Opinie o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TECHBASE Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHBASE Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

jest ok

Zacząłem pracę tutaj i miała być tylko na chwilę, a mija mi już drugi rok i jestem zadowolony.

Będę próbowała się dostać bo ogólnie słyszałam o nich wiele dobrego. Wiadomo teraz ciężki czas, ale może niedługo będą prowadzić jakąś rekrutację.

boom

w 100% pracodawca godny polecenia, jeśli jako pracownik rzetelnie wykonujesz swoje obowiązki to praktycznie ze wszystkim można się dogadać a pracodawca docenia starania.

Vonter

Z perspektywy klienta jak najbardziej polecam. Pewni i sprawdzeni!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Piko

Dużo się nauczyłem pracując tam. Dobra możliwość zdobycia doświadczenia i nauki pracy w takim mocnym tempie.

Kamil
@Piko

A jak ogólnie z tym tempem? Można się przyzwyczaić na spokojnie czy od razu wpadasz na wysokie obroty?

Rockstar

Dobre miejsce do rozwoju i poznania branży. Nie jest łatwo ale korzyści jest naprawdę dużo, więc warto.

Młody

Praca na dobrych warunkach. Mozna sie rozwijac i zdobyc duze doświadczenie.

Agata
@Młody

Widzę że zostawiłeś dobrą opinie, ale jesteś byłym pracownikiem. Możesz powiedzieć dlaczego odszedłeś?

@Agata

Po prostu zmiana branży. Takie życie ;)

Miko

Warunki $$ bardzo dobre. Presja? Może ktoś powie że duża, ale dla mnie wcale tak nie jest. Jest w sam raz. Pracowałem w paru firmach i dopiero jakoś tutaj w 100% się realizuję.

Do Miko
@Miko

To nie presja. To normalne w takiej robocie i nie jest to nic strasznego :)

Asti
@Do Miko

Zgadzam się, to totalna normalność w takiej pracy.

@Miko

Mi takie warunki odpowiadają i chcę się dostać. Mam nadzieję że się uda.

@Miko

Zgadzam sie z Twoimi slowami. Mimo iz juz nie pracuję to dobrze wspominam tę pracę.

Jack

Praca jest faktycznie wymagająca ale to dobrze, bo człowiek moze sie rozwijać. Płacą adekwatniw do pracy.

Kii
@Jack

Twoja opinia jest pozytywna. Dlaczego zatem już nie pracujesz?

Próbowałem się dostać, ale się nie udało. Mimo wszystko będę próbował jeszcze raz bo mają dobrą opinie jako pracodawca

Kamil
@Paweł

Na jakim etapie odpadłeś? Po rozmowie?

@Kamil

Tak, ale rozmowa bardzo ciekawa. Pełen profesjonalizm.

nico
@Paweł

jak będzie szansa to próbuj, bo robota jest naprawdę ok

nico

praca moze i trudna, ale warto, osobiście uważam, ze to dobry pracodawca, jestem zadowolony z pracy

Kroro

Wymagająca praca, ale dobra. Dobra i na start i dla ludzi już z doświadczeniem.

@Kroro

Zgadzam się, każdy się odnajdzie, jak tylko chce mu się pracować.

poncy

Płacą dobrze i w terminie, a to według mnie najważniejsze. Sama praca jest wymagająca ale też nie ma co dramatyzować, bo wszystko da się ogarnąć, wystarczy zakasać rękawy i działać.

@poncy

Zgadzam się, ja pracowałem krótko ale to był dobry czas.

Simon

Z perspektywy czasu pracę tutaj oceniam dobrze. Sporo się nauczyłem, mimo że czasem roboty było na styk, to lubiłem tę pracę.

passi
@Simon

Zgadzam się, praca może i wydaje się ciężka ale dużo można się nauczyć, jak ktoś się wdroży to nie ma żadnych problemów. Chyba że sam ich szuka na siłę :P

Goku

Ja powiem szczerze od siebie. Praca jest trudna, jest nawał pracy, nie jest lekko i to trzeba wiedzieć przed tym jak się startuje. Wynagrodzenia wysokie, adekwatne do wykonywanej pracy. Praca samodzielna, nie ma się przysłowiowego bata nad głową.

creed
@Goku

Będę próbował się dostać i wiem że sporo pracy jest, ale na to jestem akurat przygotowany i nie boję się tego.

Wiem że mają dobre opinie i myślę poważnie nad tym czy spróbować tam się dostać. Jakbym startował do pracy to byście polecili czy nie?

Colo
@Adam

Ja polecam. Może i ciężka praca, ale naprawdę ma więcej plusów niż minusów.

@Adam

Ja bym polecił bo bardzo dużo się nauczysz, można dostać szybko samodzielne stanowisko, pieniądze też takie że raczej nie należy narzekać.

@Colo

Dzięki za odpowiedź. Nie no to że ciężko to luuuz, ważne żeby można było się rozwinąć i dobre pieniądze zarobić.

Dzięki za odpowiedź. Własnie o takie coś mi chodzi. Praca dzięki której można się fajnie rozwinąć i dostawać za to dobre pieniądze.

@Adam

No to tutaj masz na to szanse. Mówię szczerze, że pracy jest sporo i jak masz zapał do pracy to sobie poradzisz. Jak jesteś nastawiony na wakacje a nie pracę to będzie problem.

Igor

Ze strony klienta wszystko w porządku. Pilnują wyznaczonego terminu, dobry kontakt. Jak najbardziej polecam jako dobrego i solidnego partnera w biznesie.

Rasso

Jak chcesz się dużo nauczyć to Techbase śmiało można wybrać. Jest sporo roboty, ale człowiek naprawdę zdobędzie dużo doświadczenia.

Youri
@Rasso

Zgadzam się, może i jest to praca wymagająca ale to akurat dobrze

@Rasso

Fakt, doświadczenia można złapać naprawdę dużo, a to procentuje w przyszłości, wiem z własnego doświadczenia

Jak dla mnie firma ok, ludzie byli ok, pracy sporo, ale kasa wynagradza ten wysiłek

Pico

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o TECHBASE Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHBASE Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 79 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHBASE Group Sp. z o.o.