Opinie o Zaparoh w Robakowo

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zaparoh. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zaparoh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zaparoh w Robakowo

Jarząbek Wacław

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla nas przemęcza, prezes, naszego zakładu tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam! Dziękujemy za podwyżki!

O

Piotruś, żeby dotrzymać słowa musi pozbyć się kilku nierobów z kadry w biurze, zwolnią się dwa etaty to będą pieniądze na obiecanki.

Zdzisiek

Jeśli Prezes coś mówi, to... mówi. Mówił o 20% produkcji? Mówił. Mówił o podwyżkach? Mówił. Mówił po Multi sport? Mówił. Więc jeśli mówi, to... mówi. Kto mu zabroni mówić, hahaha)))

gigi

poprzedni był lepszy, zawsze dawał urlopy i z robotą wyrobieni bylismy

Stasiu
@gigi

wiadomo, kiedyś a teraz to przepaść. Zespół zarządzający teraz to klika lizusów wzajemnej adoracji.

Marko
@Stasiu

Szczególnie dwa lizusy uprawiajace lizing zaawansowany

Stach

z głowach się wam poprzewracało z tego dobrobytu. Socjalu większego chcecie? A może jeszcze podwyżki? Nie tutaj takie numery. Zaraz dyrekcja się za zas weźmie, podjudzacze i rewolucjoniści!

Byly pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie a zwłaszcza na dziale stolarnia/montaz bo to pod jednym nienormalnym kierownikiem. Facet ma zbyt duze wyobrazenie o swojej roli w tej firmie. Ludzie zaczynają sie od niego zwalniac i bardzo dobrze. Nie da sie z nim dogadac. Lepiej zarobic mniejsze pieniadze ale miec spokoj.

Mufin

Dajcie Prezesowi chwilę czasu, nie od razu Kraków zbudowano. Teraz mają na głowie ISO i przemeblowanie. Obiecał karty sportowe i podwyżki - pewnie będą, ale z poślizgiem.

Stefan

a jak smakował śledz w wodzie z mlekiem?

Stefan

uważają was za idiotów i że wszystko kupicie

Majki

To było do przewidzenia ze tych kart nie bedzie. Tylko po co obiecywał od nowego roku ze będą ????

Montarzysta

Czyżby mowa o Wazelinie ? Przecież ta jego minka jest najlepsza Hahaha...... Wiecznie obrażony albo smutny ! Przecież to jest najlepszy fachowiec w tej firmie Haha !

miś jogi

na tapicerni trzeba z kierownikiem pić albo chodzić na imprezy żeby zarobić lidery to najlepsi kumple i rodzina np monta nabiał tapicernia i surówki jedna wielka mafia najwiekszy dramat na tapierni dniówki tapicerów zleżne od tego jak sie zyje z kierownikem i liderami najgorsza jest mafia z zaniemyśla grubas który nic nie potrafi i jego kolega z emili a ta cała akademia to jedna wieka porażka trzech nauczyceli czterech uczni i po trzech miesiącach zdziwienie jak to sie robi i za ile masakra

Jan

Pewnie nie zrobią, zwykle obiecanki.......

Ona

Ktoś słyszał coś o tych kartach Multi-Sport. Ponoć prezes się zgodził i miały być od nowego roku ? A nawet nikt formularza nie dostał.

Picer
@Ona

Zapomnij o multi-sport. Prezes nie takie rzeczy obiecywał. Starsi już go poznali...

lita

Janek masz racje... Smiech na sali.... Porobieni jak dzieci... Artur Gdzie Jestes.... Wegiel do pieca...

Norbi

I miałem rację.... Tyle w temacie...

Janek
@Norbi

Przecież to było do przewidzenia. Porobili ludzi, jak dzieci. Dali niby premię za cyfrę, a teraz macie wyższą normę za te same pieniądze. Czyli suma summarum pensja poszła w dół. A dostaniecie jeszcze mniej, bo będą ciąć premie. Daliście się wkręcić, jak chłop w sądzie. Ludzka pazerność wychodzi bokiem. I ile dostaliście więcej tej premii? 600 PLN!!!

Janusz

Jak do tej pory Prezes wywiązywał się ze swoich obietnic, więc jest duże prawdopodobieństwo, że i tym razem dotrzyma słowa ;) Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla całej załogi :);)

Nikoś

Ciekawe czy dotrzymają słowa z benefitiami typu karta multisport? Ktoś coś słyszał??

Serfer

Da sie zarobic przyzwoite pieniadze tam? 4.5k/ 5k nabialarz czy tapicer wyjdzie?

dingo

ale trzeba przyznać w tym roku mikołaj dla dzieci super nawet na tym szefostwo oszczendza a sobie premie noworoczne na pewnoo przyznalin

Zostaw merytoryczną opinię o Zaparoh - Robakowo

• Jak się pracuje w Zaparoh?

Zobacz opinie na temat firmy Zaparoh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zaparoh?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 6 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zaparoh?

Kandydaci do pracy w Zaparoh napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zaparoh
2.6/5 Na podstawie 137 ocen.

Zaparoh