Opinie o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TECHBASE Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHBASE Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

ok

Porządna firma, dobrze płacą, pewna umowa i dobra stabilna praca.

Norbert
@ok

Zgadzam się, praca stabilna, ja przychodzę do pracy i wiem co mam robić, nic mnie nie zaskoczy i wiem, że praca będzie też jutro czy za miesiąc, bo firma rozwojowa.

on

Dlugo szukalem konkretnego zatrudnienia i solidnej umowy i tutaj to znalazłem

Jolanta
@on

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony z zatrudnienia w TECHBASE Group. Wspomniałeś w swoim wpisie o solidnej umowie. Czy mogłabym się dowiedzieć jaka dokładnie umowa jest oferowana w firmie oraz jak oceniasz poszczególne warunki pracy w tym miejscu?

Rafał

Może ktoś ma wiedzę czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na pracę?

Wito
@Rafał

Najlepiej podbić bezpośrednio do nich, nie zawsze jest info na stronie.

George
@Rafał

Trudne pytanie, najlepiej podbić bezpośrednio.

Opti
@Rafał

Startuje smiało. Fajna ekipa, dobre pieniądze, a teraz też taki czas że takie rzeczy się szczególnie docenia.

Były praacownik
@Rafał

W Techbase pracowałem kilka lat i jest to dobre miejsce do rozwoju. Jeśli chcesz się dostać to śmiało, na pewno mocno na tym skorzystasz.

Robert

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Polecam

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
kamil

czy w firmie panuje dobra atmosfera? jak z wynagrodzeniem?

Migot
@kamil

Wg mnie w firmie atmosfera była w porządku jak pracowałem, na kasę nie ma co narzekać bo płacą dobrze i na czas.

Ann
@kamil

Praca jest jak najbardziej ok jeśli chodzi o atmosferę. Dużo pracy, ale nie ma jakiejś mega spiny i ludzie też potrafią ze sobą rozmawiać. Co do pieniędzy to wypłaty naprawdę wysokie

Gigi
@kamil

Jest dobrze. Z ludźmi mozna sie bez problemu dogadać. Praca wymagająca ale dobrze płatna.

Kii
@kamil

Ja troche rozeznania robiłem i sporo ludzi poleca.

Sammy
@kamil

Jakby była słaba atmosfera to by była duża rotacja pracowników, a takiej nie ma, więc to też dużo mówi. Kto pracował ten wie, że pieniądze dostaje się dobre.

famis
@kamil

ile ludzi tyle opinii, ja polecam, bo znalazłem tam miejsce w którym pracowałem i miałeem pewne zatrudnienie oraz pieniądze płacone na czas

Edith
@kamil

Atmosfera ok, tak samo z kasą, w czasie kiedy ja pracowalam bylo wszystko ok

Tony
@kamil

Jest ok, nikt nie narzeka na atmosfere, a kasa jak pewnie kazdy wie bardzo fajna

lechista
@kamil

Z początku moze i człowiek się stresuje, ale wszystkiego da się nauczyc, kasa dobra

W tej branży jedni z lepszych. Polecam!

George

Przychodzisz do roboty, wiesz co masz robić, nie stoi nad Tobą nikt i nie patrzy na ręce. Robisz swoje i tyle.

Saido

Nie narzekam na współpracę, bo jest naprawdę ok. Pracownicy kompetentni. Zero problemów jeśli chodzi o współpracę.

Creed

Robiłem parę lat i firma bardziej na plus niż na minus. Góra w porządku, bez problemu szło się dogadać w wielu kwestiach.

Były

Pracowałem i oceniam ich pozytywnie. Bardzo porządne podejście do pracowników, dużo obowiązków, ale i dobre pieniądze. Dobrze przygotowują do pracy, potem człowiek może samodzielnie pracować, ale też jak są problemy to można liczyć na pomoc.

Piti

Praca jaką można polecić, szybkie tempo pracy, praca jest ciężka, ale też i zarobki bardzo dobre. Jakichś wyraźnych minusów nie dostrzegam.

Grzesiek

Wspólpracuję z tą firmą już długi czas i nie ma żadnych problemów jeśli chodzi o współpracę.

Dave

Wiadomo że praca nie należy do najprostszych, ale możesz się nauczyć bardzo dużo co procentuje z każdym kolejnym dniem

Mister

Firma jak najbardziej godna polecenia. Warunki w porządku. Pracowałem tam parę lat temu i było dobrze, z niektórymi mam kontakt do dziś, więc wiem że nadal jest ok.

Praca mi tutaj pasuje. Warunki takie że człowiek nie musi się martwić że nie dotrwa do kolejnej wypłaty. Płacą bardzo dobrze.

Tony

Początek może i mialem nie najlepszy, ale jakoś się polepszylo. Ogolnie polecam, bo sporo mozna zyskac pracujac tutaj.

wiku

Praca ok, jasno określone warunki, pieniądze też ok

Simon

Porządna firma ktora zna sie na rzeczy. Polecam współpracę!

Rally

Firma daje szansę na rozwój, prawie od razu jestes wrzucony na głęboką wodę, ale to zdecydowanie pozytyw. Z ludźmi kontakt fajny, nie spotkałem sie z jakimis spinami.

Młody

Można nabrać doświadczenia i nauczyć się dużo. Praca nie należy do prostych, bo tempo jest mocne, ale to akurat duży plus, bo dzięki temu szybko zaczynasz łapać jeśli tylko trochę się przyłożysz.

Kamil
@Młody

Ale jest takie zderzenie z robotą? Czy jak się człowiek zepnie to da sobie radę? Wiem, ze robota ciężka i trochę się tego obawiam.

Młody
@Kamil

zderzenie? Niee, tak bym tego nie określił. Jak się chce to bez problemu człowiek sobie daje radę.

Kamil
@Młody

Ok, trochę mnie uspokoiłeś :)

Zostaw merytoryczną opinię o TECHBASE Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHBASE Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 79 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHBASE Group Sp. z o.o.