Opinie o TESCO w Koszalin Ignacego Jana Paderewskiego 1

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TESCO. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w TESCO na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO w Koszalin Ignacego Jana Paderewskiego 1

Pow Nowy wpis

Tesco jest super szkoda że w Sławnie zlikwidowali . porażka

p1 Nowy wpis

Miłe kierownictwo personel też dużo fajnych ludzi już tam nie ma szkoda.

donata Nowy wpis

@Piotrek a to ochroniarze się nie lubią z innymi pracownikami ?

Piotrek Nowy wpis

Nie boje się tego co napisze, od dziś już nie pracuje przez Łysa pale z ochrony, bo schwycil mnie na kamerze że kupiłem coś do wypicia wezwał. Moja szefową, a sam (usunięte przez administratora)poszedł cpac wychodząc z market, ilekroć to było widać, nawet dzień dobry Grojec nie odpowiadal ale znam go doskonale z czasów przeszłości (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie TESCO? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?

TAK TESCO jako market to super w KOSZALINIE ale ile mozna skarzyc sie na kierownictwo a to nigdzie nie dociera zmiana zmiana i bedzie sie nam lepiej pracowalo kierownik do zwolnienia za brut i nielad na piekarni nabiale a o miesnym nie wspomne bierze na z...........gi wogole sie nie nadaje odpycha klientow i nas pracownikow zniecheca od pracy

byly pracownik

MAJA byc zmiany wiec TESCO powinno zwolnic caly personel kierowniczy sa inni ktorzy umieja wspolpracowac i rzadzic pracownikami bo praca nie jest lekka a poniewieraja jak bydlo pracownikow taka prawda o kierownictwie w KOSZALINIE

byly pracownik

Tesco jako market to bez zarzutów najgorsze kierownictwo gbury gnębią pracowników sa merchandiserami w innych firmach biora forse a wykonuja pracownicy to nieuczciwe za to sie wziasc zaden kierownik nie powinien wykonywac dodatkowej pracy wykorzystujac pracownikow

Praca w handlu nie jest lekka ale jeśli już ktoś tu jest to nie przesadzajmy z narzekaniem!

Bogdan Koszalin

Pracowałem w Tesco na Ochronie i widziałem co się dzieje Pracowników traktują negatywnie nie powinie tak być wogule pod czas moi pracy kilka lat temu myszka latała po Tesco dobrze że to było w nocy ludzie nie widzieli pozbyto się stworzenia wykorzystują pracowników na kasach co są wyzysk ludzi pracują tam pracownicy na stanowiskach co kogo chcą to się pozbywają nie mają szacunku dla osoby niepełnosprawny czy pełnosprawny osoby ... Wstyd co się robi ..

MarWit

Jestem wprost zawiedziony robiąc zakupy w tym sklepie.(42 lata za ladą) Nie znalazłam towaru który kupowałem w tym sklepie,czynna 2 kasa, nie rozwiązują sprawy kasy tzw samoobsługowe. Jest to miasto turystyczno - wypoczynkowe i przewija się tam duża ilość ludzi z tradycyjnym pojmowaniem zakupów. Informacja duża kolejka (27.06.2019 r.)reszta zastawiona towarem ( godz.!3.00) Obsługa z łapanki ,postawiona za karę na stanowiskach bez żadnej empatii , nie potrafiąca doradzić jak zapakować zakupiony prezent.Długo można by wymieniać mankamenty, ale i te powinny dać kierownictwu do myślenia i wprowadzenia pozytywnych zmian.

egonago

drtażnia mnie pracownicy, którzy zachowują sie jakby nigdy sami nie byli klientami i nie szanują ludzi. Takich pracowników mamy w Tesco Koszalin.

egonago

Zakupy robię rano ale wtedy niestety przeszkadzam pracownikom i muszę fruwać z wózkiem między ich rozrzuconym po całym markecie towarem. Ok. godz. 8.30 rano kiedy jest dwóch klientów (między innymi ja) pracownicy "ostro" wykładają towar ... towar zajmuje wszystkie alejki a pracownicy sa zajęci ale opowieściami z dnia poprzedniego. Takiego balaganu jak w Tesco Koszalin nie widziałem od czasuBiedronki z poczatku jej istnienia. DNO!

Była klientka

Takiego bałaganu to chyba nigdzie nie ma. Towaru nie można w żaden sposób nabić, nie potrafi zrobić tego nawet pani, która teoretycznie jest do pomocy w kasie samoobsługowej, wobec czego po zmarnowanych 10 minutach stwierdziła, że tego się kupić nie da, bo koleżanka robiąca cenówkę źle nabiła. Z drugiej strony, co mnie to obchodzi, może zamiast dyskutować z koleżankami z obsługi należy się skoncentrować na pracy. Wezwałam kierownika, a konkretnie ów niekompetentna pracownica, która notabene dyskutowała z nim kilka ładnych chwil drwiąc sobie ze mnie, a ja czekałam. Kierownik wykazał się większą znajomością prawa i wiedział, że ma obowiązek sprzedać mi produkt w wystawionej cenie, jednak w tym czasie pracownica odeszła z moimi produktami i znowu musiałam czekać kilka chwil, gdy łaskawczyni wróciła kierownik zabrał produkty i prosząc mnie o jeszcze chwilę cierpliwości znowu na chwilę zniknął. Po powrocie 2 na 3 produkty można już było nabić, co do trzeciego to licząc na moją nieuwagę podniósł cenę lub wymienił, bo w lodówkach leżał taki sam produkt tylko droższy. Jego bezczelne zachowanie już wówczas sięgnęło zenitu. Niedość, że mają bałagan i niekompetentnych pracowników przez co klient traci czas to jeszcze próbują swoje pomyłki tuszować i minimalizują straty za które ma dopłacać klient. proszę sprawdzić nagranie z monitoringu w dniu dzisiejszym godzina od 9 45 kasy samoobsługowe. Moje sugestie dla TESCO: Regularne kontrole pracy pracowników i sprawdzanie wyrywkowych produktów pod kątem nabicia i zgodności ceny Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: przeczytać moją opinię i wyciągnąć wnioski oraz konsekwencje wobec niekompetentnych pracowników

