewiduje się w tego typu pracy?

Pracowałam tutaj
@Wojtek

Są szkolenia, ale pensja będzie ok 4 tys max. Poza tym oni ogłoszenie wystawili, ale nikogo nie szukaja.

Anetka
@Pracowałam tutaj

Ale szkolenia wewnętrzne, czy umożliwiają dostęp do jakiejś platformy szkoleniowej? A ta pensja to sama podstawa, na stanowisku przedstawiciela nie dają żadnych premii? Jeśli nie, to przynajmniej jest szansa ubiegać się o podwyżkę po jakimś czasie?

@Anetka

Dzień dobry, Oferujemy szkolenia wewnętrzne, dostęp do platformy szkoleniowej oraz szkolenia zewnętrzne, która czasami nawet odbywają się za granicą. Na stanowisku przedstawiciela handlowego obowiązuje system premiowy i jak najbardziej rewidujemy wynagrodzenia naszych Pracowników. Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny

Jan

Czy będziecie teraz w weekend na targach ogrodniczych w Gnieźnie???

@Jan

Dzień dobry, Dla zainteresowanych sprzętem ogrodniczym John Deere będziemy dostępni z pełnym portfolio produktów na AGROSHOW Bednary w dniach 22-24.09.2023 - to tylko pół godziny drogi od Gniezna. W najbliższy weekend nie będzie nas w Gnieźnie. Serdecznie zapraszamy, Agro-Sieć Maszyny

Panie Pawle, W ten weekend nie będziemy wystawiać się w Gnieźnie, zapraszamy natomiast na Targi AgroShow Bednary w dniach 22-24.09.2023r. gdzie będziemy mogli porozmawiać o kosiarkach samojezdnych. Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny

Kacper

Czy macie kosiarkę do trawy na sprzedaż Z950R oraz X584 ( Gniezno) ???

@Kacper

Dzień dobry, Tak są dostępne. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą Łukaszem, który jest dostępny pod numerem 728-959-036 Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny

Kacper
@Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Czy wy macie swój punkt sprzedaży w Pobiedziskach ??

@Kacper

Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie. Nie mamy punktu sprzedaży w Pobiedziskach. Adresy wszystkich naszych stacjonarnych placówek dostępne są na naszej stronie https://www.agro-siec.pl/kontakt/ Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi terenowymi doradcami. Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny

Robert

Witam, po rozmowie z młodymi magazynierami dochodzę do wniosku że praca w tej firmie nie ma sensu , i nie chodzi mi tu o pracodawcę który podobno jest spoko , lecz o kierownika, który psuje relacje , nie potrafi przyjąć błędu na siebie, niby potrafi uprzykrzyć pracownikom życie np nie dając wolnego lub zadając zbyt dużo pracy na jeden dzień . Proszę podzielcie się uwagami bo z tego co wiem pracownicy boją się otwarcie o tym mówić . Szkoda panowie , że pracodawca nie wie co tam się dzieje i że nie macie tzw niebieskiej skrzynki gdzie anonimowo można zgłaszać problemy ...

PiotruśP.
@Robert

Tak jak w każdej pseudokorpo. Wszystkie błędy spychane na najniższy szczebel i jeszcze straszenie konsekwencjami gdzie "podobno" poubezpieczane wszystko. A co do "kierowników" to zrobią wszystko żeby exel się zgadzał a człowiek się nie liczy.

@PiotruśP.

I ani jednego, kto by człowieka docenił, powiedział dobra robota? Powiedz mi więc, czy obecni kierownicy, to zaczynali tu, jako szeregowi pracownicy, czy z zewnątrz ich wzięto?

Dzień dobry Panie Marcinie, Dziękujemy za kontakt. W kwestii naszej oferty handlowej i dostępności asortymentu zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta +48 664 144 575 Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny

Jasioo

Czy na stanowisko przedstawiciela handlowego do spraw maszyn Jest wymaganie doświadczenie handlowe??

@Jasioo

Witaj, Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy. Odpowiadając na pytanie - doświadczenie handlowe jest dużym atutem, jednak dla nas kluczowe są umiejętności komunikacyjne kandydata, łatwość nawiązywania relacji oraz rzeczywiste zainteresowanie branżą rolniczą i maszynową. Pozdrawiamy, Zespół Agro-Sieć Maszyny

Marzena
@Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

A co z angielskim? Czy ta komunikatywność o tylko po polsku, czy też po angielsku, niemiecku itd.? Jak zna się dobrze inny język to można dostac lepszą pensję?

@Marzena

Witaj, Znajomość języków obcych jest dodatkowym atutem, nie jest natomiast warunkiem koniecznym na stanowisku Doradcy Klienta. Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny

Tomasz
@Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Dzień dobry. Ja od lat, z racji pracy na roli, interesuje się pożytkiem płynącym z użytkowania maszyn. Proszę więc napisać, w jaki sposób sprawdzacie umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania kontaktów? Podczas spotkania rekrutacyjnego? I czy po jego zakończeniu, dostałbym od razu informację, czy są Państwo zainteresowani współpracą, by przejść do omawiania warunków zatrudnia, typu umowa oraz stawka?

@Tomasz

Dzień dobry, Umiejętności komunikacyjne weryfikujemy podczas spotkania rekrutacyjnego. Natomiast z informacją zwrotną wracamy po zakończeniu całego procesu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

on46

Mam pytanie. Czy wy sprzedajecie ciągniki na terenie Poznania- Rokietnicy ?? Bo żaden handlowiec nigdy mnie nie odwiedził od was. temu też pytam czy wy tam sprzedajecie maszyny rolnicze??

@on46

Dzień dobry, Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie naszą ofertą. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu +48 664 -144 -575 . Chętnie umówimy się na wizytę, Pozdrawiamy, Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.

Pracodawca godny polecenia. Wynagrodzenie płatne na czas, nadgodziny również wypłacane. W firmie panuję super atmosfera. Pracowałem na magazynie przez prawie 1.5 roku, wszystko super gdyby nie kierownik przez, którego większości odechciewa się przychodzić do pracy. Szantażowanie, brak umiejętności zarządzania teamem i słoma z butów. Niestety ale rotacja na magazynie mówi sama za siebie.

Helena
@Adam

A na takim magazynie może dostać podwyżkę? Jak się pracuje właśnie już jakiś czas, to regularnie pensja wzrasta za frekwencję? Np. co pół roku pensja wzrasta?

Zostaw merytoryczną opinię o Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. - Chełmno

• Jak się pracuje w Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.?

Agro-Sieć Maszyny Sp. z o.o.