Była klientka
@Była klientka

Tesco Koszalin

Niezadowolony

Niech panie z obsługi klienta wezmą się za robotę bo jak trzeba to nie ma ich i jeszcze jedno kasy pootwierajcie rano a nie na pracownikach oszczędzacie. Wasz poziom obsługi to kpina Moje sugestie dla TESCO: Może trzeba zwrócić uwagę na to ile klientów czeka rano do jednej kasy Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć sklep

Igor

Elastyczny grafik dają. Można dopasować pracę pod studia. Jest spoko.

Ulka

Nie polecam tej firmy.W Białymstoku to całkiem porażka. Lepiej organizujcie szkolenia dla pracowników A nie już pierwszego dnia musisz wszystko umieć i wiedzieć!

@Ulka

Tutaj każda opinia się liczy, jednak wątek, na którym dodałaś swoją opinię dotyczy pracy w TESCO z Koszalina, nie zaś z Białegostoku. Najlepiej będzie, jeśli znajdziesz, bądź założysz nowy wątek o Białymstoku, gdzie będzie można dzielić się opiniami na temat tego oddziału. Czy znajdzie się tu ktoś, kto może polecić pracę w TESCO Koszalin?

Arthur

Tesco w Koszalinie: koszmar!!! Obsługa przeszkadza klientom, bezczelnie i z premedytacją, poruszanie się po sklepie i robienie zakupów to meczarnia. Osoby zatrudnione w Tesco w Koszalinie to ludzie którzy absolutnie nie powinni tam pracować. Brud, (usunięte przez administratora) hamstwo i zero organizacji. Koszmar. Nigdy tam już nie pujde. Obłęd. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zwolnić wszystkich i zatrudnić kompetentne osoby.

niekompetentny pracownik
@Arthur

drogi Arthur....odkryłeś pilnie strzeżoną tajemnicę Tesco -otóż my pod groźbą "dywanika" u menagera musimy bezczelnie i z premedytacją przeszkadzać w zakupach klientom ,a już szczególną radochę mamy rozjeżdżając widlakiem bezbronne emerytki :) A ty nim pujdziesz do konkurencji ...Pójdź do księgarni po słownik ortograficzny ....no i wróć do nas,szkoda aby taki kompetentny i brzydzący się Chamstwem człowiek nie zaszczycił nas swoja osobą .

@Pracownik Ochrony, dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie TESCO. Twoja opinia jest bardzo istotna dla użytkowników tego forum jak i dla osób, które planują aplikować do firmy. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy TESCO organizuje kursy lub szkolenia dla pracowników? @Były pracownik Ochrony, Twoja opinia o pracy w TESCO z perspektywy byłego pracownika jest także bardzo ważna. Czy w firmie dostępne są benefity pozapłacowe dla pracowników? @fred, czy zdecydowałeś się przyjąć pracę w firmie TESCO? Mógłbyś podzielić się z nami informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji w firmie?

Pracownik Ochrony

Gdyby ktoś chciał poznać opinię o ochronie Tesco Koszalin,być może zastanawiacie się czy warto tam pracować. Służę zatem pomocą. Zespół składa się z ludzi, którzy są naprawdę w porządku, wewnątrz zespołu panuje przyjemna atmosfera, więc pracuje się dobrze. Jak dla mnie najfajniejsze warunki pracy w Koszalinie, jakie dotąd miałem. Menadżer to solidny człowiek na tzw. poziomie. Zarobki również mnie zadowalają. Ponadto cenię sobie stabilność tego miejsca pracy, również grafik mogą dostosować do potrzeb pracownika. Super :) Jak najbardziej rekomenduję to miejsce.

fred

Mam ofertę pracy w Tesco Koszalin na ochronie ( zmiany 12 h ) Da się pracować po 12 godz / dobę ? Jaka jest atmosfera pracowników ochrony

Były pracownik Ochrony
@fred

Tak????Da się pracować po 12 godzin. Atmosfera w zespole bardzo fajna i niezłe zarobki. Menadżer bardzo obowiązkowy i rzeczowy, a to rzadkość. Można na Nim polegać. Gdyby nie fakt, że zrobiłem uprawnienia do konwoju, to z chęcią pracował bym tam nadal. Miejsce godne polecenia, myślę że warto. Dziwił mnie zawsze fakt, iż tak trudno było nam znaleźć ludzi do pracy. Nawet nie docierali na rozmowy rekrutacyjne???? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO - Koszalin

• Jak się pracuje w TESCO?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TESCO?

TESCO